vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů

19.08.2017   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:49,47 75/0/83
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:49,810.34/0,768/167/0
3. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:51,421.95/3,962/0/71
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:51,672.20/4,457/155/0
5. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:50,551.08/2,253/143/0
6.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:51,381.91/3,949/0/59
7.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:53,253.78/7,646/131/0
8.3/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:49,24 43/119/0
9. TOLIC Ivan   Croatia00:53,183.71/7,50/0/0
10. LUKA Obadic   Croatia00:51,622.15/4,30/0/0
11. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:53,143.67/7,440/107/0
12.4/U23ROOS PAUL 94 FRA/GERARDMER00:52,913.44/7,00/0/0
13.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:55,245.77/11,737/95/0
14. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:52,543.07/6,235/83/0
15.5/U23ROTH JEAN-BAPTISTE 98 FRA/APACH00:53,784.31/8,70/0/0
16.6/U23DUCHET Gwendal 1997 Pardub.00:53,504.03/8,133/71/0
  LEON Ispan   CroatiaDNF 0/0/0
18.7/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:56,056.58/13,331/0/47
19.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.00:55,225.75/11,629/59/0
20. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:52,843.37/6,827/47/0
21.3/DSDALLEAU NICOLAS 99 FRA/STRASBOURG00:58,539.06/18,30/0/0
22. MOREAUX QUENTIN 88 FRA/SILLERY00:54,174.70/9,50/0/0
23. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:59,269.79/19,825/35/0
24.4/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:56,917.44/15,023/23/0
25. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:55,736.26/12,721/17/0
26.2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:55,315.84/11,819/0/35
27. ANTONIO Obadic   Croatia00:54,565.09/10,30/0/0
28.2/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:59,7010.23/20,717/0/29
29.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.00:55,315.84/11,815/11/0
30.3/DMPASSERNIG LOUIS 1 FRA/APACH00:55,465.99/12,10/0/0
31.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:01,2211.75/23,814/0/23
32.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc01:01,0211.55/23,313/0/17
32.4/DMHELLE MAXIME 2 FRA/STRASBOURG01:17,3227.85/56,30/0/0
34.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.00:59,349.87/20,012/5/0
35.5/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.01:02,8313.36/27,011/4/0
  HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.DNF 10/0/11
37.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:10,2320.76/42,09/3/0
38.8/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:07,1117.64/35,78/0/5
39.3/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm01:19,0729.60/59,87/0/4
40. KLATT ETIENNE   FRA/AVIGNON00:52,783.31/6,70/0/0
41.1/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:17,1027.63/55,96/0/3
42.4/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:53,313.84/7,85/2/0
43.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:25,3535.88/72,54/0/2
44.7/DSLUKA Zubcic   Croatia00:53,073.60/7,30/0/0
45.4/VMARTIN McCarthy 71 0 Irsko/Dublin01:28,0038.53/77,90/0/0
46.5/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:09,4720.00/40,43/1/0
47.4/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:27,0337.56/75,92/0/0
48.5/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel01:21,6332.16/65,01/0/1
49. MACÍK Martin 1990 VSDK01:04,4815.01/30,30/0/0
49.6/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel01:08,6119.14/38,70/0/0
  URBAN Daniel 2001 2 ŠumperkDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz00:51,73 75/104/0
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:52,420.69/1,368/92/0
3. BRONDEL CANDICE   FRA/VIENNE00:52,781.05/2,00/0/0
4.2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:50,10 62/0/85
5.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:52,841.11/2,157/0/73
6.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:53,732.00/3,953/0/61
7.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:51,72 49/0/49
8.5/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:54,362.63/5,146/80/0
9.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:54,913.18/6,143/68/0
10. SOUCHEYRE CHARLOTTE   FRA/NANTES00:56,835.10/9,90/0/0
11. DREIER VALENTINA   AUT00:53,421.69/3,30/0/0
12. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:58,676.94/13,440/56/0
13.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav00:57,916.18/11,937/44/0
14.6/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:56,875.14/9,935/0/37
14.3/U23VALDENAIRE MATHILDE 98 FRA/GERARDMER00:54,983.25/6,30/0/0
16.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:00,078.34/16,133/0/31
17. PISCHEK MAGALI 76 FRA/GERARDMER00:57,305.57/10,80/0/0
18.3/DMHUSSON COLINE 2 FRA/GERARDMER00:56,134.40/8,50/0/0
19.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:57,906.17/11,931/0/25
20.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:58,997.26/14,029/38/0
21. FAVERIO ALESSIA 92 USA01:00,448.71/16,80/0/0
22.5/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand01:02,7611.03/21,327/32/0
23.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:56,775.04/9,725/0/19
24.5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor01:07,2715.54/30,023/26/0
25.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:58,867.13/13,821/0/13
26.6/DMNICOT ELISE 2 FRA/GERARDMER00:59,377.64/14,80/0/0
27.7/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:02,0210.29/19,919/0/7
28.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:59,117.38/14,317/0/1
29.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:20,8329.10/56,315/20/0
30.5/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:01,109.37/18,114/14/0
31.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:05,9314.20/27,513/8/0
32.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.01:05,7514.02/27,112/2/0
33.8/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc01:05,8214.09/27,211/0/0
34.9/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand01:02,2010.47/20,210/1/0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 LipníkDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:47,02 75/0/136
2. OVEN SIMON 93 Slovenia00:46,23 0/0/0
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:46,18 68/195/0
4. KLUN GREGA   SLO00:46,42 0/0/0
5. SLEPICA Karel 1988 Olomouc00:46,92 62/0/124
6.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:48,361.34/2,857/183/0
7. FAGET MARCEAU   FRA/MARSAC00:45,55 0/0/0
8.3/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:48,221.20/2,653/0/112
9.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:47,100.08/0,249/171/0
10.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:47,200.18/0,446/159/0
11. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc00:57,3110.29/21,943/0/100
12.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:48,671.65/3,540/0/88
13.5/U23URANKAR ANŽE 97 Slevenia00:48,721.70/3,60/0/0
14.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice00:48,141.12/2,437/147/0
15.6/U23NOVAK TIM 97 Slovenia00:47,920.90/1,90/0/0
16.7/U23CARREAUD ANTOINE 96 FRA/STRASBOURG00:50,053.03/6,40/0/0
17. SAVIČ DARKO   BIH00:48,951.93/4,10/0/0
18.8/U23SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha00:50,783.76/8,035/135/0
19.9/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:49,822.80/6,033/0/76
20.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz00:49,782.76/5,931/123/0
21.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:05,4418.42/39,229/0/70
22.3/DSGODEL ROBIN 99 FRA/STRASBOURG00:50,343.32/7,10/0/0
23.4/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:50,543.52/7,527/111/0
24.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:48,861.84/3,925/0/64
25.5/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:53,276.25/13,323/99/0
26.6/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:50,753.73/7,921/0/58
27.10/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:52,235.21/11,119/87/0
28.7/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:55,128.10/17,217/0/52
29.8/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:52,435.41/11,515/75/0
30. SPASIK LJUBOMIR   MCD00:51,894.87/10,40/0/0
31.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:51,254.23/9,014/63/0
32.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:51,454.43/9,413/51/0
33.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:50,663.64/7,712/45/0
34.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:56,569.55/20,311/0/46
35.9/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:51,414.39/9,310/39/0
36.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:13,6026.58/56,59/0/40
37.10/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:49,692.67/5,78/33/0
38. CINKO Radek 1993 3 Pardub.01:00,1513.13/27,97/27/0
39.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:57,7610.74/22,86/0/34
40.11/DSPERANOVIČ OGNJEN 99 SRB/ČAČAK00:58,4811.46/24,40/0/0
41.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:56,719.69/20,65/0/28
42.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:56,479.45/20,14/21/0
43.6/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:55,658.63/18,43/15/0
44.1/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor01:00,0813.06/27,82/9/0
45.3/VSTŘECHA Martin 1972 VSDK00:58,4611.44/24,31/0/22
46.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:55,868.84/18,80/0/16
47.3/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno01:00,3813.36/28,40/0/10
48.4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:00,6313.61/28,90/8/0
49.7/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.01:38,5551.53/109,60/7/0
50.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:00,5013.48/28,70/0/4
51. AVBELJ DOMEN   SLO00:50,213.19/6,80/0/0
52.8/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov01:02,2815.26/32,50/6/0
53.9/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:56,369.34/19,90/0/3
54.10/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:57,7210.70/22,80/0/2
55.4/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:10,2823.26/49,50/5/0
56.11/DMNOVÁK Filip 2002 3 Boh.Pha01:00,6413.62/29,00/4/0
57.2/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov01:26,9539.93/84,90/3/0
58.5/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand01:04,2117.19/36,60/2/0
59.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:04,0317.01/36,20/1/0
60.12/DMFUCHS Marek 2002 3 VSDK01:05,0718.05/38,40/0/1
61.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:08,5521.53/45,80/0/0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.PhaDNS 0/0/0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS 0/0/0
  LJUBOMIR Spasik 92 0 MakedoniaDNS 0/0/0
  PERANOVIČ OGNJEN 99 SRB/ČAČAKDNS 0/0/0
  KLUN JURE   SLODNS 0/0/0
  KRIVIC GASPER   SLODNS 0/0/0
  THACKER CAMERON 91 USADNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSGAUBERT ELSA   FRA/TEICH00:56,63 0/0/0
2.1/DMBEZIAT MARGOT   FRA/VENERQUE01:00,473.84/6,80/0/0
3.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:02,696.06/10,775/0/36
4.3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:57,500.87/1,568/38/0
5. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:01,174.54/8,062/26/0
6. LOHÉAC MARION   FRA/BAC CK01:00,854.22/7,50/0/0
7.4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:02,906.27/11,157/14/0
8. ALBA ZOE Grzin   Croatia01:16,6520.02/35,40/0/0
9.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:06,9910.36/18,353/0/24
10.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:32,6336.00/63,649/0/18
  LAZAREVIČ OLJA   SRB/MEDICINARDNF 0/0/0
12.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:07,4710.84/19,146/0/12
13.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:18,6422.01/38,943/8/0
14.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:13,3016.67/29,440/0/6
  HOROVÁ Klára 1998 KK OpavaDNF 37/0/0
16.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:10,5113.88/24,535/2/0
16.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.01:20,5323.90/42,233/1/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:49,26 75/110/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:49,08 68/0/62
3. LUKA OBADIC Ivan Tolic
LUKA OBADIC Ivan Tolic
  Croatia
Croatia
00:50,140.88/1,80/0/0
4. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:49,700.44/0,962/98/0
5.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,133.87/7,957/86/0
6.2/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:52,042.78/5,653/74/50
7.3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:51,251.99/4,049/0/38
8. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:54,945.68/11,546/62/0
9. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,101.84/3,743/50/0
10.1/DSHENDRYCH Tomáš
SKOŘEPA Vojtěch
2000
1999
1 Val.Mez.
Č.Kruml.
00:54,064.80/9,740/38/26
11. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:53,764.50/9,137/26/0
12.1/VSCHLOUBA Luboš
MATULA Zdeněk
1959
1955
3 Boh.Pha
Tesla Bo
00:57,538.27/16,835/14/14
13.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:53,774.51/9,233/0/2
14.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:57,177.91/16,131/0/1
15. LEON ISPAN Luka Zubcic
LEON ISPAN Luka Zubcic
  Croatia
Croatia
00:55,516.25/12,70/0/0
16. LOHÉAC
SOUCHEYRE MARION
  FRA
FRA
00:59,4510.19/20,70/0/0
17.2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,914.65/9,429/2/0
18.2/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:07,0717.81/36,227/1/0
  WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
DNS 0/0/0
  TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
DNS 0/0/0
  ANTONIO OBLADIC Jadran Zo
ANTONIO OBLADIC Jadran Zo
  Croatia
Croatia
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3