vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom a pohár 17. listopadu

01.10.2017   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí124.40 4 124.20 0 124.20 0
2.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc125.10 2 126.80 0 126.802.60/2,10
3.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami130.30 2 128.00 0 128.003.80/3,10
4.2/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc141.70 0 136.10 2 138.1013.90/11,20
5.3/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK162.60 4 134.10 6 140.1015.90/12,80
6.3/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná142.40 8 141.00 2 143.0018.80/15,10
7.4/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc151.40 2 142.40 4 146.4022.20/17,90
8.5/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK156.00 2 147.30 0 147.3023.10/18,60
9.4/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc152.40 6 145.50 2 147.5023.30/18,80
10.6/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh151.40 6 149.10 0 149.1024.90/20,00
11.5/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc158.90 10 156.30 0 156.3032.10/25,80
12.7/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava148.60 8 156.90 2 156.6032.40/26,10
13.6/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno162.80 4 155.50 4 159.5035.30/28,40
14.8/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel150.00 10 156.40 8 160.0035.80/28,80
15.7/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc156.60 4 163.30 2 160.6036.40/29,30
16.8/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná151.10 10 180.20 8 161.1036.90/29,70
17.9/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc158.70 8 159.60 4 163.6039.40/31,70
18.10/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc169.00 2 159.80 4 163.8039.60/31,90
19.10/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná155.90 14 166.90 8 169.9045.70/36,80
19.11/PZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno169.20 10 169.90 0 169.9045.70/36,80
21.11/PZZKRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh169.40 2 185.50 8 171.4047.20/38,00
22.12/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava174.50 8 165.20 8 173.2049.00/39,50
23.12/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc170.00 12 168.50 12 180.5056.30/45,30
24.13/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami181.20 6 177.20 4 181.2057.00/45,90
25.13/PZMFABIAN František 2009 Tzunami173.50 8 176.40 8 181.5057.30/46,10
26.14/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk173.40 10 180.30 6 183.4059.20/47,70
27.1/ZONDRÁČKOVÁ Barbora 2008 Šumperk196.80 0 188.70 2 190.7066.50/53,50
28.14/PZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí182.40 16 193.70 12 198.4074.20/59,70
29.15/PZMŠEČFČÍK Václav 2008 KK Opava216.00 8 214.80 10 224.0099.80/80,40
30.16/PZMSTROPEK Tobiáš 2007 KK Opava200.60 60 226.20 66 260.60136.40/109,80
31.17/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava254.70 8 278.80 12 262.70138.50/111,50
32.18/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava252.00 12 270.20 14 264.00139.80/112,60
33.15/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník291.40 2 303.50 2 293.40169.20/136,20
34.16/PZZLINHARTOVÁ Nela 2007 Olomouc232.90 150 238.40 152 382.90258.70/208,30
  ROUSEK David 2010 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc101.30 0 4.00 999 101.30 63
2.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk103.40 0 101.60 0 101.600.30/0,359
3.1/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha103.30 0 102.70 0 102.701.40/1,455
4.1/VMDANĚK Aleš 1979 Olomouc104.30 0 107.60 4 104.303.00/3,051
5.2/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc108.70 4 107.00 0 107.005.70/5,647
6.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc106.80 2 107.40 0 107.406.10/6,043
7.2/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc111.60 2 117.80 2 113.6012.30/12,139
8.3/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc114.20 0 111.80 2 113.8012.50/12,335
9.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí4.00 999 111.90 2 113.9012.60/12,431
10.2/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk111.70 4 114.70 2 115.7014.40/14,227
11. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh126.20 4 115.80 0 115.8014.50/14,326
12.3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk116.90 0 118.60 6 116.9015.60/15,425
13.3/DSBÁRTA Jan 2000 3+ Kralupy117.20 4 113.10 4 117.1015.80/15,624
14.4/DMIVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí121.30 0 117.30 0 117.3016.00/15,823
15.4/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel120.30 4 117.40 0 117.4016.10/15,922
16.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc119.50 4 119.40 0 119.4018.10/17,921
17.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc120.60 0 120.10 0 120.1018.80/18,620
18.3/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava128.90 6 121.60 0 121.6020.30/20,019
19.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc123.40 2 121.80 0 121.8020.50/20,218
20.5/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno126.50 2 122.50 0 122.5021.20/20,917
21.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel4.00 999 122.80 0 122.8021.50/21,216
22.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí123.60 0 126.30 0 123.6022.30/22,015
23.2/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná124.60 6 125.00 0 125.0023.70/23,414
23.6/DMHALA Jiří 2002 3 Olomouc123.00 2 4.00 999 125.0023.70/23,413
25.4/ZSHRADEC Matěj 2003 Olomouc125.10 4 125.60 0 125.6024.30/24,012
26.7/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk122.50 4 118.90 50 126.5025.20/24,911
27.5/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava125.30 6 123.30 4 127.3026.00/25,710
28.4/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava125.70 2 126.10 54 127.7026.40/26,19
29.6/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh126.30 6 125.20 4 129.2027.90/27,58
30.8/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk130.60 4 126.90 8 134.6033.30/32,97
31.7/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk138.80 2 136.30 2 138.3037.00/36,56
32.3/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc142.30 0 145.00 0 142.3041.00/40,55
33.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel146.50 2 141.20 2 143.2041.90/41,44
34.9/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc141.70 10 143.40 0 143.4042.10/41,63
35.10/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc159.00 4 143.50 2 145.5044.20/43,62
36. VOSTŘEL Jindřich 1960 Olomouc4.00 999 143.20 4 147.2045.90/45,30
37.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc147.80 0 145.60 4 147.8046.50/45,91
38.5/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel156.40 4 149.50 4 153.5052.20/51,50
39.11/ZSSALAJ František 2004 Litovel150.60 6 157.30 0 156.6055.30/54,60
40.6/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc158.10 0 167.30 2 158.1056.80/56,10
41.12/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel156.70 60 155.30 4 159.3058.00/57,30
42.7/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel162.40 6 177.50 4 168.4067.10/66,20
43.8/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk196.60 4 162.70 6 168.7067.40/66,50
44.3/VHORÁK Jaroslav 1965 SKVeselí170.80 6 168.30 4 172.3071.00/70,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc104.20 2 105.80 0 105.80 75
2.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava106.70 2 106.40 0 106.400.60/0,671
3.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí109.00 4 108.90 0 108.903.10/2,967
4.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk109.00 2 109.70 0 109.703.90/3,763
5.3/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava110.10 0 113.40 0 110.104.30/4,159
6.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc111.90 0 113.50 0 111.906.10/5,855
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc114.10 0 113.10 0 113.107.30/6,951
8.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno112.50 4 114.10 0 114.108.30/7,847
9.1/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 3+ KK Opava115.70 0 114.30 0 114.308.50/8,043
9. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh126.60 2 114.30 0 114.308.50/8,039
11.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž115.10 2 118.20 0 117.1011.30/10,735
12.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc120.30 2 117.60 0 117.6011.80/11,231
13.5/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava118.50 0 118.90 2 118.5012.70/12,027
14.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc120.70 0 118.60 0 118.6012.80/12,123
15.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník119.80 0 122.40 2 119.8014.00/13,222
16.6/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami119.90 2 121.80 0 121.8016.00/15,121
17.4/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava125.40 0 122.80 0 122.8017.00/16,120
18.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc126.30 0 125.20 0 125.2019.40/18,319
19. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3+ Olomouc132.80 2 125.30 0 125.3019.50/18,418
20.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK127.90 2 125.90 2 127.9022.10/20,917
21.1/DSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3+ Olomouc129.00 0 134.90 0 129.0023.20/21,916
22.5/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc131.00 2 129.20 0 129.2023.40/22,115
23.2/U23FIALOVÁ Veronika 1998 Olomouc136.40 2 129.50 0 129.5023.70/22,414
24.6/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk126.70 4 127.60 2 129.6023.80/22,513
25.7/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami124.10 6 130.20 2 130.1024.30/23,012
26. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc134.00 0 132.40 0 132.4026.60/25,111
27.6/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná128.70 6 129.80 4 133.8028.00/26,510
28.7/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami127.90 6 134.50 2 133.9028.10/26,69
29.7/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná139.40 8 135.00 0 135.0029.20/27,68
30.8/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK134.00 2 135.20 2 136.0030.20/28,57
31.9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno138.00 0 137.20 0 137.2031.40/29,76
32.8/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc129.30 8 135.90 2 137.3031.50/29,85
33.10/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc137.10 4 136.40 2 138.4032.60/30,84
34.11/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc140.30 2 142.30 8 142.3036.50/34,53
35.12/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh148.60 0 159.20 0 148.6042.80/40,52
36.9/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava150.70 4 172.40 14 154.7048.90/46,21
37.8/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc165.80 4 158.20 6 164.2058.40/55,20
38.1/VMATULÍKOVÁ Martina 1967 3 SKVeselí187.20 4 171.10 2 173.1067.30/63,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBÁRTA Jan
KAMINSKÝ Jan
2000
1999
Kralupy
USK Pha
124.30 4 126.30 4 128.30 23
2.1/DMURBAN Daniel
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
125.70 4 127.10 8 129.701.40/1,119
3.2/DMRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 132.10 4 136.107.80/6,115
4.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
132.90 4 135.50 4 136.908.60/6,711
5.1/U23WALTER Jakub
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
2 Šumperk
Olomouc
136.90 2 4.00 999 138.9010.60/8,310
6.2/ZSMRÁKA Jan
GÁBRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
142.70 6 143.50 0 143.5015.20/11,89
7.2/DSMRÁZEK Jakub
VAVRLA Adam
2004
2000
2 KK Opava
KK Opava
146.00 2 161.10 12 148.0019.70/15,48
8.1/ZMKNEBLOVÁ Klára
DOLEŽALOVÁ Bára
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
151.10 6 157.60 8 157.1028.80/22,47
9.3/ZSURBAN Jaroslav
KRATOCHVÍL Lukáš
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
150.50 10 154.00 4 158.0029.70/23,16
10.4/ZSHRIC Ondřej
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
153.90 10 161.60 12 163.9035.60/27,75
11.2/ZMSTŘÍLKA Richard
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
162.70 2 164.10 6 164.7036.40/28,44
12.3/ZMŠOTEK Adam
SVOBODA Ondřej
2005
2006
3 Olomouc
Olomouc
174.70 12 170.10 6 176.1047.80/37,33
13.4/ZMRUTAROVÁ Kateřina
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2005
2006
VS Desná
VS Desná
176.60 14 174.90 6 180.9052.60/41,02
14.5/ZSSTRNAD Ondřej
KÖKÖRČIN Matěj
2004
2003
3 VS Desná
VS Desná
172.30 12 166.00 16 182.0053.70/41,91
15. PROCHÁZKA Dominik
PROCHÁZKA Vojtěch
1994
2002
Olomouc
Olomouc
1.00 999 180.70 10 190.7062.40/48,60
16.6/ZSHANSGUTOVÁ Monika
STŘÍLKOVÁ Jana
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
187.80 10 181.20 10 191.2062.90/49,00
17.5/ZMDZIADEK Marek
SOBOTKA Adam
2005
2005
3 KK Brno
KK Brno
197.50 6 200.30 8 203.5075.20/58,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc91.30 0 92.40 2 91.30 153
2.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.10 0 94.90 0 94.903.60/3,9149
3.1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk94.50 2 95.80 2 96.505.20/5,7145
4.2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno97.20 2 95.40 2 97.406.10/6,7141
5.2/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc98.70 0 96.40 2 98.407.10/7,8137
6.3/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno97.30 2 96.60 2 98.607.30/8,0133
7.4/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí99.90 0 100.30 2 99.908.60/9,4129
8. KRATOCHVÍL Jan 1978 Olomouc103.50 0 101.10 0 101.109.80/10,70
9. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh102.90 0 101.20 0 101.209.90/10,8125
10.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava100.20 2 100.10 2 102.1010.80/11,8121
11.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc102.80 0 100.90 2 102.8011.50/12,6117
11.2/DSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3+ Olomouc100.80 2 4.00 999 102.8011.50/12,6113
13.3/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc108.50 4 103.40 0 103.4012.10/13,3109
14.3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc102.80 2 104.40 0 104.4013.10/14,3105
15. NĚMEC Lukáš 1985 Olomouc109.00 0 105.80 0 105.8014.50/15,9101
16.5/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk105.00 6 104.10 2 106.1014.80/16,297
17.4/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava113.70 4 104.20 2 106.2014.90/16,393
18.4/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh104.50 2 106.30 4 106.5015.20/16,689
19.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž111.10 0 106.70 0 106.7015.40/16,985
19.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí104.70 2 4.00 999 106.7015.40/16,981
21.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc105.60 4 105.50 2 107.5016.20/17,777
22.5/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno105.70 4 105.60 2 107.6016.30/17,973
23.6/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc116.10 2 105.80 2 107.8016.50/18,169
24. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc4.00 999 103.90 4 107.9016.60/18,265
25.2/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Tzunami109.00 0 109.10 0 109.0017.70/19,461
26.3/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc111.00 0 109.10 0 109.1017.80/19,557
27.6/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž110.00 0 110.00 2 110.0018.70/20,553
28.5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno108.30 2 109.00 2 110.3019.00/20,849
29.7/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc113.60 0 109.80 2 111.8020.50/22,548
30.8/DMFIALA Jakub 2001 3+ Olomouc110.90 2 4.00 999 112.9021.60/23,747
31.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc111.30 2 112.20 58 113.3022.00/24,146
32.10/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk106.10 8 112.70 54 114.1022.80/25,045
33.4/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava115.70 0 114.70 0 114.7023.40/25,644
34.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 3+ Šumperk118.30 0 116.60 0 116.6025.30/27,743
35. LIGURSKÝ Ivo 1990 3+ Kroměříž117.80 0 115.70 4 117.8026.50/29,042
36.7/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc116.20 2 118.30 4 118.2026.90/29,541
37.8/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 3 Tzunami133.30 6 118.60 0 118.6027.30/29,940
38.11/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk121.00 0 119.30 0 119.3028.00/30,739
39.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc117.40 2 119.00 2 119.4028.10/30,838
40.3/U23BARGEL Radek 1996 VS Desná116.30 10 116.80 4 120.8029.50/32,337
41.9/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc119.30 2 120.90 0 120.9029.60/32,436
42. BOHÁČ Robert 1989 3 Tzunami117.80 4 120.00 2 121.8030.50/33,435
43.10/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk123.80 2 122.00 0 122.0030.70/33,634
44.11/ZSBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk122.10 2 120.70 2 122.7031.40/34,433
45.12/ZSOLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami120.20 6 120.80 2 122.8031.50/34,532
46.13/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava115.00 8 111.60 54 123.0031.70/34,731
47.3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel121.80 2 138.20 2 123.8032.50/35,630
48.5/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník122.50 2 121.00 4 124.5033.20/36,429
49.2/VMDOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus122.20 4 120.60 4 124.6033.30/36,528
50.4/ZMŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc126.20 8 125.20 0 125.2033.90/37,127
51.5/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno125.70 0 127.80 2 125.7034.40/37,726
52.6/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk130.60 12 126.50 0 126.5035.20/38,625
53.12/DMMRÁKA Tomáš 2001 Olomouc127.20 0 129.90 4 127.2035.90/39,324
54.14/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž132.50 4 123.90 4 127.9036.60/40,123
55.15/ZSRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná122.40 6 124.40 4 128.4037.10/40,622
56.7/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc128.40 4 128.40 2 130.4039.10/42,821
56.16/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc132.70 2 130.40 0 130.4039.10/42,820
58.2/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 3 Olomouc138.10 2 131.10 0 131.1039.80/43,619
59.6/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk125.70 6 125.30 10 131.7040.40/44,218
60.8/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno128.80 6 129.90 2 131.9040.60/44,517
61.17/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná135.60 8 129.10 4 133.1041.80/45,816
62.18/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc129.60 6 129.20 4 133.2041.90/45,915
62.19/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc130.00 6 131.20 2 133.2041.90/45,914
64.20/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná131.60 4 133.10 6 135.6044.30/48,513
65.9/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc137.70 2 142.70 52 139.7048.40/53,012
66.10/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc138.50 6 145.10 0 144.5053.20/58,311
67.3/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná139.10 6 4.00 999 145.1053.80/58,910
68.21/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk148.30 8 143.90 2 145.9054.60/59,89
69.11/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc147.50 4 146.50 6 151.5060.20/65,98
70.22/ZSŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel149.40 8 148.20 4 152.2060.90/66,77
71.12/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami144.60 16 148.30 4 152.3061.00/66,86
72.13/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava155.40 8 145.60 8 153.6062.30/68,25
73.14/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel161.70 6 150.50 6 156.5065.20/71,44
74.15/ZMTODOROV Oliver 2006 3 Olomouc137.30 66 143.30 16 159.3068.00/74,53
75.23/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel169.60 8 162.50 8 170.5079.20/86,72
76.24/ZSDOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí172.50 18 169.30 6 175.3084.00/92,01
77.25/ZSSYSLO Jiří 2003 Olomouc168.60 58 170.00 6 176.0084.70/92,80
78.13/DMROZSYPAL Filip 2002 Litovel178.30 10 170.40 8 178.4087.10/95,40
79.26/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno174.30 68 176.70 12 188.7097.40/106,70
80.14/DMDOLEŽAL Tomáš 2002 SKVeselí204.70 20 178.10 22 200.10108.80/119,20
81.27/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel155.50 54 198.20 10 208.20116.90/128,00
82.28/ZSROLENC Jakub 2004 SKVeselí190.70 66 200.00 12 212.00120.70/132,20
83.29/ZSRIFLER Petr 2004 Zábřeh176.30 66 182.00 60 242.00150.70/165,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc110.80 2 109.90 0 109.90 39
2.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno118.00 2 112.60 0 112.602.70/2,535
3.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava122.00 2 113.80 0 113.803.90/3,531
4.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc119.60 0 117.20 0 117.207.30/6,627
5.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc117.90 2 117.30 0 117.307.40/6,723
6.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk117.50 0 117.70 2 117.507.60/6,919
7.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí116.90 2 117.90 0 117.908.00/7,315
8.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc127.90 0 130.80 4 127.9018.00/16,414
9.4/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami142.80 8 132.10 2 134.1024.20/22,013
10.5/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava138.90 4 135.50 2 137.5027.60/25,112
11.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK135.20 4 139.40 4 139.2029.30/26,711
12.6/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3 Tzunami139.70 4 135.40 4 139.4029.50/26,810
13.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc139.60 4 135.90 4 139.9030.00/27,39
14.4/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc140.30 4 141.40 0 141.4031.50/28,78
15.5/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami141.50 4 139.80 2 141.8031.90/29,07
16.1/U23FIALOVÁ Veronika 1998 Olomouc139.70 4 4.00 999 143.7033.80/30,86
17.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.142.50 4 142.50 8 146.5036.60/33,35
18.5/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK147.60 8 145.10 6 151.1041.20/37,54
19.6/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk149.90 6 149.30 2 151.3041.40/37,73
20.6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno152.20 4 170.40 2 156.2046.30/42,12
21.7/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc157.50 10 155.50 2 157.5047.60/43,31
22.7/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava166.30 6 163.80 0 163.8053.90/49,00
23. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc173.20 0 164.50 2 166.5056.60/51,50
24.8/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc165.90 4 167.00 6 169.9060.00/54,60
25.8/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh174.70 6 175.40 4 179.4069.50/63,20

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
158.70 2 150.80 4 154.80 0
2. FABIANOVÁ Anna
FABIANOVÁ Anna
2007
2007
Tzunami
Tzunami
155.00 2 153.20 2 155.200.40/0,30
3. VRBOVÁ Marie
VRBOVÁ Marie
2007
2007
Olomouc
Olomouc
161.70 0 159.50 2 161.506.70/4,30
4. WEISER Kryštof
WEISER Kryštof
2007
2007
Litovel
Litovel
163.80 2 164.90 4 165.8011.00/7,10
5. NOVÁK Tobiáš
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
Olomouc
Olomouc
165.50 4 169.00 0 169.0014.20/9,20
6. MALÁ Magdaléna
MALÁ Magdaléna
2007
2007
Olomouc
Olomouc
167.30 4 173.90 8 171.3016.50/10,70
7. MAROUSKOVÁ Tereza
MAROUSKOVÁ Tereza
2009
2009
Olomouc
Olomouc
174.80 4 175.00 0 175.0020.20/13,00
8. KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2007
2007
Olomouc
Olomouc
183.20 4 183.90 4 187.2032.40/20,90
9. STLOUKALOVÁ Aneta
STLOUKALOVÁ Aneta
2007
2007
Olomouc
Olomouc
212.80 2 229.50 58 214.8060.00/38,80
10. KRATOCHVÍL Jakub
KRATOCHVÍL Jakub
2009
2009
Olomouc
Olomouc
241.70 0 233.90 10 241.7086.90/56,10

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23BEKOVÁ Kateřina
KAŠPAR Albert
2002
1998
1 KK Opava
Dukla B.
120.80 2 120.30 0 120.30 28
2.1/DSHRICOVÁ Klára
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
123.10 2 4.00 999 125.104.80/4,020
3.1/ZSRETKOVÁ Anna
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
134.70 0 130.40 4 134.4014.10/11,712
4.1/DMJANŮ Filip
JANŮ Veronika
2002
2005
3 Olomouc
Olomouc
137.20 2 134.80 0 134.8014.50/12,18
5.2/ZSRETKOVÁ Marie
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
131.80 4 136.90 2 135.8015.50/12,94
6.2/U23ŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
141.00 2 143.10 6 143.0022.70/18,93
7. VAVRLA Dušan
MINÁROVÁ Natálie
1969
2001
Tzunami
Tzunami
147.20 4 145.80 2 147.8027.50/22,92
8.3/U23FIALA Jakub
FIALOVÁ Veronika
2001
1998
Olomouc
Olomouc
157.80 8 151.00 4 155.0034.70/28,81
9.2/DSGABRLÍK Tomáš
KOLÁŘOVÁ Marika
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
151.80 8 157.60 2 159.6039.30/32,70
10.2/ZMPOMAJBÍK Filip
NOVOSADOVÁ Eliška
2006
2005
Olomouc
Olomouc
193.60 10 186.80 12 198.8078.50/65,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3