vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Národní kontrolní závod v Roudnici

16.09.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice119.88 2 129.96 4 121.88 75
2.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava129.25 6 121.90 0 121.900.02/0,075
3.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno133.29 4 127.19 0 127.195.31/4,468
4.4/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec126.04 2 143.90 4 128.046.16/5,162
5.5/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava128.35 6 128.95 2 130.959.07/7,457
6.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.81 4 150.36 104 131.819.93/8,153
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc133.47 0 132.22 0 132.2210.34/8,549
8.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha129.89 4 130.87 8 133.8912.01/9,946
9.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn127.51 8 132.51 6 135.5113.63/11,246
10.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava135.92 6 149.82 8 141.9220.04/16,443
11. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice140.41 2 157.66 6 142.4120.53/16,840
12.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.142.02 60 138.90 4 142.9021.02/17,237
13.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.141.44 2 198.49 6 143.4421.56/17,735
14.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc145.24 2 153.37 6 147.2425.36/20,833
15.7/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk178.31 110 138.37 12 150.3728.49/23,431
16.8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor166.11 10 142.58 8 150.5828.70/23,529
17.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV151.41 4 165.23 6 155.4133.53/27,527
18.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc148.84 8 148.02 8 156.0234.14/28,025
19.9/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha152.26 4 157.96 8 156.2634.38/28,223
20.2/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc153.53 6 149.80 8 157.8035.92/29,521
21.4/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha157.09 2 148.38 66 159.0937.21/30,519
22.10/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky159.76 2 153.36 6 159.3637.48/30,817
23.11/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno156.39 4 177.20 58 160.3938.51/31,615
24.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy1.00 999 164.15 8 172.1550.27/41,214
25.12/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami177.41 0 171.94 14 177.4155.53/45,613
26.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno178.23 4 178.53 56 182.2360.35/49,512
27.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc174.42 8 194.24 58 182.4260.54/49,711
28.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.221.50 12 178.57 10 188.5766.69/54,710
29.4/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha144.50 56 142.14 54 196.1474.26/60,99
30.13/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK175.70 104 190.83 6 196.8374.95/61,58
31. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh264.28 60 185.49 12 197.4975.61/62,07
32.14/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava187.09 12 260.88 56 199.0977.21/63,36
33.15/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí206.49 60 183.50 16 199.5077.62/63,75
34.6/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha1.00 999 191.15 12 203.1581.27/66,74
35. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy194.40 12 167.24 160 206.4084.52/69,33
36.16/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK227.09 62 188.59 20 208.5986.71/71,12
37.7/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK195.29 114 202.27 14 216.2794.39/77,41
38.8/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB211.71 6 173.44 112 217.7195.83/78,60
39.17/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.159.75 58 165.99 106 217.7595.87/78,70
40.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc221.41 106 210.76 8 218.7696.88/79,50
41.9/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha201.36 64 203.50 16 219.5097.62/80,10
42.18/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha156.24 64 172.28 62 220.2498.36/80,70
43.5/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB168.46 60 209.93 12 221.93100.05/82,10
44.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha193.72 58 178.02 108 251.72129.84/106,50
45.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand213.96 214 263.20 18 281.20159.32/130,70
46.6/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha218.58 258 217.87 66 283.87161.99/132,90
47.10/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy228.28 62 168.88 260 290.28168.40/138,20
48.11/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha211.75 164 229.16 66 295.16173.28/142,20
49.19/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky211.30 164 180.28 158 338.28216.40/177,60
50.12/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami307.17 60 267.51 312 367.17245.29/201,30
  HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.105.51 2 109.31 152 107.51 75
2. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice105.52 2 104.05 8 107.520.01/0,075
3.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice109.99 0 108.05 0 108.050.54/0,575
4. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha103.11 50 104.26 4 108.260.75/0,775
5.2/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy109.69 4 107.08 2 109.081.57/1,575
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha109.79 4 107.75 2 109.752.24/2,168
7.3/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha116.39 56 110.33 0 110.332.82/2,668
8.4/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha108.28 8 107.64 4 111.644.13/3,868
9.5/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy106.97 6 107.47 50 112.975.46/5,168
10.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus122.71 6 107.14 6 113.145.63/5,262
11.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB109.29 4 107.90 54 113.295.78/5,462
12.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky128.23 2 111.63 2 113.636.12/5,757
13. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava113.84 0 114.90 8 113.846.33/5,953
14. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha134.68 56 112.20 2 114.206.69/6,249
15.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha112.80 2 112.26 4 114.807.29/6,846
16.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno113.05 2 116.77 4 115.057.54/7,046
17.3/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.123.32 2 113.52 2 115.528.01/7,543
18.4/U23ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha113.86 2 114.31 8 115.868.35/7,840
19. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky114.84 2 113.93 60 116.849.33/8,737
20. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc116.71 56 115.26 2 117.269.75/9,135
21.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha112.92 154 113.39 4 117.399.88/9,233
22.8/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha118.27 0 120.41 12 118.2710.76/10,031
23.5/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha116.47 2 122.50 2 118.4710.96/10,229
24.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha118.81 2 122.31 2 120.8113.30/12,429
25.9/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz120.78 2 131.55 4 122.7815.27/14,227
26.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk116.99 6 128.28 8 122.9915.48/14,425
27.3/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy125.45 0 122.55 4 125.4517.94/16,723
28.10/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky119.91 6 116.27 10 125.9118.40/17,121
29.3/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha125.97 0 131.09 0 125.9718.46/17,219
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.128.37 4 122.23 4 126.2318.72/17,417
31.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy121.81 54 120.26 6 126.2618.75/17,415
32.4/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc122.49 4 132.20 10 126.4918.98/17,714
33. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh129.40 56 124.57 2 126.5719.06/17,713
34.5/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky140.56 8 120.64 6 126.6419.13/17,812
35.11/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc124.28 4 122.24 6 128.2420.73/19,311
36.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB119.07 100 122.55 6 128.5521.04/19,610
37.6/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno125.09 4 126.14 152 129.0921.58/20,19
38.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava125.18 4 132.78 58 129.1821.67/20,28
39.7/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB125.39 4 127.09 58 129.3921.88/20,47
40.5/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec123.93 6 124.00 100 129.9322.42/20,96
41.7/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí111.17 50 123.57 8 131.5724.06/22,45
42.2/ZSBURAN Ilja 2003 SKP Bratislava124.11 10 119.58 12 131.5824.07/22,40
43.8/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí134.23 54 122.84 10 132.8425.33/23,64
44.12/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava125.35 8 144.51 308 133.3525.84/24,03
45.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.180.87 2 130.81 4 134.8127.30/25,42
46.4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc152.96 60 131.07 4 135.0727.56/25,61
47.9/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.125.55 10 138.06 8 135.5528.04/26,10
48.10/DMGALOVIC Maximilian 2002 SKP Bratislava131.64 4 128.41 58 135.6428.13/26,20
49. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice142.82 6 121.93 14 135.9328.42/26,40
50.11/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha126.86 10 0.00 999 136.8629.35/27,30
51.5/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha133.03 4 149.31 6 137.0329.52/27,50
52.12/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.127.87 10 200.69 106 137.8730.36/28,20
53.13/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz142.41 10 134.16 4 138.1630.65/28,50
54.6/ZSDERYDT Maxime 2004 SKP Bratislava146.44 6 135.72 4 139.7232.21/30,00
55.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc152.12 4 140.03 0 140.0332.52/30,20
56.8/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha130.13 58 134.79 6 140.7933.28/31,00
57.14/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice139.23 2 135.69 100 141.2333.72/31,40
58. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy132.39 10 148.69 2 142.3934.88/32,40
59.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc136.71 6 148.68 154 142.7135.20/32,70
60.13/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha130.29 14 152.31 110 144.2936.78/34,20
61.8/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice144.22 8 137.07 8 145.0737.56/34,90
62.14/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha124.85 54 136.28 10 146.2838.77/36,10
63.15/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB132.66 14 146.34 8 146.6639.15/36,40
64.9/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak139.29 8 131.21 354 147.2939.78/37,00
65.15/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník141.20 52 133.39 14 147.3939.88/37,10
66.10/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno159.72 60 141.47 6 147.4739.96/37,20
67.6/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.140.19 8 146.36 4 148.1940.68/37,80
68.11/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand154.55 4 136.43 14 150.4342.92/39,90
69.16/DMDERYDT Nicholas 2001 SKP Bratislava119.26 54 133.85 18 151.8544.34/41,20
70.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy200.67 6 146.97 6 152.9745.46/42,30
71.17/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak148.25 68 149.14 8 157.1449.63/46,20
72.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc146.68 12 174.48 64 158.6851.17/47,60
73.18/DMKLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice148.83 10 145.28 156 158.8351.32/47,70
74.16/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.143.77 62 154.95 4 158.9551.44/47,80
75.12/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor151.05 8 168.14 58 159.0551.54/47,90
76.19/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha156.05 52 151.26 8 159.2651.75/48,10
77.13/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky180.05 110 153.41 6 159.4151.90/48,30
78.3/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.164.81 8 153.29 10 163.2955.78/51,90
79.17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno170.68 60 154.68 10 164.6857.17/53,20
80. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha137.92 150 158.47 8 166.4758.96/54,80
81.20/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha159.93 10 171.05 104 169.9362.42/58,10
82.18/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec185.37 152 163.75 8 171.7564.24/59,80
83.19/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.121.74 52 4.00 999 173.7466.23/61,60
84.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice193.24 56 167.40 8 175.4067.89/63,10
85.14/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha172.13 6 163.88 12 175.8868.37/63,60
86.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa250.02 10 173.28 4 177.2869.77/64,90
87.7/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand163.56 14 178.38 58 177.5670.05/65,20
87.15/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm173.56 4 163.18 106 177.5670.05/65,20
89.21/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha150.55 110 173.61 8 181.6174.10/68,90
90.22/DMPETROVAJ Matus 2002 SKP Bratislava129.54 158 122.07 60 182.0774.56/69,40
91.16/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh168.76 60 169.49 14 183.4975.98/70,70
92.23/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk133.37 52 195.27 8 185.3777.86/72,40
93.5/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand183.84 4 182.93 8 187.8480.33/74,70
94.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.213.20 8 180.12 8 188.1280.61/75,00
95.18/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk144.30 54 180.37 8 188.3780.86/75,20
96.9/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.174.10 16 0.00 999 190.1082.59/76,80
97.19/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc134.93 56 4.00 999 190.9383.42/77,60
98.6/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice194.40 110 183.36 8 191.3683.85/78,00
99.24/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk132.81 208 136.67 56 192.6785.16/79,20
100.25/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc174.72 54 178.68 14 192.6885.17/79,20
101. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy143.42 52 117.44 354 195.4287.91/81,80
102.26/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky185.54 12 138.70 58 196.7089.19/83,00
103.7/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand204.51 118 185.82 14 199.8292.31/85,90
104.20/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice197.97 4 234.68 56 201.9794.46/87,90
105.27/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk153.54 68 194.15 12 206.1598.64/91,70
106.8/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov215.94 120 202.59 12 214.59107.08/99,60
107.9/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand235.25 168 194.98 22 216.98109.47/101,80
108.21/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc217.63 10 204.67 14 218.67111.16/103,40
109.22/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc285.29 156 210.24 10 220.24112.73/104,90
110.28/DMSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec149.11 72 149.96 212 221.11113.60/105,70
111.23/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice187.58 112 165.30 58 223.30115.79/107,70
112.29/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice167.07 60 167.39 56 223.39115.88/107,80
113.24/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc171.84 54 254.46 108 225.84118.33/110,10
114.3/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava134.74 118 126.99 150 252.74145.23/135,10
115.30/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov198.90 68 183.18 70 253.18145.67/135,50
116.20/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa189.93 64 201.37 60 253.93146.42/136,20
117.10/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha240.10 160 200.40 56 256.40148.89/138,50
118.21/DSKORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz203.93 60 209.75 210 263.93156.42/145,50
119.25/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy166.11 108 155.13 160 274.11166.60/155,00
120.26/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov223.38 58 231.07 60 281.38173.87/161,70
121.31/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník190.90 112 172.43 212 302.90195.39/181,70
122.27/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha241.77 62 217.79 254 303.77196.26/182,60
123.28/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava240.91 116 1.00 999 356.91249.40/232,00
124.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník224.64 212 256.55 108 364.55257.04/239,10
125.29/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice180.97 310 4.00 999 490.97383.46/356,70
  HORÁK David 1976 2 Heletag1.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn1.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSWENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
2 Horš.Týn
Klatovy
140.66 0 143.09 100 140.66 75
2. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
154.45 62 142.68 4 146.686.02/4,368
3. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
158.50 10 149.07 10 159.0718.41/13,168
4. GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
195.34 54 162.76 12 174.7634.10/24,262
5. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
185.48 152 174.87 108 282.87142.21/101,162
6.1/DMREZEK Tomáš
STANOVSKÝ Vojtěch
2001
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
182.09 114 4.00 999 296.09155.43/110,557
7.1/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
282.99 122 1.00 999 404.99264.33/187,953
8. ZVOLÁNEK Jan
WEBER Oldřich
1995
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
146.59 362 4.00 999 508.59367.93/261,649
9.2/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
1.00 999 274.41 318 592.41451.75/321,249
  BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 1.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr
ŠOREL Martin
2001
2001
2 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc136.30 4 157.18 4 140.30 75
2.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn143.92 4 158.80 52 147.927.62/5,468
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno140.78 8 139.82 50 148.788.48/6,068
4.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.143.59 8 131.69 106 151.5911.29/8,068
5.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha144.33 10 153.50 60 154.3314.03/10,068
6.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc157.04 6 156.76 6 162.7622.46/16,062
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc163.15 0 207.07 2 163.1522.85/16,357
8.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno177.17 4 166.29 158 181.1740.87/29,153
9.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno174.40 12 181.85 58 186.4046.10/32,949
10.4/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha208.64 60 183.03 4 187.0346.73/33,346
11.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava164.82 60 206.91 62 224.8284.52/60,243
12.4/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha226.73 10 253.78 10 236.7396.43/68,740
13.5/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha251.25 66 234.09 14 248.09107.79/76,837
14.5/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk261.52 106 280.42 10 290.42150.12/107,035
15.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí195.27 116 172.03 360 311.27170.97/121,933
16.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava210.04 156 248.23 64 312.23171.93/122,531
17.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor207.85 154 290.45 262 361.85221.55/157,929
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha110.84 0 113.53 0 110.84 75
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha113.34 0 113.95 104 113.342.50/2,375
3.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.114.73 2 134.46 2 116.735.89/5,375
4.2/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB112.97 4 118.19 2 116.976.13/5,575
5.3/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.118.08 0 122.47 4 118.087.24/6,575
6.4/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.116.37 2 123.87 4 118.377.53/6,875
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha123.09 2 114.65 4 118.657.81/7,075
8. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja130.09 0 116.75 4 120.759.91/8,975
9.2/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha128.18 0 119.69 6 125.6914.85/13,468
10.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.124.54 2 153.19 10 126.5415.70/14,262
11.3/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn122.98 4 127.14 54 126.9816.14/14,657
12.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice125.88 2 129.66 8 127.8817.04/15,453
13.5/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc130.14 54 126.17 2 128.1717.33/15,649
14.1/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.138.52 4 131.09 0 131.0920.25/18,346
15.6/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha128.04 4 144.85 4 132.0421.20/19,143
16.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV142.87 2 128.19 6 134.1923.35/21,140
17.4/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc119.35 102 128.24 6 134.2423.40/21,137
18.3/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk129.26 6 126.93 52 135.2624.42/22,035
19.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus125.59 10 127.29 8 135.2924.45/22,133
20.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK135.00 8 133.52 2 135.5224.68/22,331
21. CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha126.35 10 135.27 6 136.3525.51/23,029
22.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc134.32 4 133.22 100 138.3227.48/24,827
23.4/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha136.42 6 132.12 8 140.1229.28/26,425
24.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha131.37 10 156.56 104 141.3730.53/27,523
25.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk145.61 4 141.96 2 143.9633.12/29,921
26. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.150.10 10 136.52 8 144.5233.68/30,419
27.5/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava174.79 108 142.70 4 146.7035.86/32,417
28.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc149.82 0 149.44 2 149.8238.98/35,215
29.7/DMMACUS Ludovit 2001 SKP Bratislava134.82 54 148.44 2 150.4439.60/35,70
30.8/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB149.38 4 144.12 8 152.1241.28/37,214
31. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy118.06 406 144.19 8 152.1941.35/37,313
32. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB148.71 4 154.67 2 152.7141.87/37,812
33.9/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc152.94 404 147.74 6 153.7442.90/38,711
34. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor172.26 212 150.18 8 158.1847.34/42,710
35.5/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha161.31 58 153.53 6 159.5348.69/43,99
36. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha192.85 10 161.57 8 169.5758.73/53,08
37.6/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK202.08 58 162.00 8 170.0059.16/53,47
38.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc191.90 156 172.02 4 176.0265.18/58,86
39.4/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov216.45 10 172.39 8 180.3969.55/62,75
40.10/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha131.01 50 137.36 156 181.0170.17/63,34
41. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha138.32 50 134.99 50 184.9974.15/66,93
42.11/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha159.52 68 147.29 60 207.2996.45/87,02
43.5/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor205.51 4 242.06 60 209.5198.67/89,01
44.6/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB196.62 14 262.97 10 210.6299.78/90,00
45.7/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha157.77 58 168.55 108 215.77104.93/94,70
46.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc228.48 206 213.25 16 229.25118.41/106,80
47.7/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa225.92 8 4.00 999 233.92123.08/111,00
48.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa193.63 314 183.17 104 287.17176.33/159,10
49.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník225.71 62 223.89 164 287.71176.87/159,60
50.8/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm235.83 258 201.67 112 313.67202.83/183,00
51.9/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn250.02 202 281.79 260 452.02341.18/307,80
52.7/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk174.61 408 239.07 218 457.07346.23/312,40
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník1.00 999 0.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUK Jakub 2002 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3