Slalom v Zábřehu

06.05.2018  
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 3+ Olomouc111.60 0 112.80 2 111.60 33
2.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk114.60 0 114.80 4 114.603.00/2,729
3.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk116.40 4 115.80 2 117.806.20/5,625
4.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava121.70 0 133.40 4 121.7010.10/9,121
5.1/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk123.80 6 123.80 2 125.8014.20/12,717
6.1/DSVAVRLA Adam 2000 3+ KK Opava124.90 2 123.90 2 125.9014.30/12,813
7.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.00 4 124.10 2 126.0014.40/12,912
8.3/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc128.60 6 124.10 2 126.1014.50/13,011
9.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná128.20 2 131.70 0 130.2018.60/16,710
10.1/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc141.50 2 134.80 0 134.8023.20/20,89
11.2/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc138.40 6 138.60 0 138.6027.00/24,28
12.4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel138.90 2 139.20 0 139.2027.60/24,77
13.3/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc136.10 4 140.40 2 140.1028.50/25,56
14.4/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc138.90 6 134.50 8 142.5030.90/27,75
15.2/VSMALÝ Pavel 1954 Zábřeh140.70 2 4.00 999 142.7031.10/27,94
16.5/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc141.00 2 144.30 4 143.0031.40/28,13
17.2/DMŠMAKAL Petr 2003 Litovel147.00 2 140.30 4 144.3032.70/29,32
18.6/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc142.60 4 145.40 12 146.6035.00/31,41
19.7/ZSGEPRT David 2005 Litovel1.00 999 148.80 0 148.8037.20/33,30
20.8/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk145.30 8 147.10 4 151.1039.50/35,40
21.5/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel155.30 12 154.10 6 160.1048.50/43,50
22.9/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel162.30 0 162.90 4 162.3050.70/45,40
23.6/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc177.70 4 166.30 4 170.3058.70/52,60
  BARANČÍK Šimon 2007 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc118.80 0 115.80 2 117.80 39
1.1/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami119.30 0 117.80 0 117.80 35
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník120.50 0 120.40 0 120.402.60/2,231
4.1/U23HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc120.70 2 121.20 0 121.203.40/2,927
5.2/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc124.70 0 123.10 0 123.105.30/4,526
6.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava123.90 0 123.40 0 123.405.60/4,825
7.1/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami123.00 2 123.50 0 123.505.70/4,824
8.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava123.80 0 122.50 2 123.806.00/5,123
9.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava123.60 2 123.60 2 125.607.80/6,622
9.3/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK123.60 2 131.60 2 125.607.80/6,621
11.4/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk123.90 2 124.00 2 125.908.10/6,920
12.2/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami125.20 2 1.00 999 127.209.40/8,019
13.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc127.90 0 131.80 2 127.9010.10/8,618
14.5/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná129.30 4 128.10 0 128.1010.30/8,717
15.3/U23ROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava130.30 0 126.70 2 128.7010.90/9,316
16. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc136.10 4 127.10 2 129.1011.30/9,615
17.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami128.00 2 124.10 6 130.0012.20/10,414
18.6/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc129.00 2 130.20 2 131.0013.20/11,213
19.7/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK134.10 4 134.50 0 134.5016.70/14,212
20.8/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc131.10 4 140.40 2 135.1017.30/14,711
21.3/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná135.40 0 140.90 2 135.4017.60/14,910
22.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc138.90 0 136.10 0 136.1018.30/15,59
23.9/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava139.10 8 136.70 0 136.7018.90/16,08
24.5/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 3 Zábřeh133.40 4 137.30 0 137.3019.50/16,67
25.10/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc145.90 4 140.00 0 140.0022.20/18,86
26.6/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc142.10 0 141.80 2 142.1024.30/20,65
27.7/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná151.70 2 148.20 2 150.2032.40/27,54
28.8/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc149.40 2 148.40 4 151.4033.60/28,53
29.9/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc151.30 4 149.90 2 151.9034.10/28,92
30.10/ZMSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami153.90 2 159.70 4 155.9038.10/32,31
31.11/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná155.80 2 157.70 2 157.8040.00/34,00
32.12/ZMKONEČNÁ Eliška 2006 Zábřeh170.30 2 162.40 4 166.4048.60/41,30
33.11/ZSCHROMÁ Nikol 2004 Olomouc193.30 6 191.30 6 197.3079.50/67,50
34.13/ZMLINHARTOVÁ Nela 2007 Olomouc208.50 14 190.50 8 198.5080.70/68,50
35.12/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK215.30 8 199.30 6 205.3087.50/74,30
36.13/ZSRUČKOVÁ Adéla 2004 Jeseník177.30 60 200.70 18 218.70100.90/85,70
37.14/ZMSRPOVÁ Stela 2006 Tzunami1.00 999 224.20 10 234.20116.40/98,80
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VMKABRHEL Václav 1983 2 Olomouc95.00 2 4.00 999 97.00 108
2. SATKE Adam 1994 2 KK Brno101.40 0 101.40 0 101.404.40/4,5104
3.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc105.60 0 102.10 0 102.105.10/5,3100
4.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno108.60 0 105.30 0 105.308.30/8,696
5.2/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava104.60 4 103.90 2 105.908.90/9,292
6.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk106.20 0 113.90 2 106.209.20/9,588
7.2/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh105.30 2 106.50 0 106.509.50/9,884
8.3/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk102.90 6 102.90 4 106.909.90/10,280
8.1/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh102.90 4 108.10 4 106.909.90/10,276
10.3/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí107.90 0 107.20 2 107.9010.90/11,272
11.4/VMVOLEK Martin 1982 Val.Mez.109.50 2 108.30 0 108.3011.30/11,668
12.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno109.10 2 110.10 2 111.1014.10/14,564
13.3/DMPOSTUWKA Patrik 2003 3+ Tzunami111.80 10 111.20 2 113.2016.20/16,760
14.4/DSPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž114.80 0 113.40 0 113.4016.40/16,956
15.5/DSVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk120.60 4 111.40 4 115.4018.40/19,052
16.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž115.80 0 118.90 2 115.8018.80/19,448
17.4/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk113.20 4 112.40 4 116.4019.40/20,044
18.5/VMCHUDĚJ Zdeněk 1975 Lipník116.70 2 115.50 2 117.5020.50/21,143
19.1/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava117.80 0 4.00 999 117.8020.80/21,442
20.2/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk119.90 0 119.20 2 119.9022.90/23,641
21.3/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc122.10 6 118.00 2 120.0023.00/23,740
22. PETR David 1987 Lipník118.50 4 121.00 0 121.0024.00/24,739
23.4/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc117.20 4 117.20 4 121.2024.20/24,938
24.5/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc130.10 0 122.50 0 122.5025.50/26,337
25.6/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc119.90 4 120.80 2 122.8025.80/26,636
26.1/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc121.30 2 126.40 8 123.3026.30/27,135
27.1/U23HAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh120.30 6 122.20 2 124.2027.20/28,034
27.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc124.20 0 126.60 2 124.2027.20/28,033
29.7/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc124.30 0 124.70 0 124.3027.30/28,132
30.3/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc125.80 0 124.70 0 124.7027.70/28,631
31.2/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník124.80 0 127.40 0 124.8027.80/28,730
32.5/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk122.90 2 127.50 2 124.9027.90/28,829
33.8/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk124.80 4 123.10 2 125.1028.10/29,028
34.6/DMOLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami127.60 2 125.90 0 125.9028.90/29,827
35.6/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk125.70 2 124.60 6 127.7030.70/31,626
36.9/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno127.80 0 128.20 2 127.8030.80/31,825
37.10/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno128.90 6 129.10 0 129.1032.10/33,124
38.11/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž127.60 2 126.40 4 129.6032.60/33,623
39. BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami118.40 54 125.70 4 129.7032.70/33,722
40.12/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk131.60 6 127.90 2 129.9032.90/33,921
41.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná126.00 4 123.90 8 130.0033.00/34,020
42.3/VSBŘEČKA Jan 1958 SKVeselí133.50 0 130.70 0 130.7033.70/34,719
43.13/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc128.70 10 130.00 2 132.0035.00/36,118
44.8/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná138.20 50 132.30 0 132.3035.30/36,417
45.3/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk130.70 2 134.60 2 132.7035.70/36,816
45.14/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc130.70 2 134.10 8 132.7035.70/36,815
47.6/VMVÍCHA Lubomír 1982 Lipník134.60 0 136.60 4 134.6037.60/38,814
48.15/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc133.10 2 139.30 4 135.1038.10/39,313
49.4/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 3 Tzunami136.10 0 136.20 2 136.1039.10/40,312
50.16/ZSROLENC Jakub 2004 SKVeselí139.20 4 135.50 2 137.5040.50/41,811
51.4/VSTRATIL Michal 1973 Litovel145.40 4 137.80 0 137.8040.80/42,110
52.9/DMRADĚJ Tomáš 2002 Jeseník140.40 4 136.00 6 142.0045.00/46,49
53.17/ZSDOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí145.60 4 142.20 0 142.2045.20/46,68
54.5/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc142.60 2 144.60 0 144.6047.60/49,17
54.7/DSJEŽEK Ondřej 2001 Jeseník146.30 8 144.60 0 144.6047.60/49,16
56.6/ZMKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava142.10 8 139.50 6 145.5048.50/50,05
57.10/DMRUČKA Vítězslav 2002 Jeseník152.70 4 143.50 4 147.5050.50/52,14
58.18/ZSZEMAN Šimon 2004 SKVeselí149.80 2 145.70 4 149.7052.70/54,33
59.11/DMDRASTICH Pavel 2002 Jeseník141.20 14 142.30 8 150.3053.30/54,92
60.7/ZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh151.80 6 148.60 2 150.6053.60/55,31
61.8/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc151.90 4 152.10 0 152.1055.10/56,80
62.9/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc149.20 4 166.70 6 153.2056.20/57,90
63.10/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí151.50 2 156.40 2 153.5056.50/58,20
64.19/ZSRIFLER Petr 2004 Zábřeh146.50 8 156.50 8 154.5057.50/59,30
65.11/ZMŠTOLFA Filip 2006 Tzunami151.70 6 150.70 4 154.7057.70/59,50
66.20/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno159.60 6 151.40 4 155.4058.40/60,20
67.12/DMROZSYPAL Filip 2002 Litovel156.30 6 153.60 8 161.6064.60/66,60
68.12/ZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno163.40 6 172.20 6 169.4072.40/74,60
69.13/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 KK Opava183.50 54 169.80 6 175.8078.80/81,20
70.21/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí187.80 8 168.10 8 176.1079.10/81,50
71.13/DMVYROUBAL Jakub 2002 Jeseník163.40 104 168.20 12 180.2083.20/85,80
72.14/ZMKÁPKA Kryštof 2007 Tzunami197.30 10 211.70 10 207.30110.30/113,70
73.15/ZMKUPKA Lukáš 2007 Tzunami202.10 12 1.00 999 214.10117.10/120,70
74.14/DMBERKA Štěpán 2002 Litovel211.30 118 1.00 999 329.30232.30/239,50
75.8/DSČÍŽEK Matěj 2001 Jeseník168.70 210 171.40 170 341.40244.40/252,00
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSURBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
138.70 6 139.80 0 139.80 10
2. VAVRLA Dušan
MINÁROVÁ Natálie
1969
2001
Tzunami
Tzunami
148.30 0 148.20 10 148.308.50/6,16
3.1/DSMINÁROVÁ Aneta
KUDĚLÁSKOVÁ Monika
2001
2003
Tzunami
Tzunami
159.00 4 150.20 6 156.2016.40/11,75
4.2/ZSJANŮ Veronika
NOVÁK Matyáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
153.20 12 150.60 6 156.6016.80/12,04
5.2/DSFABIANOVÁ Anna
VAVRLA Adam
2007
2000
2 Tzunami
KK Opava
164.10 4 152.80 8 160.8021.00/15,03
6.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
172.90 10 162.70 6 168.7028.90/20,72
7.4/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna
RUTAROVÁ Kateřina
2006
2005
3 VS Desná
VS Desná
171.20 8 162.30 8 170.3030.50/21,81
8.1/ZMFIŠNAR Jakub
ŽANDOVÁ Tereza
2007
2006
Zábřeh
Zábřeh
173.50 4 192.00 8 177.5037.70/27,00
9.1/DMRADĚJ Tomáš
RUČKOVÁ Adéla
2002
2004
Jeseník
Jeseník
195.90 24 216.00 24 219.9080.10/57,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HOLÍNEK Svatopluk
WALTER Jakub
2001
1998
2 Šumperk
Šumperk
138.70 6 139.50 0 139.50 14
2.1/ZSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
146.90 2 153.00 4 148.909.40/6,710
3.2/ZSSTRATIL Filip
GEPRT David
2006
2005
Litovel
Litovel
158.40 8 165.40 4 166.4026.90/19,36
4.3/ZSŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
168.40 2 165.30 2 167.3027.80/19,92
5.4/ZSVODÁK Norbert
PAPULA Jan
2004
2005
Litovel
Litovel
170.40 10 160.90 10 170.9031.40/22,51
6.1/DMRADĚJ Tomáš
RUČKA Vítězslav
2002
2002
Jeseník
Jeseník
181.80 8 175.00 12 187.0047.50/34,10
7.2/DMVITOUL Tomáš
ŠMAKAL Petr
2003
2003
Litovel
Litovel
192.60 10 198.70 20 202.6063.10/45,20
8.1/DSJEŽEK Ondřej
ČÍŽEK Matěj
2001
2001
Jeseník
Jeseník
191.50 16 1.00 999 207.5068.00/48,70
  DRASTICH Pavel
VYROUBAL Jakub
2002
2002
Jeseník
Jeseník
4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí125.60 2 124.50 0 124.50 0
2.2/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava139.30 4 143.90 8 143.3018.80/15,10
3.3/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc143.30 2 151.20 2 145.3020.80/16,70
4.1/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc158.80 0 147.30 0 147.3022.80/18,30
5.4/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava149.10 0 149.40 2 149.1024.60/19,80
6.5/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc153.00 0 147.60 2 149.6025.10/20,20
7.6/PZMANTL Tomáš 2008 KK Opava146.50 4 143.80 6 149.8025.30/20,30
8.2/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná147.90 2 147.30 4 149.9025.40/20,40
9.7/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc149.70 2 153.90 0 151.7027.20/21,80
10.3/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno153.20 0 150.60 4 153.2028.70/23,10
11.4/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc159.20 2 160.70 2 161.2036.70/29,50
12.8/PZMFABIAN František 2009 Tzunami160.10 2 157.40 10 162.1037.60/30,20
13.5/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami164.60 0 166.90 4 164.6040.10/32,20
14.9/PZMROUSEK David 2010 KK Opava163.70 2 162.70 52 165.7041.20/33,10
15.6/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc173.70 2 168.00 0 168.0043.50/34,90
16.10/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc169.40 4 168.60 2 170.6046.10/37,00
17.11/PZMJEŽEK Jakub 2008 KK Brno165.60 8 172.00 4 173.6049.10/39,40
18.7/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk176.70 0 178.00 2 176.7052.20/41,90
19.8/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk177.70 4 178.60 4 181.7057.20/45,90
20.12/PZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava180.40 2 181.80 6 182.4057.90/46,50
21.13/PZMKÁPKA Lukáš 2009 Tzunami187.30 4 200.60 50 191.3066.80/53,70
22.14/PZMAMBROZ Michal 2008 Tzunami187.50 4 194.70 6 191.5067.00/53,80
23.15/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava211.00 8 235.20 6 219.0094.50/75,90
24.16/PZMKONEČNÝ Matouš 2009 Zábřeh223.60 10 213.80 6 219.8095.30/76,50
25.17/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava1.00 999 233.10 6 239.10114.60/92,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami125.70 0 127.40 2 125.70 13
2.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc133.10 0 134.30 2 133.107.40/5,912
3.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK135.60 0 140.90 2 135.609.90/7,911
4.3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk138.90 0 135.90 0 135.9010.20/8,110
5.4/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc134.00 2 137.20 2 136.0010.30/8,29
6.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava147.10 2 138.70 0 138.7013.00/10,38
7.2/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami137.00 2 140.20 2 139.0013.30/10,67
8.5/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK140.40 0 140.90 0 140.4014.70/11,76
9.6/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc147.30 0 153.50 0 147.3021.60/17,25
10.1/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami145.70 2 4.00 999 147.7022.00/17,54
11.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc145.20 4 147.90 6 149.2023.50/18,73
12.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc154.00 0 149.60 0 149.6023.90/19,02
13.3/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami150.70 4 152.00 2 154.0028.30/22,51
14.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc157.50 2 155.10 2 157.1031.40/25,00
15.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc159.00 0 156.20 2 158.2032.50/25,90
16.7/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc180.70 4 174.40 8 182.4056.70/45,10
17.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc183.80 2 184.60 8 185.8060.10/47,80
Oddíl

Historie procházení