Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

07.04.2018   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB136.64 10 139.51 12 146.64 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy71.96 6 71.65 0 71.65 171
2.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha73.71 0 74.52 2 73.712.06/2,9163
3.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.76.27 2 73.97 2 75.974.32/6,0155
4. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha75.09 52 74.99 2 76.995.34/7,5147
5.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky81.42 52 79.58 2 81.589.93/13,9139
6.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky81.71 102 78.22 4 82.2210.57/14,8135
7.4/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice81.32 2 82.38 4 83.3211.67/16,3131
8.1/VMJANČAR Filip 1976 3+ Kotva B.88.97 6 82.09 2 84.0912.44/17,4127
9.3/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha85.31 0 84.78 2 85.3113.66/19,1123
10.4/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha86.49 6 82.16 4 86.1614.51/20,3119
11.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy85.44 2 87.04 0 87.0415.39/21,5115
12.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB85.95 4 85.14 6 89.9518.30/25,5111
13.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy94.50 4 91.06 0 91.0619.41/27,1107
14.2/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice91.54 2 89.17 2 91.1719.52/27,2103
15.5/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB97.30 6 85.73 6 91.7320.08/28,099
16.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz90.37 2 94.75 6 92.3720.72/28,995
17.6/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec98.02 6 90.44 2 92.4420.79/29,091
18.5/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz86.56 6 92.39 4 92.5620.91/29,287
19.6/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha91.78 6 91.32 2 93.3221.67/30,283
20.7/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha99.93 4 92.10 2 94.1022.45/31,379
21.8/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky95.06 2 92.14 2 94.1422.49/31,475
22.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.90.82 4 94.07 54 94.8223.17/32,371
23.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB96.13 0 91.10 4 95.1023.45/32,767
24.7/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.91 58 87.47 8 95.4723.82/33,263
25. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy93.20 8 90.95 6 96.9525.30/35,359
26.9/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky95.91 14 94.39 4 98.3926.74/37,355
27.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor97.21 2 100.32 4 99.2127.56/38,551
28.5/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB99.08 4 95.30 4 99.3027.65/38,647
29.4/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice95.58 4 105.74 6 99.5827.93/39,043
30.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice98.41 6 95.91 4 99.9128.26/39,439
31.3/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice96.41 6 99.97 0 99.9728.32/39,535
32.5/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.100.01 0 99.78 4 100.0128.36/39,631
33.6/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy98.85 56 92.32 8 100.3228.67/40,027
34.10/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz99.47 60 98.93 2 100.9329.28/40,923
35.11/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha97.74 4 106.06 2 101.7430.09/42,019
36.7/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice104.41 4 114.92 4 108.4136.76/51,315
37.8/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice106.96 8 105.21 4 109.2137.56/52,414
38.12/DMPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB106.38 4 126.89 10 110.3838.73/54,113
39.9/ZSNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB105.86 6 108.99 4 111.8640.21/56,112
40.2/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor108.18 4 108.54 6 112.1840.53/56,611
41.10/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak104.80 8 98.59 14 112.5940.94/57,110
42.3/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice107.34 6 113.82 8 113.3441.69/58,29
43.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice105.72 10 122.80 2 115.7244.07/61,58
44.4/ZMPANZER Martin 2007 Loko Plz101.81 202 113.02 6 119.0247.37/66,17
45.11/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB116.95 4 119.97 10 120.9549.30/68,86
46.12/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB127.93 8 117.72 4 121.7250.07/69,95
47.6/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus73.87 50 75.40 54 123.8752.22/72,94
48.5/ZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor128.63 6 125.42 4 129.4257.77/80,63
49.8/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha78.93 52 95.65 52 130.9359.28/82,72
50.6/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK142.93 4 128.06 8 136.0664.41/89,91
51.7/ZMBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha135.81 4 131.87 6 137.8766.22/92,40
52.8/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor119.22 56 130.48 10 140.4868.83/96,10
53.13/DMČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor1.00 999 157.98 50 207.98136.33/190,30
  ZIFCAK STEFAN 1977 9 CZE Pinkston Panthers4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha110.09 6 105.58 0 105.58 6
2.1/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn130.66 12 120.59 2 122.5917.01/16,12
3.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB119.25 6 118.17 6 124.1718.59/17,61
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSWENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 94.75 6 100.75 14
2.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
110.84 8 123.13 12 118.8418.09/18,06
3.1/DMŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
138.50 64 142.64 14 156.6455.89/55,52
4.2/DMPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
147.38 12 179.79 12 159.3858.63/58,21
  SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha77.88 0 76.81 0 76.81 81
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha79.27 2 79.12 2 81.124.31/5,673
3.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice82.64 0 81.85 4 82.645.83/7,665
4.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha87.64 8 84.68 0 84.687.87/10,257
5.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor89.76 2 89.20 2 91.2014.39/18,753
6.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy90.95 8 87.71 4 91.7114.90/19,449
7.2/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha98.30 0 94.31 0 94.3117.50/22,845
8.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB96.84 2 98.56 2 98.8422.03/28,741
9.3/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky102.58 4 99.45 0 99.4522.64/29,537
10.4/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy98.60 4 98.85 2 100.8524.04/31,333
11. POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB105.02 2 120.46 8 107.0230.21/39,329
12.5/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha114.38 4 101.33 6 107.3330.52/39,725
13.6/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy105.57 10 103.04 6 109.0432.23/42,021
14.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK107.66 2 108.07 6 109.6632.85/42,817
15.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB99.94 106 105.44 6 111.4434.63/45,113
16.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn109.69 6 108.84 58 115.6938.88/50,69
17.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice108.93 56 115.94 4 119.9443.13/56,25
18.7/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK120.50 2 120.74 8 122.5045.69/59,54
19.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn118.69 6 134.41 60 124.6947.88/62,33
20.4/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz132.88 8 130.80 4 134.8057.99/75,52
21.5/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor157.74 8 138.50 58 165.7488.93/115,81
22.4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor116.15 108 123.97 154 224.15147.34/191,80
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha77.72 2 76.02 0 76.02 71
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha79.14 0 80.51 0 79.143.12/4,163
3.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB76.95 6 79.73 2 81.735.71/7,555
4.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus84.88 2 4.00 999 86.8810.86/14,347
5.1/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha94.42 4 90.86 0 90.8614.84/19,543
6.2/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn89.54 2 94.85 4 91.5415.52/20,439
7.1/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha91.13 4 89.92 4 93.9217.90/23,535
8.2/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.59 4 94.89 6 95.5919.57/25,731
9.2/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm99.83 0 103.95 4 99.8323.81/31,327
10.3/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB113.38 2 96.21 4 100.2124.19/31,823
11.3/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy94.99 6 4.00 999 100.9924.97/32,819
12.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB101.39 2 104.72 4 103.3927.37/36,015
13.2/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm118.20 58 101.59 2 103.5927.57/36,311
14.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha96.74 8 100.93 8 104.7428.72/37,87
15.3/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek106.58 0 107.01 12 106.5830.56/40,26
16.5/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB104.87 2 105.42 6 106.8730.85/40,65
17.6/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn108.23 2 106.38 8 110.2334.21/45,04
18.3/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha129.39 8 107.33 6 113.3337.31/49,13
19.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK103.53 10 118.27 4 113.5337.51/49,32
20.4/ZSTURNER Karel 2004 3 Sušice146.50 10 145.32 8 153.3277.30/101,71
  SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
112.85 6 122.21 56 118.85 0
2.2/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
3 Horš.Týn
SKVS ČB
123.21 10 113.54 8 121.542.69/2,30
Oddíl