vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom a pohár 17. listopadu

30.09.2017   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami125.90 0 130.50 0 125.90 0
2.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí122.55 6 126.50 0 126.500.60/0,50
3.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc128.00 6 126.00 2 128.002.10/1,70
4.2/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc132.10 2 140.10 2 134.108.20/6,50
5.3/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc136.70 0 134.50 0 134.508.60/6,80
6.4/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel136.60 6 134.60 0 134.608.70/6,90
7.3/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc134.30 4 137.70 0 137.7011.80/9,40
8.4/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná141.20 8 141.30 0 141.3015.40/12,20
9.5/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná153.40 4 142.00 2 144.0018.10/14,40
10.5/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava139.90 6 142.20 2 144.2018.30/14,50
11.6/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc144.20 2 147.10 0 146.2020.30/16,10
12.7/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná150.00 6 148.50 0 148.5022.60/18,00
13.8/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno151.70 2 149.20 0 149.2023.30/18,50
14.9/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc150.70 0 154.20 0 150.7024.80/19,70
15.10/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc147.60 4 147.30 4 151.3025.40/20,20
16.11/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc149.10 8 149.70 2 151.7025.80/20,50
17.6/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh151.90 6 152.80 0 152.8026.90/21,40
18.7/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc151.50 4 151.60 2 153.6027.70/22,00
18.8/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava158.10 12 151.60 2 153.6027.70/22,00
20.12/PZZKRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh175.10 10 158.60 0 158.6032.70/26,00
21.9/PZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno151.80 14 163.40 0 163.4037.50/29,80
22.10/PZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí180.40 10 160.90 6 166.9041.00/32,60
23.1/ZONDRÁČKOVÁ Barbora 2008 Šumperk198.60 6 172.20 0 172.2046.30/36,80
24.13/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami172.00 10 168.40 4 172.4046.50/36,90
25.11/PZMAMBROZ Michal 2008 Tzunami204.40 10 177.60 0 177.6051.70/41,10
26.12/PZMFABIAN František 2009 Tzunami168.80 10 170.80 8 178.8052.90/42,00
27.14/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk177.30 10 187.10 50 187.3061.40/48,80
28.13/PZMSTROPEK Tobiáš 2007 KK Opava274.40 10 186.70 4 190.7064.80/51,50
29.14/PZMŠEČFČÍK Václav 2008 KK Opava1532.20 64 189.20 2 191.2065.30/51,90
30.15/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava226.90 18 230.90 2 232.90107.00/85,00
31.15/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník345.90 20 247.20 4 251.20125.30/99,50
32.16/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava254.30 24 253.70 4 257.70131.80/104,70
  ROUSEK David 2010 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha104.20 2 103.20 2 105.20 63
1.1/VMDANĚK Aleš 1979 Olomouc106.70 0 105.20 0 105.20 59
3.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc106.10 0 106.40 0 106.100.90/0,955
4.2/DSBÁRTA Jan 2000 3+ Kralupy115.50 10 106.00 2 108.002.80/2,751
5.1/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc109.00 0 108.70 0 108.703.50/3,347
6.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí108.80 4 109.40 0 109.404.20/4,043
7.2/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk106.00 6 105.90 4 109.904.70/4,539
8.2/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk112.30 2 111.10 0 111.105.90/5,635
9.3/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc112.60 0 109.40 2 111.406.20/5,931
10.3/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc113.40 0 114.10 6 113.408.20/7,827
11.2/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc106.80 8 4.00 999 114.809.60/9,126
12.4/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk117.00 2 115.00 0 115.009.80/9,325
13. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh115.80 2 115.20 0 115.2010.00/9,524
14.3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk117.50 2 115.90 0 115.9010.70/10,223
15.5/DMIVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí118.20 0 119.60 2 118.2013.00/12,422
16.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava119.60 0 117.30 4 119.6014.40/13,721
17.4/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel117.30 4 116.20 4 120.2015.00/14,320
18.6/DMHALA Jiří 2002 3 Olomouc122.40 4 118.80 2 120.8015.60/14,819
19.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc121.20 0 120.80 2 121.2016.00/15,218
20.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc120.10 2 122.00 4 122.1016.90/16,117
21.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel120.70 2 121.10 4 122.7017.50/16,616
22.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí121.20 2 121.90 2 123.2018.00/17,115
23.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc123.40 4 122.44 2 124.4419.24/18,314
24.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo125.70 0 124.60 0 124.6019.40/18,413
24.2/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná127.20 2 124.60 0 124.6019.40/18,412
26.7/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno122.20 6 121.10 4 125.1019.90/18,911
27.4/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh126.80 2 129.20 4 128.8023.60/22,410
28.4/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava137.30 4 127.00 4 131.0025.80/24,59
29.5/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk136.00 4 131.30 0 131.3026.10/24,88
30.6/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava127.70 4 129.20 4 131.7026.50/25,27
31.8/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk126.90 8 135.00 54 134.9029.70/28,26
32.7/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc146.90 10 130.60 6 136.6031.40/29,85
33.3/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc139.60 0 142.00 0 139.6034.40/32,74
34.8/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc141.80 0 142.00 2 141.8036.60/34,83
35.9/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc188.20 6 140.00 2 142.0036.80/35,02
36.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc158.20 4 145.80 0 145.8040.60/38,61
37.10/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel145.20 2 150.10 8 147.2042.00/39,90
38.11/ZSSALAJ František 2004 Litovel144.70 4 144.80 8 148.7043.50/41,30
39.3/VHORÁK Jaroslav 1965 SKVeselí182.50 0 157.30 0 157.3052.10/49,50
40.5/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc169.20 6 162.30 2 164.3059.10/56,20
41.6/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel168.50 0 164.40 0 164.4059.20/56,30
42.12/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel175.60 2 166.10 0 166.1060.90/57,90
43.7/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk170.30 8 171.10 8 178.3073.10/69,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava101.80 2 102.30 0 102.30 75
2.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc103.60 56 104.20 4 108.205.90/5,871
3.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc109.90 0 112.80 0 109.907.60/7,467
3.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc109.90 0 111.00 2 109.907.60/7,463
5.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava106.80 4 113.00 0 110.808.50/8,359
6.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk111.70 4 111.20 2 113.2010.90/10,755
7.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno112.00 2 113.50 4 114.0011.70/11,451
8.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc115.30 0 116.50 6 115.3013.00/12,747
8.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí109.30 6 122.00 52 115.3013.00/12,743
10.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník118.90 0 116.90 0 116.9014.60/14,339
11.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž119.60 2 115.40 2 117.4015.10/14,835
12. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh116.00 2 118.00 2 118.0015.70/15,331
13.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc118.90 2 121.10 2 120.9018.60/18,227
14.2/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 3+ KK Opava119.00 4 121.10 0 121.1018.80/18,423
15.5/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami120.30 2 121.70 4 122.3020.00/19,622
16.6/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava120.90 2 123.10 2 122.9020.60/20,121
17. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3+ Olomouc122.40 2 122.30 4 124.4022.10/21,620
18.4/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava125.60 2 125.40 0 125.4023.10/22,619
19.4/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk127.00 6 126.80 0 126.8024.50/23,918
20.2/U23FIALOVÁ Veronika 1998 Olomouc127.20 0 126.10 4 127.2024.90/24,317
21.1/DSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3+ Olomouc127.80 0 129.80 0 127.8025.50/24,916
22.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc125.90 2 130.90 0 127.9025.60/25,015
23.5/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc125.70 4 124.20 4 128.2025.90/25,314
24.6/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami128.80 8 128.40 0 128.4026.10/25,513
25.7/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK125.80 4 124.60 4 128.6026.30/25,712
26.6/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná131.70 4 127.60 2 129.6027.30/26,711
27. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc146.00 0 127.00 4 131.0028.70/28,110
28.8/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc130.60 4 127.90 4 131.9029.60/28,99
29.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK133.20 2 132.20 0 132.2029.90/29,28
30.7/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami132.30 2 133.10 0 133.1030.80/30,17
30.8/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc130.10 6 131.10 2 133.1030.80/30,16
32.9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc137.70 6 134.70 0 134.7032.40/31,75
33.10/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno132.80 4 135.80 0 135.8033.50/32,74
33.11/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná135.80 0 140.90 0 135.8033.50/32,73
35.12/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh138.50 0 143.10 6 138.5036.20/35,42
36.9/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava164.00 4 146.70 6 152.7050.40/49,31
37.8/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc149.00 10 154.00 6 159.0056.70/55,40
38.1/VMATULÍKOVÁ Martina 1967 3 SKVeselí165.30 4 173.80 2 169.3067.00/65,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBÁRTA Jan
KAMINSKÝ Jan
2000
1999
Kralupy
USK Pha
128.60 4 120.60 2 122.60 23
2.1/DMURBAN Daniel
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
121.60 4 120.70 4 124.702.10/1,719
3.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
126.30 0 129.90 4 126.303.70/3,015
4.2/DMRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
127.70 4 124.90 2 126.904.30/3,511
5.1/U23WALTER Jakub
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
2 Šumperk
Olomouc
139.60 12 129.10 4 133.1010.50/8,610
6.2/DSMRÁZEK Jakub
VAVRLA Adam
2004
2000
2 KK Opava
KK Opava
134.40 2 132.10 4 136.1013.50/11,09
7.2/ZSMRÁKA Jan
GÁBRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
139.70 0 138.30 4 139.7017.10/13,98
8.1/ZMKNEBLOVÁ Klára
DOLEŽALOVÁ Bára
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
139.70 2 4.00 999 141.7019.10/15,67
9.3/ZSURBAN Jaroslav
KRATOCHVÍL Lukáš
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
143.90 4 146.60 4 147.9025.30/20,66
10.2/ZMSTŘÍLKA Richard
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
156.20 2 152.80 2 154.8032.20/26,35
11.4/ZSHRIC Ondřej
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
162.30 6 155.60 4 159.6037.00/30,24
12.5/ZSSTRNAD Ondřej
KÖKÖRČIN Matěj
2004
2003
3 VS Desná
VS Desná
153.60 8 190.60 2 161.6039.00/31,83
13.6/ZSHANSGUTOVÁ Monika
STŘÍLKOVÁ Jana
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
164.70 2 168.90 4 166.7044.10/36,02
14.3/ZMŠOTEK Adam
SVOBODA Ondřej
2005
2006
3 Olomouc
Olomouc
187.90 6 168.10 4 172.1049.50/40,41
15. PROCHÁZKA Dominik
PROCHÁZKA Vojtěch
1994
2002
Olomouc
Olomouc
160.30 12 166.70 14 172.3049.70/40,50
16.4/ZMRUTAROVÁ Kateřina
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2005
2006
VS Desná
VS Desná
168.80 8 163.00 10 173.0050.40/41,10
17.5/ZMDZIADEK Marek
SOBOTKA Adam
2005
2005
3 KK Brno
KK Brno
171.20 6 174.90 2 176.9054.30/44,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc91.60 2 92.10 0 92.10 157
2.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí93.60 0 94.20 0 93.601.50/1,6153
3.2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno96.60 2 94.90 0 94.902.80/3,0149
4.3/U23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava95.70 0 4.00 999 95.703.60/3,9145
5.1/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc96.60 0 98.20 0 96.604.50/4,9141
6.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno96.80 0 97.60 2 96.804.70/5,1137
7.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava97.50 2 97.50 0 97.505.40/5,9133
8.3/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí99.00 2 98.00 0 98.005.90/6,4129
9.4/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk97.50 4 97.30 2 99.307.20/7,8125
10. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh99.80 0 102.00 0 99.807.70/8,4121
11.2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc99.40 2 100.60 0 100.608.50/9,2117
12. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc100.80 0 102.20 4 100.808.70/9,4113
13.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc101.10 0 104.90 0 101.109.00/9,8109
14.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc101.00 2 99.20 2 101.209.10/9,9105
14.4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc101.20 0 104.00 2 101.209.10/9,9101
16.2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc101.80 2 100.10 2 102.1010.00/10,997
17. KRATOCHVÍL Jan 1978 Olomouc102.50 0 4.00 999 102.5010.40/11,30
18.3/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava139.40 2 102.80 0 102.8010.70/11,693
19. NĚMEC Lukáš 1985 Olomouc104.40 2 103.40 0 103.4011.30/12,389
20.5/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk103.80 0 104.70 4 103.8011.70/12,785
21.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí103.90 0 4.00 999 103.9011.80/12,881
22.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc105.70 0 106.10 0 105.7013.60/14,877
23.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno108.70 4 106.30 0 106.3014.20/15,473
24.5/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh107.30 4 106.40 0 106.4014.30/15,569
25.6/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk117.10 58 106.60 0 106.6014.50/15,765
26.6/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno105.40 2 106.70 2 107.4015.30/16,661
27.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž109.70 0 107.80 0 107.8015.70/17,057
28.7/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc108.00 0 112.00 0 108.0015.90/17,353
29.3/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Tzunami110.20 0 110.30 0 110.2018.10/19,749
30.8/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž109.10 2 108.80 2 110.8018.70/20,348
31.9/DMFIALA Jakub 2001 3+ Olomouc109.90 2 4.00 999 111.9019.80/21,547
32.7/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava111.40 2 110.10 4 113.4021.30/23,146
33.8/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc114.40 0 117.00 0 114.4022.30/24,245
34.10/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc110.70 4 109.70 6 114.7022.60/24,544
35.9/ZSBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk119.10 0 115.50 0 115.5023.40/25,443
36.4/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava114.90 10 114.10 2 116.1024.00/26,142
37.4/U23BARGEL Radek 1996 VS Desná117.10 2 110.40 6 116.4024.30/26,441
37.10/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 3 Tzunami117.10 2 116.40 0 116.4024.30/26,440
39.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc117.10 0 118.90 0 117.1025.00/27,139
40. LIGURSKÝ Ivo 1990 3+ Kroměříž119.50 0 117.50 0 117.5025.40/27,638
41.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 3+ Šumperk118.90 0 115.60 2 117.6025.50/27,737
41.11/ZSOLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami118.40 2 115.60 2 117.6025.50/27,736
43.12/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc117.00 2 118.00 0 118.0025.90/28,135
44.5/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník119.80 0 4.00 999 119.8027.70/30,134
45.2/VMDOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus118.00 2 118.20 4 120.0027.90/30,333
45.13/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž121.40 2 120.00 0 120.0027.90/30,332
47.11/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk120.30 4 118.65 2 120.6528.55/31,031
48.14/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk120.90 0 123.60 0 120.9028.80/31,330
49.12/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK122.00 0 121.50 2 122.0029.90/32,529
50.6/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk122.40 0 124.80 4 122.4030.30/32,928
51.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc125.50 0 123.00 0 123.0030.90/33,627
52.4/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk123.40 0 133.60 6 123.4031.30/34,026
53. BOHÁČ Robert 1989 3 Tzunami119.90 4 118.60 6 123.9031.80/34,525
54.15/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná135.10 2 124.10 0 124.1032.00/34,724
55.5/ZMŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc122.30 2 126.50 2 124.3032.20/35,023
56.16/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná125.20 4 122.90 2 124.9032.80/35,622
57.17/ZSRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná125.10 0 125.30 2 125.1033.00/35,821
57.6/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno127.20 2 125.10 0 125.1033.00/35,820
59.18/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc125.10 2 129.10 0 127.1035.00/38,019
60.19/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc125.50 4 126.70 2 128.7036.60/39,718
61.2/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 3 Olomouc132.40 0 129.20 2 131.2039.10/42,517
62.20/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc131.50 4 131.70 0 131.7039.60/43,016
63.21/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel138.70 0 134.50 0 134.5042.40/46,015
64.7/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno133.60 2 134.00 2 135.6043.50/47,214
65.8/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc136.20 0 135.40 2 136.2044.10/47,913
66.22/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk133.80 4 135.20 2 137.2045.10/49,012
67.23/ZSŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel137.70 0 142.90 2 137.7045.60/49,511
68.9/ZMTODOROV Oliver 2006 3 Olomouc132.70 8 134.00 4 138.0045.90/49,810
68.10/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc138.00 0 139.90 2 138.0045.90/49,89
70.11/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc136.40 2 138.20 2 138.4046.30/50,38
71.12/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel139.40 0 143.40 2 139.4047.30/51,47
72.3/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná140.00 0 140.10 8 140.0047.90/52,06
73.13/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava137.40 6 138.80 4 142.8050.70/55,05
74.24/ZSKELNAR Matěj 2004 Olomouc136.90 10 142.30 2 144.3052.20/56,74
75.25/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel148.40 2 146.70 2 148.7056.60/61,53
76.14/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami143.30 10 143.10 6 149.1057.00/61,92
77.26/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno152.70 16 150.80 2 152.8060.70/65,91
78.27/ZSSYSLO Jiří 2003 Olomouc167.29 56 151.00 8 159.0066.90/72,60
79.13/DMROZSYPAL Filip 2002 Litovel163.60 2 158.20 6 164.2072.10/78,30
80.28/ZSRIFLER Petr 2004 Zábřeh162.80 6 159.20 8 167.2075.10/81,50
81.29/ZSDOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí172.20 10 163.30 6 169.3077.20/83,80
82.14/DMDOLEŽAL Tomáš 2002 SKVeselí169.30 14 159.80 10 169.8077.70/84,40
83.30/ZSROLENC Jakub 2004 SKVeselí159.20 14 163.20 22 173.2081.10/88,10
84.31/ZSZEMAN Šimon 2004 SKVeselí162.20 58 166.20 8 174.2082.10/89,10
  VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc113.90 0 109.00 0 109.00 39
2.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk114.00 0 113.80 2 114.005.00/4,635
3.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc115.20 0 114.90 4 115.206.20/5,731
4.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno116.00 0 117.70 2 116.007.00/6,427
5.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava119.50 0 117.80 0 117.808.80/8,123
6.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc118.50 0 119.00 2 118.509.50/8,719
7.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí117.20 2 117.10 4 119.2010.20/9,415
8.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc128.60 0 126.40 0 126.4017.40/16,014
9.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc128.50 0 128.80 0 128.5019.50/17,913
10.4/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3 Tzunami135.20 8 130.00 0 130.0021.00/19,312
11.5/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava137.80 0 134.70 0 134.7025.70/23,611
12.6/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami135.80 2 135.10 0 135.1026.10/23,910
13.1/U23FIALOVÁ Veronika 1998 Olomouc137.60 0 4.00 999 137.6028.60/26,29
14.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK134.90 6 134.50 4 138.5029.50/27,18
15.5/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami144.80 0 138.80 2 140.8031.80/29,27
16.4/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc140.80 4 141.10 0 141.1032.10/29,46
17.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.146.60 0 141.20 2 143.2034.20/31,45
18.6/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk146.70 0 142.40 2 144.4035.40/32,54
19.5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno146.40 0 148.40 4 146.4037.40/34,33
20.6/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK150.40 4 148.60 2 150.6041.60/38,22
21.7/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc152.05 2 155.90 2 154.0545.05/41,31
22.8/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc160.00 0 155.30 2 157.3048.30/44,30
23.7/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava174.60 2 166.30 2 168.3059.30/54,40
24. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc167.60 4 164.60 4 168.6059.60/54,70
25.8/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh175.60 2 180.20 0 177.6068.60/62,90

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
145.40 0 144.70 2 145.40 0
2. FABIANOVÁ Anna
FABIANOVÁ Anna
2007
2007
Tzunami
Tzunami
149.80 0 151.90 2 149.804.40/3,00
3. VRBOVÁ Marie
VRBOVÁ Marie
2007
2007
Olomouc
Olomouc
159.10 0 155.40 0 155.4010.00/6,90
4. WEISER Kryštof
WEISER Kryštof
2007
2007
Litovel
Litovel
153.70 2 154.80 6 155.7010.30/7,10
5. NOVÁK Tobiáš
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
Olomouc
Olomouc
162.40 0 168.70 4 162.4017.00/11,70
6. MALÁ Magdaléna
MALÁ Magdaléna
2007
2007
Olomouc
Olomouc
163.20 0 162.30 2 163.2017.80/12,20
7. MAROUSKOVÁ Tereza
MAROUSKOVÁ Tereza
2009
2009
Olomouc
Olomouc
173.10 0 178.70 0 173.1027.70/19,10
8. KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2007
2007
Olomouc
Olomouc
178.20 2 179.80 2 180.2034.80/23,90
9. STLOUKALOVÁ Aneta
STLOUKALOVÁ Aneta
2007
2007
Olomouc
Olomouc
198.50 0 202.40 2 198.5053.10/36,50
10. KRATOCHVÍL Jakub
KRATOCHVÍL Jakub
2009
2009
Olomouc
Olomouc
211.50 0 218.40 4 211.5066.10/45,50

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSHRICOVÁ Klára
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
120.70 6 116.10 2 118.10 28
2.1/U23BEKOVÁ Kateřina
KAŠPAR Albert
2002
1998
1 KK Opava
Dukla B.
122.70 4 119.10 2 121.103.00/2,520
3.1/ZSRETKOVÁ Marie
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
127.60 0 129.00 0 127.609.50/8,012
4.2/ZSRETKOVÁ Anna
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
129.80 4 131.70 6 133.8015.70/13,38
5.1/DMJANŮ Filip
JANŮ Veronika
2002
2005
3 Olomouc
Olomouc
138.50 0 136.00 2 138.0019.90/16,94
6.2/U23ŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
137.90 4 135.10 8 141.9023.80/20,23
7.3/U23FIALA Jakub
FIALOVÁ Veronika
2001
1998
Olomouc
Olomouc
153.50 12 147.10 4 151.1033.00/27,92
8.2/DMKELNAR Matěj
DOPITOVÁ Daniela
2004
2002
Olomouc
Olomouc
179.00 14 142.40 10 152.4034.30/29,01
9.2/DSGABRLÍK Tomáš
KOLÁŘOVÁ Marika
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
151.40 6 154.20 2 156.2038.10/32,30
10.2/ZMPOMAJBÍK Filip
NOVOSADOVÁ Eliška
2006
2005
Olomouc
Olomouc
187.10 16 220.60 6 203.1085.00/72,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3