vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném

19.08.2017   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc60.51 0 57.31 0 00:57.31 24
2.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.69.21 0 61.21 0 01:01.21 20
3.3/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm64.16 0 61.67 0 01:01.67 16
4.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc65.22 0 66.85 0 01:05.22 12
5.4/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov68.33 0 65.99 0 01:05.99 11
6.2/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel80.64 0 67.28 0 01:07.28 10
7.5/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel70.08 0 69.57 0 01:09.57 9
8.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc71.50 0 73.34 0 01:11.50 8
9.6/ZSŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel71.97 0 4005.00 0 01:11.97 7
10.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.99.77 0 74.45 0 01:14.45 6
11.7/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.83.29 0 75.20 0 01:15.20 5
12.5/ZMGEPRT David 2005 Litovel77.22 0 92.81 0 01:17.22 4
13.6/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.81.02 0 77.40 0 01:17.40 3
14.8/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.81.10 0 90.47 0 01:21.10 2
15.7/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště87.86 0 85.59 0 01:25.59 1
16.8/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc91.90 0 86.22 0 01:26.22 0
17.9/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště4001.00 0 87.81 0 01:27.81 0
18.10/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel95.80 0 88.42 0 01:28.42 0
19.9/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc90.91 0 4001.00 0 01:30.91 0
20. URBAN Michal 2004 3 Šumperk4005.00 0 4005.00 0 59:59.9958.00/5.800,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav61.10 0 54.80 0 00:54.80 39
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc56.17 0 55.77 0 00:55.77 35
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.57.39 0 58.55 0 00:57.39 31
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc57.94 0 57.96 0 00:57.94 27
  RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc59.12 0 58.91 0 00:58.91 23
  BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav59.72 0 59.03 0 00:59.03 19
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.61.20 0 59.60 0 00:59.60 15
8.2/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc60.33 0 60.87 0 01:00.33 11
9.7/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc62.79 0 64.49 0 01:02.79 10
10.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc65.32 0 66.90 0 01:05.32 9
11.4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc83.66 0 65.54 0 01:05.54 8
12.8/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK69.68 0 65.83 0 01:05.83 7
13.5/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK76.34 0 66.42 0 01:06.42 6
14.6/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc66.63 0 78.68 0 01:06.63 5
15.7/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc68.62 0 67.00 0 01:07.00 4
16.9/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc69.26 0 67.99 0 01:07.99 3
17.10/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc91.19 0 68.28 0 01:08.28 2
18.8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno71.42 0 69.74 0 01:09.74 1
19.9/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto164.97 0 74.43 0 01:14.43 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc54.01 0 51.72 0 00:51.72 37
  BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno52.92 0 52.40 0 00:52.40 33
  LACINA Jakub 2003 3 Semily188.40 0 54.91 0 00:54.91 29
  VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor57.31 0 56.49 0 00:56.49 25
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc57.69 0 56.83 0 00:56.83 24
  NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc57.50 0 58.34 0 00:57.50 23
  GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc60.08 0 58.49 0 00:58.49 22
  CARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha59.66 0 59.00 0 00:59.00 21
  ŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand62.00 0 59.16 0 00:59.16 20
  VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.61.76 0 59.80 0 00:59.80 19
11.8/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.62.20 0 61.97 0 01:01.97 18
12.9/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.64.79 0 63.12 0 01:03.12 17
13.10/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc63.26 0 63.15 0 01:03.15 16
14.11/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily63.53 0 63.93 0 01:03.53 15
15.12/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž63.80 0 63.79 0 01:03.79 14
16.4/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov65.58 0 64.81 0 01:04.81 13
17.13/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc66.71 0 65.62 0 01:05.62 12
18.5/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc67.45 0 65.93 0 01:05.93 11
19.6/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc66.22 0 67.43 0 01:06.22 10
20.7/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc67.01 0 66.39 0 01:06.39 9
21.8/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc67.03 0 67.20 0 01:07.03 8
22.14/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště69.39 0 68.36 0 01:08.36 7
23.9/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno68.95 0 69.56 0 01:08.95 6
24.10/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno71.01 0 69.32 0 01:09.32 5
25.15/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily71.79 0 70.07 0 01:10.07 4
26.11/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc70.33 0 72.12 0 01:10.33 3
27.12/ZMMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav70.88 0 74.94 0 01:10.88 2
28.16/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc72.18 0 70.99 0 01:10.99 1
29.13/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště76.24 0 71.75 0 01:11.75 0
30.14/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc72.30 0 76.72 0 01:12.30 0
31.15/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc73.26 0 73.55 0 01:13.26 0
32.16/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel74.15 0 78.65 0 01:14.15 0
33.17/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto74.39 0 88.82 0 01:14.39 0
34. URBAN Michal 2004 Šumperk4005.00 0 4005.00 0 59:59.9958.00/5.800,00
35. STOLÍN Adam 2005 Trutnov4005.00 0 4005.00 0 59:59.9958.00/5.800,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc61.07 0 63.99 0 01:01.07 26
2.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc66.06 0 67.09 0 01:06.06 22
3.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.66.60 0 68.42 0 01:06.60 18
4.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.71.20 0 66.62 0 01:06.62 14
5.4/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav68.54 0 66.63 0 01:06.63 10
6.5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc70.24 0 72.53 0 01:10.24 6
7.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc71.55 0 72.33 0 01:11.55 5
8.6/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc88.06 0 72.87 0 01:12.87 4
9.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc75.31 0 74.40 0 01:14.40 3
10.7/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK4001.00 0 76.61 0 01:16.61 2
11.8/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav77.30 0 4001.00 0 01:17.30 1
12.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc78.85 0 79.11 0 01:18.85 0
13.9/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc4001.00 0 79.92 0 01:19.92 0
14.5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno110.13 0 83.59 0 01:23.59 0
15.6/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK4001.00 0 88.06 0 01:28.06 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSVEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
61.49 0 64.42 0 01:01.49 7
2.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
63.95 0 66.82 0 01:03.95 6
3.1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
66.85 0 68.86 0 01:06.85 5
4.3/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
68.22 0 70.42 0 01:08.22 4
5.4/ZSMRÁKA Jan
GÁBRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
69.48 0 70.61 0 01:09.48 3
6.5/ZSSTRATIL Filip
SALAJ František
2006
2004
Litovel
Litovel
71.69 0 81.88 0 01:11.69 2
7.6/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
72.01 0 4005.00 0 01:12.01 1
8.2/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
73.69 0 90.21 0 01:13.69 0
9.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
78.46 0 81.69 0 01:18.46 0
10. ŠVÉDA Daniel
KOLAŘÍK David
2002
2004
3 Val.Mez.
Val.Mez.
4005.00 0 4005.00 0 59:59.9958.00/5.800,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3