vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích - sobota

11.06.2011   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: doc  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Vondra Jan 1988 Dukla B.86.18 0 85.76 0 85.76 112
2.1/VMGrossmann Petr 1974 Loko Plz92.87 0 91.76 0 91.766.00/7,0104
3.2/Macášek Tomáš 1992 Dukla B.91.71 4 90.18 2 92.186.42/7,5100
4.1/DMZvolánek Jan 1995 Bechyně94.08 0 93.07 0 93.077.31/8,596
5.3/Bouzek Ondřej 1991 Sušice101.08 4 92.48 2 94.488.72/10,292
6.2/DMPechlát Hynek 1995 Sušice93.23 2 94.96 4 95.239.47/11,088
7.4/Háša Michal 1981 Bechyně105.47 6 94.20 2 96.2010.44/12,284
8.5/Potužák Jan 1988 Sušice101.48 4 95.31 2 97.3111.55/13,580
9.2/VMBoček Zdeněk 1975 SK VS ČB98.42 0 101.62 0 98.4212.66/14,876
10.3/VMPechlát Hynek 1971 Sušice97.74 6 97.54 2 99.5413.78/16,172
11.3/DMPeterka Adam 1996 Rakovník98.10 4 97.58 2 99.5813.82/16,168
12.1/ZSKraus Filip 1997 ČSAD Plz102.24 0 101.01 2 102.2416.48/19,264
13.6/Hek Jan 1979 Roudnice102.25 2 102.39 0 102.3916.63/19,460
14.4/VMKoudelka Tomáš 1964 Č.Kruml.103.34 2 102.79 0 102.7917.03/19,956
15.1/VSChod Václav 1961 Blovice103.21 0 106.30 52 103.2117.45/20,352
16.1/DSSlanina Vladimír 1994 L.Žatec101.34 2 100.80 4 103.3417.58/20,548
17.5/VMMíka Patrik 1975 Sušice120.18 0 102.81 2 104.8119.05/22,244
18.7/Chládek Pavel 1987 Roudnice103.02 2 999.00 0 105.0219.26/22,540
19.1/ZMZima Tomáš 2000 Roudnice106.84 2 105.08 0 105.0819.32/22,539
20.2/ZSZapletal Vojtěch 1998 Kralupy105.51 0 104.42 4 105.5119.75/23,038
21.6/VMUhlík František 1975 Bechyně102.53 4 112.81 2 106.5320.77/24,237
22.4/DMStefan Tomáš 1995 Soběslav103.87 8 104.56 2 106.5620.80/24,336
23.8/Kubát Jan 1982 Kotva B.107.91 0 107.44 2 107.9122.15/25,835
24.5/DMJelínek Filip 1996 Boh.Pha107.51 2 106.88 2 108.8823.12/27,034
25.2/DSKratochvíl Daniel 1994 ČSAD Plz105.85 4 104.40 6 109.8524.09/28,133
26.2/ZMZapletal Mikuláš 2000 Kralupy112.69 2 111.27 0 111.2725.51/29,732
27.2/VSGrossmann Zdeněk 1939 Č.Kruml.112.14 2 112.33 0 112.3326.57/31,031
28.3/VSLepík Vlastimil 1950 Hubertus113.16 2 109.51 4 113.5127.75/32,430
29.7/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml.116.33 4 114.24 0 114.2428.48/33,229
30.8/VMMilyán David 1974 L.Žatec114.92 4 110.26 4 114.2628.50/33,228
31.4/VSDodal Jan 1953 Boh.Pha116.77 6 115.09 0 115.0929.33/34,227
32.3/ZSPechman Vojtěch 1997 Roudnice119.48 0 115.31 0 115.3129.55/34,526
33.4/ZSKuna Václav 1998 SK VS ČB113.53 2 114.28 2 115.5329.77/34,725
34.5/VSPártl Mirek 1954 Č.Kruml.121.07 0 115.94 0 115.9430.18/35,224
35.5/ZSJáša Filip 1997 SK VS ČB114.03 2 117.86 2 116.0330.27/35,323
36.6/ZSHabich Tomáš 1997 VS Tábor116.32 0 117.68 0 116.3230.56/35,622
37.9/VMJáša Radek 1967 SK VS ČB119.04 0 116.32 6 119.0433.28/38,821
38.3/ZMKyzlík Milan 1999 Roudnice121.23 0 119.44 0 119.4433.68/39,320
39.7/ZSKoudelka Václav 1997 Rakovník119.13 2 119.79 0 119.7934.03/39,719
40.6/DMSofron Daniel 1995 ČSAD Plz143.96 6 116.69 4 120.6934.93/40,718
41.6/VSVondra Václav 1957 Ot.Strak119.42 2 118.71 2 120.7134.95/40,817
42.7/VSJilma Ivan 1957 L.Tábor120.09 2 119.56 2 121.5635.80/41,716
43.8/ZSPeterka Jáchym 1998 Rakovník124.95 2 122.26 0 122.2636.50/42,615
44.8/VSKovařík Richard 1959 Ot.Strak123.04 0 120.97 2 122.9737.21/43,414
45.9/VSHeger Miroslav 1955 Rakovník128.85 0 124.00 0 124.0038.24/44,613
46.9/Janů Petr 1987 Č.Kruml.125.53 4 120.49 4 124.4938.73/45,212
47.4/ZMPetříček Jakub 2000 L.Žatec123.38 2 122.85 2 124.8539.09/45,611
48.5/ZMPohanka Vítek 2000 Klatovy123.05 2 122.32 4 125.0539.29/45,810
49.6/ZMVenc Alexandr 1999 Dukla B.130.21 6 125.51 0 125.5139.75/46,49
50.10/VMPrinc Rudolf 1970 Ot.Strak131.76 2 125.58 0 125.5839.82/46,48
51.1/PZMilyán David 2001 L.Žatec125.13 2 125.09 2 127.0941.33/48,20
52.9/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.121.96 6 123.33 4 127.3341.57/48,57
53.7/DMŽítek Michal 1996 Hubertus127.35 4 121.78 6 127.7842.02/49,06
54.7/ZMSkořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.124.16 6 126.61 2 128.6142.85/50,05
55.10/Bureš Jan 1978 Sušice125.21 56 126.91 2 128.9143.15/50,34
56.8/ZMPechman Štěpán 1999 Roudnice125.05 10 125.35 6 131.3545.59/53,23
57.2/PZKlement Maxim 2001 Roudnice130.30 2 129.99 4 132.3046.54/54,30
58.9/ZMKoudelka Tomáš 2000 Č.Kruml.135.25 0 137.61 4 135.2549.49/57,72
59.3/PZHoral Vojtěch 2002 Horš.Týn135.65 0 140.38 6 135.6549.89/58,20
60.3/DSŘezníček Jan 1994 Soběslav149.37 6 132.38 4 136.3850.62/59,01
61.4/PZRezek Tomáš 2001 SK VS ČB134.68 4 134.17 4 138.1752.41/61,10
62.10/ZMNesnídal Radek 2000 L.Žatec164.30 14 132.18 6 138.1852.42/61,10
63.10/VSMaňas Miroslav 1955 Hubertus140.59 0 137.27 4 140.5954.83/63,90
64.11/ZMWallisch Vít 1999 USK Pha138.38 56 139.49 4 143.4957.73/67,30
65.5/PZŠvejd Jakub 2001 Sušice143.85 0 141.35 58 143.8558.09/67,70
66.6/PZKalina Vojtěch 2001 Vlašim144.44 4 143.84 2 145.8460.08/70,10
67.11/Medřický Ludvík 1992 USK Pha98.69 52 104.07 54 150.6964.93/75,70
68.7/PZMalý Filip 2002 KVSPísek149.99 2 146.90 4 150.9065.14/76,00
69.8/PZKoudelka Samson 2002 Č.Kruml.152.32 6 173.83 8 158.3272.56/84,60
70.9/PZŠvejd Jan 2004 Sušice160.66 56 155.08 14 169.0883.32/97,20
71.12/ZMLána Matěj 2000 Ot.Strak188.32 8 189.27 10 196.32110.56/128,90
72.10/PZTáborský Jan 2003 Horš.Týn207.92 8 153.90 108 215.92130.16/151,80
73.11/PZKirchner David 2002 Dukla B.131.63 156 170.80 58 228.80143.04/166,80
74.10/ZSFormánek Lukáš 1997 SK VS ČB181.80 102 198.83 108 283.80198.04/230,90
75.13/ZMAugustin Tomáš 2000 VS Tábor197.02 210 189.49 108 297.49211.73/246,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFišerová Tereza 1998 Roudnice130.35 2 131.07 4 132.35 3
2.1/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor138.43 0 143.94 4 138.436.08/4,62
3.1/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.147.62 50 143.58 2 145.5813.23/10,01
4.1/DMPrüherová Alžběta 1996 SK VS ČB149.95 2 152.28 0 151.9519.60/14,80
5.2/ZMŠimková Iva 1999 SK VS ČB198.74 8 165.45 2 167.4535.10/26,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Macášek Tomáš
Medřický Ludvík
2001
2000
Dukla B.
USK Pha
108.29 0 108.37 2 108.29 39
2.1/DMPeterka Adam
Pechlát Hynek
2002
2000
Rakovník
Sušice
115.61 8 111.61 6 117.619.32/8,631
3.2/Vlčnovský Vilém
Weber Oldřich
2001
2000
SK VS ČB
SK VS ČB
116.48 6 114.40 6 120.4012.11/11,223
4.1/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
2002
2000
Sušice
Rakovník
120.45 0 120.98 0 120.4512.16/11,219
5.1/VSSlavík František
Horal Martin
2003
2000
S.Žižkov
Horš.Týn
0.00 0 122.85 2 124.8516.56/15,315
6.3/Pešta Jan
Boček Zdeněk
2000
2000
L.Tábor
SK VS ČB
134.00 60 123.03 2 125.0316.74/15,511
7.4/Habich Bohumil
Habich Karel
2000
2000
VS Tábor
VS Tábor
120.54 6 124.56 4 126.5418.25/16,97
8.2/VMMěšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
2000
2000
Bechyně
Bechyně
131.17 2 127.26 2 129.2620.97/19,46
9.5/Liskovský Vladimír
Pokorný Ondřej
2003
2000
SK VS ČB
KVSPísek
144.25 60 124.79 8 132.7924.50/22,65
10.2/VSHabich Bohumil
Kubeš Vladimír
2002
2000
VS Tábor
VS Tábor
129.07 4 132.10 4 133.0724.78/22,94
11.3/VSKuna Alois
Paraniak Jan
2003
2000
SK VS ČB
SK VS ČB
143.28 10 138.01 4 142.0133.72/31,13
12.6/Saiko Tomáš
Janů Petr
2002
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
127.94 16 138.63 8 143.9435.65/32,92
13.7/Chudík Vladimír
Šíp Milan
2000
2000
SK VS ČB
SK VS ČB
159.09 62 136.61 8 144.6136.32/33,51
14.8/Kuna Jan
Pospíšilová Jitka
2000
2000
SK VS ČB
VS Tábor
146.26 10 146.47 12 156.2647.97/44,30
15.1/ZSKraus Filip
Koudelka Václav
2000
2000
ČSAD Plz
Rakovník
145.83 12 143.61 72 157.8349.54/45,70
16.9/Schneiderová Lucie
Grégrová Kristýna
2000
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
145.60 14 183.88 12 159.6051.31/47,40
17.2/ZSKlíma Jan
Paloudová Karolína
2000
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
179.30 8 153.13 10 163.1354.84/50,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Vojtová Veronika 1990 USK Pha95.62 0 95.07 2 95.62 52
2.1/VMGrossmannová Zdenka 1965 Kralupy98.94 0 99.45 2 98.943.32/3,544
3.1/ZSFišerová Tereza 1998 Roudnice107.73 0 104.41 0 104.418.79/9,240
4.2/Pártlová Andrea 1988 Č.Kruml.105.45 2 104.75 4 107.4511.83/12,436
5.3/Lejsalová Blanka 1979 USK Pha109.89 0 107.95 0 107.9512.33/12,932
6.1/VSBenešová Marie 1961 Sušice108.55 0 108.31 0 108.3112.69/13,328
7.4/Vanyšová Andrea 1987 L.Žatec109.91 0 114.35 4 109.9114.29/14,924
8.5/Lagnerová Lenka 1985 Č.Kruml.118.71 0 110.44 0 110.4414.82/15,520
9.6/Šmejkalová Šárka 1984 Sušice110.82 0 113.82 2 110.8215.20/15,919
10.2/VMGalušková Anna 1970 Sušice111.57 0 110.35 2 111.5715.95/16,718
11.1/DMHajduchová Adéla 1996 KVSPísek117.61 0 111.30 2 113.3017.68/18,517
12.2/VSLagnerová Jana 1959 Soběslav114.85 0 113.53 0 113.5317.91/18,716
13.1/ZMBlažková Tereza 2000 USK Pha119.48 4 115.63 2 117.6322.01/23,015
14.2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.119.13 2 119.37 0 119.3723.75/24,814
15.7/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor122.86 0 125.27 4 122.8627.24/28,513
16.2/ZSDušková Kateřina 1998 USK Pha128.26 2 124.40 0 124.4028.78/30,112
17.3/ZMDušková Michala 2000 USK Pha128.42 2 124.59 0 124.5928.97/30,311
18.8/Černá Klára 1987 Roudnice122.60 2 127.03 2 124.6028.98/30,310
19.9/Vanková Markéta 1979 Hubertus124.89 2 123.41 2 125.4129.79/31,29
20.2/DMPrüherová Alžběta 1996 SK VS ČB124.90 2 127.62 2 126.9031.28/32,78
21.3/DMMašková Kateřina 1995 Hubertus129.61 2 128.44 0 128.4432.82/34,37
22.4/DMKoudelková Kateřina 1995 Č.Kruml.131.62 4 130.84 0 130.8435.22/36,86
23.1/PZGalušková Antonie 2001 Sušice132.18 2 128.02 4 132.0236.40/38,10
24.4/ZMŠimková Iva 1999 SK VS ČB133.43 0 135.75 0 133.4337.81/39,55
25.5/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml.135.23 2 130.02 4 134.0238.40/40,24
26.2/PZNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec132.64 8 132.02 2 134.0238.40/40,20
27.6/ZMHolická Adéla 1999 Dukla B.134.04 0 134.32 0 134.0438.42/40,23
28.3/VMHabichová Alena 1969 VS Tábor134.34 4 133.32 2 135.3239.70/41,52
29.3/ZSPetriláková Ludmila 1998 Hubertus133.25 4 137.33 2 137.2541.63/43,51
30.4/ZSMaňasová Michaela 1997 Hubertus135.21 4 135.98 8 139.2143.59/45,60
31.7/ZMOkáčová Lucie 2000 USK Pha140.82 0 136.74 6 140.8245.20/47,30
32.4/VMMíková Iva 1975 Ot.Strak144.84 0 141.10 0 141.1045.48/47,60
33.3/PZŠprdlíková Kateřina 2001 Sušice139.10 6 135.88 6 141.8846.26/48,40
34.4/PZKyzlíková Monika 2001 Roudnice143.44 6 141.45 4 145.4549.83/52,10
35.8/ZMMalá Kateřina 2000 KVSPísek151.02 54 152.20 0 152.2056.58/59,20
36.5/PZŠimková Táňa 2001 SK VS ČB155.90 8 155.61 0 155.6159.99/62,70
37.5/ZSKoudelková Veronika 1998 Č.Kruml.155.74 4 218.11 4 159.7464.12/67,10
38.6/PZPechmanová Marie 2001 Roudnice154.69 6 162.24 60 160.6965.07/68,10
39.6/ZSLánová Zuzana 1998 Ot.Strak176.46 6 172.59 4 176.5980.97/84,70
40.7/PZStrasserová Bára 2001 L.Žatec183.10 6 199.74 60 189.1093.48/97,80
41.8/PZPražáková Nela 2003 VS Tábor185.96 114 189.77 14 203.77108.15/113,10
42.9/PZPechlátová Nikola 2004 Sušice180.26 456 168.81 404 572.81477.19/499,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Foukal Pavel 1987 Dukla B.96.43 0 94.27 0 94.27 69
2.1/VMKučera Tomáš 1970 RK Troja112.77 2 99.89 0 99.895.62/6,061
3.1/DSVlčnovský Vilém 1994 SK VS ČB101.21 0 98.45 2 100.456.18/6,657
4.2/Jícha Dušan 1982 So Písek103.76 0 102.06 0 102.067.79/8,353
5.3/Háša Michal 1981 Bechyně104.87 4 104.20 0 104.209.93/10,549
6.2/VMPrüher Jakub 1968 SK VS ČB101.09 4 100.84 4 104.8410.57/11,245
7.2/DSHabich Karel 1994 VS Tábor108.68 2 107.01 0 107.0112.74/13,541
8.4/Habich Bohumil 1991 VS Tábor107.47 2 105.44 2 107.4413.17/14,037
9.5/Pešta Jan 1981 L.Tábor107.42 2 107.48 0 107.4813.21/14,033
10.6/Weber Oldřich 1987 SK VS ČB106.10 4 105.91 2 107.9113.64/14,529
11.3/VMPechlát Hynek 1971 Sušice108.73 0 110.99 0 108.7314.46/15,325
12.3/DSLiskovský Vladimír 1994 SK VS ČB110.44 2 108.80 0 108.8014.53/15,421
13.7/Novák Martin 1991 Č.Kruml.107.56 2 111.56 2 109.5615.29/16,220
14.4/VMMilyán Dušan 1973 L.Žatec112.19 2 110.68 0 110.6816.41/17,419
15.5/VMTáborský Pavel 1972 Horš.Týn112.09 0 113.81 2 112.0917.82/18,918
16.1/DMZvolánek Jan 1995 Bechyně999.00 0 110.56 2 112.5618.29/19,417
17.8/Pokorný Ondřej 1985 KVSPísek113.04 2 112.79 0 112.7918.52/19,616
18.2/DMPechlát Hynek 1995 Sušice110.86 2 111.73 2 112.8618.59/19,715
19.1/VSKuna Alois 1960 SK VS ČB114.50 2 113.07 0 113.0718.80/19,914
20.6/VMHojda Ladislav 1973 Horš.Týn112.52 4 109.48 4 113.4819.21/20,413
21.7/VMBoček Zdeněk 1975 SK VS ČB116.40 0 113.80 2 115.8021.53/22,812
22.1/ZSZapletal Vojtěch 1998 Kralupy117.12 0 121.39 8 117.1222.85/24,211
23.9/Šíp Milan 1988 SK VS ČB131.77 52 118.46 0 118.4624.19/25,710
24.8/VMKeš Miroslav 1967 Veselí/L116.76 2 117.07 6 118.7624.49/26,09
25.4/DSSlanina Vladimír 1994 L.Žatec133.61 52 119.94 0 119.9425.67/27,28
26.2/VSKubeš Vladimír 1961 VS Tábor120.54 4 120.18 0 120.1825.91/27,57
27.10/Saiko Tomáš 1986 Č.Kruml.120.64 0 127.06 2 120.6426.37/28,06
28.1/ZMZima Tomáš 2000 Roudnice122.45 0 125.81 2 122.4528.18/29,95
29.11/Jirka David 1985 Č.Kruml.127.72 4 121.14 2 123.1428.87/30,64
30.12/Vadlejch Jan 1989 Sušice121.68 2 119.99 8 123.6829.41/31,23
31.2/ZSCepek Matěj 1998 KVSPísek124.89 0 127.53 2 124.8930.62/32,52
32.3/ZSKuna Václav 1998 SK VS ČB123.01 2 125.83 0 125.0130.74/32,61
33.4/ZSHabich Tomáš 1997 VS Tábor127.54 0 125.71 2 127.5433.27/35,30
34.2/ZMZapletal Mikuláš 2000 Kralupy129.33 0 131.08 4 129.3335.06/37,20
35.5/DSSedlák Jan 1993 SK VS ČB128.04 2 127.37 2 129.3735.10/37,20
36.5/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.132.50 2 135.28 4 134.5040.23/42,70
37.3/ZMPohanka Vítek 2000 Klatovy138.01 0 138.02 0 138.0143.74/46,40
38.13/Švadlena Václav 1985 Č.Kruml.136.95 4 130.11 56 140.9546.68/49,50
39.6/DSVala Matěj 1993 VS Tábor155.97 0 145.49 6 151.4957.22/60,70
40.14/Chudík Vladimír 1989 SK VS ČB193.44 360 203.01 60 263.01168.74/179,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3