5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23

19.05.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec00:45,63 00:45,43 33:49,43 75/34/0
2. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.00:47,53 00:46,87 33:49,870.44/0,068/28/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.00:47,59 00:46,97 33:49,970.54/0,062/22/0
4. HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml.00:47,13 00:47,54 33:49,540.11/0,057/16/0
5.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.00:47,08 00:48,26 33:49,26 53/10/0
6.1/U23KRISTEK Václav 1996 3+ Olomouc00:47,62 00:48,28 33:49,28 49/0/33
7.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:48,64 00:48,44 33:49,440.01/0,046/0/27
8.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3+ Litovel00:48,56 00:50,62 33:49,620.19/0,043/0/21
9. RYGEL Marek 1989 KK Brno00:49,06 00:48,60 2029..6 40/0/15
10. ŠVADLENA Václav 1985 3 Č.Kruml.00:50,53 00:48,63 33:49,630.20/0,037/9/0
11.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.00:49,07 00:49,27 33:49,27 35/8/0
12.4/U23RUFFER Matěj 1999 Pardub.00:49,87 00:50,51 33:49,510.08/0,033/7/0
13. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto00:50,15 00:50,08 33:49,08 31/6/0
14. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha00:51,83 00:50,11 33:49,11 29/5/0
15. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.00:50,86 16:39,00 33:49,990.56/0,027/4/0
16.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.00:50,93 00:53,75 33:49,750.32/0,025/3/0
17.5/U23ŠOTOLA Karel 1997 Litovel00:54,78 00:51,12 33:49,12 23/0/9
18.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:53,13 00:53,04 33:49,04 21/0/8
19.1/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk00:54,91 00:53,65 33:49,650.22/0,019/0/7
20.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3+ Litovel00:55,54 00:53,71 33:49,710.28/0,017/0/6
21.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:54,78 01:08,99 33:49,990.56/0,015/2/0
22.2/DSHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.00:54,97 01:05,15 33:49,15 14/0/5
23.4/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.00:56,65 00:55,55 33:49,550.12/0,013/1/0
24.3/DSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.00:59,27 00:57,14 33:49,14 12/0/4
25.2/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm01:19,18 00:58,56 33:50,561.13/0,111/0/3
26.3/ZSSALAJ František 2004 Litovel00:58,93 00:59,57 33:50,571.15/0,110/0/2
27.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno01:01,28 01:00,87 33:50,871.44/0,19/0/1
28.4/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:02,54 01:02,33 33:50,330.90/0,08/0/0
29.5/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel16:39,00 01:03,96 33:50,961.53/0,17/0/0
30.5/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.01:05,61 01:06,81 33:50,811.38/0,16/0/0
31.6/DMŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:08,87 01:10,19 33:50,190.76/0,05/0/0
32.6/ZSGEPRT David 2005 Litovel01:10,55 16:39,00 33:50,991.56/0,14/0/0
33.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc16:39,00 01:16,05 33:50,050.62/0,03/0/0
34.8/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:57,28 01:27,56 33:50,561.14/0,12/0/0
35.9/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel01:34,67 16:39,00 33:50,991.56/0,11/0/0
36. VITOUL Tomáš 2003 Litovel16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0
37. NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0
38. SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0
39. ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0
40. PAVLÍK Radek 1992 VSDK16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.00:48,42 00:47,95 33:55,95 75/50/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:48,47 00:48,61 33:55,61 68/38/0
3.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel00:48,73 00:48,87 33:55,87 62/0/65
4.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha00:49,34 00:49,04 33:55,04 57/32/0
5.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno00:50,01 00:49,49 33:55,49 53/0/59
6.3/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 Boh.Pha00:49,54 00:49,84 33:55,84 49/26/0
7.4/U23HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:49,75 00:50,19 33:55,19 46/0/53
8. PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz00:49,47 00:50,96 33:55,960.01/0,043/20/0
9.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.00:52,86 00:50,30 2035..3 40/14/0
10.5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel00:54,68 00:51,40 2035..4 37/0/47
11.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor00:52,57 00:56,49 33:55,49 35/8/0
12.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc00:53,99 00:54,44 33:55,44 33/0/41
13.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:54,28 00:58,09 33:55,09 31/0/35
14.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc00:55,83 00:55,03 33:55,03 29/0/29
15.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:55,31 00:56,71 33:55,71 27/0/23
16.6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.00:57,14 00:55,38 33:56,380.43/0,025/7/0
17.5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc01:02,56 00:56,68 33:56,680.73/0,023/0/17
18.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:09,30 00:57,04 33:56,040.09/0,021/0/11
19.6/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav00:57,50 00:58,04 33:56,040.09/0,019/6/0
20.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:57,94 16:39,00 33:56,991.04/0,117/5/0
21.5/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel00:58,05 00:58,56 33:56,560.62/0,015/0/5
22.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník00:58,18 00:59,05 33:56,050.10/0,014/0/4
23.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:04,96 01:01,33 33:56,330.38/0,013/0/3
24.7/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav01:13,26 01:02,39 33:56,390.44/0,012/4/0
25.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc01:03,83 01:04,06 33:56,060.11/0,011/0/2
26.7/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand01:04,03 01:11,97 33:56,971.02/0,110/3/0
27.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:04,48 01:04,73 33:56,730.78/0,09/2/0
28.5/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.01:05,10 01:08,81 33:56,810.86/0,08/1/0
29.6/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:06,16 16:39,00 33:56,991.04/0,17/0/1
30.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:07,07 01:47,78 33:56,780.83/0,06/0/0
31.8/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc01:39,57 01:18,12 33:57,121.17/0,15/0/0
32. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc01:19,46 16:39,00 33:57,992.04/0,14/0/0
33. KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc16:39,00 16:39,00 33:57,992.04/0,10/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. FRANČEŠKIN Maks 92 9 SLO00:44,59 00:43,67 34:07,67 0/0/0
2.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha00:45,10 00:43,78 34:07,780.11/0,075/91/0
3.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha00:44,04 00:44,00 34:07,44 68/85/0
4. SLEPICA Karel 1988 Olomouc00:43,96 00:44,23 34:07,23 62/0/103
5. HÁLA Richard 1992 Olomouc00:43,81 00:44,28 34:08,280.62/0,057/0/97
6. HRIC Filip 1993 Olomouc00:45,14 00:44,77 34:08,771.10/0,153/0/91
7.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha00:44,96 00:45,35 34:08,350.68/0,049/79/0
8.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:46,49 00:45,93 34:08,931.26/0,146/0/85
9. SATKE Adam 1994 2 KK Brno00:44,68 00:46,09 34:08,090.42/0,043/0/79
10.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov00:46,38 00:46,57 34:08,570.91/0,040/73/0
11. SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha00:46,60 00:48,04 34:08,040.37/0,037/67/0
12. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto00:48,49 00:46,64 34:08,640.97/0,035/61/0
13.1/VMMAREK Aleš 1978 Trutnov00:46,75 00:47,87 34:09,872.20/0,133/55/0
14.3/U23KYZLÍK Milan 1999 Roudnice00:47,43 00:46,80 2049..8 31/49/0
15.4/U23NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov00:51,23 00:46,88 34:09,882.21/0,129/43/0
16.2/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:49,49 00:47,22 34:09,221.55/0,127/37/0
17.3/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:47,54 00:57,24 34:09,241.57/0,125/0/73
18.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště00:47,62 00:48,66 34:09,661.99/0,123/31/0
19.5/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc00:47,64 00:49,48 34:09,481.81/0,121/0/67
20.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí00:47,81 00:47,84 34:09,842.17/0,119/0/61
21.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:48,86 00:47,86 34:10,863.19/0,217/0/55
22.7/U23KRČ Ladislav 1999 Dukla B.00:48,03 00:49,08 34:10,082.41/0,115/25/0
23.5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:50,85 00:48,40 2050..4 14/19/0
24.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:48,70 00:48,65 34:10,652.98/0,113/18/0
25.8/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha00:48,89 01:10,17 34:10,172.50/0,112/17/0
26.4/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto00:49,50 00:51,71 34:10,713.04/0,111/16/0
27.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK00:49,69 00:49,60 2050..6 10/15/0
28. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:49,75 00:50,77 34:11,774.10/0,29/0/49
29.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:49,77 00:54,69 34:11,694.02/0,28/0/43
30.6/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc00:53,37 00:49,94 34:11,944.27/0,27/0/37
31.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:53,36 00:50,50 2051..5 6/0/31
32.7/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:50,60 00:51,33 34:11,333.66/0,25/0/25
33.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:53,17 00:50,75 34:11,754.08/0,24/14/0
34.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:53,92 00:51,27 34:11,273.60/0,23/0/19
35.8/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:52,67 00:51,57 34:12,574.91/0,22/13/0
36.6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:53,39 00:51,75 34:12,755.08/0,21/0/13
37.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:51,77 00:52,65 34:12,654.98/0,20/0/12
38.2/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice01:05,10 00:51,85 34:12,855.18/0,30/12/0
39.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž00:53,24 00:51,86 34:12,865.19/0,30/0/11
40.7/DSPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž00:52,02 01:11,88 34:12,885.21/0,30/0/10
41.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:52,04 00:53,85 34:12,855.18/0,30/11/0
42.10/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:52,08 00:54,02 34:13,025.35/0,30/0/9
43.8/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.01:02,95 00:52,44 34:13,445.77/0,30/10/0
44.11/DMNOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha00:52,56 00:52,61 34:13,615.94/0,30/9/0
45.9/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk00:53,02 00:54,49 34:13,495.82/0,30/0/8
46. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:53,09 00:55,02 34:13,025.35/0,30/0/7
47.4/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand00:53,39 00:54,44 34:13,445.77/0,30/8/0
48. CINKO Radek 1993 3 Pardub.00:55,50 00:59,42 34:13,425.75/0,30/7/0
49.5/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:02,64 00:56,15 34:14,156.48/0,30/0/6
50.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc00:59,09 00:56,50 2054..5 0/0/5
51.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:56,81 00:56,80 2054..8 0/6/0
52.9/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž01:00,94 00:57,16 34:14,166.49/0,30/0/4
53.7/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha01:00,03 00:57,60 2054..6 0/5/0
54.8/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov00:57,71 00:59,78 34:14,787.11/0,30/4/0
55.9/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:58,16 00:59,10 2055..1 0/0/3
56.10/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž01:02,21 00:59,39 34:15,397.72/0,40/0/2
56.11/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc01:19,48 00:59,39 34:15,397.72/0,40/0/1
58.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa00:59,76 00:59,53 34:15,537.86/0,40/3/0
59.10/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.01:07,43 00:59,97 34:15,978.30/0,40/2/0
60.12/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.01:00,05 01:03,33 34:15,337.66/0,40/1/0
61.13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:08,85 01:00,46 34:15,467.79/0,40/0/0
62.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.01:21,61 01:01,36 34:16,368.69/0,40/0/0
63.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.01:01,77 01:13,03 34:16,038.36/0,40/0/0
64.14/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc01:13,26 01:02,98 34:16,989.31/0,50/0/0
65.10/DSNEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha01:11,28 01:03,61 34:16,618.94/0,40/0/0
66.15/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:04,90 01:06,56 34:16,568.89/0,40/0/0
67.16/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno01:08,41 01:09,09 34:16,098.42/0,40/0/0
68. VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice16:39,00 01:11,55 34:17,559.88/0,50/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
VSDK
KK Brno
00:46,55 00:46,72 34:31,72 75/0/18
2. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
Vys.Mýto
Pardub.
00:46,64 00:47,64 34:31,64 68/28/0
3. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,26 00:48,28 34:32,280.57/0,062/16/0
4. SUCHÁNEK Daniel
HALEŠ Antonín
93
92
9 Vys.Mýto
Č. Krumlov
00:48,74 00:48,56 34:32,560.84/0,00/0/0
5.1/U23ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:48,17 00:48,57 34:32,570.86/0,057/10/0
6.2/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
2 Olomouc
Boh.Pha
00:48,88 00:49,52 34:32,520.80/0,053/4/12
7.3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
Litovel
Litovel
00:49,46 00:50,56 34:33,561.84/0,149/0/6
8. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,97 00:51,69 34:33,691.97/0,146/3/0
9.1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Trutnov
Týniště
00:51,23 00:52,90 2073..9 43/2/0
10.2/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:51,49 00:51,60 2073..6 40/0/5
11.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
KK Brno
Litovel
00:52,55 00:51,57 34:34,572.86/0,137/0/4
12.1/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
00:56,00 00:52,35 34:34,352.63/0,135/0/3
13. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
L.Žatec
L.Žatec
00:52,62 00:52,89 34:34,893.17/0,233/1/0
14.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
Tesla Bo
Boh.Pha
00:55,03 00:52,78 34:34,783.06/0,131/0/2
15.2/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:54,33 00:53,35 34:34,352.63/0,129/0/1
16.3/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,91 00:57,38 34:35,383.66/0,227/0/0
17.4/DMVEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:57,54 00:58,87 34:35,874.15/0,225/0/0
18.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
01:01,49 00:57,97 34:35,974.25/0,223/0/0
19.2/ZSSALAJ František
VODÁK Norbert
2004
2004
3 Litovel
Litovel
16:39,00 01:01,36 34:35,363.64/0,221/0/0
20.3/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
01:07,83 01:04,31 34:36,314.59/0,219/0/0
21.5/DMŠMAKAL Petr
VITOUL Tomáš
2003
2003
Litovel
Litovel
01:13,37 16:39,00 34:36,995.27/0,317/0/0
22. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:39,00 16:39,00 34:36,995.27/0,30/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.00:52,41 00:52,59 35:19,59 75/21/0
2.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:54,78 00:52,94 35:19,940.35/0,068/0/48
3.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:54,93 00:55,80 2120..8 62/9/0
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:57,55 00:56,99 35:20,991.40/0,157/0/36
5.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml.00:57,91 00:57,10 2121..1 53/3/0
6.3/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc00:58,03 01:40,94 35:21,942.35/0,149/0/24
7.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:16,19 00:59,89 35:21,892.30/0,146/2/0
8.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 Boh.Pha00:59,91 16:39,00 35:22,993.40/0,243/1/0
9.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno01:00,10 01:08,49 35:22,492.90/0,140/0/18
10.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí01:04,00 01:00,51 35:23,513.92/0,237/0/12
11.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc01:47,96 01:03,43 35:23,433.84/0,235/0/6
12.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.01:09,56 16:39,00 35:24,995.40/0,333/0/0
13.5/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand16:39,00 01:22,76 35:24,765.17/0,231/0/0
14. KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc16:39,00 16:39,00 35:24,995.40/0,30/0/0
Oddíl