vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

VZ ve slalomu - sobota

11.06.2011   řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
ředitel: Vladimír Jordán   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.91.80 0 87.50 2 89.50 35
2.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.96.00 8 94.70 0 94.70 5.20/5,827
3.2/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.99.90 0 101.30 0 99.90 10.40/11,623
4.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk106.80 4 105.90 0 105.90 16.40/18,319
5.3/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.108.00 2 104.00 4 108.00 18.50/20,715
6.2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí113.10 52 110.40 0 110.40 20.90/23,411
7.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel118.60 52 120.30 0 120.30 30.80/34,410
8.4/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.117.40 4 125.20 2 121.40 31.90/35,69
9.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo120.20 2 124.50 2 122.20 32.70/36,58
9.5/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí130.90 0 120.20 2 122.20 32.70/36,57
11.1/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc125.60 2 165.80 4 127.60 38.10/42,66
12.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.125.10 6 129.10 6 131.10 41.60/46,55
13.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel131.20 6 126.80 8 134.80 45.30/50,64
14.3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel136.60 58 132.80 4 136.80 47.30/52,83
15.4/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel143.00 102 141.80 4 145.80 56.30/62,92
16.6/DMOLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí0.00 999 149.40 6 155.40 65.90/73,61
17.5/ZSŠOTOLA Karel 1997 Litovel158.10 4 180.60 60 162.1072.60/81,10
18.2/ZMKŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.169.40 2 157.70 56 171.4081.90/91,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno117.20 2 116.80 0 116.80 13
2. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí130.40 6 122.30 8 130.3013.50/11,69
3.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 Olomouc159.90 56 153.30 2 155.3038.50/33,05
4.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.162.20 2 177.40 2 164.2047.40/40,64
5.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc159.60 56 158.20 8 166.20 49.40/42,33
6.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 Val.Mez.201.00 104 234.20 0 234.20117.40/100,52
7.1/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 Litovel312.90 256 229.20 58 287.20170.40/145,91
8.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel0.00 999 186.00 112 298.00181.20/155,10
9.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel209.50 252 191.60 156 347.60230.80/197,60
10.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.272.30 152 345.70 102 424.30307.50/263,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
124.40 4 112.20 0 112.20 9
2. JORDÁNOVÁ Pavlína
JORDÁN František
1992
1991
SKVeselí
Dukla B
114.20 0 112.80 6 114.202.00/1,85
3.2/DMKOŠÍK Michal
TOMEČEK Michal
1995
1996
3 SKVeselí
SKVeselí
158.30 4 115.40 4 119.407.20/6,44
4.1/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
141.90 10 153.20 12 151.9039.70/35,43
5.3/DMŽNIVA Marek
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 Val.Mez.
SKVeselí
157.70 6 152.80 6 158.8046.60/41,52
6.1/ZMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
3 Olomouc
Olomouc
167.30 10 159.70 0 159.7047.50/42,31
7.2/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
237.70 10 171.80 6 177.8065.60/58,50
8.2/ZSBAYEROVÁ Barbora
HUŇKOVÁ Nikola
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
184.80 10 191.00 10 194.8082.60/73,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.79.80 0 84.30 0 79.80 68
2.1/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava81.60 0 84.70 2 81.601.80/2,364
3.1/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí87.70 0 89.80 2 87.707.90/9,960
4. TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí92.70 2 87.10 2 89.109.30/11,756
5. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh93.50 0 90.00 0 90.0010.20/12,852
6.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž90.20 0 91.80 2 90.2010.40/13,048
7. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.90.60 0 93.50 0 90.6010.80/13,544
8.1/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava90.80 0 92.60 2 90.8011.00/13,840
9. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí91.60 0 94.50 0 91.6011.80/14,836
10.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc93.80 0 94.70 0 93.8014.00/17,532
11.2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno95.50 0 95.40 4 95.5015.70/19,728
12.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž97.80 0 95.80 0 95.8016.00/20,124
13. LOVECKÝ Petr 1977 KKVeselí101.00 2 97.30 0 97.3017.50/21,923
14.2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí98.90 0 107.50 2 98.9019.10/23,922
15.2/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí100.70 0 102.70 2 100.7020.90/26,221
16. BARCAJ Adam 1988 Přerov106.60 0 103.10 0 103.1023.30/29,220
17. TŮMA Jan 1979 KKVeselí102.60 6 102.70 2 104.7024.90/31,219
18. TŮMA Jiří 1981 KKVeselí106.80 0 112.00 52 106.8027.00/33,818
19. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž113.10 8 104.00 4 108.0028.20/35,317
20. ŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí113.90 6 107.10 2 109.1029.30/36,716
21.3/DMCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí105.60 4 119.40 6 109.6029.80/37,315
22. BŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí111.80 0 111.70 2 111.8032.00/40,114
23.4/DMPAPP Daniel 1995 Přerov110.30 2 121.00 108 112.3032.50/40,713
24.3/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc108.70 4 111.80 2 112.7032.90/41,212
25.5/DMHORŇÁK Tomáš 1995 SKVeselí121.70 8 113.40 0 113.4033.60/42,111
26.6/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.102.80 12 113.60 6 114.8035.00/43,910
27.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc114.10 2 119.40 4 116.1036.30/45,59
28.7/DMTOMEČEK Michal 1996 SKVeselí122.10 8 109.30 8 117.3037.50/47,08
28.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk104.30 100 117.30 0 117.3037.50/47,07
30. KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel117.70 0 116.90 2 117.7037.90/47,56
31. KOZUMPLÍK Matouš 1986 SKVeselí116.10 4 119.70 2 120.1040.30/50,55
32.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc121.20 2 128.90 4 123.2043.40/54,44
33.8/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 Olomouc126.80 4 125.50 0 125.5045.70/57,33
33.2/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc121.50 4 130.40 2 125.5045.70/57,32
35.3/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.124.80 2 123.40 8 126.8047.00/58,91
36. SKÁCELÍK Radek 1992 Přerov150.20 6 127.20 4 131.2051.40/64,40
37.9/DMŠVUB Jakub 1996 Šumperk144.00 6 128.10 6 134.1054.30/68,00
38.10/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 KK Brno139.60 4 140.50 0 140.5060.70/76,10
39.5/ZSMOTYČKA Marek 1998 SKVeselí145.40 14 133.10 8 141.1061.30/76,80
40.4/ZMČÁŇ Libor 1999 Val.Mez.155.80 162 140.20 4 144.2064.40/80,70
41.11/DMBARGEL Radek 1996 Šumperk138.30 52 144.70 2 146.7066.90/83,80
42.6/ZSŠOTOLA Karel 1997 Litovel179.50 54 147.90 0 147.9068.10/85,30
43.7/ZSPATÁK Jan 1997 Litovel155.40 56 141.30 8 149.3069.50/87,10
44.8/ZSLINEK Ondřej 1998 Olomouc153.90 0 162.50 4 153.9074.10/92,90
45.9/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž133.20 54 146.40 10 156.4076.60/96,00
46.1/PZSOUČEK Tomáš 2003 Olomouc228.10 358 216.30 20 236.30156.50/196,10
47.2/PZCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí211.50 154 221.90 60 281.90202.10/253,30
48.5/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.216.90 110 214.10 158 326.90247.10/309,60
49.6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc241.40 158 184.80 206 390.80311.00/389,70
50.10/ZSMATÉ Zdeněk 1998 Olomouc235.60 156 212.20 254 391.60311.80/390,70
51.3/PZLONÍK Matěj 2001 Olomouc192.10 552 214.20 502 716.20636.40/797,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí95.90 0 91.60 2 93.60 32
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno98.90 2 104.70 2 100.907.30/7,828
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník107.00 0 104.60 2 106.6013.00/13,924
4. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh115.40 4 107.30 2 109.3015.70/16,820
5.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž111.60 54 111.10 0 111.1017.50/18,716
6.2/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc111.40 2 173.20 6 113.4019.80/21,215
7.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc121.90 2 116.50 0 116.5022.90/24,514
8.2/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.137.60 2 120.20 0 120.2026.60/28,413
9. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž124.90 4 120.30 2 122.3028.70/30,712
10.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.121.80 2 125.80 4 123.8030.20/32,311
11.1/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž130.90 50 127.20 4 131.2037.60/40,210
12.2/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk129.60 2 149.40 2 131.6038.00/40,69
13.3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel162.60 54 131.60 4 135.6042.00/44,98
14.2/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc138.20 2 138.10 0 138.1044.50/47,57
15. PULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 Kroměříž134.50 4 147.30 50 138.5044.90/48,06
16.3/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc143.60 6 138.90 2 140.9047.30/50,55
17.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel143.80 0 141.30 4 143.8050.20/53,64
18.4/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž149.10 56 140.00 4 144.0050.40/53,83
19. STOLIČKOVÁ Karolína 1991 Kroměříž142.90 52 138.10 6 144.1050.50/54,02
20.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.167.00 6 143.40 2 145.4051.80/55,31
21.5/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 KK Brno180.60 2 174.80 2 176.8083.20/88,90
22.4/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 Litovel169.30 56 198.10 6 204.10110.50/118,10
23.5/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno243.80 4 247.60 4 247.80154.20/164,70
24.6/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.242.40 56 231.70 104 298.40204.80/218,80
25.5/DMŠVIHELOVÁ Vanda 1995 Olomouc192.20 456 170.80 404 574.80481.20/514,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3