Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje

12.05.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:01,10 49
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:18,2017.10/2,041
3.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.14:28,9027.80/3,333
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:31,9030.80/3,725
5.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:56,4055.30/6,617
6.2/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.16:01,70120.60/14,39
7.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.16:47,70166.60/19,85
8.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:55,80174.70/20,81
  PAVLÍK Radek 1992 3 VSDKDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:49,90 35
2.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:26,9037.00/4,527
3.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:41,4051.50/6,223
4.2/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel15:11,3081.40/9,819
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor15:23,5093.60/11,315
6.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:43,00113.10/13,611
7.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.15:52,40122.50/14,87
8.3/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav16:08,10138.20/16,73
9.3/DSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.16:32,10162.20/19,52
10.1/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.17:15,20205.30/24,71
11.1/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.23:18,00568.10/68,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:03,40 40
2.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz13:30,7027.30/3,532
3.1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.14:12,6069.20/8,828
4.2/VPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně14:16,4073.00/9,324
5.1/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor14:40,6097.20/12,420
6.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB14:43,70100.30/12,816
7.3/VKRESL Ladislav 1972 Č.Kruml.14:52,20108.80/13,912
8.2/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.15:38,40155.00/19,811
9.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav15:48,90165.50/21,110
10.2/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice15:59,90176.50/22,59
11.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.16:02,50179.10/22,98
12.2/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:27,90204.50/26,17
13.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.16:35,00211.60/27,06
14.2/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily16:40,80217.40/27,85
15.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor16:48,20224.80/28,74
16.3/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.16:48,80225.40/28,83
17.4/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.17:42,90279.50/35,72
18.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.17:43,60280.20/35,81
19.4/ZSPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.18:22,40319.00/40,70
20.6/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav18:45,20341.80/43,60
21.7/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.18:55,70352.30/45,00
  LACINA Jakub 2003 2 SemilyDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:21,70 43
2.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
14:31,9010.20/1,235
3. NOVOSADOVÁ Kristina
NOVOSAD Lukáš
2004
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:52,6030.90/3,627
4. VANDASOVÁ Lenka
SLANINA Vladimír
1985
1969
1 Soběslav
L.Žatec
15:14,9053.20/6,219
5.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:44,2082.50/9,615
6.1/VSKUBEŠ Vladimír
LAGNEROVÁ Jana
1961
1959
3 VS Tábor
Soběslav
15:50,3088.60/10,311
7. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
16:08,30106.60/12,47
8.2/DSMAREŠ Jakub
VAŇKOVÁ Michaela
2003
2000
2 Č.Kruml.
Litovel
16:11,90110.20/12,86
9.3/DSBAUEROVÁ Markéta
VEJNAR Samuel
2001
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:04,20162.50/18,95
10.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Martina
PALOUDA Tomáš
1981
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:13,30171.60/19,94
11. JANŮ Petr
VAŇKOVÁ Gabriela
1987
1974
Č.Kruml.
Litovel
17:21,80180.10/20,93
12.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka
FURIŠ Eduard
2005
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:33,30191.60/22,22
13.4/DSOLŠÁK Matyáš
BOČÁNKOVÁ Jana
2001
2003
Č.Kruml.
Soběslav
17:39,60197.90/23,01
14.2/U23KLEIN Pavel
BERÁNKOVÁ Kateřina
2001
1996
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:08,60346.90/40,30
15.2/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena
POKORNÝ Ctibor
2006
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:45,20383.50/44,50
16.2/VMŠMOLDAS Radek
ŠMOLDASOVÁ Zuzana
1967
1977
Litovel
Litovel
21:05,10403.40/46,80
Oddíl