6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR

20.05.2018  
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 Olomouc00:45,45 75/0/103
2.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha00:44,93 68/91/0
3. HÁLA Richard 1992 Olomouc00:42,82 62/0/97
4. SATKE Adam 1994 2 KK Brno00:45,06 57/0/91
5.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha00:45,810.36/0,853/85/0
6.2/U23KYZLÍK Milan 1999 Roudnice00:46,561.11/2,449/79/0
7. SLEPICA Karel 1988 Olomouc00:44,28 46/0/85
8.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha00:45,640.19/0,443/73/0
9.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:46,190.74/1,640/0/79
10.4/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc00:46,180.73/1,637/0/73
11. FRANČEŠKIN Maks 92 9 SLO00:45,30 0/0/0
12.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:51,305.85/12,935/0/67
13.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov00:51,506.05/13,333/67/0
14. SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha00:47,171.72/3,831/61/0
15.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště00:48,422.97/6,529/55/0
16.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:47,602.15/4,727/49/0
17.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:48,012.56/5,625/0/61
18. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto00:48,042.59/5,723/43/0
19.1/VMMAREK Aleš 1978 Trutnov00:47,852.40/5,321/37/0
19.5/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha00:47,852.40/5,319/31/0
21.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:49,393.94/8,717/25/0
22.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí00:50,314.86/10,715/0/55
23.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK00:48,172.72/6,014/19/0
24.4/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto00:48,773.32/7,313/18/0
25.5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:50,134.68/10,312/17/0
26.7/U23NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov00:48,943.49/7,711/16/0
27.6/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:49,804.35/9,610/0/49
28.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:50,895.44/12,09/0/43
29.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:54,358.90/19,68/0/37
30.6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:54,008.55/18,87/0/31
31.7/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:50,655.20/11,46/0/25
32.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:54,949.49/20,95/15/0
33.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:50,725.27/11,64/14/0
34.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:50,785.33/11,73/0/19
35.8/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc00:50,895.44/12,02/0/13
36.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:11,9326.48/58,31/0/12
37.10/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:51,355.90/13,00/13/0
38. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:51,456.00/13,20/0/11
39. CINKO Radek 1993 3 Pardub.00:51,566.12/13,50/12/0
40.11/DMNOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha00:51,826.37/14,00/11/0
41.3/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice00:55,079.62/21,20/10/0
42.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž00:52,547.09/15,60/0/10
43.7/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.00:55,4710.02/22,00/9/0
44. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:56,3710.92/24,00/0/9
45.4/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:54,699.24/20,30/0/8
  ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand16:39,00 0/8/0
47.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.00:55,199.74/21,40/7/0
48.9/DSPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž00:58,8113.36/29,40/0/7
49.10/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk00:55,6910.24/22,50/0/6
  BÁČA Milan 1973 2 KK Brand16:39,00 0/6/0
51.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc00:59,8814.43/31,70/0/5
52.7/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov00:56,6811.23/24,70/5/0
53.8/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice00:57,5612.11/26,60/4/0
54.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa00:59,6314.18/31,20/3/0
55.11/DSNEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha01:12,9027.45/60,40/2/0
56.9/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha00:58,1912.74/28,00/1/0
57.10/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.00:58,4312.98/28,60/0/0
58.11/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:05,8120.36/44,80/0/4
59.8/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž00:58,8613.41/29,50/0/3
60.12/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž01:01,0615.61/34,30/0/2
61.13/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc01:02,3216.87/37,10/0/1
62.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.01:02,7417.29/38,00/0/0
63.14/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno01:03,0217.57/38,70/0/0
  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto16:39,00 0/0/0
65.16/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:18,3332.88/72,30/0/0
66.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.01:12,3726.92/59,20/0/0
  ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc16:39,00 0/0/0
  KRČ Ladislav 1999 Dukla B.16:39,00 0/0/0
Oddíl