Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

08.04.2018   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy70.90 4 70.79 0 70.79 151
2.2/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha75.46 2 73.51 0 73.512.72/3,8143
3.1/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha76.79 6 75.09 0 75.094.30/6,1135
4.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.42 0 79.24 6 76.425.63/8,0127
5. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha74.86 4 75.26 2 77.266.47/9,1123
6.3/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz78.62 52 77.47 2 79.478.68/12,3119
7.1/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky77.86 2 75.98 4 79.869.07/12,8115
8.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB81.94 2 80.76 0 80.769.97/14,1111
9.3/VMJANČAR Filip 1976 3+ Kotva B.83.04 0 82.71 2 83.0412.25/17,3107
10.4/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice85.63 2 81.18 2 83.1812.39/17,5103
11.5/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky79.80 4 88.33 4 83.8013.01/18,499
12.2/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha82.67 4 82.87 2 84.8714.08/19,995
13.6/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB85.74 6 83.57 2 85.5714.78/20,991
14.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy85.83 2 84.39 2 86.3915.60/22,087
15.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB85.49 2 84.83 2 86.8316.04/22,783
16.3/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha83.19 4 84.02 4 87.1916.40/23,279
17.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy88.32 0 98.10 4 88.3217.53/24,875
18.7/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha89.78 6 87.91 2 89.9119.12/27,071
19.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB90.16 0 89.52 2 90.1619.37/27,467
20.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor90.21 0 96.56 4 90.2119.42/27,463
21.8/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz95.67 0 91.88 0 91.8821.09/29,859
22.5/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.93.82 4 88.57 4 92.5721.78/30,855
23.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz88.77 4 90.68 2 92.6821.89/30,951
24.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB97.08 2 86.83 6 92.8322.04/31,147
25.5/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky93.34 2 101.23 0 95.3424.55/34,743
26.2/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha91.36 4 89.60 58 95.3624.57/34,739
27.6/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky92.13 4 91.37 4 95.3724.58/34,735
28.3/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak93.90 12 93.44 2 95.4424.65/34,831
29.4/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy92.14 4 90.75 6 96.1425.35/35,827
30.7/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha94.33 4 94.18 2 96.1825.39/35,923
31.5/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice99.14 10 92.02 6 98.0227.23/38,519
32.8/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha96.51 2 105.28 6 98.5127.72/39,215
33.7/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB107.50 4 97.20 2 99.2028.41/40,111
34.9/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz111.31 106 99.94 2 101.9431.15/44,010
35.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice100.17 2 94.80 8 102.1731.38/44,39
36.6/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.98.66 4 99.22 4 102.6631.87/45,08
37.2/ZMPANZER Martin 2007 Loko Plz103.17 4 105.17 2 107.1736.38/51,47
38.7/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice105.30 6 104.91 4 108.9138.12/53,86
39.8/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB117.15 6 107.32 6 113.3242.53/60,15
40.1/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz109.59 8 136.26 406 117.5946.80/66,14
41.3/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK114.71 6 120.74 106 120.7149.92/70,53
42.9/ZSNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB128.44 8 121.06 2 123.0652.27/73,82
43.10/ZSŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak153.90 6 126.45 4 130.4559.66/84,31
44.4/ZMBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha143.92 12 128.76 8 136.7665.97/93,20
45.11/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB121.18 50 98.24 156 171.18100.39/141,80
  ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ZIFCAK STEFAN 1977 9 CZE Pinkston Panthers4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha85.97 2 87.35 0 87.35 17
2.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha90.40 2 101.10 6 92.405.05/5,89
3.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB133.75 6 115.20 2 117.2029.85/34,25
4.1/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha115.81 2 118.75 104 117.8130.46/34,91
  HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSWENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 93.57 2 95.57 13
2.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
114.07 4 110.51 2 112.5116.94/17,75
3.1/DMPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
137.64 56 132.16 24 156.1660.59/63,41
  ŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha75.78 0 75.93 0 75.78 74
2.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha83.19 4 81.98 2 83.988.20/10,866
3.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha83.70 2 84.87 0 84.879.09/12,058
4.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha84.58 6 82.76 4 86.7610.98/14,550
5.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy87.37 2 86.24 4 89.3713.59/17,946
6.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor89.14 4 90.88 0 90.8815.10/19,942
7.2/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha92.09 2 95.02 0 94.0918.31/24,238
8.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB98.55 2 92.73 2 94.7318.95/25,034
9.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB93.27 2 94.74 2 95.2719.49/25,730
10. POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB97.83 4 99.75 2 101.7525.97/34,326
11.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy96.53 6 97.66 6 102.5326.75/35,322
12.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK102.49 6 102.94 0 102.9427.16/35,818
13.4/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK103.86 2 99.71 4 103.7127.93/36,914
14.5/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha106.42 4 102.21 2 104.2128.43/37,510
15.6/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.33 4 105.16 4 104.3328.55/37,76
16.7/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy104.02 4 116.99 4 108.0232.24/42,52
17.8/DMBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB107.33 2 111.67 2 109.3333.55/44,31
18.1/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB149.25 4 121.40 6 127.4051.62/68,10
  HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha76.76 0 76.25 2 76.76 56
2.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB76.63 2 85.58 2 78.631.87/2,448
3.1/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn85.38 0 84.43 0 84.437.67/10,040
4.2/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha86.39 6 85.29 0 85.298.53/11,136
5.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus83.66 2 86.05 2 85.668.90/11,632
6.1/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha85.23 2 85.98 0 85.989.22/12,028
7.3/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy85.78 2 4.00 999 87.7811.02/14,424
8.2/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha91.13 0 91.34 0 91.1314.37/18,720
9.3/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB90.82 6 95.89 2 96.8220.06/26,116
10.4/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB104.32 2 97.84 0 97.8421.08/27,512
11.2/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK96.85 2 100.16 4 98.8522.09/28,88
12.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB107.42 4 96.06 6 102.0625.30/33,04
13.2/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha103.87 2 104.75 6 105.8729.11/37,93
14.5/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB109.02 4 104.06 10 113.0236.26/47,22
15.3/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek109.26 102 87.31 202 211.26134.50/175,21
  SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
103.85 4 107.73 4 107.85 0
  WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
3 Horš.Týn
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl