Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.

02.09.2017   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc99.74 2 101.84 4 101.74 -
2.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha98.87 4 99.42 6 102.871.13/1,1-
3.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk102.32 2 112.13 2 104.322.58/2,5-
4.4/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.101.33 4 99.15 10 105.333.59/3,5-
5.5/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.60 60 102.72 4 106.724.98/4,9-
6.6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.97 0 106.20 2 106.975.23/5,1-
7.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc106.63 4 105.38 2 107.385.64/5,5-
8.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.110.78 4 107.43 0 107.435.69/5,6-
9.7/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc107.80 4 101.89 6 107.896.15/6,0-
10.8/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.75 0 104.68 4 108.686.94/6,8-
11.9/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB108.13 6 102.86 50 114.1312.39/12,2-
12.10/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand111.56 8 108.42 6 114.4212.68/12,5-
13.11/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.35 4 117.14 14 115.3513.61/13,4-
14.12/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy114.38 2 111.94 10 116.3814.64/14,4-
15.13/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc111.84 14 108.68 8 116.6814.94/14,7-
16.3/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand117.02 0 135.75 52 117.0215.28/15,0-
17.14/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm120.54 2 112.54 6 118.5416.80/16,5-
18.15/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha117.85 2 118.90 6 119.8518.11/17,8-
19.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc112.59 8 116.00 10 120.5918.85/18,5-
20.16/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno111.49 10 111.91 12 121.4919.75/19,4-
21.5/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand115.77 6 113.93 10 121.7720.03/19,7-
22.17/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha118.52 4 117.30 8 122.5220.78/20,4-
23.18/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice132.46 6 120.61 2 122.6120.87/20,5-
24.19/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc122.72 0 145.10 8 122.7220.98/20,6-
25.20/ZSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.47 4 129.41 18 123.4721.73/21,4-
26.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha123.58 10 118.86 6 124.8623.12/22,7-
27.21/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava124.60 8 119.11 6 125.1123.37/23,0-
28.22/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh116.19 10 129.02 18 126.1924.45/24,0-
29.23/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice121.96 6 125.09 6 127.9626.22/25,8-
30.24/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.132.48 10 123.17 6 129.1727.43/27,0-
31.7/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha126.06 4 123.10 8 130.0628.32/27,8-
32.25/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB120.96 10 129.38 106 130.9629.22/28,7-
33.8/ZMŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand124.30 14 123.80 8 131.8030.06/29,5-
34.9/ZMJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha128.10 4 146.70 14 132.1030.36/29,8-
35.26/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB143.38 52 126.70 6 132.7030.96/30,4-
36.27/ZSJUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky1.00 999 124.82 8 132.8231.08/30,5-
37.28/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz111.60 310 125.36 8 133.3631.62/31,1-
38.29/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor121.52 12 124.07 10 133.5231.78/31,2-
39.30/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily132.99 118 126.71 8 134.7132.97/32,4-
40.31/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc140.83 12 127.88 8 135.8834.14/33,6-
41.32/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc136.17 52 135.54 2 137.5435.80/35,2-
42.33/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand134.16 4 159.59 10 138.1636.42/35,8-
43.34/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB136.82 14 127.20 12 139.2037.46/36,8-
44.10/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand130.89 10 154.65 16 140.8939.15/38,5-
45.11/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand135.50 6 164.88 10 141.5039.76/39,1-
46.12/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand136.64 60 130.91 12 142.9141.17/40,5-
47.35/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky137.22 6 137.68 12 143.2241.48/40,8-
48.13/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice4.00 999 129.39 14 143.3941.65/40,9-
49.14/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice140.93 6 135.54 8 143.5441.80/41,1-
50.15/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK143.94 6 132.85 12 144.8543.11/42,4-
51.16/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK140.93 262 137.49 8 145.4943.75/43,0-
52.36/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice131.57 58 133.66 12 145.6643.92/43,2-
53.17/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc138.79 10 139.73 14 148.7947.05/46,2-
54.18/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice145.33 4 125.66 52 149.3347.59/46,8-
55.19/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov143.68 6 150.45 20 149.6847.94/47,1-
56.37/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice178.41 14 140.81 10 150.8149.07/48,2-
57.20/ZMVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.138.11 16 128.72 60 154.1152.37/51,5-
58.38/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov163.24 10 143.47 14 157.4755.73/54,8-
59.21/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno147.98 10 171.49 8 157.9856.24/55,3-
60.39/ZSSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha141.75 18 141.56 18 159.5657.82/56,8-
61.40/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná150.03 10 167.80 4 160.0358.29/57,3-
62.22/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno161.51 8 160.05 0 160.0558.31/57,3-
63.41/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand142.88 18 160.58 8 160.8859.14/58,1-
64.23/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc149.27 12 189.89 62 161.2759.53/58,5-
65.24/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha150.29 158 151.84 10 161.8460.10/59,1-
66.42/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc164.09 110 154.33 8 162.3360.59/59,6-
67.25/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB166.50 10 156.39 6 162.3960.65/59,6-
68.26/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc158.91 108 153.95 12 165.9564.21/63,1-
69.43/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk162.07 4 161.32 6 166.0764.33/63,2-
70.27/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha141.06 62 151.10 18 169.1067.36/66,2-
71.28/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK203.92 110 152.82 18 170.8269.08/67,9-
72.29/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc171.80 152 162.95 8 170.9569.21/68,0-
73.44/ZSHYNEK Pavel 2003 3+ Semily183.07 22 166.06 8 174.0672.32/71,1-
74.30/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand127.93 58 158.10 16 174.1072.36/71,1-
75.45/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand159.31 16 193.88 14 175.3173.57/72,3-
76.46/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec159.64 154 161.05 16 177.0575.31/74,0-
77.47/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha1.00 999 169.31 8 177.3175.57/74,3-
78.31/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha4.00 999 166.73 14 180.7378.99/77,6-
79.32/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice209.29 72 179.63 6 185.6383.89/82,5-
80.33/ZMŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc248.67 114 131.61 60 191.6189.87/88,3-
81.48/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná153.41 56 179.53 18 197.5395.79/94,2-
82.49/ZSBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk1.00 999 185.19 14 199.1997.45/95,8-
83.50/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily186.16 14 214.64 12 200.1698.42/96,7-
84.34/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc188.42 16 185.55 110 204.42102.68/100,9-
85.51/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha166.87 60 151.69 54 205.69103.95/102,2-
86.52/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 3 Tzunami164.63 58 161.76 108 222.63120.89/118,8-
87.35/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy4.00 999 175.92 58 233.92132.18/129,9-
88.53/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná174.37 62 179.50 60 236.37134.63/132,3-
89.54/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha118.72 366 173.41 64 237.41135.67/133,3-
90.55/ZSRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná190.96 66 1.00 999 256.96155.22/152,6-
91.56/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice195.16 70 170.03 112 265.16163.42/160,6-
92.36/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha212.27 56 1.00 999 268.27166.53/163,7-
93.57/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha155.23 210 156.89 120 276.89175.15/172,2-
94.37/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk153.23 158 159.85 118 277.85176.11/173,1-
95.58/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha125.80 158 161.93 166 283.80182.06/178,9-
96.59/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk244.46 66 217.78 70 287.78186.04/182,9-
97.38/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.183.48 110 250.68 162 293.48191.74/188,5-
98.60/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec185.89 112 163.49 156 297.89196.15/192,8-
99.61/ZSBUDÁK David 2003 3 Kadaň163.47 158 174.94 160 321.47219.73/216,0-
100.62/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.4.00 999 176.12 168 344.12242.38/238,2-
101.39/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand211.24 162 4.00 999 373.24271.50/266,9-
102.40/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha4.00 999 162.13 212 374.13272.39/267,7-
103.41/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec158.70 256 1.00 999 414.70312.96/307,6-
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 -
  MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec4.00 999 1.00 999 999.00 -
  ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy4.00 999 1.00 999 999.00 -
  SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy4.00 999 1.00 999 999.00 -
  KOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy1.00 999 1.00 999 999.00 -
  VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 -
  STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  OLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FENCL Jáchym 2003 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 -
  NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 -
  ŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 -
  ŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 -
Oddíl