vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě

09.09.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice89.34 52 86.92 0 86.92 -
2.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB86.94 4 85.64 2 87.640.72/0,8-
3.2/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy91.15 0 93.43 0 91.154.23/4,9-
4.3/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha93.89 6 91.32 0 91.324.40/5,1-
5.4/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy93.15 102 89.92 2 91.925.00/5,8-
6.5/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha92.68 2 93.33 0 93.336.41/7,4-
7.6/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz100.34 8 93.37 0 93.376.45/7,4-
8.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk93.93 2 93.27 2 95.278.35/9,6-
9.7/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky93.64 54 93.79 2 95.798.87/10,2-
10.8/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.98.38 0 92.90 4 96.909.98/11,5-
11.9/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky94.07 4 93.05 4 97.0510.13/11,7-
12.3/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky99.22 58 95.12 2 97.1210.20/11,7-
13.10/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc96.30 2 95.36 2 97.3610.44/12,0-
14.11/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha96.61 4 96.10 2 98.1011.18/12,9-
15.4/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB97.98 2 115.09 106 99.9813.06/15,0-
16.5/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.102.90 14 96.53 4 100.5313.61/15,7-
17.12/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha92.57 8 91.79 50 100.5713.65/15,7-
18.6/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí102.25 2 96.65 4 100.6513.73/15,8-
19.7/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno100.92 2 100.05 52 102.9216.00/18,4-
20.13/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice105.51 6 99.54 4 103.5416.62/19,1-
21.8/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha100.62 4 101.76 2 103.7616.84/19,4-
22.14/DSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3+ Olomouc101.79 2 100.52 6 103.7916.87/19,4-
23.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc102.69 2 100.59 8 104.6917.77/20,4-
24.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava103.06 2 103.24 6 105.0618.14/20,9-
25.10/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB103.78 2 104.66 6 105.7818.86/21,7-
26.11/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha109.85 4 101.79 4 105.7918.87/21,7-
27.12/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.104.03 2 103.05 4 106.0319.11/22,0-
28.2/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.110.36 0 106.57 0 106.5719.65/22,6-
29.13/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha154.46 10 104.70 2 106.7019.78/22,8-
30.15/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava125.85 6 102.72 4 106.7219.80/22,8-
31.16/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník100.74 6 99.53 52 106.7419.82/22,8-
32.14/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha107.16 104 105.20 2 107.2020.28/23,3-
33.15/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk103.27 4 114.26 106 107.2720.35/23,4-
34.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha110.66 4 107.59 0 107.5920.67/23,8-
35.4/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB105.62 2 102.68 52 107.6220.70/23,8-
36.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc118.26 2 105.85 4 109.8522.93/26,4-
37.6/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc116.65 4 108.12 2 110.1223.20/26,7-
38.17/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK109.54 4 106.16 4 110.1623.24/26,7-
39.18/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno108.33 2 117.34 8 110.3323.41/26,9-
40.19/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.130.99 6 104.56 6 110.5623.64/27,2-
41.7/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno119.37 0 108.72 2 110.7223.80/27,4-
42.8/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk108.92 2 107.61 4 110.9224.00/27,6-
43.9/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc111.05 4 107.25 4 111.2524.33/28,0-
44.16/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice110.84 6 105.64 6 111.6424.72/28,4-
45.20/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc110.13 2 110.45 6 112.1325.21/29,0-
46.17/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky112.12 6 110.46 2 112.4625.54/29,4-
47.10/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy106.93 6 110.36 8 112.9326.01/29,9-
48.18/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha104.20 52 112.77 2 114.7727.85/32,0-
49.19/DMKLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice107.84 8 129.33 58 115.8428.92/33,3-
50.21/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz114.79 4 114.25 2 116.2529.33/33,7-
51.20/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha127.50 106 111.01 6 117.0130.09/34,6-
52.11/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand137.25 58 113.39 4 117.3930.47/35,1-
53.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.10 2 115.65 2 117.6530.73/35,4-
54.22/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov127.19 58 114.41 4 118.4131.49/36,2-
55.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.128.65 8 116.42 2 118.4231.50/36,2-
56.21/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec113.98 12 110.75 8 118.7531.83/36,6-
57.22/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk111.18 8 120.40 6 119.1832.26/37,1-
58.23/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec117.12 54 111.58 8 119.5832.66/37,6-
59.24/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc128.24 6 111.82 8 119.8232.90/37,9-
60.25/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha109.95 10 126.60 4 119.9533.03/38,0-
61.23/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.114.24 6 122.66 4 120.2433.32/38,3-
62.26/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc133.14 56 118.27 2 120.2733.35/38,4-
63.27/DMSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec112.70 8 117.51 254 120.7033.78/38,9-
64.24/DSVESELÝ František 2000 3+ Trutnov118.38 8 110.95 10 120.9534.03/39,2-
65.12/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice117.19 4 116.17 12 121.1934.27/39,4-
66.3/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand127.54 4 117.96 4 121.9635.04/40,3-
67.28/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz124.06 12 114.14 8 122.1435.22/40,5-
68.29/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha153.00 54 123.64 0 123.6436.72/42,2-
69.30/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.119.30 12 118.83 6 124.8337.91/43,6-
70.13/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky0.00 999 113.24 12 125.2438.32/44,1-
71.14/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn124.14 6 116.10 12 128.1041.18/47,4-
72.15/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha135.65 60 124.67 4 128.6741.75/48,0-
73.16/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor152.08 10 118.79 10 128.7941.87/48,2-
74.31/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník136.79 108 126.46 4 130.4643.54/50,1-
75.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.133.69 6 127.79 4 131.7944.87/51,6-
76.4/ZMVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.131.95 58 125.90 6 131.9044.98/51,7-
77.18/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB137.53 4 131.33 2 133.3346.41/53,4-
78.25/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec125.36 8 124.22 10 133.3646.44/53,4-
79.32/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak163.20 60 127.41 6 133.4146.49/53,5-
80.26/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand131.72 2 125.33 54 133.7246.80/53,8-
81.5/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK144.95 56 125.74 8 133.7446.82/53,9-
82.33/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov132.99 12 133.05 2 135.0548.13/55,4-
83.27/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště133.73 2 131.25 52 135.7348.81/56,2-
84.19/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha128.80 8 130.23 6 136.2349.31/56,7-
85.20/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice146.26 56 134.47 2 136.4749.55/57,0-
86.28/DSKORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz132.26 6 135.47 2 137.4750.55/58,2-
87.21/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc149.63 102 138.11 0 138.1151.19/58,9-
88.34/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice0.00 999 128.86 10 138.8651.94/59,8-
89.6/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand146.71 56 130.91 8 138.9151.99/59,8-
90.22/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice131.71 54 133.28 6 139.2852.36/60,2-
91.23/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice131.38 8 152.83 8 139.3852.46/60,4-
92.24/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov159.09 4 140.69 4 144.6957.77/66,5-
93.25/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc158.76 12 141.35 6 147.3560.43/69,5-
94.7/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc145.87 2 156.41 8 147.8760.95/70,1-
95.26/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava142.93 6 141.92 6 147.9261.00/70,2-
96.27/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky138.91 12 146.06 2 148.0661.14/70,3-
97.28/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc143.73 12 144.31 6 150.3163.39/72,9-
98.29/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice129.81 152 138.77 12 150.7763.85/73,5-
99.8/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice154.62 56 141.50 10 151.5064.58/74,3-
100.9/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice143.94 10 142.67 154 153.9467.02/77,1-
101.10/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha148.64 8 145.21 104 156.6469.72/80,2-
102.11/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.96 52 151.31 6 157.3170.39/81,0-
103.12/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov181.36 10 151.38 10 161.3874.46/85,7-
104.35/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.1.00 999 153.09 10 163.0976.17/87,6-
105.13/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc114.93 106 111.20 54 165.2078.28/90,1-
106.30/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice168.95 4 161.58 58 172.9586.03/99,0-
107.31/ZSJUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky123.18 52 118.05 104 175.1888.26/101,5-
108.32/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm119.66 56 133.88 56 175.6688.74/102,1-
109.36/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž0.00 999 124.79 52 176.7989.87/103,4-
110.14/ZMSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov174.58 8 130.41 306 182.5895.66/110,1-
111.37/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk129.59 58 4.00 999 187.59100.67/115,8-
112.29/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa139.67 64 143.16 56 199.16112.24/129,1-
113.38/DMONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.162.45 58 142.29 112 220.45133.53/153,6-
114.33/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.126.57 154 165.94 112 277.94191.02/219,8-
115.39/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk125.70 156 4.00 999 281.70194.78/224,1-
116.34/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž0.00 999 135.95 206 341.95255.03/293,4-
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.0.00 999 4.00 999 999.00 -
  SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.0.00 999 4.00 999 999.00 -
  EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3