4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

10.06.2018   USD Roudnice
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha93.88 0 96.06 50 93.88 75
2.1/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy99.30 0 94.34 0 94.340.46/0,575
3. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice95.00 2 92.57 2 94.570.69/0,768
4.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.94.03 2 102.43 6 96.032.15/2,362
5.2/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice94.31 2 93.82 50 96.312.43/2,662
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.33 0 100.28 2 96.332.45/2,662
7. DAWSON Mike 1986 9 NZ97.72 0 94.57 2 96.572.69/2,90
8.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha96.71 2 93.63 50 98.714.83/5,162
9.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.58 2 97.70 4 99.585.70/6,162
10.2/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha98.45 2 98.94 4 100.456.57/7,062
10.3/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha132.68 6 98.45 2 100.456.57/7,062
12. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc107.34 58 98.54 2 100.546.66/7,157
13.3/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava101.95 0 99.68 6 101.958.07/8,653
14.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí98.07 10 98.45 4 102.458.57/9,153
15.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk101.48 2 105.25 54 103.489.60/10,249
16. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.03 50 103.67 0 103.679.79/10,446
17. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.15 2 103.75 0 103.759.87/10,543
18.4/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc124.94 0 104.93 0 104.9311.05/11,840
19.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava113.68 4 105.15 0 105.1511.27/12,037
20.2/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha106.25 4 104.04 2 106.0412.16/13,035
21.5/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz102.36 4 115.00 6 106.3612.48/13,335
22.5/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha105.26 2 99.33 54 107.2613.38/14,333
23. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky106.80 4 105.43 2 107.4313.55/14,433
24. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec103.81 6 101.47 6 107.4713.59/14,531
25.6/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky105.45 100 103.75 4 107.7513.87/14,829
26.3/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.109.94 2 107.90 0 107.9014.02/14,927
27.6/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha104.99 4 116.90 52 108.9915.11/16,125
28.3/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.107.63 8 106.25 4 110.2516.37/17,423
29.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy108.82 2 108.27 2 110.2716.39/17,521
30.4/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky104.68 8 104.33 6 110.3316.45/17,519
31.7/DSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha112.07 0 109.43 152 112.0718.19/19,417
32.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.14 0 110.15 4 114.1520.27/21,615
33. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice112.21 2 111.69 150 114.2120.33/21,714
34.8/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava118.40 2 112.70 2 114.7020.82/22,213
35.7/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha112.72 2 113.16 4 114.7220.84/22,212
36.9/DSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim116.61 8 115.22 0 115.2221.34/22,711
37.10/DSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice113.62 2 126.87 52 115.6221.74/23,210
38.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy116.21 0 117.32 2 116.2122.33/23,89
39.2/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc112.36 4 122.61 6 116.3622.48/23,98
40. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice114.54 2 109.83 52 116.5422.66/24,17
41.11/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice112.78 4 121.97 6 116.7822.90/24,46
42.6/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy114.86 2 112.22 6 116.8622.98/24,55
43.5/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB114.80 4 113.12 4 117.1223.24/24,84
44.6/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky126.91 52 111.33 6 117.3323.45/25,03
45.7/VMMRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.110.51 60 109.59 8 117.5923.71/25,32
46.7/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc117.38 102 116.08 2 118.0824.20/25,81
47.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.29 2 135.11 10 118.2924.41/26,00
48.4/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand132.10 4 116.49 2 118.4924.61/26,20
49.8/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc117.77 2 112.55 8 119.7725.89/27,60
50.9/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB114.39 6 115.83 12 120.3926.51/28,20
51. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa124.91 56 118.55 2 120.5526.67/28,40
52.10/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha137.17 8 118.79 2 120.7926.91/28,70
53.5/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice118.98 2 117.89 6 120.9827.10/28,90
54.12/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.146.18 58 117.77 4 121.7727.89/29,70
55.11/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno116.09 6 118.04 206 122.0928.21/30,00
56.8/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh125.82 4 119.00 4 123.0029.12/31,00
57.13/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB117.16 6 104.37 302 123.1629.28/31,20
58.12/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha0.00 999 118.40 6 124.4030.52/32,50
59.6/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.122.76 8 119.21 6 125.2131.33/33,40
60. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy130.41 2 121.53 4 125.5331.65/33,70
61.7/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy132.24 12 116.10 10 126.1032.22/34,30
62.9/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.122.20 4 129.75 6 126.2032.32/34,40
63.13/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky124.30 2 120.37 100 126.3032.42/34,50
64.14/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk126.67 108 124.48 2 126.4832.60/34,70
65.8/U23VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník122.96 56 120.81 6 126.8132.93/35,10
66.8/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk125.10 2 123.18 254 127.1033.22/35,40
67.14/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha123.66 4 116.53 54 127.6633.78/36,00
68.9/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.117.89 10 126.07 2 127.8934.01/36,20
69.15/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn126.82 64 122.87 6 128.8734.99/37,30
70.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa125.63 4 130.38 2 129.6335.75/38,10
71.10/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak121.84 8 154.52 256 129.8435.96/38,30
72.16/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh146.11 4 129.52 2 131.5237.64/40,10
73.15/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha150.43 4 126.45 6 132.4538.57/41,10
74.17/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov127.22 6 148.80 10 133.2239.34/41,90
75.11/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor132.46 4 132.93 4 136.4642.58/45,40
76.16/DSJAKL Vincent 2001 2 USK Pha133.50 4 134.60 2 136.6042.72/45,50
77.18/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak135.31 2 132.82 8 137.3143.43/46,30
78.19/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB139.84 10 134.09 6 140.0946.21/49,20
79.17/DSVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk133.72 8 148.35 12 141.7247.84/51,00
80.12/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice135.85 6 129.05 54 141.8547.97/51,10
81.18/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa165.11 52 136.45 6 142.4548.57/51,70
82.20/DMNOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha140.65 6 136.81 6 142.8148.93/52,10
83.21/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha142.21 2 152.15 2 144.2150.33/53,60
84.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor145.03 0 152.32 0 145.0351.15/54,50
85.19/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha97.26 50 101.33 100 147.2653.38/56,90
86.13/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB148.34 6 145.52 2 147.5253.64/57,10
87.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice143.97 4 156.81 8 147.9754.09/57,60
88.3/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice159.60 8 148.32 0 148.3254.44/58,00
89.14/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice142.87 6 148.13 50 148.8754.99/58,60
90.22/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk144.63 6 175.29 102 150.6356.75/60,40
91.15/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand146.66 4 155.81 110 150.6656.78/60,50
92.23/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno150.76 0 174.43 2 150.7656.88/60,60
93.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice145.74 6 148.89 52 151.7457.86/61,60
94.5/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand195.41 56 150.16 2 152.1658.28/62,10
95.16/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha143.33 10 164.40 62 153.3359.45/63,30
96.17/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice159.32 160 149.51 4 153.5159.63/63,50
97.18/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.1.00 999 156.05 2 158.0564.17/68,40
98.20/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec153.13 6 152.84 10 159.1365.25/69,50
99.24/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha154.72 6 152.58 8 160.5866.70/71,00
100.25/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk152.90 8 195.11 54 160.9067.02/71,40
101.19/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand155.09 6 164.91 10 161.0967.21/71,60
102.9/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky109.73 52 117.59 54 161.7367.85/72,30
103.26/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná233.59 10 160.29 8 168.2974.41/79,30
104.20/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov170.92 110 157.63 12 169.6375.75/80,70
105.27/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha186.98 58 169.59 4 173.5979.71/84,90
106.28/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc129.30 54 124.67 50 174.6780.79/86,10
107.21/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand154.30 156 169.29 6 175.2981.41/86,70
108.22/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná186.74 56 165.98 10 175.9882.10/87,50
109.6/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice225.44 204 170.13 6 176.1382.25/87,60
110.23/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand197.19 18 164.76 12 176.7682.88/88,30
111.29/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná175.86 4 181.38 6 179.8685.98/91,60
111.7/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc205.92 8 175.86 4 179.8685.98/91,60
113.24/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc172.22 12 173.87 6 179.8785.99/91,60
114.25/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk164.68 56 171.66 10 181.6687.78/93,50
115.21/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno182.45 50 178.44 6 184.4490.56/96,50
116.30/DMPUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB184.39 12 179.52 106 196.39102.51/109,20
117.31/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.146.81 210 189.10 8 197.10103.22/109,90
118.32/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha140.59 58 153.05 114 198.59104.71/111,50
119.26/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc162.68 56 189.75 14 203.75109.87/117,00
120.33/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.206.04 4 212.86 154 210.04116.16/123,70
121.27/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha186.74 108 155.82 64 219.82125.94/134,10
122.28/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno179.90 160 187.16 60 247.16153.28/163,30
123.29/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB174.01 206 141.53 110 251.53157.65/167,90
124.30/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc197.33 58 208.53 104 255.33161.45/172,00
125.31/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno299.04 110 224.80 118 342.80248.92/265,10
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl