6. Národní kontrolní závod v Roudnici

17.09.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.02 6 86.65 0 86.65 75
2.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice87.77 0 86.23 2 87.771.12/1,375
3.2/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy91.73 0 90.04 0 90.043.39/3,975
4.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky92.83 0 90.42 0 90.423.77/4,468
5.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí90.66 0 90.94 2 90.664.01/4,662
6.4/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy91.08 0 92.57 6 91.084.43/5,157
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.90.13 50 87.28 4 91.284.63/5,353
8.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus89.46 2 91.82 4 91.464.81/5,653
9.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno91.60 0 104.96 6 91.604.95/5,753
10.5/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha91.23 4 89.81 2 91.815.16/6,049
11.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha92.93 2 92.59 0 92.595.94/6,949
12. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc93.06 0 92.04 2 93.066.41/7,446
13.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB91.27 2 89.20 4 93.206.55/7,643
14.6/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.93.69 2 91.70 2 93.707.05/8,140
15.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha94.51 4 92.05 2 94.057.40/8,537
15.7/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha92.05 2 89.45 50 94.057.40/8,537
17. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky95.15 2 94.35 2 96.359.70/11,237
18.4/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.96.27 2 94.39 2 96.399.74/11,235
19.5/U23ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha99.11 6 96.67 0 96.6710.02/11,633
20.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky96.13 8 94.93 2 96.9310.28/11,931
21.3/DMGALOVIC Maximilian 2002 SKP Bratislava98.75 4 94.96 2 96.9610.31/11,90
22.4/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.102.89 6 97.15 0 97.1510.50/12,129
23. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha94.06 4 95.29 2 97.2910.64/12,327
24.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy97.34 0 98.51 6 97.3410.69/12,325
25. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava96.68 54 95.57 2 97.5710.92/12,623
26.8/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha98.14 6 93.75 4 97.7511.10/12,821
27.5/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk96.04 2 94.37 6 98.0411.39/13,119
28.6/DMPETROVAJ Matus 2002 SKP Bratislava106.16 2 96.92 2 98.9212.27/14,20
29.9/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha95.27 4 94.95 8 99.2712.62/14,617
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.98.23 4 97.36 2 99.3612.71/14,715
31.7/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB99.49 0 100.68 104 99.4912.84/14,814
32.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy97.54 2 97.06 4 99.5412.89/14,913
33.10/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc97.95 2 96.87 52 99.9513.30/15,312
34.11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz101.49 56 96.39 4 100.3913.74/15,911
35.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.51 4 96.58 6 100.5113.86/16,010
35. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice101.08 6 98.51 2 100.5113.86/16,09
37.12/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky95.80 6 96.05 6 101.8015.15/17,58
38.8/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí105.88 6 102.08 0 102.0815.43/17,87
39.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc108.43 4 102.33 0 102.3315.68/18,16
40.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava102.67 54 101.05 2 103.0516.40/18,95
41.7/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha4.00 999 97.15 6 103.1516.50/19,04
42.2/ZSBURAN Ilja 2003 SKP Bratislava107.31 4 97.68 6 103.6817.03/19,70
43.13/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice108.89 4 100.51 4 104.5117.86/20,63
44.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava105.35 0 104.93 2 105.3518.70/21,62
45.5/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.104.92 2 103.69 2 105.6919.04/22,01
46.10/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno105.96 4 98.33 8 106.3319.68/22,70
47.11/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha109.34 2 106.34 0 106.3419.69/22,70
48.12/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha106.52 2 102.35 4 106.3519.70/22,70
49.13/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk103.59 4 112.30 8 107.5920.94/24,20
50.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha109.25 2 105.67 2 107.6721.02/24,30
51.14/DMDERYDT Nicholas 2001 SKP Bratislava97.49 56 102.13 6 108.1321.48/24,80
52. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh101.72 8 100.25 8 108.2521.60/24,90
53.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc107.05 2 103.45 50 109.0522.40/25,90
54.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy111.05 6 109.45 0 109.4522.80/26,30
55.14/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava105.46 56 107.47 2 109.4722.82/26,30
56.8/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha100.12 54 106.68 4 110.6824.03/27,70
57.15/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha111.43 8 107.12 4 111.1224.47/28,20
58.5/ZSDERYDT Maxime 2004 SKP Bratislava107.37 4 113.79 8 111.3724.72/28,50
59.6/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk115.57 10 109.58 2 111.5824.93/28,80
60.15/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.107.28 6 108.34 4 112.3425.69/29,60
61.7/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.62 4 110.99 2 112.9926.34/30,40
62.16/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.108.59 10 111.15 2 113.1526.50/30,60
63. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha111.43 2 113.88 6 113.4326.78/30,90
64.17/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB122.75 14 106.18 8 114.1827.53/31,80
65.16/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník121.07 4 107.35 8 115.3528.70/33,10
66.18/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk111.63 4 118.13 6 115.6328.98/33,40
67.19/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha111.95 4 118.92 0 115.9529.30/33,80
68.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.120.34 6 114.95 2 116.9530.30/35,00
69.8/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor115.62 2 116.23 4 117.6230.97/35,70
70.20/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha108.05 10 109.97 8 117.9731.32/36,10
71.9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky114.09 4 112.39 6 118.0931.44/36,30
72.2/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand119.14 0 118.12 0 118.1231.47/36,30
73.21/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha114.37 4 119.98 2 118.3731.72/36,60
74.17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno120.24 6 114.59 4 118.5931.94/36,90
75.10/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno117.15 6 110.74 8 118.7432.09/37,00
76.11/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy113.76 10 115.60 4 119.6032.95/38,00
77.18/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz115.13 6 131.40 4 121.1334.48/39,80
78.12/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc119.54 4 121.34 6 123.5436.89/42,60
78.13/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.51 52 123.54 0 123.5436.89/42,60
80.22/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak117.03 8 121.93 4 125.0338.38/44,30
81.14/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm121.85 4 142.78 100 125.8539.20/45,20
82.23/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha169.36 202 121.99 4 125.9939.34/45,40
83.15/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha122.43 4 122.54 54 126.4339.78/45,90
84.6/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand125.41 2 110.57 54 127.4140.76/47,00
85.16/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh138.35 56 124.23 4 128.2341.58/48,00
86.24/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc124.29 4 137.40 58 128.2941.64/48,10
87.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc169.97 6 125.38 4 129.3842.73/49,30
88.17/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak119.81 10 119.19 54 129.8143.16/49,80
89.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc130.60 4 121.93 8 129.9343.28/49,90
90.9/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.119.48 12 4.00 999 131.4844.83/51,70
91.25/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk123.78 8 137.32 54 131.7845.13/52,10
92.19/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec127.26 6 121.09 12 133.0946.44/53,60
93.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa139.32 6 130.02 4 134.0247.37/54,70
94.18/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand130.37 6 128.11 150 136.3749.72/57,40
95.26/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice123.15 14 122.34 52 137.1550.50/58,30
96.5/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice156.01 6 136.51 2 138.5151.86/59,80
97.27/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky138.03 4 139.48 0 139.4852.83/61,00
98.19/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov131.92 8 162.57 8 139.9253.27/61,50
99.20/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice139.44 6 132.56 8 140.5653.91/62,20
100.21/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice185.94 102 136.67 4 140.6754.02/62,30
101.20/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa149.74 10 135.79 8 143.7957.14/65,90
102.28/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov138.02 6 189.14 12 144.0257.37/66,20
103.6/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.22 4 147.05 14 144.2257.57/66,40
104.29/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník142.54 2 130.71 58 144.5457.89/66,80
105.21/DSKORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz179.09 60 140.73 4 144.7358.08/67,00
106.7/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand147.52 14 138.41 10 148.4161.76/71,30
107.22/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.142.23 10 149.26 14 152.2365.58/75,70
108.23/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc142.50 10 138.03 56 152.5065.85/76,00
109.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník150.79 6 140.81 12 152.8166.16/76,40
110.24/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice162.35 108 146.38 8 154.3867.73/78,20
111.8/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov154.37 4 200.28 2 158.3771.72/82,80
112.25/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc152.38 6 144.52 54 158.3871.73/82,80
113.9/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand159.24 4 147.09 12 159.0972.44/83,60
114.26/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava142.58 112 150.89 10 160.8974.24/85,70
115.27/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc192.04 0 178.53 56 192.04105.39/121,60
  BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl