vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Národní kontrolní závod v Roudnici

16.09.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice119.88 2 129.96 4 121.88 75
2.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava129.25 6 121.90 0 121.900.02/0,075
3.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno133.29 4 127.19 0 127.195.31/4,468
4.4/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec126.04 2 143.90 4 128.046.16/5,162
5.5/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava128.35 6 128.95 2 130.959.07/7,457
6.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.81 4 150.36 104 131.819.93/8,153
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc133.47 0 132.22 0 132.2210.34/8,549
8.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha129.89 4 130.87 8 133.8912.01/9,946
9.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn127.51 8 132.51 6 135.5113.63/11,246
10.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava135.92 6 149.82 8 141.9220.04/16,443
11. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice140.41 2 157.66 6 142.4120.53/16,840
12.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.142.02 60 138.90 4 142.9021.02/17,237
13.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.141.44 2 198.49 6 143.4421.56/17,735
14.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc145.24 2 153.37 6 147.2425.36/20,833
15.7/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk178.31 110 138.37 12 150.3728.49/23,431
16.8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor166.11 10 142.58 8 150.5828.70/23,529
17.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV151.41 4 165.23 6 155.4133.53/27,527
18.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc148.84 8 148.02 8 156.0234.14/28,025
19.9/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha152.26 4 157.96 8 156.2634.38/28,223
20.2/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc153.53 6 149.80 8 157.8035.92/29,521
21.4/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha157.09 2 148.38 66 159.0937.21/30,519
22.10/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky159.76 2 153.36 6 159.3637.48/30,817
23.11/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno156.39 4 177.20 58 160.3938.51/31,615
24.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy1.00 999 164.15 8 172.1550.27/41,214
25.12/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami177.41 0 171.94 14 177.4155.53/45,613
26.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno178.23 4 178.53 56 182.2360.35/49,512
27.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc174.42 8 194.24 58 182.4260.54/49,711
28.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.221.50 12 178.57 10 188.5766.69/54,710
29.4/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha144.50 56 142.14 54 196.1474.26/60,99
30.13/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK175.70 104 190.83 6 196.8374.95/61,58
31. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh264.28 60 185.49 12 197.4975.61/62,07
32.14/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava187.09 12 260.88 56 199.0977.21/63,36
33.15/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí206.49 60 183.50 16 199.5077.62/63,75
34.6/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha1.00 999 191.15 12 203.1581.27/66,74
35. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy194.40 12 167.24 160 206.4084.52/69,33
36.16/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK227.09 62 188.59 20 208.5986.71/71,12
37.7/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK195.29 114 202.27 14 216.2794.39/77,41
38.8/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB211.71 6 173.44 112 217.7195.83/78,60
39.17/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.159.75 58 165.99 106 217.7595.87/78,70
40.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc221.41 106 210.76 8 218.7696.88/79,50
41.9/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha201.36 64 203.50 16 219.5097.62/80,10
42.18/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha156.24 64 172.28 62 220.2498.36/80,70
43.5/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB168.46 60 209.93 12 221.93100.05/82,10
44.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha193.72 58 178.02 108 251.72129.84/106,50
45.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand213.96 214 263.20 18 281.20159.32/130,70
46.6/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha218.58 258 217.87 66 283.87161.99/132,90
47.10/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy228.28 62 168.88 260 290.28168.40/138,20
48.11/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha211.75 164 229.16 66 295.16173.28/142,20
49.19/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky211.30 164 180.28 158 338.28216.40/177,60
50.12/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami307.17 60 267.51 312 367.17245.29/201,30
  HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3