vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích

08.10.2017   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB 95.57 4 97.21 0 97.21 79
2.1/BUCHTEL Martin 1982 2 99.54 6 99.79 0 99.792.58/2,771
3.1/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn104.35 0 102.29 0 102.295.08/5,267
4.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 106.21 4 105.25 0 105.258.04/8,363
5.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 106.98 0 105.34 0 105.348.13/8,459
6.2/VMRUBÍN Daniel 1975 Dukla B.111.17 0 109.26 0 109.2612.05/12,455
7.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha 109.93 0 109.34 0 109.3412.13/12,551
8.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 106.78 4 109.00 4 110.7813.57/14,047
9.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 111.75 254 113.67 0 113.6716.46/16,943
10.2/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha 115.62 6 113.84 0 113.8416.63/17,139
  WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn113.98 2 4.00 999 999.00 35
12.3/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB 116.31 0 116.12 0 116.1218.91/19,531
13.4/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn114.20 2 115.95 2 116.2018.99/19,527
14.2/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L118.10 0 118.98 0 118.1020.89/21,523
15.1/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB 118.59 2 118.17 0 118.1720.96/21,619
16.2/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak117.93 2 118.93 2 119.9322.72/23,418
17.2/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha 120.73 10 117.93 2 119.9322.72/23,417
18.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor115.53 52 118.31 2 120.3123.10/23,816
  HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn118.76 2 4.00 999 999.00 15
20.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor120.64 6 119.21 2 121.2124.00/24,714
21.5/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn122.18 0 119.43 2 121.4324.22/24,913
22.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 120.29 2 121.87 0 121.8724.66/25,412
23.2/ KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 126.47 0 123.62 0 123.6226.41/27,211
24.5/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor143.42 4 123.84 0 123.8426.63/27,410
25.6/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn124.35 0 122.90 2 124.3527.14/27,99
26.7/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha 127.68 0 126.43 6 127.6830.47/31,38
27.3/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha 133.82 58 128.50 0 128.5031.29/32,27
28.6/VMVRBA Pavel 1973 Horš.Týn131.15 4 129.71 0 129.7132.50/33,46
29.4/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha 137.53 2 131.17 0 131.1733.96/34,95
30.8/ZSTURNER Karel 2004 Blovice 129.79 4 127.46 6 133.4636.25/37,34
31.9/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3 USK Pha 135.67 0 138.00 2 135.6738.46/39,63
32.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor153.15 2 136.23 0 136.2339.02/40,12
33.10/ZSFuriš Eduard 2004 Č.Kruml.149.93 52 137.10 0 137.1039.89/41,01
34.6/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB 137.37 2 137.65 0 137.6540.44/41,60
35.3/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha 135.98 4 135.70 6 139.9842.77/44,00
36.11/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 148.67 2 146.37 0 146.3749.16/50,60
37.7/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha 156.45 56 150.37 10 160.3763.16/65,00
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn104.62 0 4.00 999 999.00 60
2.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 108.98 0 106.00 0 106.00 56
3.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor108.14 0 117.28 100 108.142.14/2,052
4.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 114.51 0 110.64 0 110.644.64/4,448
5.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB 111.29 0 112.20 2 111.295.29/5,044
6.1/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 113.93 0 114.62 6 113.937.93/7,540
7.3/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha 121.85 12 113.15 2 115.159.15/8,636
8.2/ ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 117.43 2 115.17 0 115.179.17/8,732
9.4/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha 115.89 0 116.73 0 115.899.89/9,328
10.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha 116.23 0 116.20 2 116.2310.23/9,724
11.3/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky 118.71 0 133.20 0 118.7112.71/12,023
12.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.119.23 0 118.93 4 119.2313.23/12,522
13.2/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec 120.15 0 124.79 0 120.1514.15/13,321
14.4/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 122.34 2 121.34 0 121.3415.34/14,520
15.6/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy 116.37 52 117.67 4 121.6715.67/14,819
16.5/ZMKolářová Markéta 2005 3 USK Pha 135.15 4 124.34 0 124.3418.34/17,318
17.7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor124.56 2 124.71 0 124.7118.71/17,717
18.6/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha 127.12 2 122.96 2 124.9618.96/17,916
19.8/ZSMorenová Adriana 2004 3 USK Pha 121.10 4 124.60 2 125.1019.10/18,015
20.7/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn125.25 0 125.78 2 125.2519.25/18,214
  POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz125.48 0 4.00 999 999.00 13
22.9/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak127.78 2 125.79 0 125.7919.79/18,712
23.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 127.78 0 134.57 4 127.7821.78/20,50
24.2/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn127.75 2 128.57 0 128.5722.57/21,30
25.10/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 128.48 2 132.57 4 130.4824.48/23,111
26.11/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz127.21 4 139.40 54 131.2125.21/23,810
27.3/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 131.84 2 133.81 0 133.8127.81/26,20
28.12/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz134.90 2 156.26 12 136.9030.90/29,29
29.8/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 137.39 0 148.45 2 137.3931.39/29,68
30.4/ HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha 137.75 0 139.54 0 137.7531.75/30,07
31.3/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus137.40 6 135.92 4 139.9233.92/32,06
32.9/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak150.43 2 139.85 2 141.8535.85/33,85
33.10/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha 142.15 4 145.60 6 146.1540.15/37,94
34.11/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor160.78 4 148.46 0 148.4642.46/40,13
35.4/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz150.21 4 143.35 6 149.3543.35/40,92
36.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 142.93 8 178.31 0 150.9344.93/42,41
37.4/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 159.15 2 151.89 4 155.8949.89/47,10
38.5/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor181.67 6 154.73 6 160.7354.73/51,60
39.6/PZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 215.48 6 168.12 6 174.1268.12/64,30
40.5/DMZÁVIŠKOVÁ Zlata 2002 Boh.Pha 180.00 10 203.98 12 190.0084.00/79,20
41.7/PZKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak186.98 6 180.76 10 190.7684.76/80,00
42.8/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 233.20 58 200.47 2 202.4796.47/91,00
43.9/PZKLOUDOVÁ Kristýna 2009 Ot.Strak282.57 110 195.12 158 353.12247.12/233,10
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
103.92 2 106.29 2 105.92 30
2.1/U23POHANKA Vít
KUNA Václav
2000
1998
2 Klatovy
SKVS ČB
111.54 0 113.56 2 111.545.62/5,322
3.1/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
129.10 2 132.81 4 131.1025.18/23,818
4.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
126.75 8 130.53 4 134.5328.61/27,014
5.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
128.25 8 130.90 4 134.9028.98/27,410
6.1/ZMJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
132.40 4 138.59 12 136.4030.48/28,86
7.2/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
135.68 4 164.15 4 139.6833.76/31,95
8.3/ZSKREMROVÁ Adéla
FREISLEBENOVÁ Patricia
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
144.26 8 146.68 10 152.2646.34/43,84
9.4/ZSERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
USK Pha
USK Pha
147.10 8 153.15 8 155.1049.18/46,43
10.5/ZSPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
163.23 12 148.17 12 160.1754.25/51,22
11.2/ZMPELIKÁN Václav
CARDOSELLI Tomáš
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
172.34 8 167.14 12 179.1473.22/69,11
  MANAS Adam
BUDÁK David
2004
2003
Kadaň
Kadaň
205.56 10 4.00 999 999.00 0
13.1/CÍSAŘOVSKÝ Petr
HORÁK David
1977
1976
Heletag
Heletag
4.00 999 165.81 312 477.81371.89/351,10
  HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Aleš
WENDL Miloslav
1976
1978
2 Kadaň
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VRBOVÁ Alexandra
KUNA Václav
2000
1998
2 Horš.Týn
SKVS ČB
114.67 0 115.34 2 114.67 10
  HOCHENHEIM Krystýna
MARTIN Václav
1991
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
142.20 6 4.00 999 999.00 6
  HOJDOVÁ Markéta
HOJDA Ladislav
2007
1973
Horš.Týn
Horš.Týn
156.18 0 4.00 999 999.00 0
4.1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDA Mikoláš
1999
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
149.25 8 143.14 14 157.1442.47/37,00
5.1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
168.67 8 160.78 4 164.7850.11/43,72
  ZÁVIŠKOVÁ Zlata
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
180.67 10 4.00 999 999.00 1
7.1/ZMCARDOSELLI Stella
CARDOSELLI Tomáš
2009
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 186.31 64 250.31135.64/118,30
  BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 85.21 0 85.20 2 85.21 151
2.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus87.62 0 87.95 0 87.622.41/2,8143
3.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.95.82 0 95.43 0 95.4310.22/12,0139
4.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB 94.93 2 94.31 2 96.3111.10/13,0135
5.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB 99.47 0 97.14 102 99.4714.26/16,7131
6.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 100.18 0 100.28 0 100.1814.97/17,6127
7.4/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.100.31 0 101.15 0 100.3115.10/17,7123
8.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 101.62 0 102.25 2 101.6216.41/19,3119
9.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 103.92 0 101.32 2 103.3218.11/21,3115
10.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 103.67 2 103.64 2 105.6420.43/24,0111
11.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz103.90 2 102.92 4 105.9020.69/24,3107
12.1/ KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 104.23 2 104.62 2 106.2321.02/24,7103
13.2/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 102.84 4 102.34 4 106.3421.13/24,899
14.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz103.14 4 105.45 6 107.1421.93/25,795
15.3/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.20 2 110.96 2 107.2021.99/25,891
16.6/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.107.37 0 107.95 2 107.3722.16/26,087
17.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 107.42 0 108.53 6 107.4222.21/26,183
  SAJDL František 1970 3 L.Žatec 107.51 0 4.00 999 999.00 79
19.2/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak109.67 0 107.70 0 107.7022.49/26,475
20.5/VPRÜHER Jakub 1968 3 SKVS ČB 109.10 0 115.59 0 109.1023.89/28,071
21.5/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 107.67 2 111.93 4 109.6724.46/28,767
22.6/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha 109.46 50 111.43 0 111.4326.22/30,863
23.7/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice 111.73 0 112.85 2 111.7326.52/31,159
24.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 109.31 4 112.50 0 112.5027.29/32,055
25.1/ZMJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha 112.67 0 114.31 0 112.6727.46/32,251
26.8/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.113.84 0 114.50 0 113.8428.63/33,647
27.2/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha 114.39 0 114.79 2 114.3929.18/34,243
28.1/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor114.46 0 118.17 0 114.4629.25/34,30
29.8/VMPINKAVA Lukáš 1976 3 SKVS ČB 117.37 2 112.50 2 114.5029.29/34,442
30.9/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha 116.20 0 116.28 2 116.2030.99/36,441
31.10/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz112.70 4 112.78 4 116.7031.49/37,040
32.3/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec 114.70 2 116.75 2 116.7031.49/37,039
33.4/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha 115.60 4 115.26 2 117.2632.05/37,638
34.5/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha 118.45 0 117.46 0 117.4632.25/37,837
35.6/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor117.78 0 118.78 52 117.7832.57/38,236
36.11/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha 118.46 0 121.21 50 118.4633.25/39,035
37.12/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha 119.31 4 112.57 6 118.5733.36/39,234
38.13/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec 116.84 2 120.46 0 118.8433.63/39,533
39.14/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB 119.31 2 115.15 4 119.1533.94/39,832
40.15/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB 118.14 2 121.54 4 120.1434.93/41,031
41.1/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak120.26 0 123.89 0 120.2635.05/41,130
42.16/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 117.40 4 116.50 4 120.5035.29/41,429
43.2/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 116.98 6 116.68 6 122.6837.47/44,00
44.7/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha 124.59 0 129.37 6 124.5939.38/46,228
45.2/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 125.93 2 125.70 0 125.7040.49/47,527
46.9/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor127.85 8 125.75 0 125.7540.54/47,626
47.8/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec 125.78 0 128.40 2 125.7840.57/47,625
48.3/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice125.93 0 125.85 4 125.9340.72/47,80
49.4/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor124.37 2 125.25 2 126.3741.16/48,30
50.17/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 126.47 0 132.90 0 126.4741.26/48,424
51.9/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB 127.70 4 125.48 2 127.4842.27/49,623
52.5/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně 125.51 2 128.84 50 127.5142.30/49,60
53.3/DMČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor125.54 2 145.76 2 127.5442.33/49,722
54.6/PZŠKOP Jan 2007 Ot.Strak147.68 6 128.18 0 128.1842.97/50,40
55.10/ZMNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor152.18 2 123.79 6 129.7944.58/52,321
56.18/ZSBUDÁK David 2003 3 Kadaň 130.10 0 144.23 4 130.1044.89/52,720
57.19/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha 129.95 2 131.31 2 131.9546.74/54,919
58.20/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň 130.62 4 128.79 4 132.7947.58/55,818
59.21/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha 122.65 52 129.15 4 133.1547.94/56,317
60.7/PZBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 132.31 2 135.67 6 134.3149.10/57,60
61.8/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz132.89 2 132.31 58 134.8949.68/58,30
62.11/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 123.93 58 129.85 6 135.8550.64/59,416
63.12/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha 130.68 6 132.95 4 136.6851.47/60,415
64.13/ZMNovosad Jonáš 2006 3 Č.Kruml.138.21 0 137.81 0 137.8152.60/61,714
65.4/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 138.42 2 134.75 4 138.7553.54/62,813
66.9/PZVeverka Čeněk 2007 Loko Plz144.89 6 131.43 8 139.4354.22/63,60
67.14/ZMŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak140.84 56 138.15 2 140.1554.94/64,512
68.5/DMMED Kryštof 2002 3 USK Pha 146.12 4 134.60 6 140.6055.39/65,011
69.15/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 3 Č.Kruml.140.98 0 152.29 2 140.9855.77/65,510
70.10/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 140.34 2 170.26 8 142.3457.13/67,00
71.16/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 156.54 56 142.98 2 144.9859.77/70,19
72.17/ZMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha 150.84 4 143.34 2 145.3460.13/70,68
73.18/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha 157.37 6 142.34 4 146.3461.13/71,77
74.11/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.143.70 4 145.93 12 147.7062.49/73,30
75.22/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha 144.98 6 141.42 8 149.4264.21/75,46
76.12/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 158.56 4 150.76 0 150.7665.55/76,90
77.13/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak170.62 4 148.31 4 152.3167.10/78,70
78.19/ZMDRUSKA Vojtěch 2006 SKVS ČB 158.59 2 151.57 2 153.5768.36/80,25
79.20/ZMHADRABA Martin 2005 USK Pha 139.92 58 152.79 4 156.7971.58/84,04
80.21/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha 170.00 6 153.21 4 157.2172.00/84,53
81.22/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.153.40 4 154.56 6 157.4072.19/84,72
82.14/PZHANUŠ Jakub 2007 Rakovník186.59 8 150.25 8 158.2573.04/85,70
83.15/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha 154.64 4 178.92 6 158.6473.43/86,20
84.16/PZSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 153.89 6 164.96 6 159.8974.68/87,60
85.23/ZSVOLF Matěj 2003 VS Tábor172.48 62 157.15 14 171.1585.94/100,91
86.23/ZMKOLÁŘ Jakub 2006 SKVS ČB 203.92 2 174.35 0 174.3589.14/104,60
87.24/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha 180.70 6 203.47 54 186.70101.49/119,10
88.17/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha 211.00 2 187.62 6 193.62108.41/127,20
89.18/PZKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn179.62 54 210.32 10 220.32135.11/158,60
90.10/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag 171.42 114 173.29 58 231.29146.08/171,40
91.25/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha 254.78 4 240.45 106 258.78173.57/203,70
92.26/ZMHOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB 183.92 112 184.89 162 295.92210.71/247,30
93.27/ZMBOMBIC Erik 2005 SKVS ČB 1.00 999 229.26 162 391.26306.05/359,20
  TAIŠL Filip 1976 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1984 3+ Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Ondřej 1984 3 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLOCEK Matyáš 2008 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn105.35 50 112.21 0 112.21 27
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.114.81 0 113.75 2 114.812.60/2,319
3.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha 117.42 0 119.15 2 117.425.21/4,615
4.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 117.00 2 117.98 0 117.985.77/5,111
5.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.120.34 0 121.90 4 120.348.13/7,27
6.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha 122.40 0 124.17 0 122.4010.19/9,16
7.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha 124.85 2 128.40 4 126.8514.64/13,05
8.2/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn125.40 2 126.20 2 127.4015.19/13,54
9.5/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 132.37 0 137.18 6 132.3720.16/18,03
10.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB 133.70 0 131.12 4 133.7021.49/19,22
11.4/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha 139.38 0 152.23 2 139.3827.17/24,21
12.6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor147.71 2 142.89 0 142.8930.68/27,30
13.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 157.85 4 150.76 0 150.7638.55/34,40
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3