Slalom v Třebechovicích

30.09.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš
HEGER Vojtěch
1998
2000
1 Dukla B.
Dukla B.
116.60 2 4.00 999 118.60 45
2.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
127.80 2 129.10 4 129.8011.20/9,437
3.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
131.80 0 133.90 6 131.8013.20/11,133
4. RAŠNER Karel
SVÍTIL Vladan
2004
1974
Postřelm
Postřelm
138.70 10 133.50 0 133.5014.90/12,629
5.1/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
140.10 2 140.70 2 142.1023.50/19,825
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.40 2 143.10 6 143.4024.80/20,921
7.1/DMBOHATÝ Karel
BOHATÝ Oto
2001
2007
3 Třebech.
Třebech.
138.60 14 140.70 4 144.7026.10/22,00
8.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
143.00 4 145.00 0 145.0026.40/22,317
9.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
144.40 10 140.30 6 146.3027.70/23,413
10.2/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
141.50 8 153.60 12 149.5030.90/26,112
11.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
144.10 6 149.90 8 150.1031.50/26,611
12.1/ZMINDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
KVS HK
KVS HK
149.80 2 150.80 6 151.8033.20/28,010
13.2/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
151.90 0 158.10 6 151.9033.30/28,19
14.3/DMSAMKOVÁ Olga
KLIŠČOVÁ Barbora
2005
2002
Třebech.
Třebech.
159.50 6 156.90 0 156.9038.30/32,38
15.3/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
153.90 6 155.00 2 157.0038.40/32,47
16.4/ZSKUDRNA Josef
BÍZEK Marek
2004
2005
3 KK Brand
KK Brand
153.00 6 166.00 12 159.0040.40/34,16
17.1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
149.00 14 149.30 10 159.3040.70/34,35
18. DOSKOČIL Eduard
KUTLVAŠR Petr
1983
1977
Dv.Král.
Vys.Mýto
158.50 12 157.00 4 161.0042.40/35,84
19.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
157.30 8 156.00 8 164.0045.40/38,33
20.5/ZSERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
USK Pha
USK Pha
166.70 12 161.70 6 167.7049.10/41,42
21.2/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
166.60 16 157.10 12 169.1050.50/42,61
22.2/ZMBABOUČEK Antonín
SLAVÍK Vojtěch
2007
2005
USK Pha
USK Pha
171.80 8 165.20 4 169.2050.60/42,70
23.3/VMHORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Petr
1976
1977
Heletag
Heletag
208.10 74 166.10 8 174.1055.50/46,80
24.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie
RŮŽIČKOVÁ Kateřina
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
176.50 8 164.70 14 178.7060.10/50,70
25.3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
178.80 12 192.78 20 190.8072.20/60,90
26.5/DMADÁŠEK Alois
JUDA Mikuláš
2002
2003
Benátky
Benátky
192.30 20 177.60 18 195.6077.00/64,90
27.6/DMSTEHLÍK Alexander
MÍL Jakub
2002
2003
Trutnov
Trutnov
190.10 20 183.60 16 199.6081.00/68,30
28.4/ZMJINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁKOVÁ Eliška
2005
2007
Tech.Pha
Tech.Pha
211.80 2 209.80 16 213.8095.20/80,30
29. FOLTÍN Marek
FOLTÍN Šimon
1973
2006
KK Brand
KK Brand
209.50 20 260.00 70 229.50110.90/93,50
  FUCHS Matouš
FUCHS Jakub
2002
1999
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení