1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

14.04.2018   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:14,70 75/126/0
2. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno19:33,3418.64/1,668/0/31
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:40,7926.09/2,362/114/0
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:48,6933.99/2,957/102/0
5.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:54,9840.28/3,553/0/19
6. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec20:05,7951.09/4,449/90/0
7.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.21:08,92114.22/9,946/78/0
8. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.21:14,63119.93/10,443/66/0
9. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.21:24,69129.99/11,340/54/0
10.1/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.21:46,51151.81/13,137/42/0
11.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.21:52,55157.85/13,735/30/0
12.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:57,31162.61/14,133/18/0
13.2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc22:37,91203.21/17,631/0/7
14. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK23:03,95229.25/19,929/0/1
  MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.DNF 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.18:25,74 75/54/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.19:02,9437.20/3,468/42/0
3.3/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc19:17,2751.53/4,762/0/72
4.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:29,6163.87/5,857/0/60
5.2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel19:36,3870.64/6,453/0/48
6.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:38,2872.54/6,649/30/0
7.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha19:45,7179.97/7,246/18/0
8.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:23,63177.89/16,143/6/0
9.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno22:34,78249.04/22,540/0/36
10.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník22:54,19268.45/24,337/0/24
11.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí23:03,80278.06/25,135/0/12
12.5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno23:04,68278.94/25,233/0/6
  BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK BrandDNS 0/0/0
  DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.PhaDNS 0/0/0
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc17:18,64 75/0/144
2. SATKE Adam 1994 1 KK Brno17:33,6014.96/1,468/0/132
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha17:39,9521.31/2,162/128/0
4.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha17:47,3728.73/2,857/116/0
5.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:48,1629.52/2,853/104/0
6. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc17:49,6431.00/3,049/0/120
7. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc18:00,2141.57/4,046/0/108
8.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc18:22,8264.18/6,243/0/96
9.1/VKNEBEL Robert 1971 2 Olomouc18:44,0285.38/8,240/0/84
10.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov18:53,5694.92/9,137/92/0
11.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK19:09,64111.00/10,735/80/0
12.4/U23KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice19:11,17112.53/10,833/68/0
13.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov19:11,74113.10/10,931/56/0
14.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:16,80118.16/11,429/44/0
15.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí19:36,68138.04/13,327/0/72
16.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno19:38,23139.59/13,425/0/60
17.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha19:41,83143.19/13,823/32/0
18. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto19:52,80154.16/14,821/20/0
19.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí20:00,07161.43/15,519/0/48
20.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc20:34,39195.75/18,817/0/42
21.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž20:34,56195.93/18,915/0/36
22.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:35,41196.77/18,914/14/0
23.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc20:41,44202.80/19,513/0/30
24.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto20:42,53203.89/19,612/8/0
25.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno21:17,62238.98/23,011/0/24
26.6/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno21:58,73280.09/27,010/0/18
27.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa22:44,52325.88/31,49/2/0
28.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc23:24,91366.27/35,38/0/12
  KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.LípaDSQ 0/0/0
  KRATOCHVÍL Petr 1971 1 OlomoucDSQ 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
18:52,30 75/78/0
2.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
18:59,627.32/0,668/66/78
3. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
19:01,248.94/0,862/0/66
4. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:38,0445.74/4,057/54/0
5.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
20:19,4587.15/7,753/0/54
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:51,02118.72/10,549/42/0
7.1/DSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
21:18,95146.65/13,046/0/42
8.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
21:23,88151.58/13,443/30/30
9.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:23,93151.63/13,440/18/0
10.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
21:41,09168.79/14,937/0/18
11. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
28:56,89604.59/53,435/6/6
Oddíl