2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici

15.04.2018   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.18:51,93 75/126/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:20,2628.33/2,568/114/0
3. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno19:28,1836.25/3,262/0/31
4.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:38,2846.36/4,157/0/19
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:39,3847.45/4,253/102/0
6. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec19:59,4767.54/6,049/90/0
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:33,57101.65/9,046/78/0
8.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.20:43,33111.40/9,843/66/0
9. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.21:10,90138.97/12,340/54/0
10.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc21:18,56146.64/13,037/0/7
11.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.21:27,25155.32/13,735/42/0
12.1/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.21:33,13161.20/14,233/30/0
13.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.22:17,14205.21/18,131/18/0
14. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK23:26,54274.61/24,329/0/1
15.3/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.34:42,73950.80/84,027/6/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.18:24,86 75/78/0
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc18:53,8929.03/2,668/0/72
3.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel19:13,3248.46/4,462/0/60
4.3/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha19:21,3156.45/5,157/66/0
5.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:39,4974.63/6,853/0/48
6.4/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.19:41,6076.74/6,949/54/0
7.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:45,5180.65/7,346/42/0
8.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha20:17,43112.57/10,243/30/0
9.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:32,99188.13/17,040/18/0
10.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.22:19,11234.25/21,237/6/0
11.5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno22:22,12237.26/21,535/0/36
12.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí22:52,53267.67/24,233/0/24
13.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník23:30,28305.43/27,631/0/12
14.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno23:51,28326.43/29,529/0/6
  BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK BrandDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc17:21,89 75/0/138
2. SATKE Adam 1994 1 KK Brno17:25,083.19/0,368/0/126
3. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc17:35,8013.91/1,362/0/114
4.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha17:39,9318.04/1,757/128/0
5. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc17:40,7618.87/1,853/0/102
6.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:47,1725.28/2,449/116/0
7.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha18:00,3138.42/3,746/104/0
8.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc18:41,2279.33/7,643/0/90
9.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov19:01,8399.94/9,640/92/0
10.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov19:02,72100.83/9,737/80/0
11.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK19:05,05103.16/9,935/68/0
12.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí19:09,28107.39/10,333/0/78
13.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:14,63112.74/10,831/56/0
14.4/U23KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice19:21,43119.54/11,529/44/0
15.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc19:25,06123.17/11,827/0/66
16.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc19:31,62129.73/12,525/0/54
17.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha19:36,09134.20/12,923/32/0
18.4/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno19:39,55137.66/13,221/0/42
19.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto19:55,72153.83/14,819/20/0
20. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto20:00,17158.28/15,217/14/0
21.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí20:01,60159.71/15,315/0/36
22.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc20:14,33172.44/16,614/0/30
23.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž20:26,98185.09/17,813/0/24
24.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:27,24185.35/17,812/8/0
25.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno21:20,33238.44/22,911/0/18
26.6/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno21:48,64266.75/25,610/0/12
27.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa22:57,56335.67/32,29/2/0
28.5/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa23:47,76385.87/37,08/1/0
  KNEBEL Robert 1971 2 OlomoucDNS 0/0/0
  NOVÁK Matyáš 2005 2 OlomoucDNF 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.20:38,74 75/18/0
2.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno21:56,6877.94/6,368/0/36
3.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno22:53,60134.86/10,962/0/24
4.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.26:04,28325.54/26,357/6/0
5.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno27:28,77410.03/33,153/0/12

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
18:46,50 75/78/0
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
19:02,3715.87/1,468/0/78
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
19:08,7322.23/2,062/66/66
4. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:33,2346.73/4,157/54/0
5.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
20:07,9181.41/7,253/0/54
6. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
20:11,0284.52/7,549/42/42
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:43,45116.95/10,446/30/0
8.1/DSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
21:20,88154.38/13,743/0/30
9.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:29,94163.44/14,540/18/0
10.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
21:46,54180.04/16,037/6/18
11.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
21:47,62181.12/16,135/0/6
Oddíl