Slalom v Třebechovicích

01.10.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš
HEGER Vojtěch
1998
2000
1 Dukla B.
Dukla B.
112.80 0 4.00 999 112.80 45
2.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
132.70 2 135.30 0 134.7021.90/19,437
3.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
136.00 2 132.20 4 136.2023.40/20,733
4. RAŠNER Karel
SVÍTIL Vladan
2004
1974
Postřelm
Postřelm
135.40 2 4.00 999 137.4024.60/21,829
5.1/DSFUCHS Matouš
FUCHS Jakub
2002
1999
3 Jablonec
Jablonec
138.80 2 137.70 0 137.7024.90/22,125
6.1/DMBOHATÝ Karel
BOHATÝ Oto
2001
2007
3 Třebech.
Třebech.
135.80 2 4.00 999 137.8025.00/22,20
7.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
135.80 4 136.90 4 139.8027.00/23,921
8.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
140.80 0 141.90 0 140.8028.00/24,817
9.1/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
140.60 4 141.30 2 143.3030.50/27,013
10. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.10 4 141.90 6 145.1032.30/28,612
11.2/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
160.70 4 144.50 2 146.5033.70/29,911
12.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
144.80 2 145.70 4 146.8034.00/30,110
13.2/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
151.20 0 3151.00 2 151.2038.40/34,09
14.1/ZMINDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
KVS HK
KVS HK
149.80 2 154.20 8 151.8039.00/34,68
15.2/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
153.30 2 160.60 8 155.3042.50/37,77
16.3/ZSERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
USK Pha
USK Pha
155.40 0 171.10 8 155.4042.60/37,86
17.3/DMSAMKOVÁ Olga
KLIŠČOVÁ Barbora
2005
2002
Třebech.
Třebech.
157.20 0 4.00 999 157.2044.40/39,45
18.4/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
160.40 2 158.70 4 162.4049.60/44,04
19.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
155.20 8 155.90 8 163.2050.40/44,73
20.2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
159.59 8 157.30 8 165.3052.50/46,52
21.3/VMHORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Petr
1976
1977
Heletag
Heletag
157.90 8 182.10 22 165.9053.10/47,11
22.2/ZMBABOUČEK Antonín
SLAVÍK Vojtěch
2007
2005
USK Pha
USK Pha
163.70 6 165.20 4 169.2056.40/50,00
23.5/DMADÁŠEK Alois
JUDA Mikuláš
2002
2003
Benátky
Benátky
180.08 4 204.50 14 184.0871.28/63,20
24.3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
184.50 62 179.90 10 189.9077.10/68,40
25.6/DMSTEHLÍK Alexander
MÍL Jakub
2002
2003
Trutnov
Trutnov
192.40 8 206.00 4 200.4087.60/77,70
26.7/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
197.90 12 196.90 8 204.9092.10/81,60
27. FOLTÍN Marek
FOLTÍN Šimon
1973
2006
KK Brand
KK Brand
213.90 8 217.40 58 221.90109.10/96,70
  JINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁKOVÁ Eliška
2005
2007
Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKOVÁ Amélie
RŮŽIČKOVÁ Kateřina
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOSKOČIL Eduard
KUTLVAŠR Petr
1983
1977
Dv.Král.
Vys.Mýto
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDRNA Josef
BÍZEK Marek
2004
2005
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení