vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu

29.05.2011   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava87.50 2 87.30 0 87.30 63
2. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.92.50 2 88.70 0 88.701.40/1,655
3.1/DMMRUZEK Jakub 1995 2+ KK Opava91.50 2 90.30 2 92.305.00/5,751
4.2/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.93.20 4 91.00 2 93.005.70/6,547
5.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha100.80 2 94.90 0 94.907.60/8,743
6.3/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.93.20 4 96.00 0 96.008.70/10,039
7.2/ZSHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK100.80 2 96.60 0 96.609.30/10,735
8.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 0 Litovel108.30 54 101.50 0 101.5014.20/16,331
9.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.102.70 0 103.30 0 102.7015.40/17,627
10.4/ZSVRBA Ji?í 1997 3 Olomouc99.40 6 101.60 2 103.6016.30/18,723
11.1/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.114.70 0 103.90 0 103.9016.60/19,019
12.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ?B108.00 0 104.20 0 104.2016.90/19,418
13.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy107.40 2 105.00 0 105.0017.70/20,317
14.2/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy105.60 0 108.80 152 105.6018.30/21,016
15.3/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk107.50 0 117.00 0 107.5020.20/23,115
16.6/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha106.90 2 105.70 4 108.9021.60/24,714
17.1/ZMZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice111.80 2 110.90 4 113.8026.50/30,413
18.2/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha120.30 2 110.70 4 114.7027.40/31,412
19.7/ZSKUNA Václav 1998 0 SKVS ?B118.40 2 122.20 0 120.4033.10/37,911
20.8/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha113.30 8 114.40 102 121.3034.00/38,910
21.9/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel121.80 0 119.40 8 121.8034.50/39,59
22.10/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc122.30 2 121.80 6 124.3037.00/42,48
23.11/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha109.00 54 125.80 0 125.8038.50/44,17
24.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK0.00 999 129.80 0 129.8042.50/48,76
25.12/ZSHABICH Tomáš 1997 0 VS Tábor130.20 4 0.00 999 134.2046.90/53,75
26.4/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy137.00 2 134.50 2 136.5049.20/56,44
27.13/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc140.50 52 133.30 4 137.3050.00/57,33
28.14/ZSKAŠPAR Albert 1998 0 KK Opava135.30 4 122.70 52 139.3052.00/59,62
29.15/ZSKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.116.40 108 141.60 2 143.6056.30/64,51
30.5/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.154.90 8 127.10 106 162.9075.60/86,60
31.16/ZSMRUZEK Vojta 1998 0 KK Opava146.50 104 162.50 6 168.5081.20/93,00
32.6/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn148.00 202 137.10 56 193.10105.80/121,20
33.7/ZMK?ENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.173.40 58 136.70 60 196.70109.40/125,30
34.17/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel104.50 102 105.50 100 205.50118.20/135,40
35.18/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel128.70 256 110.50 152 262.50175.20/200,70
36.19/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel118.60 156 98.10 204 274.60187.30/214,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava91.30 0 90.60 0 90.60 92
2.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava93.70 2 91.60 0 91.601.00/1,184
3.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy99.10 0 92.80 0 92.802.20/2,480
4.1/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha94.80 0 93.80 4 94.804.20/4,676
4.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice98.10 4 94.80 0 94.804.20/4,672
6.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava95.00 0 97.70 0 95.004.40/4,968
7.3/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.98.90 0 97.60 0 97.607.00/7,764
8.3/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava97.70 2 95.70 2 97.707.10/7,860
9.4/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno98.50 0 100.90 0 98.507.90/8,756
10.5/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy102.50 0 99.30 0 99.308.70/9,652
11.1/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 0 KK Opava99.90 0 100.60 0 99.909.30/10,348
12.6/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň101.10 2 100.50 0 100.509.90/10,944
13. ŽANDOVÁ V?ra 1990 3 Zábřeh117.90 4 102.90 0 102.9012.30/13,640
14.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha105.80 0 102.90 4 105.8015.20/16,836
15. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kada?107.20 0 106.10 0 106.1015.50/17,132
16.4/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava105.90 2 108.50 4 107.9017.30/19,128
17.2/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha121.80 2 110.00 0 110.0019.40/21,424
18.3/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc110.10 0 113.00 100 110.1019.50/21,520
19.2/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice113.70 0 110.00 4 113.7023.10/25,516
20.4/ZMSTANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice116.80 0 110.50 54 116.8026.20/28,915
21.5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.120.30 6 118.80 2 120.8030.20/33,314
22.7/ZSBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy103.90 110 117.50 4 121.5030.90/34,113
23.8/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.117.80 6 142.00 8 123.8033.20/36,612
24.9/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc136.10 0 118.80 6 124.8034.20/37,711
25.10/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha129.80 8 123.50 4 127.5036.90/40,710
26.6/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn157.90 6 126.50 2 128.5037.90/41,89
27.2/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kada?112.30 156 126.10 10 136.1045.50/50,28
28.7/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.129.00 8 136.00 2 137.0046.40/51,27
29.8/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha144.00 4 155.90 6 148.0057.40/63,46
30.9/ZMŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ?B126.00 152 148.20 2 150.2059.60/65,85
31.10/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.171.10 60 147.50 4 151.5060.90/67,24
32.11/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc146.00 8 114.70 152 154.0063.40/70,03
33.5/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn116.40 100 111.70 56 167.7077.10/85,12
34.6/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk122.80 56 127.30 106 178.8088.20/97,41
35.11/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava126.30 56 135.30 110 182.3091.70/101,20
36.12/ZSHU?KOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.138.80 56 127.60 56 183.6093.00/102,60
37.13/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.148.40 152 151.30 56 207.30116.70/128,80
38.12/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Krom??íž211.10 4 0.00 999 215.10124.50/137,40
39.14/ZSROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava120.50 350 119.50 102 221.50130.90/144,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
90.90 0 86.40 0 86.40 30
2.1/DSROHAN Lukáš
PRSKAVEC Ji?í
1995
1993
2 USK Pha
USK Pha
98.60 2 0.00 999 100.6014.20/16,422
3.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
102.90 8 105.00 2 107.0020.60/23,818
4.1/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
112.70 6 106.80 2 108.8022.40/25,914
5.2/ZSV?TROVSKÝ Jan
MAT?JKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
110.20 0 109.30 2 110.2023.80/27,510
6.3/ZSMRUZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
116.90 0 115.50 0 115.5029.10/33,76
7.4/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
127.80 8 124.00 108 135.8049.40/57,25
8.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
139.00 4 139.80 10 143.0056.60/65,54
9.2/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
144.20 14 132.20 60 158.2071.80/83,13
10.3/ZMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
USK Pha
USK Pha
0.00 999 121.00 52 173.0086.60/100,22
11.5/ZSKLEVETA Jakub
NEUBERT Adam
1997
1997
3 Olomouc
Olomouc
140.70 58 130.40 154 198.70112.30/130,01
12.6/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
143.70 104 141.60 106 247.60161.20/186,60
  WENDL Denis
VRBOVÁ Alexandra
2000
2000
Horš.Týn
Horš.Týn
0.00 999 0.00 999 DNF 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSPRSKAVEC Ji?í 1993 1 USK Pha77.40 2 74.60 2 76.60 158
2.1/VMSTANOVSKÝ Miroslav 1970 2 Sušice83.00 0 79.80 0 79.803.20/4,2150
3.2/DSBIN?ÍK Petr 1994 2+ KK Opava86.60 4 80.10 0 80.103.50/4,6146
4.1/DMHOŠEK Ond?ej 1995 2 KK Brno83.40 2 83.00 0 83.006.40/8,4142
4. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava89.40 2 83.00 0 83.006.40/8,4138
6.3/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava85.50 4 83.20 0 83.206.60/8,6134
7.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy90.00 0 85.00 0 85.008.40/11,0130
8.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava89.30 102 85.20 0 85.208.60/11,2126
9.2/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava87.90 0 90.10 2 87.9011.30/14,8122
9.2/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně92.20 2 87.90 0 87.9011.30/14,8118
11. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh88.30 0 88.90 52 88.3011.70/15,3114
12.3/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava93.10 2 89.70 0 89.7013.10/17,1110
13.4/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha91.10 0 90.40 2 91.1014.50/18,9106
13.5/ZSKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz105.00 50 91.10 0 91.1014.50/18,9102
15.4/DSSMOLKA Ond?ej 1994 2 Boh.Pha90.90 4 91.20 0 91.2014.60/19,198
16.3/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí91.40 50 91.40 0 91.4014.80/19,394
17.4/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha95.10 4 91.50 0 91.5014.90/19,590
18.6/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky91.60 0 87.10 52 91.6015.00/19,686
19.5/DSVAŠINA Ji?í 1994 2 Ostrava89.10 4 87.70 4 91.7015.10/19,782
19.7/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy94.70 2 91.70 0 91.7015.10/19,778
21.8/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK92.20 0 90.10 4 92.2015.60/20,474
22.9/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc90.60 2 95.30 2 92.6016.00/20,970
23.2/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž97.50 4 93.10 0 93.1016.50/21,566
23.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava104.30 4 93.10 0 93.1016.50/21,562
25.10/ZSSTANOVSKÝ Samuel 1998 3 Sušice96.10 0 93.10 2 95.1018.50/24,258
26.11/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava93.20 2 97.80 4 95.2018.60/24,354
27.6/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno99.50 0 95.60 0 95.6019.00/24,850
28.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava96.10 0 94.10 2 96.1019.50/25,549
29.4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž100.60 0 96.20 0 96.2019.60/25,648
30.12/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha98.90 0 97.50 0 97.5020.90/27,347
31.1/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha98.60 2 98.50 0 98.5021.90/28,646
31.2/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice96.50 2 110.50 4 98.5021.90/28,645
33.3/ZMHEGER Vojt?ch 2000 3 KVS HK98.80 0 103.40 4 98.8022.20/29,044
34.5/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky105.90 4 98.90 0 98.9022.30/29,143
35.4/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy103.10 52 100.70 0 100.7024.10/31,542
36.13/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.100.40 4 99.00 2 101.0024.40/31,941
37.14/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava105.20 0 102.10 0 102.1025.50/33,340
38.5/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.100.50 2 110.40 50 102.5025.90/33,839
39.3/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec104.70 2 104.40 4 106.7030.10/39,338
40.6/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha111.00 4 105.70 2 107.7031.10/40,637
41.4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.109.00 8 106.70 2 108.7032.10/41,936
42.15/ZSRADIL Jakub 1998 3 USK Pha106.80 2 118.50 4 108.8032.20/42,035
43.16/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc112.20 6 107.20 2 109.2032.60/42,634
44.17/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava109.40 0 117.70 2 109.4032.80/42,833
44.18/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK105.40 4 0.00 999 109.4032.80/42,832
46.19/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc109.60 0 105.30 52 109.6033.00/43,131
47.7/ZMŠPALEK Matěj 2000 0 Benátky129.10 54 107.80 2 109.8033.20/43,330
48.8/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim115.20 4 108.50 2 110.5033.90/44,329
49.20/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc111.60 10 109.10 2 111.1034.50/45,028
50.21/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava109.60 2 0.00 999 111.6035.00/45,727
51.9/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha112.40 0 116.00 2 112.4035.80/46,726
52.22/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník110.50 2 114.70 4 112.5035.90/46,925
53.10/ZMKOUBÍK Ond?ej 1999 3 Boh.Pha113.10 8 110.90 2 112.9036.30/47,424
54.5/VMDVOŘÁK Vít 1971 0 HapyLife138.10 8 112.30 2 114.3037.70/49,223
55.23/ZSMRuZEK Vojta 1998 3 KK Opava104.40 10 0.00 999 114.4037.80/49,322
56.11/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky123.40 4 112.80 2 114.8038.20/49,921
57.12/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice114.20 2 115.40 0 115.4038.80/50,720
58.6/DMŠPALEK Vojtěch 1996 0 Benátky0.00 999 113.70 4 117.7041.10/53,719
59.24/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník116.30 2 0.00 999 118.3041.70/54,418
60.25/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice119.00 0 116.30 52 119.0042.40/55,417
61.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk102.00 200 120.50 2 122.5045.90/59,916
62.13/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn120.90 2 123.20 2 122.9046.30/60,415
62.14/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc131.30 4 118.90 4 122.9046.30/60,414
64.26/ZSSAHULA Vojtěch 1997 0 Benátky119.40 4 0.00 999 123.4046.80/61,113
65.15/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc118.40 152 123.60 0 123.6047.00/61,412
66.16/ZMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyn?117.80 6 133.10 2 123.8047.20/61,611
67.27/ZSKLEVETA Jakub 1997 3 Olomouc119.40 6 115.20 152 125.4048.80/63,710
68.17/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.121.40 6 117.50 8 125.5048.90/63,89
69.7/DMKUBÍ?EK Tomáš 1996 0 Olomouc112.82 52 119.80 6 125.8049.20/64,28
69.18/ZMPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy117.80 8 127.10 54 125.8049.20/64,27
71.6/VMP?ÍHODA Tomáš 1970 0 HapyLife0.00 999 130.50 0 130.5053.90/70,46
72.28/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Krom??íž126.50 10 0.00 999 136.5059.90/78,25
73.7/VMRADIL Jiří 1968 0 HapyLife129.00 8 123.80 52 137.0060.40/78,94
74.19/ZMHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn107.90 102 139.10 2 141.1064.50/84,23
75.29/ZSLINEK Ond?ej 1998 0 Olomouc130.30 52 133.60 8 141.6065.00/84,92
76.20/ZMČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.176.50 104 139.40 4 143.4066.80/87,21
77.21/ZMPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice0.00 999 139.30 6 145.3068.70/89,70
78.30/ZSJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto103.80 52 122.80 50 155.8079.20/103,40
79.31/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ?B109.40 52 109.10 104 161.4084.80/110,70
80.32/ZSKLÍMA Jan 1998 3 ?.Kruml.122.60 58 112.80 52 164.8088.20/115,10
81.33/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha109.70 56 117.00 104 165.7089.10/116,30
82.22/ZMSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 ?.Kruml.123.20 52 0.00 999 175.2098.60/128,70
83.23/ZMBERAN Václav 2000 0 USK Pha0.00 999 104.10 102 206.10129.50/169,10
84.8/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno0.00 999 158.20 154 312.20235.60/307,60
85.34/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel0.00 999 151.60 208 359.60283.00/369,50
  ŠPETÍK Josef 1999 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 DNF 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava109.00 0 105.40 2 107.40 21
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno109.80 4 108.80 0 108.801.40/1,317
2.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.113.40 2 108.80 0 108.801.40/1,313
4.2/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn131.60 2 110.70 2 112.705.30/4,99
5.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha124.20 4 117.20 0 117.209.80/9,18
6.3/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava119.10 0 118.10 0 118.1010.70/10,07
7.1/DSFRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha115.70 4 113.40 52 119.7012.30/11,56
8.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha146.70 10 118.90 2 120.9013.50/12,65
9.4/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava125.20 2 122.00 0 122.0014.60/13,64
10.4/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kada?125.90 0 127.40 2 125.9018.50/17,23
11.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc139.70 2 147.30 8 141.7034.30/31,92
12.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 0 Olomouc141.80 6 139.80 106 147.8040.40/37,61
13.6/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.164.10 54 0.00 999 218.10110.70/103,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3