vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

VZ ve slalomu - neděle

12.06.2011   řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
ředitel: Vladimír Jordán   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.0.00 0 92.70 0 92.70 34
2.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.100.80 2 98.00 0 98.005.30/5,726
3.2/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.103.40 0 100.80 0 100.808.10/8,722
4.3/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.114.90 4 102.50 2 104.5011.80/12,718
5.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk110.20 0 108.10 2 110.1017.40/18,814
6.2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí113.50 0 110.20 0 110.2017.50/18,910
7.4/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí122.30 0 113.90 0 113.9021.20/22,99
8.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel117.40 0 114.00 4 117.4024.70/26,68
9.5/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.124.40 8 121.20 0 121.2028.50/30,77
10.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel132.90 0 120.70 4 124.7032.00/34,56
11.2/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 O omouc126.30 2 126.00 0 126.0033.30/35,95
12.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.126.10 0 126.80 2 126.1033.40/36,04
13.3/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel132.50 0 128.10 4 132.1039.40/42,53
14.4/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel120.00 202 147.10 2 149.1056.40/60,82
15.5/ZSŠOTOLA Karel 1997 L tovel150.80 0 145.80 6 150.8058.10/62,71
16.6/DMOLEJNÍK Jan 1996 S Veselí150.20 2 0.00 999 152.2059.50/64,20
17.2/ZMKŘENEK Jakub 1999 V l.Mez.193.80 50 151.20 2 153.2060.50/65,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno116.60 0 119.00 0 116.60 13
2. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí120.40 2 120.70 0 120.704.10/3,59
3.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 Olomouc158.70 2 145.20 0 145.2028.60/24,55
4.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.146.80 2 145.80 0 145.8029.20/25,04
5.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc173.30 2 153.10 4 157.1040.50/34,73
6.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.180.70 0 168.80 6 174.8058.20/49,92
7.1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel177.30 0 0.00 0 177.3060.70/52,11
8.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 Val.Mez.185.20 2 179.90 0 179.9063.30/54,30
9.2/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 Litovel199.00 10 178.50 8 186.5069.90/59,90
10.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel241.90 52 225.60 102 293.90177.30/152,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁNOVÁ Pavlína
JORDÁN František
1992
1991
SKVeselí
Dukla B.
115.40 2 112.20 0 112.20 9
2.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
115.30 0 113.60 0 113.601.40/1,25
3.2/DMŽNIVA Marek
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 Val.Mez.
SKVeselí
130.70 2 0.00 0 132.7020.50/18,34
4.3/DMKOŠÍK Michal
TOMEČEK Michal
1995
1996
3 SKVeselí
SKVeselí
132.70 6 157.70 54 138.7026.50/23,63
5.1/ZMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
3 Olomouc
Olomouc
146.20 0 157.00 54 146.2034.00/30,32
6.1/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
143.60 4 142.10 6 147.6035.40/31,61
7.2/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
154.10 0 158.40 0 154.1041.90/37,30
8.2/ZSBAYEROVÁ Barbora
HUŇKOVÁ Nikola
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
164.60 4 162.00 4 166.0053.80/48,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.87.50 0 88.20 4 87.50 62
2.1/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava89.90 0 89.50 0 89.502.00/2,358
3.1/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí92.20 0 92.50 0 92.204.70/5,454
4. TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí96.00 4 93.60 0 93.606.10/7,050
5. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.94.30 0 93.70 0 93.706.20/7,146
6.1/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava94.40 0 97.20 2 94.406.90/7,942
7. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh95.20 2 93.20 4 97.209.70/11,138
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí98.10 0 100.00 2 98.1010.60/12,134
9.2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno98.80 0 100.70 2 98.8011.30/12,930
10.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc100.00 0 99.50 2 100.0012.50/14,326
11.2/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí101.50 0 100.40 0 100.4012.90/14,722
12.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž104.50 0 101.40 0 101.4013.90/15,921
13. LOVECKÝ Petr 1977 KKVeselí102.30 4 102.70 0 102.7015.20/17,420
14. BARCAJ Adam 1988 Přerov106.60 0 103.60 0 103.6016.10/18,419
15.2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí105.30 0 104.10 0 104.1016.60/19,018
16. TŮMA Jan 1979 KKVeselí108.90 2 106.00 0 106.0018.50/21,117
17.3/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.106.90 0 106.30 4 106.9019.40/22,216
18.4/DMPAPP Daniel 1995 Přerov115.10 0 108.00 0 108.0020.50/23,415
19. ŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí112.40 4 108.30 0 108.3020.80/23,814
20. BŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí115.50 0 109.20 0 109.2021.70/24,813
21.2/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník107.60 2 110.80 2 109.6022.10/25,312
22. TŮMA Jiří 1981 KKVeselí111.90 0 109.80 0 109.8022.30/25,511
23.5/DMCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí113.40 0 111.40 0 111.4023.90/27,310
24.3/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc111.80 2 111.60 0 111.6024.10/27,59
25.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc117.50 0 124.20 0 117.5030.00/34,38
26.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc119.30 0 121.40 0 119.3031.80/36,37
27.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk119.60 2 117.60 4 121.6034.10/39,06
27.6/DMŠVUB Jakub 1996 Šumperk142.20 4 119.60 2 121.6034.10/39,05
29. SKÁCELÍK Radek 1992 Přerov127.70 2 122.10 0 122.1034.60/39,54
30.2/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc125.60 2 123.00 0 123.0035.50/40,63
31.3/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.124.50 0 121.10 2 123.1035.60/40,72
32.7/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 Olomouc127.90 2 123.70 0 123.7036.20/41,41
33.8/DMBARGEL Radek 1996 Šumperk128.60 2 126.40 0 126.4038.90/44,50
34.5/ZSMOTYČKA Marek 1998 SKVeselí136.80 6 132.50 2 134.5047.00/53,70
35.6/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž134.10 6 129.40 6 135.4047.90/54,70
36.9/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 KK Brno130.30 6 136.60 0 136.3048.80/55,80
37.7/ZSLINEK Ondřej 1998 Olomouc137.50 0 136.60 0 136.6049.10/56,10
38.8/ZSŠOTOLA Karel 1997 Litovel141.60 0 139.50 0 139.5052.00/59,40
39.9/ZSPATÁK Jan 1997 Litovel150.20 52 137.70 4 141.7054.20/61,90
40.4/ZMČÁŇ Libor 1999 Val.Mez.140.00 4 153.80 2 144.0056.50/64,60
41.5/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.166.80 0 154.70 50 166.8079.30/90,60
42.10/DMTOMEČEK Michal 1996 SKVeselí117.80 100 125.40 54 179.4091.90/105,00
43.1/PZSOUČEK Tomáš 2003 Olomouc198.70 4 203.60 0 202.70115.20/131,70
44.10/ZSMATÉ Zdeněk 1998 Olomouc178.70 54 177.90 52 229.90142.40/162,70
45.6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc195.80 52 183.20 52 235.20147.70/168,80
46.2/PZCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí199.80 56 214.60 54 255.80168.30/192,30
47.3/PZLONÍK Matěj 2001 Olomouc194.00 150 195.30 250 344.00256.50/293,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí99.70 50 96.60 0 96.60 30
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno103.70 0 105.50 0 103.707.10/7,326
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník108.50 2 108.10 0 108.1011.50/11,922
4. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh110.60 0 108.20 2 110.2013.60/14,118
5.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.123.50 0 118.10 0 118.1021.50/22,314
6.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.119.10 0 119.30 0 119.1022.50/23,313
7.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc143.22 100 120.80 0 120.8024.20/25,112
8.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc124.20 50 121.00 0 121.0024.40/25,311
9.1/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk123.90 4 122.00 0 122.0025.40/26,310
10.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž136.10 2 126.30 0 126.3029.70/30,79
11. PULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 Kroměříž129.50 0 125.00 2 127.0030.40/31,58
12.3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel142.90 2 129.80 2 131.8035.20/36,47
13.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.134.40 0 132.80 0 132.8036.20/37,56
14.2/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc132.90 0 136.80 4 132.9036.30/37,65
15.3/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc141.90 0 134.30 0 134.3037.70/39,04
16.5/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 KK Brno154.20 2 134.20 2 136.2039.60/41,03
17.4/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž142.60 0 138.50 0 138.5041.90/43,42
18.4/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 Litovel149.40 0 140.50 0 140.5043.90/45,41
19.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel138.70 4 139.60 2 141.6045.00/46,60
20. STOLIČKOVÁ Karolína 1991 Kroměříž145.70 4 174.90 4 149.7053.10/55,00
21.5/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno166.80 0 166.20 2 166.8070.20/72,70
22.6/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.194.00 52 177.40 4 181.4084.80/87,80
23.5/DMŠVIHELOVÁ Vanda 1995 Olomouc183.00 60 214.10 50 243.00146.40/151,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3