vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích - sobota

04.06.2011   Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Jiří Machač   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž116.10 0 115.90 4 116.10 29
2.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž119.00 0 119.60 0 119.002.90/2,525
3. TOPORCER Jiří 1990 0 VSDK120.70 0 119.50 0 119.503.40/2,921
4.1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno121.30 0 119.40 2 121.305.20/4,520
5.1/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.133.00 8 125.20 0 125.209.10/7,819
6.2/DSSTŘECHA Petr 1994 0 VSDK130.80 4 125.60 0 125.609.50/8,218
7. PAVLÍK Radek 1992 0 VSDK126.30 0 126.40 0 126.3010.20/8,817
8.2/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník127.20 0 127.80 50 127.2011.10/9,616
9. BARCAJ Adam 1988 0 Přerov134.20 4 131.20 2 133.2017.10/14,715
10. KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel133.70 0 133.80 0 133.7017.60/15,214
10.2/DMPAPP Daniel 1995 0 Přerov133.70 0 134.50 0 133.7017.60/15,213
10. STUDENÝ Jakub 1990 0 VSDK133.70 0 137.70 0 133.7017.60/15,212
13.3/VMVESELÝ Marek 1975 0 VSDK153.10 4 137.30 0 137.3021.20/18,311
14. BAŘINA Jiří 1992 0 Přerov133.60 4 135.90 2 137.6021.50/18,510
15.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.138.20 0 137.20 4 138.2022.10/19,09
16.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel141.00 0 136.90 4 140.9024.80/21,48
17.2/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc143.10 2 147.50 0 145.1029.00/25,07
18.2/ZSLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc148.30 0 147.10 0 147.1031.00/26,76
19.3/ZSKUČA Jakub 1998 0 Litovel144.20 6 146.10 2 148.1032.00/27,65
20.4/VMSTRATIL Michal 1973 0 Litovel146.30 2 0.00 999 148.3032.20/27,74
21.3/DSPINKAS Adam 1993 3 Litovel155.50 50 149.40 0 149.4033.30/28,73
22.3/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno153.90 2 149.00 2 151.0034.90/30,12
23.4/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž157.30 8 147.80 4 151.8035.70/30,71
24.5/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel164.40 2 161.80 2 163.8047.70/41,10
25.3/ZMČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.166.80 4 172.70 0 170.8054.70/47,10
26.6/ZSKLEVETA Jakub 1997 3 Olomouc123.10 50 134.70 52 173.1057.00/49,10
27.4/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.167.00 58 180.30 2 182.3066.20/57,00
28. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž0.00 999 133.00 52 185.0068.90/59,30
29.7/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc228.00 2 204.60 4 208.6092.50/79,70
30.4/DMHRUBÝ Tomáš 1996 0 Val.Mez.226.20 60 206.80 4 210.8094.70/81,60
31.8/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel173.90 50 161.30 50 211.3095.20/82,00
32.5/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.207.40 4 220.20 58 211.4095.30/82,10
33.6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc211.00 2 214.60 52 213.0096.90/83,50
34.7/ZMŠPETÍK Josef 1999 0 Val.Mez.180.40 52 207.70 50 232.40116.30/100,20
35.8/ZMMORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.198.70 54 206.10 52 252.70136.60/117,70
  JUREČKA Filip 1998 0 Litovel0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BARGEL Radek 1996 0 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ŠVUB Jakub 1996 0 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0
  VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno131.20 0 131.60 0 131.20 7
2.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.169.40 0 169.10 2 169.4038.20/29,13
3.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 0 Val.Mez.171.50 0 172.70 0 171.5040.30/30,72
4.1/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel239.30 0 212.80 2 214.8083.60/63,71
5.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel222.20 2 222.70 10 224.2093.00/70,90
6.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel241.60 6 257.50 4 247.60116.40/88,70
7.3/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.254.70 0 255.20 6 254.70123.50/94,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BARCAJ Adam
BAŘINA Jiří
1988
1992
Přerov
Přerov
147.70 8 146.20 4 150.20 5
2.1/DSZAPLETAL Štěpán
HUDEČEK Vojtěch
1993
1993
Litovel
Litovel
149.20 8 163.60 8 157.207.00/4,74
3.1/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
157.00 16 164.90 6 170.9020.70/13,83
4. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
175.10 2 170.40 2 172.4022.20/14,82
5.1/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
181.60 8 177.70 2 179.7029.50/19,61
6.2/ZMKLEVETA Jakub
NOVOTNÝ Petr
1997
2000
3 Olomouc
Olomouc
183.20 6 193.70 8 189.2039.00/26,00
7.2/ZSPATÁK Jan
ŠOTOLA Karel
1997
1997
Litovel
Litovel
181.70 12 198.20 14 193.7043.50/29,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno125.30 0 124.50 0 124.50 15
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník128.80 0 126.70 0 126.702.20/1,811
3.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž133.60 2 131.70 2 133.709.20/7,410
4.2/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.137.20 0 139.60 50 137.2012.70/10,29
5.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.140.80 0 140.60 0 140.6016.10/12,98
6.1/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž143.30 0 142.20 0 142.2017.70/14,27
7.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel148.80 2 152.10 2 150.8026.30/21,16
8. FUSKOVÁ Dana 1988 3 Val.Mez.152.60 2 151.70 2 153.7029.20/23,55
9.3/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno155.50 2 157.10 2 157.5033.00/26,54
10.4/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.164.80 0 160.50 0 160.5036.00/28,93
11. STOLIČKOVÁ Karolína 1991 0 Kroměříž161.50 2 158.40 4 162.4037.90/30,42
11.1/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž160.40 2 178.00 2 162.4037.90/30,41
13.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel159.60 4 160.80 4 163.6039.10/31,40
14.3/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel166.40 4 168.30 2 170.3045.80/36,80
15.2/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno203.20 2 200.60 0 200.6076.10/61,10
16.3/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.235.60 4 234.40 2 236.40111.90/89,90
  KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK129.60 50 117.60 2 119.60 10
2. PAVLÍK Radek 1992 0 VSDK123.70 0 123.00 0 123.003.40/2,89
3.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel138.10 2 134.50 0 134.5014.90/12,58
4.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo137.10 2 137.60 0 137.6018.00/15,17
5.1/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.141.80 2 147.50 4 143.8024.20/20,26
6.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel147.10 2 144.90 4 148.9029.30/24,55
7.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel164.00 50 149.80 0 149.8030.20/25,34
8.2/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel154.60 0 151.00 0 151.0031.40/26,33
9.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.149.60 4 151.10 0 151.1031.50/26,32
10.3/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel151.50 6 155.10 0 155.1035.50/29,71
11.3/DSPINKAS Adam 1993 0 Litovel167.70 4 163.70 2 165.7046.10/38,50
12.4/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel166.50 0 166.10 2 166.5046.90/39,20
13.5/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.178.50 6 173.60 2 175.6056.00/46,80
14.2/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.186.60 0 192.40 0 186.6067.00/56,00
  KOHOUTEK Jaroslav 1963 0 Šumperk0.00 0 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3