Slalom ve Strakonicích - neděle

12.06.2011   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.89.05 4 90.13 0 90.13 67
2.1/DSVlčnovský Vilém 1994 2+ SK VS ČB95.31 0 93.05 10 95.315.18/5,759
3.1/VMPrüher Jakub 1968 2 SK VS ČB96.27 0 95.68 0 95.685.55/6,255
4.2/VMKučera Tomáš 1970 2+ RK Troja95.33 2 97.19 2 97.337.20/8,051
5.2/Háša Michal 1981 2 Bechyně102.00 0 99.25 0 99.259.12/10,147
6.3/Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor99.78 0 100.42 0 99.789.65/10,743
7.4/Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB98.16 2 99.85 4 100.1610.03/11,139
8.5/Jícha Dušan 1982 3 So Písek100.81 0 102.67 0 100.8110.68/11,835
9.3/VMMilyán Dušan 1973 2 L.Žatec105.74 2 104.11 0 104.1113.98/15,531
10.2/DSLiskovský Vladimír 1994 2 SK VS ČB106.72 0 108.11 4 106.7216.59/18,427
11.6/Pešta Jan 1981 3 L.Tábor104.76 2 114.39 8 106.7616.63/18,523
12.7/Novák Martin 1991 3 Č.Kruml.104.82 2 103.14 4 106.8216.69/18,522
13.4/VMTáborský Pavel 1972 3 Horš.Týn106.94 0 123.74 4 106.9416.81/18,721
14.5/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice107.75 0 131.98 102 107.7517.62/19,520
15.1/VSKuna Alois 1960 3 SK VS ČB109.94 0 108.00 2 109.9419.81/22,019
16.3/DSHabich Karel 1994 3 VS Tábor108.23 2 109.52 6 110.2320.10/22,318
17.2/VSKubát Jiří 1959 3 Klatovy112.76 0 111.06 0 111.0620.93/23,217
18.3/VSHoral Martin 1957 3 Horš.Týn109.38 2 117.92 56 111.3821.25/23,616
19.1/DMZvolánek Jan 1995 3 Bechyně110.83 6 107.98 4 111.9821.85/24,215
20.6/VMBoček Zdeněk 1975 3 SK VS ČB113.05 0 112.10 0 112.1021.97/24,414
21.7/VMKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L114.89 2 110.31 2 112.3122.18/24,613
22.8/Pokorný Ondřej 1985 3 KVSPísek110.82 2 111.09 2 112.8222.69/25,212
23.2/DMPechlát Hynek 1995 3 Sušice109.54 4 129.55 8 113.5423.41/26,011
24.1/ZSZapletal Vojtěch 1998 3 Kralupy112.01 2 112.67 6 114.0123.88/26,510
25.9/Saiko Tomáš 1986 3 Č.Kruml.124.66 4 113.53 4 117.5327.40/30,49
26.10/Vadlejch Jan 1989 3 Sušice114.67 6 116.34 12 120.6730.54/33,98
27.4/VSKubeš Vladimír 1961 0 VS Tábor145.16 6 122.95 2 124.9534.82/38,67
28.11/Jirka David 1985 0 Č.Kruml.120.59 6 121.16 4 125.1635.03/38,96
29.2/ZSKuna Václav 1998 0 SK VS ČB123.38 2 123.85 4 125.3835.25/39,15
30.3/ZSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek128.37 0 127.79 2 128.3738.24/42,44
31.1/ZMZapletal Mikuláš 2000 0 Kralupy137.41 6 126.62 2 128.6238.49/42,73
32.2/ZMZima Tomáš 2000 0 Roudnice123.62 6 129.25 102 129.6239.49/43,82
33.4/ZSHabich Tomáš 1997 0 VS Tábor126.32 6 114.59 60 132.3242.19/46,81
34.5/ZSKlíma Jan 1998 0 Č.Kruml.135.98 2 128.45 4 132.4542.32/47,00
35.12/Švadlena Václav 1985 0 Č.Kruml.131.30 6 144.00 8 137.3047.17/52,30
36.3/ZMPohanka Vítek 2000 0 Klatovy156.23 6 142.62 8 150.6260.49/67,10
37.13/Šíp Milan 1988 0 SK VS ČB119.28 52 115.82 54 169.8279.69/88,40
38.14/Chudík Vladimír 1989 0 SK VS ČB173.09 154 169.33 152 321.33231.20/256,50
39.4/DSVala Matěj 1993 0 VS Tábor141.23 254 164.52 202 366.52276.39/306,70
Oddíl