MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod

17.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:52,34 177
2.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:10,7718.43/2,6169
3.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí12:20,1827.84/3,9161
4.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno12:23,3130.97/4,3153
5.3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz12:30,0337.69/5,3145
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:30,6738.33/5,4137
7.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:39,4747.13/6,6129
8.4/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily12:53,1660.82/8,5125
9.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště12:55,1762.83/8,8121
10.5/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha12:56,0563.71/8,9117
11.6/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha12:57,4265.08/9,1113
12.5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.13:05,0872.74/10,2109
13.6/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto13:05,8773.53/10,3105
14.7/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:12,2279.88/11,2101
15.8/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc13:22,2589.91/12,697
16.9/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc13:37,97105.63/14,893
17.1/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice13:38,06105.72/14,889
18.2/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc13:43,64111.30/15,685
19.1/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz13:46,26113.92/16,081
20.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor13:48,48116.14/16,377
21.10/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc13:50,17117.83/16,573
22.11/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc14:05,00132.66/18,669
23.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc14:05,23132.89/18,765
24.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha14:07,94135.60/19,061
25.5/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:21,33148.99/20,957
26.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.14:25,40153.06/21,553
27.9/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha14:57,73185.39/26,049
28.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.14:58,54186.20/26,145
29.6/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava15:02,91190.57/26,841
30.7/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec15:11,11198.77/27,940
31.8/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.15:26,56214.22/30,139
32.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav15:29,34217.00/30,538
33.9/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno15:31,49219.15/30,837
34.10/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc15:32,77220.43/30,936
35.13/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily15:39,50227.16/31,935
36.10/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk15:41,38229.04/32,234
37.14/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk15:49,99237.65/33,433
38.11/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště15:52,75240.41/33,732
39.11/DSHLOBIL Josef 2001 Turnov15:58,77246.43/34,631
40.2/ZMFLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov15:59,19246.85/34,730
41.12/ZSROLENC Jakub 2004 SKVeselí16:08,40256.06/35,929
42.13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:13,68261.34/36,728
43.14/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice16:14,63262.29/36,827
44.3/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:17,23264.89/37,226
45.15/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily16:17,82265.48/37,325
46.16/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc16:22,11269.77/37,924
47.4/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště16:24,90272.56/38,323
48.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.16:32,08279.74/39,322
49.5/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz16:33,16280.82/39,421
50.18/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov16:34,88282.54/39,720
51.19/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno16:37,27284.93/40,019
52.20/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc16:45,97293.63/41,218
53.21/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno16:55,76303.42/42,617
54.6/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc17:07,18314.84/44,216
55.22/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc17:07,94315.60/44,315
56.23/ZSZEMAN Šimon 2004 SKVeselí17:11,36319.02/44,814
57.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov17:16,30323.96/45,513
58.7/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc17:18,56326.22/45,812
59.8/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav17:32,08339.74/47,711
60.15/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov17:32,11339.77/47,710
61.9/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel17:34,06341.72/48,09
62.10/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc17:45,41353.07/49,68
63.24/ZSDOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí17:46,31353.97/49,77
64.11/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily17:48,16355.82/50,06
65.12/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.17:54,25361.91/50,85
66.25/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc18:03,31370.97/52,14
67.13/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc18:06,84374.50/52,63
68.26/ZSPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha18:18,33385.99/54,22
69.14/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha18:30,72398.38/55,91
70.27/ZSŠVAGR Robin 2004 Týniště18:31,41399.07/56,00
71.28/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk18:38,35406.01/57,00
72.15/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc18:40,64408.30/57,30
73.29/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto18:46,17413.83/58,10
74.16/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel19:08,57436.24/61,20
75.17/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz19:20,49448.15/62,90
76.18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:25,51453.17/63,60
77.19/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.19:30,03457.69/64,30
78.30/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 Turnov19:34,14461.80/64,80
79.20/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc19:52,44480.10/67,40
80.21/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto19:55,39483.05/67,80
81.22/ZMHAVEL Tomáš 2006 Boh.Pha19:59,10486.76/68,30
82.23/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto20:09,96497.62/69,90
83.24/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc20:24,19511.85/71,90
84.25/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto21:07,89555.55/78,00
  WALTER David 2001 2 ŠumperkDNS 0
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  FLORIÁN Heřman 2003 TrutnovDNS 0
  NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.DNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 TurnovDNS 0
  PROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.PhaDNS 0
  BERKA Štěpán 2002 LitovelDNS 0
Oddíl