Sjezd ve Vysokém Mýtě

09.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto09:36,90 21
2. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.10:37,1060.20/10,413
3.1/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel11:11,9095.00/16,59
4.2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.11:49,10132.20/22,95
5.3/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel11:49,30132.40/23,04
6.1/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel12:00,50143.60/24,93
7.2/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel12:05,00148.10/25,72
8.4/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.12:25,30168.40/29,21
9.5/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel13:00,10203.20/35,20
  VONDRAČEK Lukáš 1979 TýništěDNS 0
  OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.DNS 0
  VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto11:25,00 3
2.2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.11:53,9028.90/4,22
3.1/DMVESELÁ Veronika 2002 Pardub.13:53,60148.60/21,71
4.1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.15:15,20230.20/33,60
  VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.DNS 0
  KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily09:07,70 23
2.1/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:20,6012.90/2,419
3.2/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.10:14,4066.70/12,215
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.10:21,0073.30/13,411
5.1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.11:01,80114.10/20,810
6.3/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily11:07,60119.90/21,99
7.4/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily11:09,50121.80/22,28
8.2/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily11:19,60131.90/24,17
9.2/VVENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto11:42,80155.10/28,36
10.3/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.11:56,10168.40/30,75
11.4/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště11:59,90172.20/31,44
12.5/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto12:02,60174.90/31,93
13.1/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště12:07,10179.40/32,82
14.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.12:10,00182.30/33,31
15.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov13:22,00254.30/46,40
16.2/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto14:44,50336.80/61,50
17.3/ZMVRBATA Štěpán 2006 Pardub.14:47,70340.00/62,10
18.4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto16:27,80440.10/80,40
19.5/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto16:32,00444.30/81,10
  VOREL Zdeněk 1974 Pardub.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
  VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:08,90 0
  VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
Pardub.
Dv.Král.
DNS 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
  OUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
Pardub.
Pardub.
DNS 0
Oddíl

Historie procházení