vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - neděle

26.06.2011   Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
ředitel: Heda Kratochvílová   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.115.00 0 114.50 0 114.50 43
2. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa116.60 2 116.30 0 116.301.80/1,635
3. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc124.40 2 121.90 0 121.907.40/6,531
4.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.131.90 52 122.80 2 124.8010.30/9,027
5.1/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc121.10 6 123.60 2 125.6011.10/9,723
6.2/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.131.10 4 126.60 4 130.6016.10/14,119
7.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk129.20 2 140.10 0 131.2016.70/14,615
8.2/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.139.60 6 135.40 2 137.4022.90/20,011
9.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel145.50 2 142.30 4 146.3031.80/27,810
10.3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel147.20 0 148.10 8 147.2032.70/28,69
11.4/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc149.80 2 146.70 2 148.7034.20/29,98
12.5/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc145.70 4 149.40 0 149.4034.90/30,57
13.6/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel149.70 4 150.50 2 152.5038.00/33,26
14.7/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc156.40 2 152.90 2 154.9040.40/35,35
15.2/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel166.10 0 157.00 2 159.0044.50/38,94
16.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.156.30 4 158.40 2 160.3045.80/40,03
17.8/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň160.90 2 164.90 4 162.9048.40/42,32
18.9/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel165.90 4 165.00 4 169.0054.50/47,61
19.10/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel165.30 154 158.50 12 170.5056.00/48,90
20.11/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.178.70 2 170.90 2 172.9058.40/51,00
21.12/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel182.40 2 176.00 2 178.0063.50/55,50
22.13/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž185.50 8 202.80 2 193.5079.00/69,00
23.3/DMHRUBÝ Tomáš 1996 0 Val.Mez.244.20 4 227.60 4 231.60117.10/102,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno125.20 0 126.70 0 125.20 34
2.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.127.00 50 126.00 0 126.000.80/0,630
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník135.50 2 132.80 0 132.807.60/6,126
4.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň137.40 2 131.00 2 133.007.80/6,222
5.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž142.00 0 131.20 2 133.208.00/6,418
6.4/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc137.80 2 134.90 0 134.909.70/7,714
7.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc141.30 0 135.70 2 137.7012.50/10,013
8.5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.142.80 2 143.30 2 144.8019.60/15,712
9.2/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc151.10 0 149.20 0 149.2024.00/19,211
10.1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel150.40 2 157.90 0 152.4027.20/21,710
11.2/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.151.00 2 0.00 999 153.0027.80/22,29
12.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž169.10 0 151.60 2 153.6028.40/22,78
13.6/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno160.50 0 154.00 0 154.0028.80/23,07
14.3/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk154.00 2 152.80 2 154.8029.60/23,66
15.7/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.157.90 0 157.20 2 157.9032.70/26,15
16.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel157.20 4 158.60 0 158.6033.40/26,74
17.3/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc161.80 2 158.90 0 158.9033.70/26,93
18.4/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž167.40 6 160.50 2 162.5037.30/29,82
19.4/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel174.70 0 174.80 6 174.7049.50/39,51
20.8/ZSOSIFOVÁ Hana 1997 0 Ostrava183.70 50 176.30 4 180.3055.10/44,00
21.5/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno190.60 6 186.70 0 186.7061.50/49,10
22.6/ZMŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel190.70 2 186.80 2 188.8063.60/50,80
23.7/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.192.70 2 209.20 2 194.7069.50/55,50
24.5/DMŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc219.90 8 206.60 56 227.90102.70/82,00
  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 0 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŇASOVÁ Michaela 1997 0 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
137.60 2 136.90 4 139.60 12
2. SOVÁKOVÁ Lenka
FUSEK Radomir
1993
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
145.90 2 143.50 0 143.503.90/2,88
3.1/ZSVRBA Jiří
LERCH Adam
1997
1998
3 Olomouc
Klášter.
152.30 2 150.00 2 152.0012.40/8,94
4.1/ZMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
3 Olomouc
Olomouc
164.50 4 174.80 2 168.5028.90/20,73
5. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
169.10 4 173.60 4 173.1033.50/24,02
6.2/ZSKAMINSKÝ
Jan STARÝ Tadeáš
1999
1998
3 Val.Mez.
Val.Mez.
181.50 2 175.80 4 179.8040.20/28,81
  KUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava105.20 0 105.00 2 105.20 67
2.2/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc107.80 0 110.40 0 107.802.60/2,563
3.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava110.80 0 110.20 0 110.205.00/4,859
4.1/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava113.40 0 112.50 0 112.507.30/6,955
5.2/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc116.90 2 118.30 4 118.9013.70/13,051
6.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc119.10 0 0.00 999 119.1013.90/13,247
7.3/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno122.00 0 120.40 0 120.4015.20/14,443
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí121.70 0 120.60 0 120.6015.40/14,639
9.2/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž121.80 0 120.50 2 121.8016.60/15,835
10.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž126.90 4 124.40 0 124.4019.20/18,331
11.3/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí124.10 2 124.10 2 126.1020.90/19,927
12.4/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.135.20 4 130.90 0 130.9025.70/24,424
13.3/VHRIC Dušan 1966 3 Olomouc135.10 0 131.60 0 131.6026.40/25,123
14.1/DMCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí132.80 0 135.60 8 132.8027.60/26,222
15. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž144.80 6 129.40 4 133.4028.20/26,821
16.3/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník131.80 4 134.50 0 134.5029.30/27,920
17.5/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc137.90 0 137.20 4 137.9032.70/31,119
18.6/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc139.20 2 138.70 0 138.7033.50/31,818
19.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk140.20 0 142.20 2 140.2035.00/33,317
20.2/DMŠVUB Jakub 1996 0 Šumperk138.60 2 141.50 4 140.6035.40/33,716
21.3/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc146.90 2 144.00 0 144.0038.80/36,915
22.7/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc144.90 4 142.50 2 144.5039.30/37,414
23.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc150.50 0 144.50 2 146.5041.30/39,313
24.8/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň145.30 2 146.10 6 147.3042.10/40,012
25.2/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.146.20 2 146.30 2 148.2043.00/40,911
26.3/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc148.10 4 144.60 4 148.6043.40/41,310
27.4/DMBARGEL Radek 1996 0 Šumperk0.00 999 149.60 0 149.6044.40/42,29
28.9/ZSMOTYČKA Marek 1998 0 SKVeselí159.80 8 147.70 6 153.7048.50/46,18
29.10/ZSLINEK Ondřej 1998 3 Olomouc155.40 0 156.50 2 155.4050.20/47,77
30.5/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno160.60 2 155.30 2 157.3052.10/49,56
31.11/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel161.50 2 165.90 52 163.5058.30/55,45
32.12/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž163.30 4 164.30 10 167.3062.10/59,04
33.13/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel167.50 52 159.10 10 169.1063.90/60,73
34.14/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel174.10 10 181.70 8 184.1078.90/75,02
35.6/DMHRUBÝ Tomáš 1996 0 Val.Mez.181.20 8 185.90 2 187.9082.70/78,61
36.4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc194.60 0 199.70 0 194.6089.40/85,00
37.5/ZMMORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.221.70 2 203.60 0 203.6098.40/93,50
38.15/ZSKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž201.60 8 193.90 10 203.9098.70/93,80
39.16/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc186.60 56 196.30 8 204.3099.10/94,20
40.6/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.214.60 4 207.90 2 209.90104.70/99,50
41.7/ZMKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž197.80 54 189.70 254 251.80146.60/139,40
42.8/ZMVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto257.30 8 242.40 14 256.40151.20/143,70
 9/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠIMARA Dominik 1999 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
 17/ZSLEPKA David 1997 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.139.90 0 137.70 2 139.70 15
2.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno140.30 0 142.70 0 140.300.60/0,411
3.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň153.60 0 157.80 2 153.6013.90/9,97
4.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc162.20 0 155.60 0 155.6015.90/11,46
5.4/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc185.50 2 156.00 2 158.0018.30/13,15
6.5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.164.40 2 171.30 0 166.4026.70/19,14
7.6/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.186.00 4 189.70 4 190.0050.30/36,03
8.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž211.50 4 190.80 2 192.8053.10/38,02
9.1/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel202.00 2 610.10 0 204.0064.30/46,01
10.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel224.70 0 206.80 0 206.8067.10/48,00
11.3/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc241.10 0 217.20 2 219.2079.50/56,90
12.4/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.248.70 2 267.80 104 250.70111.00/79,50
13.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel187.10 252 0.00 999 439.10299.40/214,30
  FIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3