7.Český pohár ve slalomu

27.08.2011   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha99.02 0 96.43 0 96.43 75
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.38 0 102.33 0 102.335.90/6,168
3. BENEŠ Jindřich 1985 2 USK Pha107.00 0 103.70 0 103.707.27/7,562
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha100.18 0 97.89 6 103.897.46/7,757
5. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha101.57 4 104.59 0 104.598.16/8,553
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec105.57 0 102.83 2 104.838.40/8,749
7. HEURTEAU Ciran 1987 IRL106.29 0 103.38 2 105.388.95/9,30
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.104.95 0 108.31 4 112.3115.88/16,546
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus105.08 0 112.76 2 114.7618.33/19,043
10. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha103.16 0 100.97 52 152.9756.54/58,640
11. DAWSON Mike 1984 NZL101.22 2 103.03 50 153.0356.60/58,70
12. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha105.20 0 114.33 106 220.33123.90/128,537
13. MANN Scott 1983 USA101.50 0 104.46 150 254.46158.03/163,90
14. ŠAJBIDOR Ján 1983 SVK103.37 50 100.31 0 100.313.88/4,00
15. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.105.10 54 102.22 0 102.225.79/6,035
16. RAIBA Omar 1988 ITA104.67 4 103.05 0 103.056.62/6,90
17. MRÁZ Tomáš 1983 SVK103.28 50 100.59 4 104.598.16/8,50
18. VASEY Robin 1984 NZL112.05 0 102.81 2 104.818.38/8,70
19. CLARKE Joe 1992 GBR109.71 4 105.66 0 105.669.23/9,60
20. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha109.65 2 105.99 0 105.999.56/9,933
21. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha99.93 52 100.38 8 108.3811.95/12,431
22. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha111.50 0 108.80 0 108.8012.37/12,829
23. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.114.09 4 108.91 0 108.9112.48/12,927
24. POTOČNÝ Marcel 1985 SVK108.10 4 103.35 6 109.3512.92/13,40
25. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.105.60 4 0.00 999 109.6013.17/13,725
26. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.109.75 0 105.87 100 109.7513.32/13,823
27. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha112.17 0 111.12 0 111.1214.69/15,221
28. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy107.59 4 107.86 4 111.5915.16/15,719
29. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava110.83 2 111.70 4 112.8316.40/17,017
30. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus114.36 102 110.95 2 112.9516.52/17,115
31. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno107.04 6 112.01 152 113.0416.61/17,214
32. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha112.20 2 0.00 999 114.2017.77/18,413
33. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec112.98 2 111.06 52 114.9818.55/19,212
34. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha111.14 4 103.74 100 115.1418.71/19,411
35. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod113.55 2 111.78 150 115.5519.12/19,810
36. HRIC Filip 1993 2 Olomouc120.76 0 114.53 2 116.5320.10/20,89
37. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice114.77 2 118.21 52 116.7720.34/21,18
38. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa126.52 156 112.94 4 116.9420.51/21,37
39. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.115.77 2 113.84 50 117.7721.34/22,16
40. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava115.51 58 118.05 0 118.0521.62/22,45
41. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus118.36 0 122.35 104 118.3621.93/22,74
42. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava122.77 100 116.43 4 120.4324.00/24,93
43. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.122.43 2 120.75 402 124.4328.00/29,02
44. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy131.80 54 123.42 4 127.4230.99/32,11
45. STANOVSKÝ Martin 1996 SVK132.30 300 125.93 2 127.9331.50/32,70
46. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice128.00 102 124.90 6 130.9034.47/35,70
47. DEGENARO Giovanni 1992 ITA103.18 54 103.48 52 155.4859.05/61,20
48. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava115.52 50 112.10 52 164.1067.67/70,20
49. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy135.76 104 115.18 52 167.1870.75/73,40
50. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc117.84 54 0.00 999 171.8475.41/78,20
51. STANOVSKÝ Jakub 1997 SVK127.29 106 129.95 50 179.9583.52/86,60
  SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec0.00 999 0.00 0 999.00 0
  BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice0.00 999 0.00 0 999.00 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz0.00 999 0.00 0 999.00 0
Oddíl

Historie procházení