6. ČP ve slalomu

17.05.2009   Špindlerův Mlýn
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha113.26 6 106.20 0 106.20 -
2. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha113.53 0 107.65 0 107.651.45/1,4-
3. Raab Ondřej 1973 1 Dukla B.113.93 0 109.13 0 109.132.93/2,8-
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.111.94 2 108.50 2 110.504.30/4,0-
5. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha109.54 6 106.59 6 112.596.39/6,0-
6. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.126.75 2 112.60 2 114.608.40/7,9-
7. Hilgert Luboš 1986 MT Dukla B.115.80 6 109.16 6 115.168.96/8,4-
8. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus117.20 2 113.24 2 115.249.04/8,5-
9. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha121.04 0 115.66 0 115.669.46/8,9-
10. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.124.04 4 116.55 0 116.5510.35/9,7-
11. Taišl Filip 1976 1 Sušice130.32 2 117.26 0 117.2611.06/10,4-
12. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec115.96 2 113.54 4 117.5411.34/10,7-
13. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod130.96 2 120.79 0 120.7914.59/13,7-
14. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB123.93 4 118.90 2 120.9014.70/13,8-
15. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc115.00 2 121.59 2 123.5917.39/16,4-
16. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.121.36 2 121.98 2 123.9817.78/16,7-
17. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy132.84 0 121.98 2 123.9817.78/16,7-
18. Grossmann Petr 1974 2 Loko Plz132.63 2 123.39 2 125.3919.19/18,1-
19. Bílý Petr 1981 1 USK Pha123.61 0 122.87 4 126.8720.67/19,5-
20. Jordán František 1991 2+ SKVeselí123.31 2 125.69 2 127.6921.49/20,2-
21. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB134.30 2 126.02 2 128.0221.82/20,5-
22. Potužák Jan 1988 2+ Sušice125.17 2 128.18 0 128.1821.98/20,7-
23. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.125.44 0 126.74 2 128.7422.54/21,2-
24. Bahenský Matouš 1994 2 KK Opava133.34 4 126.77 2 128.7722.57/21,3-
25. Urban Tomáš 1994 2 KK Opava133.44 6 124.52 6 130.5224.32/22,9-
26. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB133.07 0 126.76 4 130.7624.56/23,1-
27. Rubín Daniel 1975 2 Dukla B.131.85 2 131.32 0 131.3225.12/23,7-
28. Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz130.58 0 130.15 2 132.1525.95/24,4-
29. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus125.09 2 128.81 4 132.8126.61/25,1-
30. Cvikl Ondřej 1992 2+ Ostrava121.59 6 128.80 6 134.8028.60/26,9-
31. Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice128.79 2 134.01 2 136.0129.81/28,1-
32. Prell Pavel 1976 1 Kralupy121.01 0 133.68 4 137.6831.48/29,6-
33. Chládek Pavel 1987 2 Roudnice122.30 4 133.08 6 139.0832.88/31,0-
34. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.117.50 4 111.53 50 161.5355.33/52,1-
35. Maslaňák Tomáš 1990 1 Dukla B.117.23 2 114.26 50 164.2658.06/54,7-
36. Bouzek Ondřej 1991 2+ Sušice120.40 4 116.79 50 166.7960.59/57,1-
37. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha129.92 0 119.15 52 171.1564.95/61,2-
38. Měchura Jiří 1987 2 Třebech.127.09 6 124.37 54 178.3772.17/68,0-
39. Bouzek Filip 1992 2+ Sušice135.70 4 134.64 52 186.6480.44/75,7-
  Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice126.77 8 0.00 0 DNS -
  Binčík Petr 1994 2 KK Opava138.58 4 0.00 0 DNS -
  Šedivý Václav 1966 2 Č.Lípa140.84 2 0.00 0 DNS -
  Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV137.77 6 0.00 0 DNS -
  Štětka Petr 1965 2 SK VS ČB150.22 0 0.00 0 DNS -
  Hošek Ondřej 1995 2 KK Brno141.15 10 0.00 0 DNS -
  Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy145.68 8 0.00 0 DNS -
  Raška Jan 1995 2 USK Pha152.43 4 0.00 0 DNS -
  Kysela David 1977 2 Kralupy156.76 0 0.00 0 DNS -
  Hek Jan 1979 2 Roudnice159.78 2 0.00 0 DNS -
  Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc115.58 54 0.00 0 DNS -
  Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha119.09 52 0.00 0 DNS -
  Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava125.05 52 0.00 0 DNS -
  Tůma Martin 1972 2+ Hubertus131.96 52 0.00 0 DNS -
  Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec133.21 52 0.00 0 DNS -
  Hric Filip 1993 2 Olomouc138.04 56 0.00 0 DNS -
  Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB138.12 56 0.00 0 DNS -
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB136.26 58 0.00 0 DNS -
  Adámek Filip 1994 2 USK Pha188.97 8 0.00 0 DNS -
  Dolista Jan 1987 2 Kralupy145.72 60 0.00 0 DNS -
  Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha156.47 56 0.00 0 DNS -
  Smažík Jiří 1991 2 L.Žatec145.27 104 0.00 0 DNS -
  Kyrián Luděk 1978 2 SK VS ČB149.95 102 0.00 0 DNS -
  Petříček Vojtěch 1994 2 L.Žatec153.42 102 0.00 0 DNS -
  Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov143.26 152 0.00 0 DNS -
  Volek Martin 1982 2 Val.Mez.138.24 158 0.00 0 DNS -
  Abraham Tomáš 1992 2+ Benátky149.37 208 0.00 0 DNS -
  Hájek Michal 1986 2+ Ostrava125.96 306 0.00 0 DNS -
  Němec Lukáš 1985 2 Olomouc146.25 356 0.00 0 DNS -
  Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 999 0.00 0 DNS -
  Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 0 DNS -
  Šedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 0 DNS -
  Maroul Ladislav 1968 2 Dukla B.0.00 999 0.00 0 DNS -
  Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 0 0.00 0 DNS -
  Blahník Miroslav 1980 2 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 DNS -
  Říha Zdeněk 1987 2 Třebech.0.00 0 0.00 0 DNS -
Oddíl

Historie procházení