vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném

20.08.2017   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc05:32,69 24
2.2/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm05:37,464.77/1,420
3.3/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov05:45,9213.23/4,016
4.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.05:51,0218.33/5,512
5.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc06:02,2329.54/8,911
6.5/ZSURBAN Michal 2004 3 Šumperk06:10,5737.89/11,410
7.2/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel06:12,2139.52/11,99
8.6/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.06:36,0063.31/19,08
9.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc06:40,4467.75/20,47
10.7/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel06:48,3075.61/22,76
11.4/ZMGEPRT David 2005 Litovel06:49,4676.77/23,15
12.8/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.06:49,9277.23/23,24
13.5/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.07:08,5795.89/28,83
14.6/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.07:13,23100.54/30,22
15.9/ZSŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel07:14,24101.55/30,51
16.10/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště07:18,91106.22/31,90
17.7/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště07:53,85141.16/42,40
18.8/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc08:03,49150.80/45,30
19.9/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc10:10,32277.63/83,50
  SALAJ František 2004 3 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc05:03,28 39
2.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav05:10,547.25/2,435
3.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.05:24,3521.06/6,931
4.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc05:24,3721.08/7,027
5.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc05:27,1723.88/7,923
6.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc05:28,9025.61/8,419
7.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.05:29,7826.49/8,715
8.6/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav05:33,5630.27/10,011
9.7/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc05:43,8540.56/13,410
10.8/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc05:47,9344.64/14,79
11.9/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK05:53,3550.06/16,58
12.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK05:59,2255.93/18,47
13.10/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc06:11,0467.75/22,36
14.4/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc06:19,3276.03/25,15
15.5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc06:25,2181.92/27,04
16.6/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc06:26,5383.24/27,43
17.7/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto06:26,6083.31/27,52
18.8/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc06:27,4584.16/27,71
19.9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno06:28,9685.67/28,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno04:42,85 37
2.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc04:48,025.17/1,833
3.3/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily05:06,2723.42/8,329
4.4/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor05:12,0329.18/10,325
5.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.05:12,1829.33/10,424
6.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc05:12,5029.65/10,523
7.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc05:12,7329.88/10,622
8.6/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand05:17,6934.84/12,321
9.3/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha05:20,1637.31/13,220
10.7/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc05:20,8037.95/13,419
11.8/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk05:27,3144.46/15,718
12.9/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily05:33,6550.80/18,017
13.10/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc05:44,5361.68/21,816
14.4/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc05:47,5964.74/22,915
15.11/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.05:48,6165.76/23,214
16.5/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov05:49,3766.52/23,513
17.12/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž05:50,3967.54/23,912
18.13/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc05:54,6671.81/25,411
19.14/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.05:58,3675.51/26,710
20.6/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc06:05,9683.11/29,49
21.7/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc06:12,0189.16/31,58
22.8/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno06:15,3292.47/32,77
23.9/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno06:18,1195.26/33,76
24.10/ZMMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav06:19,9497.09/34,35
25.15/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště06:22,1399.28/35,14
26.11/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc06:25,14102.29/36,23
27.12/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště06:27,55104.70/37,02
28.16/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc06:29,50106.65/37,71
29.13/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc06:36,16113.31/40,10
30.14/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel06:42,79119.94/42,40
31.17/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily06:47,00124.15/43,90
32.15/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc06:49,88127.03/44,90
33.16/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto06:50,32127.47/45,10
  ŠOTEK Adam 2005 3 OlomoucDNS 0
  STOLÍN Adam 2005 TrutnovDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc05:39,13 26
2.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.06:03,7124.58/7,222
3.3/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav06:09,3030.17/8,918
4.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc06:12,4333.30/9,814
5.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc06:23,9244.79/13,210
6.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.06:23,9844.85/13,26
7.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc06:33,1053.97/15,95
8.6/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc06:41,4162.28/18,44
9.7/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK06:48,2769.14/20,43
10.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK06:57,1678.03/23,02
11.8/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc07:24,30105.17/31,01
12.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc07:25,00105.87/31,20
13.5/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc07:40,15121.02/35,70
14.6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno08:00,35141.22/41,60
15.9/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav08:55,33196.20/57,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSVEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
05:28,83 6
2.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
05:42,2513.42/4,15
3.1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
06:01,6032.77/10,04
4.3/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
06:04,3135.48/10,83
5.4/ZSMRÁKA Jan
GÁBRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
06:10,0641.23/12,52
6.5/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
06:27,8158.98/17,91
7.2/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
06:56,9288.09/26,80
8.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
07:09,90101.07/30,70
  STRATIL Filip
SALAJ František
2006
2004
Litovel
Litovel
DNS 0
  ŠVÉDA Daniel
KOLAŘÍK David
2002
2004
3 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3