vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota

25.06.2011   Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: Heda Kratochvílová   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.111.70 2 113.60 0 113.60 44
2. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa114.50 0 112.20 2 114.200.60/0,536
3.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.114.70 0 113.90 2 114.701.10/1,032
4. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc118.70 2 120.00 0 120.006.40/5,628
5.1/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc123.90 2 121.80 0 121.808.20/7,224
6.2/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.120.70 4 122.60 2 124.6011.00/9,720
7.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk125.50 0 124.20 2 125.5011.90/10,516
8.2/ZSKRAUS Filip 1997 0 ČSAD Plz124.10 2 136.00 0 126.1012.50/11,012
9.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.127.50 0 128.00 0 127.5013.90/12,211
10.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc140.80 2 139.10 2 141.1027.50/24,210
11.5/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel141.40 4 141.30 2 143.3029.70/26,19
12.6/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel142.40 2 142.60 4 144.4030.80/27,18
13.7/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc142.76 4 147.80 4 146.7633.16/29,27
14.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.147.30 0 148.20 4 147.3033.70/29,76
15.2/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn147.60 8 149.00 2 151.0037.40/32,95
16.3/ZMPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy153.40 2 152.80 2 154.8041.20/36,34
17.8/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň150.30 6 159.30 50 156.3042.70/37,63
18.9/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc0.00 999 158.70 2 160.7047.10/41,52
19.10/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel164.10 8 164.20 0 164.2050.60/44,51
20.11/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel170.30 0 172.80 6 170.3056.70/49,90
21.12/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel164.60 8 192.80 8 172.6059.00/51,90
22.13/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.171.20 2 165.90 8 173.2059.60/52,50
23.14/ZSJUNEK Matyáš 1997 0 Vys.Mýto190.00 4 176.70 4 180.7067.10/59,10
24.15/ZSKUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn198.80 2 189.80 2 191.8078.20/68,80
25.16/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž191.90 8 188.10 4 192.1078.50/69,10
26.3/DMHRUBÝ Tomáš 1996 0 Val.Mez.212.60 4 198.90 2 200.9087.30/76,80
  ZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno120.60 0 123.80 0 120.60 38
2.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice122.70 0 0.00 999 122.702.10/1,734
3.3/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.122.80 0 0.00 999 122.802.20/1,830
4.4/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň126.90 0 0.00 999 126.906.30/5,226
5.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník131.60 2 129.10 0 129.108.50/7,022
6.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc129.20 0 129.30 2 129.208.60/7,118
7.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc133.20 0 129.30 2 131.3010.70/8,914
8.6/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.138.70 2 138.10 0 138.1017.50/14,513
9.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž133.80 6 136.70 2 138.7018.10/15,012
10.2/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc151.40 2 145.10 0 145.1024.50/20,311
11.3/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn147.10 2 145.50 0 145.5024.90/20,610
12.2/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.145.00 2 146.30 4 147.0026.40/21,99
13.7/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.148.50 2 150.70 2 150.5029.90/24,88
14.4/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc147.80 4 162.90 0 151.8031.20/25,97
15.8/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno154.30 2 148.90 4 152.9032.30/26,86
16.1/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk155.70 6 153.10 0 153.1032.50/26,95
17.9/ZSPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 0 Hubertus162.00 2 153.30 2 155.3034.70/28,84
18.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel0.00 999 150.50 6 156.5035.90/29,83
19.10/ZSMAŇASOVÁ Michaela 1997 0 Hubertus157.40 2 159.20 2 159.4038.80/32,22
20.5/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž160.30 2 159.80 0 159.8039.20/32,51
21.3/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel170.30 4 161.60 4 165.6045.00/37,30
22.11/ZSOSIFOVÁ Hana 1997 0 Ostrava173.20 2 167.10 0 167.1046.50/38,60
23.6/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno177.10 2 192.00 6 179.1058.50/48,50
24.7/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.202.30 2 188.30 4 192.3071.70/59,50
25.8/ZMŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel216.40 4 208.30 56 220.4099.80/82,80
26.4/DMŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc226.20 60 193.70 154 286.20165.60/137,30
  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
133.40 4 133.40 0 133.40 13
2. SOVÁKOVÁ Lenka
FUSEK Radomir
1993
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
142.70 0 144.10 0 142.709.30/7,09
3.1/ZSVRBA Jiří
LERCH Adam
1997
1998
3 Olomouc
Klášter.
143.80 0 146.50 2 143.8010.40/7,85
4.2/ZSNOVOTNÝ Jan
CHALOUPKA Václav
1998
1998
Olomouc
Olomouc
165.40 2 0.00 999 167.4034.00/25,54
5.1/ZMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
3 Olomouc
Olomouc
173.10 2 186.20 6 175.1041.70/31,33
6. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
172.70 6 174.10 4 178.1044.70/33,52
7.3/ZSKAMINSKÝ
Jan STARÝ Tadeáš
1999
1998
3 Val.Mez.
Val.Mez.
175.30 4 175.20 52 179.3045.90/34,41
  KUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava105.40 0 103.20 0 103.20 63
2.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava107.80 0 105.40 8 107.804.60/4,559
3.1/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc112.40 0 112.20 2 112.409.20/8,955
4.2/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava114.00 0 111.00 2 113.009.80/9,551
5.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž114.20 0 114.20 0 114.2011.00/10,747
5.3/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz114.20 0 114.20 2 114.2011.00/10,743
7.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc115.70 0 114.50 0 114.5011.30/10,939
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí114.90 2 114.20 2 116.2013.00/12,635
9.2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno118.50 2 116.40 0 116.4013.20/12,831
10.4/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí119.60 0 117.40 0 117.4014.20/13,827
11. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž126.30 2 125.80 2 127.8024.60/23,823
12.1/DMCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí133.20 0 128.80 0 128.8025.60/24,822
13.3/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník133.00 2 129.20 0 129.2026.00/25,221
14.5/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.127.90 2 0.00 999 129.9026.70/25,920
15.6/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc130.00 0 133.10 4 130.0026.80/26,019
16.1/ZMPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy130.20 0 132.40 0 130.2027.00/26,218
17.7/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc131.20 0 131.70 0 131.2028.00/27,117
18.2/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc136.60 0 142.20 0 136.6033.40/32,416
19.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk139.40 2 138.10 0 138.1034.90/33,815
20.2/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc142.60 2 138.20 2 140.2037.00/35,914
21.3/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn140.00 2 138.50 4 142.0038.80/37,613
22.4/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.145.80 0 138.50 4 142.5039.30/38,112
23.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc142.50 2 142.60 0 142.6039.40/38,211
24.8/ZSJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto140.70 2 144.30 4 142.7039.50/38,310
25.3/DMŠVUB Jakub 1996 0 Šumperk141.20 4 138.90 4 142.9039.70/38,59
26.9/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň141.90 2 0.00 999 143.9040.70/39,48
27.10/ZSKUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn142.90 2 145.50 2 144.9041.70/40,47
28.11/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc150.50 2 145.30 0 145.3042.10/40,86
29.12/ZSMOTYČKA Marek 1998 0 SKVeselí144.00 4 145.70 8 148.0044.80/43,45
30.4/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno152.50 8 148.90 4 152.9049.70/48,24
31.13/ZSLINEK Ondřej 1998 3 Olomouc0.00 999 155.50 0 155.5052.30/50,73
32.14/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel164.10 4 155.80 2 157.8054.60/52,92
33.5/DMHRUBÝ Tomáš 1996 0 Val.Mez.174.00 0 181.70 4 174.0070.80/68,61
34.15/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel0.00 999 177.20 6 183.2080.00/77,50
35.6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc196.20 0 191.10 4 195.1091.90/89,10
36.7/ZMMORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.207.00 4 202.80 4 206.80103.60/100,40
37.8/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.207.50 4 0.00 999 211.50108.30/104,90
38.16/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž0.00 999 205.70 6 211.70108.50/105,10
39.17/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc213.30 0 229.70 4 213.30110.10/106,70
40.9/ZMVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto332.50 12 286.90 10 296.90193.70/187,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.134.60 0 0.00 999 134.60 15
2.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno132.70 2 135.90 0 134.700.10/0,111
3.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň143.30 0 0.00 999 143.308.70/6,57
4.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc160.00 0 153.10 0 153.1018.50/13,76
5.4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.160.50 2 154.90 0 154.9020.30/15,15
6.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc163.30 2 152.80 4 156.8022.20/16,54
7.6/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice156.80 4 0.00 999 160.8026.20/19,53
8.2/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn179.30 0 168.00 0 168.0033.40/24,82
9.7/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.184.70 0 180.90 2 182.9048.30/35,91
10.3/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž199.50 4 204.30 2 203.5068.90/51,20
11.1/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel203.60 4 212.30 4 207.6073.00/54,20
12.4/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc227.10 6 225.40 0 225.4090.80/67,50
13.5/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.269.80 4 249.60 4 253.60119.00/88,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3