vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Křivoklátský slalom, neděle

26.06.2011   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Pechlátová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.89.31 0 88.74 4 89.31 74
2.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB94.38 0 96.40 2 94.385.07/5,762
3. KÜHN Michael 1961 0 KC Sömmerda95.11 2 96.87 2 97.117.80/8,70
4. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus98.60 4 97.23 0 97.237.92/8,956
5. MACHEK Radek 1980 3 Trutnov99.72 2 98.70 0 98.709.39/10,550
6.2/VMMILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec100.23 2 105.27 4 102.2312.92/14,544
7.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa105.93 6 102.80 0 102.8013.49/15,138
8.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov103.99 0 105.77 0 103.9914.68/16,432
9.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy107.22 4 107.38 0 107.3818.07/20,226
10.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník109.16 0 107.42 0 107.4218.11/20,320
11.3/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.112.13 54 106.43 2 108.4319.12/21,414
12.4/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov108.90 0 111.10 0 108.9019.59/21,913
13.4/VRENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK108.70 2 0.00 0 110.7021.39/24,012
14.5/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB108.72 2 111.00 6 110.7221.41/24,011
15.5/VMKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L123.01 4 111.92 2 113.9224.61/27,610
16.1/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov113.73 2 111.91 6 115.7326.42/29,69
17.6/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník127.88 0 115.74 2 117.7428.43/31,88
18.6/VŠEDIVÝ Václav 1966 0 Č.Lípa120.29 2 120.54 0 120.5431.23/35,07
19.1/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB123.97 4 123.00 6 127.9738.66/43,36
20.7/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus120.79 8 127.34 2 128.7939.48/44,25
21.2/ZSKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.129.96 54 120.44 10 130.4441.13/46,14
22.3/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha128.18 4 124.20 302 132.1842.87/48,03
23.8/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus132.25 50 131.35 2 133.3544.04/49,32
24.9/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník141.90 4 140.01 4 144.0154.70/61,21
25.2/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.135.97 52 153.17 4 157.1767.86/76,00
26.3/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 0 SKVS ČB149.18 10 159.16 214 159.1869.87/78,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha97.05 0 96.16 4 97.05 51
2. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky99.30 2 115.94 4 101.304.25/4,445
3. RÜBHAUSEN Martina 1964 0 GER106.09 4 102.01 0 102.014.96/5,10
4. VANYŠOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec102.32 2 99.52 6 104.327.27/7,539
5. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa104.27 2 102.89 2 104.897.84/8,133
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy105.01 4 100.02 6 106.028.97/9,227
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník103.50 8 102.99 106 111.5014.45/14,921
8. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja108.09 54 109.99 2 111.9914.94/15,415
9. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus128.18 2 120.62 4 124.6227.57/28,49
10. HANZALOVÁ Eva 1974 0 Sokol Troja123.01 2 127.78 56 125.0127.96/28,80
11.1/VMTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.131.71 4 122.63 4 126.6329.58/30,53
12.1/DMHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 KVSPísek119.16 8 113.33 58 127.1630.11/31,02
13. PODUŠKOVÁ Marie 1974 0 Sokol Troja139.10 100 131.54 4 135.5438.49/39,70
14.2/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB132.53 6 133.79 58 138.5341.48/42,71
15.1/ZMŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB158.12 104 158.82 54 212.82115.77/119,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
90.45 0 90.06 0 90.06 28
2. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
Dukla B.
Dukla B.
104.74 0 100.81 4 104.7414.68/16,322
3.2/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
113.02 4 110.85 4 114.8524.79/27,516
4.3/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
114.36 6 115.23 2 117.2327.17/30,210
5.1/VŠEDIVÝ Václav
FILIPI Robert
1966
1964
3 Č.Lípa
Č.Lípa
108.92 10 114.66 4 118.6628.60/31,84
6.2/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
Sláv.HK
Sláv.HK
114.95 4 114.46 6 118.9528.89/32,13
7.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
118.80 56 124.48 2 126.4836.42/40,42
8.3/VŠRÁMEK Jaroslav
MULAČ Oldřich
1957
1961
3 Č.Lípa
Hubertus
149.80 54 138.63 6 144.6354.57/60,61
9.4/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
162.35 112 150.46 14 164.4674.40/82,60
10.1/DMŠTERCL Vít
ŠKRANC Antonín
1999
1996
Dukla B.
Kotva B.
168.41 108 165.05 10 175.0584.99/94,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus80.75 0 80.77 0 80.75 149
2.2/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod83.13 0 84.23 0 83.132.38/2,9143
3.3/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus83.23 0 83.31 0 83.232.48/3,1137
4. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.83.76 0 93.41 54 83.763.01/3,7131
5.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz85.77 4 85.27 0 85.274.52/5,6125
6. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky83.95 4 85.38 2 87.386.63/8,2119
7.5/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha90.14 2 91.04 0 91.0410.29/12,7113
8.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice91.87 2 92.68 4 93.8713.12/16,2107
9.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.92.85 2 94.12 0 94.1213.37/16,6101
10.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa92.54 2 96.46 2 94.5413.79/17,195
11. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy94.07 4 93.23 2 95.2314.48/17,989
12.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus94.10 2 93.73 2 95.7314.98/18,683
13.1/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník90.40 8 90.14 6 96.1415.39/19,177
14. HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník92.45 4 94.17 2 96.1715.42/19,171
15. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.98.10 0 91.90 8 98.1017.35/21,565
16. HRON Robin 1979 3 Kralupy101.13 6 98.38 0 98.3817.63/21,859
17. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.97.71 2 95.28 4 99.2818.53/22,953
18.1/DSVOMÁČKA Jakub 1993 2 Trutnov95.93 4 106.27 12 99.9319.18/23,847
19. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník106.92 2 101.27 0 101.2720.52/25,441
20.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice104.36 0 101.52 0 101.5220.77/25,735
21.2/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník108.09 0 100.05 2 102.0521.30/26,429
22. KECK Dieter 1959 0 GER100.27 52 100.59 2 102.5921.84/27,00
23.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa103.59 54 97.08 6 103.0822.33/27,728
24.2/DMČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus96.72 54 96.81 8 104.8124.06/29,827
25. JAROŠ Jan 1989 3 Rakovník103.09 2 105.22 554 105.0924.34/30,126
26.3/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky101.21 4 107.75 54 105.2124.46/30,325
27.1/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB104.09 6 100.29 6 106.2925.54/31,624
28.2/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník107.75 2 123.18 58 109.7529.00/35,923
29.7/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec105.77 4 108.43 8 109.7729.02/35,922
30.2/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha102.28 10 105.94 4 109.9429.19/36,121
31.3/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov109.65 2 112.58 58 111.6530.90/38,320
32.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník114.11 2 114.57 4 116.1135.36/43,819
33.4/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.108.53 52 110.14 6 116.1435.39/43,818
34.1/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim131.15 52 114.39 2 116.3935.64/44,117
35.2/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.123.65 0 117.04 0 117.0436.29/44,916
36.5/DMKULÍŠEK Tomáš 1996 3 Boh.Pha113.34 62 115.65 2 117.6536.90/45,715
37. PODUŠKA Patrik 1976 0 Sokol Troja118.00 4 109.79 10 119.7939.04/48,30
38.6/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.107.97 58 118.16 4 122.1641.41/51,314
39.6/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.132.87 108 115.18 8 123.1842.43/52,513
40.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.113.54 10 118.21 54 123.5442.79/53,012
41.3/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky127.34 6 118.15 6 124.1543.40/53,711
42.4/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha121.78 4 125.16 60 125.7845.03/55,810
43.4/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky123.30 6 133.62 2 129.3048.55/60,19
44.5/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.121.51 8 123.63 104 129.5148.76/60,48
45.4/VSSVOBODA Jan 1946 0 Hubertus147.58 104 127.57 10 137.5756.82/70,47
46.5/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník125.95 12 122.90 108 137.9557.20/70,86
47.8/VMJÁRA Leoš 1974 0 Rakovník123.19 64 130.98 8 138.9858.23/72,15
48.6/ZSNGUYEN PHUC Thinh 1998 0 Třebech.157.85 58 133.61 6 139.6158.86/72,94
49.7/DMWEISL Jakub 1995 3 USK Pha108.94 52 135.94 60 160.9480.19/99,33
50.5/ZMKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.154.44 10 170.71 56 164.4483.69/103,62
51.7/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB117.43 106 112.96 58 170.9690.21/111,71
52.8/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky128.48 110 135.26 60 195.26114.51/141,80
53.8/ZSPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.125.28 206 134.49 156 290.49209.74/259,70
54.9/ZSSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky133.50 206 0.00 999 339.50258.75/320,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3