39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje

07.04.2018   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha153.50 6 176.40 66 159.50 0
2.2/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha147.60 108 156.00 12 168.008.50/5,30
3.1/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec222.00 10 192.90 60 232.0072.50/45,50
4.2/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy179.90 208 174.60 110 284.60125.10/78,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David 1976 Dukla B.94.50 0 92.40 4 94.50 13
1.2/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.96.20 4 94.50 0 94.50 9
3.1/DSKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.98.00 4 93.70 4 97.703.20/3,48
4.3/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov97.20 4 95.70 4 99.705.20/5,57
5.4/VMMERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa98.40 8 98.20 4 102.207.70/8,16
6.1/VFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa105.10 4 102.70 4 106.7012.20/12,95
7.5/VMHAMMER Ivan 1981 Č.Lípa110.40 8 108.00 2 110.0015.50/16,44
8.1/DMJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha115.20 60 106.00 8 114.0019.50/20,63
9.2/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa132.20 12 112.20 2 114.2019.70/20,82
10.1/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha124.20 106 120.50 6 126.5032.00/33,91
11.2/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha115.20 60 126.60 8 134.6040.10/42,40
12.1/ZMCHERKASOV Maksim 2006 Russia177.30 64 148.40 12 160.4065.90/69,70
13.2/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha140.20 302 156.00 108 264.00169.50/179,40
  DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy94.80 6 105.30 2 100.80 43
2.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha101.20 4 100.70 2 102.701.90/1,939
3.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.107.40 0 107.00 2 107.406.60/6,535
4. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3+ Č.Lípa107.00 10 100.60 8 108.607.80/7,731
5.2/ZSPLESCHKOVA Daria 2004 Russia110.70 6 112.20 8 116.7015.90/15,80
6.1/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice171.20 56 118.20 0 118.2017.40/17,327
7.1/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa127.40 64 114.00 6 120.0019.20/19,023
8.2/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa126.60 8 108.20 14 122.2021.40/21,219
9.2/VMČERNÁ Lucie 1977 Kadaň118.70 6 120.50 2 122.5021.70/21,515
10.3/ZSFEDCHENKO Karina 2004 Russia129.50 64 112.00 12 124.0023.20/23,00
11.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha133.00 10 115.80 10 125.8025.00/24,814
12.5/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky126.20 4 122.90 4 126.9026.10/25,913
13.6/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha125.90 12 117.00 10 127.0026.20/26,012
14.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy144.30 110 123.80 8 131.8031.00/30,811
15.1/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec121.90 10 151.80 6 131.9031.10/30,910
16.7/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha126.30 16 117.70 18 135.7034.90/34,69
17.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha137.70 2 134.40 4 138.4037.60/37,38
18.4/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice135.40 10 146.30 6 145.4044.60/44,27
19.5/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy249.70 56 136.20 10 146.2045.40/45,06
20.8/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha154.10 4 152.60 4 156.6055.80/55,45
21.9/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa152.20 10 181.30 10 162.2061.40/60,94
22.3/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec162.10 56 160.00 4 164.0063.20/62,73
23.4/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.186.90 302 156.20 58 214.20113.40/112,52
24.10/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy158.00 114 159.80 208 272.00171.20/169,81
25.6/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha143.80 302 157.00 210 367.00266.20/264,10
26.11/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha172.00 208 142.00 312 380.00279.20/277,00
  SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMČVANČARA Václav
HAMMER Ivan
1980
1981
Č.Lípa
Č.Lípa
124.40 10 112.70 56 134.40 8
2. MERENUS Jan
BAČINA Jan
1983
2006
Č.Lípa
Č.Lípa
128.70 66 127.90 12 139.905.50/4,14
3.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
131.80 10 138.00 8 141.807.40/5,53
4.1/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
154.00 66 140.70 20 160.7026.30/19,62
5.1/DMJANOUŠEK Viktor
STEHNO Petr
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
136.10 72 148.20 16 164.2029.80/22,21
6.1/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
191.10 14 185.90 14 199.9065.50/48,70
  GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 Č.Lípa
Val.Mez.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.83.20 0 81.10 0 81.10 134
2.2/VMMRŮZEK David 1976 Dukla B.82.70 0 83.40 2 82.701.60/2,0130
3.1/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.81.40 4 79.20 4 83.202.10/2,6126
4. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky78.10 50 78.40 6 84.403.30/4,1122
5.3/VMHORÁK David 1976 2 Heletag84.00 2 94.70 204 86.004.90/6,0118
6. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa85.20 2 83.80 4 87.206.10/7,5114
6. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa85.20 2 85.70 12 87.206.10/7,5110
8.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa91.70 0 94.10 2 91.7010.60/13,1106
9.1/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.87.90 4 128.90 10 91.9010.80/13,3102
10.4/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov88.40 4 90.00 4 92.4011.30/13,998
11.2/DSKOLÁČEK Petr 2001 Dukla B.87.70 6 93.50 2 93.7012.60/15,594
11.3/DSMILYAN David 2001 L.Žatec87.70 6 93.50 4 93.7012.60/15,590
13.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.101.10 4 93.20 2 95.2014.10/17,486
14.2/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.91.50 6 93.90 2 95.9014.80/18,282
15.2/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec112.00 8 90.10 6 96.1015.00/18,578
16.5/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice93.20 4 97.10 4 97.2016.10/19,974
17.3/VŠEDIVÝ Václav 1966 3+ Č.Lípa98.10 6 97.40 0 97.4016.30/20,170
18.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.85.60 52 95.20 4 99.2018.10/22,366
18.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.94.00 52 91.20 8 99.2018.10/22,362
20.4/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand96.40 4 103.60 52 100.4019.30/23,858
21. ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice101.10 2 97.00 6 103.0021.90/27,054
21.4/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand97.30 8 97.00 6 103.0021.90/27,050
23.5/ZSSVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec102.90 4 112.30 6 106.9025.80/31,846
24.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice106.40 2 108.50 2 108.4027.30/33,745
25.2/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha104.90 4 102.90 18 108.9027.80/34,344
26.5/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa107.50 2 118.20 14 109.5028.40/35,043
27.6/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand115.00 12 108.90 2 110.9029.80/36,742
28.3/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky133.10 54 105.10 6 111.1030.00/37,041
29.7/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky112.50 6 105.00 8 113.0031.90/39,340
29.8/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand105.00 8 115.20 6 113.0031.90/39,339
29.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.123.20 4 109.00 4 113.0031.90/39,338
32.9/ZSJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha110.50 10 105.20 8 113.2032.10/39,637
33.2/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice112.20 4 115.40 6 116.2035.10/43,336
34.4/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.110.30 6 121.90 8 116.3035.20/43,435
35.4/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.120.10 4 106.70 10 116.7035.60/43,934
36.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.134.30 58 117.20 0 117.2036.10/44,533
37.5/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.111.40 6 124.70 14 117.4036.30/44,832
38.10/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha108.30 10 112.50 56 118.3037.20/45,931
39.6/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec115.10 6 124.00 6 121.1040.00/49,330
40.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník118.20 4 121.60 10 122.2041.10/50,729
41.6/DMADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky116.30 6 123.40 14 122.3041.20/50,828
42.4/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand120.20 4 132.70 4 124.2043.10/53,127
43.6/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec119.50 12 118.40 6 124.4043.30/53,426
44.11/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand120.80 4 130.10 6 124.8043.70/53,925
45.5/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec121.60 4 164.60 54 125.6044.50/54,924
46.12/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec136.20 6 119.80 6 125.8044.70/55,123
47.13/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand126.60 54 118.40 8 126.4045.30/55,922
48.14/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand119.30 8 120.60 6 126.6045.50/56,121
49.15/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha137.00 6 121.70 6 127.7046.60/57,520
50.6/ZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand125.50 102 131.70 4 135.7054.60/67,319
51.7/DMKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand133.90 2 129.50 108 135.9054.80/67,618
52.16/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha133.70 4 129.90 104 137.7056.60/69,817
53.7/ZMKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy130.90 10 123.00 160 140.9059.80/73,716
54.17/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand138.80 54 129.10 12 141.1060.00/74,015
55.18/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha134.40 8 116.80 54 142.4061.30/75,614
56.8/ZMBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand126.60 108 136.60 8 144.6063.50/78,313
57.19/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha166.70 14 139.40 6 145.4064.30/79,312
58.20/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň168.20 12 137.50 8 145.5064.40/79,411
59.21/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec138.50 60 145.20 6 151.2070.10/86,410
60.8/DMBUDÁK David 2003 3 Kadaň142.40 16 170.30 104 158.4077.30/95,39
61.22/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha162.00 12 147.10 208 174.0092.90/114,58
62.9/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha160.10 68 156.60 22 178.6097.50/120,27
63.23/ZSMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy135.90 204 165.70 14 179.7098.60/121,66
64.10/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec162.10 64 178.00 6 184.00102.90/126,95
65.24/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice140.50 60 168.10 56 200.50119.40/147,24
66.25/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha140.50 64 143.50 106 204.50123.40/152,23
67.9/DMDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa139.70 102 172.60 50 222.60141.50/174,52
68.11/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha124.70 254 161.30 64 225.30144.20/177,81
69.26/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand144.20 156 168.50 58 226.50145.40/179,30
70.12/ZMGILEV Kirill 2007 Russia160.30 114 165.30 66 231.30150.20/185,20
71.13/ZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec200.60 206 172.40 64 236.40155.30/191,50
72.14/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand145.70 106 142.30 112 251.70170.60/210,40
73.15/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha142.30 158 146.60 114 260.60179.50/221,30
74.27/ZSENRIGUE Rendon 2005 USK Pha172.80 118 140.60 356 290.80209.70/258,60
75.16/ZMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa151.10 154 137.90 212 305.10224.00/276,20
76.17/ZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha146.50 256 178.30 156 334.30253.20/312,20
77.18/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha192.10 160 1.00 999 352.10271.00/334,20
78.19/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 USK Pha173.60 366 162.40 216 378.40297.30/366,60
79.7/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag153.30 268 179.40 366 421.30340.20/419,50
  SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha115.30 10 141.10 10 125.30 3
2.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.129.00 6 124.50 6 130.505.20/4,22
3.3/ZSPLESCHKOVA Daria 2004 Russia146.20 12 155.80 52 158.2032.90/26,30
4.4/ZSFEDCHENKO Karina 2004 Russia145.60 14 151.80 58 159.6034.30/27,40
5.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha128.60 54 139.60 62 182.6057.30/45,71
Oddíl