vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu

28.05.2011   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava92.70 4 92.00 0 92.00 64
2. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.94.10 2 94.40 0 94.402.40/2,656
3.1/DMMRUZEK Jakub 1995 2+ KK Opava96.10 10 94.70 0 94.702.70/2,952
4.2/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.99.30 4 97.40 2 99.407.40/8,048
5.3/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.103.20 2 100.40 2 102.4010.40/11,344
6.1/ZSVRBA Ji?í 1997 3 Olomouc102.00 2 102.70 106 104.0012.00/13,040
7.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha103.10 4 102.90 2 104.9012.90/14,036
8.3/ZSHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK105.70 0 103.70 2 105.7013.70/14,932
9.1/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.111.90 0 120.40 0 111.9019.90/21,628
10.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk112.30 4 126.50 2 116.3024.30/26,424
11.4/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.112.50 6 111.30 6 117.3025.30/27,520
11.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy115.30 2 116.20 8 117.3025.30/27,519
13.1/ZMZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice117.40 2 125.40 6 119.4027.40/29,818
14.6/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha119.70 0 119.90 2 119.7027.70/30,117
15.2/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy127.70 0 116.80 4 120.8028.80/31,316
16.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ?B123.70 102 119.30 2 121.3029.30/31,815
17.7/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha115.40 6 117.10 6 121.4029.40/32,014
18.3/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 0 Litovel120.70 106 119.80 4 123.8031.80/34,613
19.2/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha117.10 8 120.00 4 124.0032.00/34,812
20.8/ZSROUSEK Tomáš 1997 0 KK Opava120.70 4 118.60 6 124.6032.60/35,411
21.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK122.90 2 134.80 4 124.9032.90/35,810
22.9/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha136.00 52 124.70 2 126.7034.70/37,79
23.10/ZSMRÁZEK Jan 1998 0 KK Opava130.60 2 148.70 4 132.6040.60/44,18
24.11/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc141.10 6 133.10 2 135.1043.10/46,87
25.12/ZSKUNA Václav 1998 0 SKVS ?B0.00 999 133.70 2 135.7043.70/47,56
26.13/ZSMRUZEK Vojta 1998 0 KK Opava133.70 6 133.90 2 135.9043.90/47,75
27.14/ZSKLÍMA Jan 1998 0 ?.Kruml.163.50 10 137.20 6 143.2051.20/55,74
28.4/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.142.20 4 136.90 8 144.9052.90/57,53
29.5/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy139.50 6 149.50 54 145.5053.50/58,22
30.15/ZSKAŠPAR Albert 1998 0 KK Opava142.10 104 153.10 0 153.1061.10/66,41
31.16/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel124.10 200 147.20 6 153.2061.20/66,50
32.17/ZSHABICH Tomáš 1997 0 VS Tábor161.00 0 152.20 2 154.2062.20/67,60
33.18/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc152.60 6 133.30 106 158.6066.60/72,40
34.6/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn154.20 56 0.00 999 210.20118.20/128,50
35.19/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel134.70 116 110.80 164 250.70158.70/172,50
36.7/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.217.60 62 184.00 206 279.60187.60/203,90
37.20/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel105.20 310 131.70 156 287.70195.70/212,70
  ŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava93.30 0 93.20 2 93.30 91
2.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava97.60 0 99.90 0 97.604.30/4,683
3.1/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha101.60 0 96.90 2 98.905.60/6,079
4.1/VGROSSMANNOVÁ Zd. 1965 2+ Kralupy99.70 0 99.10 2 99.706.40/6,975
5.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava104.60 2 102.60 0 102.609.30/10,071
6.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice105.70 2 104.00 0 104.0010.70/11,567
7.3/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava105.50 0 102.20 4 105.5012.20/13,163
8.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Sim. 1997 2 Kadaň96.00 102 108.30 0 108.3015.00/16,159
9.4/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.110.40 6 108.40 0 108.4015.10/16,255
10.5/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy107.30 2 107.40 2 109.3016.00/17,151
11.4/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn108.80 2 116.50 6 110.8017.50/18,847
12.6/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno105.80 6 107.10 4 111.1017.80/19,143
13.1/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 0 KK Opava110.70 2 111.30 0 111.3018.00/19,339
14.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha119.40 2 115.40 0 115.4022.10/23,735
15.2/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice122.90 0 116.50 2 118.5025.20/27,031
16. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň121.80 2 115.90 4 119.9026.60/28,527
17.5/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava128.60 54 118.80 2 120.8027.50/29,523
18.2/ZMSTANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice0.00 999 122.50 4 126.5033.20/35,619
19.3/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc132.60 54 123.50 4 127.5034.20/36,715
20.7/ZSBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy125.10 8 124.80 6 130.8037.50/40,214
20.4/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha134.30 4 120.80 10 130.8037.50/40,213
20.8/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha133.90 54 128.80 2 130.8037.50/40,212
23.9/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.134.00 4 133.00 2 135.0041.70/44,711
24. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh135.80 2 175.20 0 137.8044.50/47,710
25.5/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.130.80 8 139.30 6 138.8045.50/48,89
26.2/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň137.60 2 162.70 54 139.6046.30/49,68
27.6/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk154.20 10 178.00 10 164.2070.90/76,07
28.6/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž177.20 6 0.00 999 183.2089.90/96,46
29.10/ZSHU?KOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.154.70 58 184.60 2 186.6093.30/100,05
30.7/ZMPOMAJBÍKOVÁ Krist. 1999 0 Olomouc175.00 110 172.70 14 186.7093.40/100,14
31.11/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc134.90 52 122.60 106 186.9093.60/100,33
32.8/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.141.20 104 151.10 56 207.10113.80/122,02
33.12/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava142.10 110 158.30 56 214.30121.00/129,71
34.13/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.191.00 52 177.90 54 231.90138.60/148,60
35.9/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.179.40 154 130.30 108 238.30145.00/155,40
36.10/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha135.30 104 135.00 104 239.00145.70/156,20
37.11/ZMŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB141.00 102 144.10 152 243.00149.70/160,50
38.12/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn0.00 999 149.50 108 257.50164.20/176,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
92.80 2 90.40 2 92.40 30
2.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
112.60 0 109.90 10 112.6020.20/21,922
3.1/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
121.60 4 114.80 4 118.8026.40/28,618
4.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
120.90 152 116.70 6 122.7030.30/32,814
5.3/ZSMRUZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
131.90 4 133.30 6 135.9043.50/47,110
6.4/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
137.20 202 137.70 2 139.7047.30/51,26
7.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
167.10 0 153.50 4 157.5065.10/70,55
8.5/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
150.90 12 155.50 156 162.9070.50/76,34
9.2/ZMWENDL Denis
VRBOVÁ Alexandra
2000
2000
Horš.Týn
Horš.Týn
166.70 10 145.90 56 176.7084.30/91,23
10.3/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 196.50 2 198.50106.10/114,82
11.1/DSROHAN Lukáš
PRSKAVEC Jiří
1995
1993
2 USK Pha
USK Pha
98.00 102 98.80 102 200.00107.60/116,51
12.4/ZMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
USK Pha
USK Pha
191.30 158 136.50 154 290.50198.10/214,40
13.6/ZSKLEVETA Jakub
NEUBERT Adam
1997
1997
3 Olomouc
Olomouc
175.50 210 0.00 999 385.50293.10/317,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSPRSKAVEC Ji?í 1993 1 USK Pha80.40 0 82.30 0 80.40 163
2.1/DMHOŠEK Ond?ej 1995 2 KK Brno87.50 0 87.00 8 87.507.10/8,8155
3.2/DSBIN?ÍK Petr 1994 2+ KK Opava85.70 2 87.00 2 87.707.30/9,1151
4.3/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava89.30 0 90.80 52 89.308.90/11,1147
5.4/DSVAŠINA Ji?í 1994 2 Ostrava92.90 54 89.70 2 91.7011.30/14,1143
6.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava92.20 0 96.20 2 92.2011.80/14,7139
7.1/VMSTANOVSKÝ Miroslav 1970 2 Sušice90.10 6 91.10 2 93.1012.70/15,8135
8.2/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyn?91.70 2 94.40 0 93.7013.30/16,5131
9. BEDNÁREK Jan 1983 2 Záb?eh94.30 0 93.80 0 93.8013.40/16,7127
10.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy94.70 2 91.80 2 93.8013.40/16,7123
11.5/DSSMOLKA Ond?ej 1994 2 Boh.Pha97.40 0 93.80 0 93.8013.40/16,7119
12.6/DSURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava90.30 4 90.20 52 94.3013.90/17,3115
13.2/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava93.80 2 92.50 2 94.5014.10/17,5111
14. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava97.60 56 93.10 2 95.1014.70/18,3107
15.3/ZSMAT?JKA Michael 1997 2 USK Pha95.50 2 96.90 152 97.5017.10/21,3103
16.3/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí93.90 4 97.50 2 97.9017.50/21,899
17.4/ZSVRBA Ji?í 1997 2 Olomouc98.70 2 98.40 0 98.4018.00/22,495
18.5/ZSKRAUS Filip 1997 3 ?SAD Plz104.30 4 99.60 0 99.6019.20/23,991
19.4/DMKO?ÍNEK Filip 1995 2 USK Pha101.00 2 98.00 2 100.0019.60/24,487
20.6/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK98.70 2 122.60 54 100.7020.30/25,283
21.7/ZSZAPLETAL Vojt?ch 1998 2 Kralupy100.00 2 99.60 2 101.6021.20/26,479
22.8/ZSPET?ÍK Matouš 1997 2 USK Pha100.00 2 104.40 4 102.0021.60/26,975
23.9/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky98.20 4 106.30 52 102.2021.80/27,171
24.2/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Krom??íž101.70 2 101.90 4 103.7023.30/29,067
25.10/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava112.60 58 97.90 6 103.9023.50/29,263
26.11/ZSSTANOVSKÝ Samuel 1998 3 Sušice103.00 2 104.40 0 104.4024.00/29,959
27.12/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava103.10 2 101.30 8 105.1024.70/30,755
28.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava105.30 0 102.90 4 105.3024.90/31,051
29.5/DMŠT?PÁN Bronislav 1996 2 Benátky107.50 52 102.10 4 106.1025.70/32,050
30.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava104.80 2 111.30 6 106.8026.40/32,849
31.1/ZMHEGER Vojt?ch 2000 3 KVS HK109.70 4 109.60 0 109.6029.20/36,348
31.7/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno135.40 102 107.60 2 109.6029.20/36,347
33.2/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice98.00 102 104.20 6 110.2029.80/37,146
34.13/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.125.40 6 108.70 2 110.7030.30/37,745
35.4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Krom??íž109.20 6 106.80 4 110.8030.40/37,844
36.3/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec105.00 6 107.06 6 111.0030.60/38,143
37.3/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy109.60 2 107.70 6 111.6031.20/38,842
38.4/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha106.70 6 104.60 8 112.6032.20/40,041
39.14/ZSMR?ZEK Vojta 1998 3 KK Opava115.20 2 0.00 999 117.2036.80/45,840
40.15/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava0.00 999 116.20 2 118.2037.80/47,039
41.16/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK128.30 4 117.60 2 119.6039.20/48,838
42.17/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava107.00 154 114.60 6 120.6040.20/50,037
43.18/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava111.30 52 117.60 4 121.6041.20/51,236
44.19/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc120.30 2 126.60 4 122.3041.90/52,135
45.5/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.120.50 2 125.20 52 122.5042.10/52,434
46.6/ZMKOUBÍK Ond?ej 1999 3 Boh.Pha119.90 52 118.70 4 122.7042.30/52,633
47.7/ZMKO?ÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha120.90 2 129.10 8 122.9042.50/52,932
48.8/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc121.10 2 132.20 8 123.1042.70/53,131
49.20/ZSRADIL Jakub 1998 3 USK Pha123.10 4 117.30 6 123.3042.90/53,430
50.9/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha126.90 6 119.80 4 123.8043.40/54,029
51.21/ZSP?ÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha120.80 6 122.20 2 124.2043.80/54,528
52.22/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc121.60 4 126.00 0 125.6045.20/56,227
53.23/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník126.10 0 122.80 4 126.1045.70/56,826
54.4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 ?.Kruml.125.20 108 122.30 4 126.3045.90/57,125
55.24/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ?B127.90 54 122.60 4 126.6046.20/57,524
56.25/ZSPECHMAN Vojt?ch 1997 3 Roudnice123.30 4 149.90 4 127.3046.90/58,323
57.10/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky119.50 8 0.00 999 127.5047.10/58,622
58.11/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim126.00 2 117.60 154 128.0047.60/59,221
59.5/VMDVO?ÁK Vít 1971 0 HapyLife122.10 154 130.00 4 134.0053.60/66,720
60.12/ZMŠPALEK Mat?j 2000 0 Benátky126.00 64 124.80 10 134.8054.40/67,719
61.26/ZSSAHULA Vojt?ch 1997 0 Benátky135.10 2 145.70 8 137.1056.70/70,518
62.27/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník136.90 12 133.60 6 139.6059.20/73,617
63.13/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc150.10 56 139.90 0 139.9059.50/74,016
64.14/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn144.90 6 137.90 4 141.9061.50/76,515
65.28/ZSKLÍMA Jan 1998 3 ?.Kruml.136.70 54 134.00 8 142.0061.60/76,614
66.6/DMKUBÍ?EK Tomáš 1996 0 Olomouc0.00 999 137.00 6 143.0062.60/77,913
67.29/ZSKLEVETA Jakub 1997 3 Olomouc135.80 8 123.30 106 143.8063.40/78,912
68.15/ZMPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy140.50 6 150.50 6 146.5066.10/82,211
69.30/ZSJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto138.70 10 116.50 102 148.7068.30/85,010
70.16/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.152.60 8 146.30 6 152.3071.90/89,49
71.17/ZMSKO?EPA Vojt?ch 1999 0 ?.Kruml.147.50 8 0.00 999 155.5075.10/93,48
72.6/VMRADIL Ji?í 1968 0 HapyLife129.70 56 149.70 8 157.7077.30/96,17
73.31/ZSLINEK Ond?ej 1998 0 Olomouc153.70 8 162.30 60 161.7081.30/101,16
74.18/ZMPECHMAN Št?pán 1999 0 Roudnice166.40 8 152.60 58 174.4094.00/116,95
75.19/ZMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyn?148.60 56 124.20 56 180.2099.80/124,14
76.20/ZMBERAN Václav 2000 0 USK Pha131.00 112 127.50 64 191.50111.10/138,23
77.21/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice155.70 52 139.50 54 193.50113.10/140,72
78.7/DMŠPALEK Vojt?ch 1996 0 Benátky0.00 999 103.90 108 211.90131.50/163,61
79.22/ZMHALÍK Ond?ej 1999 0 Horš.Týn122.80 150 158.30 56 214.30133.90/166,50
80.5/VBEDNÁREK ?estmír 1961 3 Šumperk126.30 158 112.80 102 214.80134.40/167,20
81.32/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc117.70 102 128.60 108 219.70139.30/173,30
82.33/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Krom??íž137.80 108 175.80 110 245.80165.40/205,70
83.7/VMP?ÍHODA Tomáš 1970 0 HapyLife139.90 304 144.60 106 250.60170.20/211,70
84.8/VMLHOTA David 1971 0 HapyLife164.50 110 152.10 106 258.10177.70/221,00
85.23/ZM?Á? Libor 1999 0 Val.Mez.156.80 114 171.40 164 270.80190.40/236,80
  BARGEL Radek 1996 0 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJ?Í? Dominik 1996 0 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JURE?KA Filip 1998 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSFRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha117.70 4 111.70 2 113.70 21
2.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava124.40 0 117.20 2 119.205.50/4,817
3.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno128.60 4 119.50 0 119.505.80/5,113
4.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.129.40 2 125.50 2 127.5013.80/12,19
5.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha135.80 4 124.80 4 128.8015.10/13,38
6.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava135.60 0 131.80 2 133.8020.10/17,77
7.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha141.80 6 132.40 2 134.4020.70/18,26
8.3/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn139.80 8 0.00 999 147.8034.10/30,05
9.4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.155.90 4 171.30 10 159.9046.20/40,64
10.5/ZSPOSPÍCHALOVÁ Sim. 1997 3 Kada?159.50 2 160.90 6 161.5047.80/42,03
11.4/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava0.00 999 117.40 106 223.40109.70/96,52
12.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 0 Olomouc150.20 162 0.00 999 312.20198.50/174,61
13.6/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc0.00 999 172.60 156 328.60214.90/189,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3