vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR

26.08.2017  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.11:14,43 75/162/0
2.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec11:26,6912.26/1,868/150/0
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.11:36,6722.24/3,362/138/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.11:37,2022.77/3,457/126/0
5. KLATT Etienne   FRA11:46,9332.50/4,80/0/0
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto11:48,9834.55/5,153/114/0
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.11:52,0337.60/5,649/102/0
8.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc11:52,2837.85/5,646/0/30
9. DUCHET Gwendal 1979 FRA12:04,1249.69/7,40/0/0
10. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.12:06,9752.54/7,843/90/0
11.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.12:11,0156.58/8,440/78/0
12. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.12:13,7659.33/8,837/66/0
13.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.12:17,6163.18/9,435/54/0
14.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.12:19,0164.58/9,633/42/0
15. ROTH Jean-Baptiste 1998 FRA12:22,4568.02/10,10/0/0
16.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel12:23,1268.69/10,231/0/18
17.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.12:30,3375.90/11,329/30/0
18.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.12:39,8885.45/12,727/18/0
19.2/DMPASSERING Louis 2001 FRA12:39,9285.49/12,70/0/0
20.3/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc12:57,51103.08/15,325/0/6
21.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.13:48,47154.04/22,823/12/0
  HELLE Maxime 2002 FRADNS 0/0/0
  DALLEAU Nicolas 1999 FRADNF 0/0/0
  MOREAUX Quentin 1988 FRADNS 0/0/0
  RYGEL Marek 1989 1 KK BrnoDNS 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno11:01,37 75/0/84
2.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc11:19,8718.50/2,868/0/72
3.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.11:29,3327.96/4,262/0/60
4.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.11:31,2729.90/4,557/48/0
5.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno11:32,0130.64/4,653/0/48
6.3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel11:50,9949.62/7,549/0/36
7. SOUCHEYERE Charlotte   FRA12:08,9267.55/10,20/0/0
8. PISCHEK Magali 1976 FRA12:34,5393.16/14,10/0/0
9.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno12:35,4194.04/14,246/0/24
10.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno12:44,84103.47/15,643/0/12
11.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.12:46,94105.57/16,040/36/0
12.3/DMHUSSON Coline 2002 FRA13:02,22120.85/18,30/0/0
13.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník13:23,79142.42/21,537/0/6
14.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand14:08,36186.99/28,335/24/0
15.4/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand14:25,43204.06/30,933/18/0
16.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.15:00,51239.14/36,231/12/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.DNF 0/0/0
  NICOT Elise 2002 FRADNS 0/0/0
  FAVERIO Alessia 1992 USADNS 0/0/0
  BRONDEL Candice   FRADNS 0/0/0
  VALDENAIRE Mathylde 1998 FRADNS 0/0/0
  DREIER Valentina   AUTDNS 0/0/0
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 LitovelDNS 0/0/0
  BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 SoběslavDNS 0/0/0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 2 SoběslavDNS 0/0/0
  PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko PlzDNS 0/0/0
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc10:18,46 75/0/114
2.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno10:31,6713.21/2,168/0/102
3. FAGET Marceau   FRA10:32,9714.51/2,30/0/0
4.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc10:39,2320.77/3,462/0/90
5. CARREAUD Antoine 1996 FRA10:44,1325.67/4,20/0/0
6.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha10:50,0131.55/5,157/121/0
7. GODEL Robin 1999 FRA10:53,8635.40/5,70/0/0
8.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK11:01,3742.91/6,953/109/0
9.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov11:04,2345.77/7,449/97/0
10.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice11:06,0247.56/7,746/85/0
11.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno11:17,3258.86/9,543/0/78
12.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí11:18,8760.41/9,840/0/66
13.4/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí11:21,7863.32/10,237/0/54
14.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz11:22,2363.77/10,335/73/0
15.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov11:26,6668.20/11,033/61/0
16.3/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.11:32,9174.45/12,031/49/0
17.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc11:34,4976.03/12,329/0/48
18.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště11:40,0581.59/13,227/37/0
19.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc11:51,2692.80/15,025/0/42
20. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc11:52,9494.48/15,323/0/36
21.5/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov11:55,6397.17/15,721/25/0
22.5/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov11:59,97101.51/16,419/13/0
23.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:05,95107.49/17,417/0/30
24.6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:06,63108.17/17,515/0/24
25.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:53,31154.85/25,014/0/18
26.3/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:57,03158.57/25,613/0/12
27.4/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov13:34,40195.94/31,712/7/0
28.5/DMWALTER David 2001 2 Šumperk14:43,18264.72/42,811/0/6
29. FIRM Matic   SLO14:50,75272.29/44,00/0/0
  THACKER Cameron 1991 USADNS 0/0/0
  BÁČA Milan 1973 2 KK BrandDNS 0/0/0
  SLEPICA Karel 1988 2 OlomoucDNS 0/0/0
  SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.PhaDNS 0/0/0
  HALA Jiří 2002 2 OlomoucDNS 0/0/0
  VENIGER Jan 2000 1 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko PlzDNS 0/0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNS 0/0/0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDNS 0/0/0
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno12:34,81 75/0/30
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno13:05,4630.65/4,168/0/18
3.2/DMBEZIAT Margot 2002 FRA13:12,7837.97/5,00/0/0
4. GAUBERT Elsa 1998 FRA13:17,3142.50/5,60/0/0
5. LOHERAC Marion 1998 FRA13:24,1749.36/6,50/0/0
6.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:04,6189.80/11,962/0/6
  BARM Sabrina   GERDNS 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.DNS 0/0/0
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:04,64 75/109/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
11:12,317.67/1,268/0/67
3. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
11:15,6010.96/1,662/97/0
4.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
11:24,8920.25/3,057/85/55
5. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
11:34,7930.15/4,553/73/43
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
11:52,5947.95/7,249/61/0
7.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
12:10,9866.34/10,046/49/0
8.2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
12:12,4667.82/10,243/37/31
9.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
3 Tesla Bo
Boh.Pha
12:18,6974.05/11,140/25/19
10.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
12:22,2077.56/11,737/0/7
11.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
12:24,5979.95/12,035/0/1
12. ŠILAR Jakub
JÍLEK Jan
1987
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
12:33,6689.02/13,433/13/0
13. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
12:45,59100.95/15,231/7/0
14. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:55,10230.46/34,729/1/0
  LOHAC Marion
SOUCHEYRE Charlotte
  FRA
FRA
DNS 0/0/0
  ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
DNS 0/0/0
  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3