Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle

19.06.2011   řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMRAŠNER Karel 1976 0 Lukavice117.30 2 112.90 0 112.90 50
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto119.10 0 113.20 0 113.200.30/0,346
3.2/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov113.90 0 114.10 2 113.901.00/0,942
4.3/VMBEIER Artur 1970 3 Trutnov119.80 0 117.10 0 117.104.20/3,738
5.1/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.117.30 2 118.70 0 118.705.80/5,134
6.4/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.129.10 2 119.20 0 119.206.30/5,630
7.5/VMLACINA Richard 1967 3 Semily122.90 2 120.00 0 120.007.10/6,329
8.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov121.00 0 124.90 0 121.008.10/7,228
9. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK123.80 0 123.10 0 123.1010.20/9,027
10.1/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha127.10 2 123.40 0 123.4010.50/9,326
11.1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto123.80 0 123.70 0 123.7010.80/9,625
12. MACHEK Radek 1980 3 Trutnov125.80 2 121.90 2 123.9011.00/9,724
13.1/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK127.30 0 124.30 0 124.3011.40/10,123
14.2/VSHRON Jiří 1951 3 Rakovník128.90 0 125.80 0 125.8012.90/11,422
15.6/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.131.60 2 126.20 0 126.2013.30/11,821
16.2/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov126.80 0 128.60 0 126.8013.90/12,320
17.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště129.50 2 128.70 0 128.7015.80/14,019
18.7/VMROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště124.90 4 128.70 2 128.9016.00/14,218
19.8/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.132.40 2 127.10 2 129.1016.20/14,317
20.3/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily134.60 0 129.40 0 129.4016.50/14,616
20. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.125.40 4 0.00 0 129.4016.50/14,615
22.2/ZSHABICH Tomáš 1997 0 VS Tábor134.90 0 130.40 0 130.4017.50/15,514
23.1/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha134.40 0 131.20 0 131.2018.30/16,213
24.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.60 0 132.30 0 132.3019.40/17,212
25.3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel134.10 2 133.30 0 133.3020.40/18,111
25. DANDA Tomáš 1977 0 Pardub.131.30 2 0.00 0 133.3020.40/18,110
27.4/ZSKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.137.90 2 135.10 0 135.1022.20/19,79
28.2/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.141.30 2 135.70 2 137.7024.80/22,08
29.5/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc138.20 0 137.80 2 138.2025.30/22,47
30.4/VHABICH Bohumil 1961 0 VS Tábor142.40 0 137.20 2 139.2026.30/23,36
31.5/VJANDÁŠ Roman 1965 0 Kadaň143.10 2 141.10 0 141.1028.20/25,05
32.9/VMMÍL Pavel 1967 3 Trutnov145.60 0 141.30 0 141.3028.40/25,24
33.6/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc142.40 2 141.90 0 141.9029.00/25,73
34.7/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň143.80 2 140.40 2 142.4029.50/26,12
35.10/VMKÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor149.80 0 151.90 0 149.8036.90/32,71
36.8/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel148.30 2 148.90 2 150.3037.40/33,10
37.9/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel151.40 2 148.40 2 150.4037.50/33,20
38.10/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel161.40 0 160.80 6 161.4048.50/43,00
39.3/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.166.40 2 164.90 4 168.4055.50/49,20
40.11/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž167.80 4 163.90 12 171.8058.90/52,20
41.12/ZSŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště164.30 10 171.40 4 174.3061.40/54,40
42.13/ZSŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště192.10 6 176.80 0 176.8063.90/56,60
43.4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště189.70 2 181.50 4 185.5072.60/64,30
44.11/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště192.70 50 207.40 8 215.40102.50/90,80
Oddíl