Sjezd v Hanušovicích

24.03.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc10:46,50 142
2.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.10:57,3010.80/1,7134
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha11:05,6019.10/3,0126
4.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:06,2019.70/3,0118
5. SATKE Adam 1994 1 KK Brno11:08,7022.20/3,4110
6.2/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha11:13,8027.30/4,2102
7.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha11:15,7029.20/4,594
8.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov11:26,6040.10/6,286
9.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:38,9052.40/8,178
10.2/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:39,4052.90/8,270
11.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha11:40,5054.00/8,462
12.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc11:50,7064.20/9,958
13.1/VKNEBEL Robert 1971 Olomouc11:51,2064.70/10,054
14.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc11:52,3065.80/10,250
15.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto12:08,4081.90/12,746
16.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí12:11,2084.70/13,142
17.2/VMBABÍČEK Šimon 1977 Litovel12:36,10109.60/17,038
18.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:37,80111.30/17,234
19.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:58,50132.00/20,430
20.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno13:16,40149.90/23,226
21.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc13:35,20168.70/26,122
22.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:01,40194.90/30,118
23.3/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand14:08,00201.50/31,214
24.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk14:24,80218.30/33,813
25.4/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc14:44,70238.20/36,812
26.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno14:46,40239.90/37,111
27.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc14:55,90249.40/38,610
28.7/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno15:11,40264.90/41,09
29.6/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná15:17,50271.00/41,98
30.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:19,00272.50/42,27
31.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná15:23,30276.80/42,86
32.8/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc15:32,00285.50/44,25
33.9/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:35,20288.70/44,74
34.8/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc15:53,20306.70/47,43
35.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc15:55,10308.60/47,72
36.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc15:57,10310.60/48,01
37.10/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná16:13,50327.00/50,60
38.11/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto16:14,60328.10/50,80
39.4/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc16:18,10331.60/51,30
40.12/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno19:28,70522.20/80,80
  BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK BrnoDNS 0
Oddíl

Historie procházení