Sjezd v Hanušovicích

07.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:21,40 116
2. SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:26,905.50/0,7108
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:48,1026.70/3,3100
4.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:57,6036.20/4,592
5.1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:04,8043.40/5,484
6.1/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc14:14,9053.50/6,776
7.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:29,1067.70/8,468
8.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí14:31,9070.50/8,860
9.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:45,8084.40/10,556
10.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:53,2091.80/11,552
11.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc14:56,6095.20/11,948
12.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:59,2097.80/12,244
13.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:06,60105.20/13,140
14.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc15:47,50146.10/18,236
15.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:55,90154.50/19,332
16.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc16:09,50168.10/21,028
17.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc16:50,90209.50/26,124
18.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk17:27,20245.80/30,720
19.3/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc17:29,50248.10/31,019
20.4/DMBROKEŠ Marek 2003 Šumperk17:45,80264.40/33,018
21.4/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno17:59,70278.30/34,717
22.5/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc18:09,80288.40/36,016
23.5/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná18:14,80293.40/36,615
24.6/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc18:15,10293.70/36,614
25.6/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:23,90302.50/37,713
26.7/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc18:24,80303.40/37,912
27.8/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž18:32,90311.50/38,911
28.9/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc18:34,10312.70/39,010
29.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná18:37,60316.20/39,59
30.10/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno18:43,90322.50/40,28
31.11/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště18:47,00325.60/40,67
32.1/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc19:09,10347.70/43,46
33.12/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno19:11,20349.80/43,65
34.2/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc19:16,90355.50/44,44
35.13/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná19:20,70359.30/44,83
36.7/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc19:25,20363.80/45,42
37.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto19:33,40372.00/46,41
38.3/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:56,90395.50/49,40
39.4/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel20:31,30429.90/53,60
40.15/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk20:54,30452.90/56,50
41.16/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk21:07,90466.50/58,20
42.5/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel21:45,90504.50/63,00
  RETEK Toman 2007 OlomoucDNS 0
  RETEK Václav 2007 OlomoucDNS 0
  RUDORFER Martin 2003 2 OlomoucDNS 0
  SLEPICA Karel 1988 2 OlomoucDNS 0
Oddíl

Historie procházení