vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podzimní sjezd na Lužnici

21.10.2017   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:06,60 12
2.1/U23JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha21:05,7059.10/4,98
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 3 Bechyně22:26,30139.70/11,64
4.2/VMPEŠTA Jan 1981 L.Tábor22:31,80145.20/12,03
5.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha22:52,40165.80/13,72
6.3/VMKOTEK Miloš 1974 VS Tábor22:58,30171.70/14,21
7.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.23:13,90187.30/15,50
8.4/VMŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec23:38,00211.40/17,50
9.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor25:10,10303.50/25,20
  ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav20:57,50 20
2.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:26,6029.10/2,316
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor21:33,2035.70/2,812
4.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.22:22,8085.30/6,88
5.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:34,0096.50/7,77
6.4/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz22:46,40108.90/8,76
7.1/DMGROSSMANNOVÁ Adéla 2002 3 Loko Plz23:29,20151.70/12,15
8.5/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz23:30,10152.60/12,14
9.2/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz23:48,30170.80/13,63
10.6/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB23:52,10174.60/13,92
11.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:53,10175.60/14,01
12.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.23:54,60177.10/14,10
13.7/ZSDRUNECKÁ Aneta 2004 Soběslav34:32,80815.30/64,80
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:14,30 76
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:55,7041.40/4,268
3.1/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice17:49,6095.30/9,860
4.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz18:31,20136.90/14,152
5.2/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:50,30156.00/16,044
6.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz19:11,40177.10/18,240
7.3/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn19:13,60179.30/18,436
8.4/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:23,80189.50/19,432
9.5/VMCHOD David 1982 2 Blovice19:50,60216.30/22,228
10.1/ZSHEZINA Jiří 2004 Roudnice19:50,70216.40/22,224
11.1/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:15,00240.70/24,720
12.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor20:23,90249.60/25,616
13. POTUŽÁK Jan 1988 Sušice21:17,20302.90/31,115
14.1/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec21:21,40307.10/31,514
15.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:34,20319.90/32,813
16.2/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec21:44,70330.40/33,912
17.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.21:50,10335.80/34,511
18.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB21:55,60341.30/35,010
19.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.22:06,90352.60/36,29
20.3/DMNEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha22:25,80371.50/38,18
21.2/ZMMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav22:38,90384.60/39,57
22.7/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:42,00387.70/39,86
23.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha23:07,20412.90/42,45
24.3/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice23:13,40419.10/43,04
25.4/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav23:17,70423.40/43,53
26.2/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:40,60446.30/45,82
27.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice23:58,90464.60/47,71
28.5/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha24:44,40510.10/52,40
29.6/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.25:12,50538.20/55,20
30.4/DMKLEMENT Maxim 2001 Roudnice25:14,50540.20/55,40
31.7/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.25:27,30553.00/56,80
32.3/U23MAYER Aleš 1996 3 Bechyně25:32,20557.90/57,30
33.8/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav26:59,40645.10/66,20
  TURNER Karel 2004 3 BloviceDNS 0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.23:45,50 7
2.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.23:55,209.70/0,73
3.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav24:07,7022.20/1,62
4.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav25:23,8098.30/6,91

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SLANINA Vladimír
JELÍNEK Filip
1969
1996
MT L.Žatec
Boh.Pha
20:02,60 23
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:21,9079.30/6,615
3.1/VSKUBEŠ Vladimír
LAGNEROVÁ Jana
1961
1959
3 VS Tábor
Soběslav
22:07,40124.80/10,47
4.2/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
22:24,30141.70/11,83
5.1/VMŠIMÁNEK Robert
FUCHS Martin
1973
1971
3 Jihlava
Jihlava
22:35,60153.00/12,72
6.2/VMPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
22:42,20159.60/13,31
  ONDŘICH Václav
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3