MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod

17.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.14:39,09 64
2.1/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk15:10,8031.71/3,656
3.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov15:24,3145.22/5,152
4.2/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm15:31,6352.54/6,048
5.2/DSNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.15:41,7862.69/7,144
6.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc15:56,3377.24/8,840
7.3/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc16:00,9581.86/9,336
8.3/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel16:02,7383.64/9,532
9.4/DMŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez.16:24,99105.90/12,028
10.3/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.16:25,15106.06/12,124
11.5/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.16:29,45110.36/12,620
12.4/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.16:46,05126.96/14,416
13.6/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel16:50,21131.12/14,915
14.7/DMSMILEK Jiří 2003 3 Val.Mez.16:53,79134.70/15,314
15.8/DMMÍL Jakub 2003 Trutnov16:55,61136.52/15,513
16.9/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.17:23,74164.65/18,712
17.5/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel17:23,80164.71/18,711
18.6/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.17:25,84166.75/19,010
19.7/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel18:14,43215.34/24,59
20.1/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav18:27,23228.14/26,08
21.8/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk18:30,83231.74/26,47
22.9/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.18:31,12232.03/26,46
23.2/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.18:33,17234.08/26,65
24.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc18:37,67238.58/27,14
25.10/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc18:48,25249.16/28,33
26.11/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc19:02,64263.55/30,02
27.4/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc19:24,16285.07/32,41
28.12/ZSNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:32,03292.94/33,30
29.13/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto19:33,37294.28/33,50
30.5/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc19:59,21320.12/36,40
31.6/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc20:46,71367.62/41,80
  GEPRT David 2005 3 LitovelDNS 0
  VITOUL Tomáš 2003 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:06,05 121
2.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno13:26,3620.31/2,6113
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:39,4733.42/4,3105
4.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha13:41,7135.66/4,597
5.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:07,3961.34/7,889
6.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno14:22,2076.15/9,781
7.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor14:23,3577.30/9,877
8.4/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:25,1879.13/10,173
9.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:29,8783.82/10,769
10.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc15:11,18125.13/15,965
11.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí15:17,16131.11/16,761
12.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:20,79134.74/17,157
13.4/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz15:30,00143.95/18,353
14.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc15:38,67152.62/19,449
15.7/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava15:42,92156.87/20,045
16.8/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:44,31158.26/20,141
17.9/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz15:49,40163.35/20,837
18.5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:10,85184.80/23,533
19.6/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK16:17,24191.19/24,329
20.7/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc16:23,72197.67/25,125
21.8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc16:26,49200.44/25,521
22.9/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk16:30,21204.16/26,017
23.10/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav16:30,92204.87/26,113
24.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc16:30,93204.88/26,112
25.5/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc16:33,12207.07/26,311
26.10/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.16:57,35231.30/29,410
27.11/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc16:57,67231.62/29,59
28.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava17:13,20247.15/31,48
29.12/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc17:25,87259.82/33,17
30.13/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:34,76268.71/34,26
31.14/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK17:44,70278.65/35,45
32.15/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK17:44,88278.83/35,54
33.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc17:54,77288.72/36,73
34.16/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc18:05,02298.97/38,02
35.3/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.18:18,48312.43/39,71
36.4/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc18:21,97315.92/40,20
37.12/DMVESELÁ Veronika 2002 Pardub.18:42,14336.09/42,80
38.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc19:05,69359.64/45,80
39.6/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc19:51,90405.85/51,60
40.7/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.20:13,59427.54/54,40
41.8/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha23:11,59605.54/77,00
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT LitovelDNS 0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 LitovelDNS 0
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 LitovelDNS 0
  DOPITOVÁ Daniela 2002 3 OlomoucDNS 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDKDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:52,34 177
2.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:10,7718.43/2,6169
3.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí12:20,1827.84/3,9161
4.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno12:23,3130.97/4,3153
5.3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz12:30,0337.69/5,3145
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:30,6738.33/5,4137
7.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:39,4747.13/6,6129
8.4/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily12:53,1660.82/8,5125
9.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště12:55,1762.83/8,8121
10.5/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha12:56,0563.71/8,9117
11.6/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha12:57,4265.08/9,1113
12.5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.13:05,0872.74/10,2109
13.6/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto13:05,8773.53/10,3105
14.7/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:12,2279.88/11,2101
15.8/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc13:22,2589.91/12,697
16.9/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc13:37,97105.63/14,893
17.1/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice13:38,06105.72/14,889
18.2/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc13:43,64111.30/15,685
19.1/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz13:46,26113.92/16,081
20.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor13:48,48116.14/16,377
21.10/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc13:50,17117.83/16,573
22.11/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc14:05,00132.66/18,669
23.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc14:05,23132.89/18,765
24.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha14:07,94135.60/19,061
25.5/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:21,33148.99/20,957
26.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.14:25,40153.06/21,553
27.9/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha14:57,73185.39/26,049
28.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.14:58,54186.20/26,145
29.6/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava15:02,91190.57/26,841
30.7/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec15:11,11198.77/27,940
31.8/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.15:26,56214.22/30,139
32.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav15:29,34217.00/30,538
33.9/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno15:31,49219.15/30,837
34.10/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc15:32,77220.43/30,936
35.13/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily15:39,50227.16/31,935
36.10/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk15:41,38229.04/32,234
37.14/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk15:49,99237.65/33,433
38.11/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště15:52,75240.41/33,732
39.11/DSHLOBIL Josef 2001 Turnov15:58,77246.43/34,631
40.2/ZMFLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov15:59,19246.85/34,730
41.12/ZSROLENC Jakub 2004 SKVeselí16:08,40256.06/35,929
42.13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:13,68261.34/36,728
43.14/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice16:14,63262.29/36,827
44.3/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:17,23264.89/37,226
45.15/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily16:17,82265.48/37,325
46.16/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc16:22,11269.77/37,924
47.4/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště16:24,90272.56/38,323
48.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.16:32,08279.74/39,322
49.5/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz16:33,16280.82/39,421
50.18/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov16:34,88282.54/39,720
51.19/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno16:37,27284.93/40,019
52.20/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc16:45,97293.63/41,218
53.21/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno16:55,76303.42/42,617
54.6/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc17:07,18314.84/44,216
55.22/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc17:07,94315.60/44,315
56.23/ZSZEMAN Šimon 2004 SKVeselí17:11,36319.02/44,814
57.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov17:16,30323.96/45,513
58.7/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc17:18,56326.22/45,812
59.8/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav17:32,08339.74/47,711
60.15/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov17:32,11339.77/47,710
61.9/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel17:34,06341.72/48,09
62.10/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc17:45,41353.07/49,68
63.24/ZSDOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí17:46,31353.97/49,77
64.11/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily17:48,16355.82/50,06
65.12/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.17:54,25361.91/50,85
66.25/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc18:03,31370.97/52,14
67.13/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc18:06,84374.50/52,63
68.26/ZSPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha18:18,33385.99/54,22
69.14/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha18:30,72398.38/55,91
70.27/ZSŠVAGR Robin 2004 Týniště18:31,41399.07/56,00
71.28/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk18:38,35406.01/57,00
72.15/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc18:40,64408.30/57,30
73.29/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto18:46,17413.83/58,10
74.16/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel19:08,57436.24/61,20
75.17/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz19:20,49448.15/62,90
76.18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:25,51453.17/63,60
77.19/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.19:30,03457.69/64,30
78.30/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 Turnov19:34,14461.80/64,80
79.20/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc19:52,44480.10/67,40
80.21/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto19:55,39483.05/67,80
81.22/ZMHAVEL Tomáš 2006 Boh.Pha19:59,10486.76/68,30
82.23/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto20:09,96497.62/69,90
83.24/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc20:24,19511.85/71,90
84.25/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto21:07,89555.55/78,00
  WALTER David 2001 2 ŠumperkDNS 0
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  FLORIÁN Heřman 2003 TrutnovDNS 0
  NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.DNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 TurnovDNS 0
  PROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.PhaDNS 0
  BERKA Štěpán 2002 LitovelDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:35,22 75
2.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:54,6919.47/2,167
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc16:22,3447.12/5,059
4.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.16:54,0078.78/8,451
5.3/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc16:55,7180.49/8,643
6.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc17:00,6085.38/9,135
7.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno17:25,42110.20/11,831
8.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.17:26,94111.72/11,927
9.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí17:40,43125.21/13,423
10.5/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav17:47,51132.29/14,119
11.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc17:53,15137.93/14,715
12.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno17:57,49142.27/15,211
13.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc18:08,54153.32/16,47
14.5/ZSJANŮ Veronika 2005 Olomouc18:18,12162.90/17,46
15.6/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK18:27,69172.47/18,45
16.7/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc18:33,80178.58/19,14
17.6/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav18:42,86187.64/20,13
18.7/DMRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc18:55,79200.57/21,42
19.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc19:57,95262.73/28,11
20.8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno20:21,74286.52/30,60
21.2/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc21:26,63351.41/37,60
22.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc22:08,10392.88/42,00
23.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc22:20,52405.30/43,30
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 OlomoucDNS 0
  NOVOSADOVÁ Eliška 2005 OlomoucDNS 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDKDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
14:46,87 29
2.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
14:57,6210.75/1,221
3.2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
15:09,6822.81/2,617
4.1/ZSRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
16:05,6978.82/8,913
5.2/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
16:07,1380.26/9,012
6.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
16:11,8785.00/9,611
7.3/ZSVEJNAR Samuel
FURIŠ Eduard
2005
2004
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:17,8991.02/10,310
8.3/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
16:20,7093.83/10,69
9.4/ZSSALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
16:45,79118.92/13,48
10.5/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
16:50,04123.17/13,97
11.4/DMVODÁK Norbert
ŠMAKAL Petr
2004
2003
Litovel
Litovel
17:08,04141.17/15,96
12.5/DMSKALICKÝ Aleš
FENCL Jáchym
2002
2003
3 Pardub.
Pardub.
17:16,77149.90/16,95
13.6/ZSMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
17:26,45159.58/18,04
14.7/ZSŠŤASTNÝ Matěj
JIŘÍK Matěj
2005
2005
Pardub.
Pardub.
17:57,16190.29/21,53
15.1/ZMSVOBODA Ondřej
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
19:06,01259.14/29,22
16.8/ZSŠTYBNAR Vojtěch
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
19:20,18273.31/30,81
17.2/ZMSTRATIL Filip
WEISER Kryštof
2006
2007
Litovel
Litovel
19:41,99295.12/33,30
18.9/ZSVIRAGH Tomáš
ŠVAGR Robin
2004
2004
Týniště
Týniště
20:09,84322.97/36,40
19.3/ZMČÍŽ Jan
MIKEL Jakub
2007
2007
Val.Mez.
Val.Mez.
20:10,13323.26/36,40
20.4/ZMKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:10,87384.00/43,30
21.5/ZMBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
21:26,79399.92/45,10
  WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
DNS 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
18:06,90 2
2.2/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
18:39,9433.04/3,01
3.3/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora
KUSKEVYCH Anastasia
2004
2004
VSDK
VSDK
18:50,9444.04/4,10
4.1/DMSADÍLKOVÁ Lucie
VESELÁ Veronika
2002
2002
Pardub.
Pardub.
19:33,7586.85/8,00
5.2/DMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠILOVÁ Anežka
2006
2002
Pardub.
Pardub.
19:48,33101.43/9,30
Oddíl