vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Písecké slalomy - neděle

17.07.2011   řeka Otava, slalomová dráha
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna st.
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPechlát Hynek 1995 2 Sušice84.60 2 81.49 0 81.49 78
2.2/DMZvolánek Jan 1995 2 Bechyně85.58 4 82.82 0 82.821.33/1,674
3.1/VMPrell Pavel 1976 2+ Kralupy83.18 2 83.49 2 85.183.69/4,570
4.2/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz85.62 6 85.33 2 87.335.84/7,266
5.3/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice86.66 4 85.50 2 87.506.01/7,462
6.4/VMBoček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB95.49 2 91.38 0 91.389.89/12,158
7.1/DSŠrámek Ondřej 1994 2 Sušice90.85 2 89.64 4 92.8511.36/13,954
8.1/VChod Václav 1961 2 Blovice94.38 2 93.49 2 95.4914.00/17,250
9.3/DMŠtětka Matěj 1996 2 SKVS ČB96.47 8 95.70 2 97.7016.21/19,946
10.1/ŽSPetřík Matouš 1997 2 USK Pha96.09 2 94.90 56 98.0916.60/20,442
11.1/Kysela David 1977 3 Kralupy104.04 2 98.24 0 98.2416.75/20,638
12.2/VŠtětka Petr 1965 2 SKVS ČB97.88 2 97.18 2 99.1817.69/21,734
13.2/Eisner Tomáš 1987 3 Loko Plz98.85 2 96.06 4 100.0618.57/22,830
14.3/Dolista Jan 1987 2 Kralupy96.80 4 95.64 50 100.8019.31/23,726
15.2/ŽSJáša Filip 1997 3 SKVS ČB101.19 0 105.37 6 101.1919.70/24,225
16.1/ŽMZima Tomáš 2000 2 Roudnice97.27 4 99.81 6 101.2719.78/24,324
17.4/Jilma Martin 1989 3 L.Tábor95.90 6 100.41 16 101.9020.41/25,023
18.4/DMFiala Jan 1996 3 SKVS ČB96.50 8 101.13 12 104.5023.01/28,222
19.2/DSKratochvíl Daniel 1994 3 ČSAD Plz99.53 6 102.99 4 105.5324.04/29,521
20.3/ŽSLerch Adam 1998 3 Klášter.106.90 4 104.14 2 106.1424.65/30,220
21.1/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus110.99 2 106.04 2 108.0426.55/32,619
22.2/ŽMLhota Matyáš 1999 3 USK Pha109.85 4 112.30 8 113.8532.36/39,718
23.5/VMDvořák Vít 1971 0 HapyLife107.58 8 114.26 4 115.5834.09/41,817
24.2/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.116.31 0 122.92 4 116.3134.82/42,716
25.3/ŽMPetříček Jakub 2000 3 L.Žatec122.64 4 115.46 2 117.4635.97/44,115
26.3/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha116.52 6 114.81 4 118.8137.32/45,814
27.6/VMJáša Radek 1967 3 SKVS ČB113.31 6 116.74 4 119.3137.82/46,413
28.4/ŽMZvolánek Filip 1999 3 Bechyně117.42 2 111.86 10 119.4237.93/46,512
29.3/VJilma Ivan 1957 3 L.Tábor119.09 4 117.78 2 119.7838.29/47,011
30.1/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn146.52 102 119.90 0 119.9038.41/47,10
31.5/ŽMBeran Václav 2000 0 USK Pha119.97 0 123.54 8 119.9738.48/47,210
32.5/Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky117.03 4 110.58 12 121.0339.54/48,59
33.7/VMRadil Jiří 1968 0 HapyLife117.49 4 110.32 14 121.4940.00/49,18
34.6/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn140.28 10 119.81 2 121.8140.32/49,57
35.8/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek132.16 8 116.61 6 122.6141.12/50,56
36.2/PŽLhota Kryštof 2002 - USK Pha137.73 2 126.17 0 126.1744.68/54,80
37.4/VSHeger Miroslav 1955 3 Rakovník127.33 4 122.77 4 126.7745.28/55,65
38.7/ŽMKoubík Ondřej 1999 3 Boh.Pha129.86 4 118.04 10 128.0446.55/57,14
39.8/ŽMBárta Jan 2000 0 Kralupy122.04 6 121.79 66 128.0446.55/57,13
40.3/PŽMalý Filip 2002 - KVSPísek136.70 16 128.33 2 130.3348.84/59,90
41.9/ŽMVenc Alexandr 1999 3 Dukla B.126.15 6 130.85 8 132.1550.66/62,22
42.5/VSZýka Petr 1951 3 ČSAD Plz139.81 10 126.99 6 132.9951.50/63,21
43.4/ŽSBareš Antonín 1998 0 Štětí146.54 8 138.42 2 140.4258.93/72,30
44.9/VMLhota David 1971 0 HapyLife136.96 8 130.49 10 140.4959.00/72,40
45.4/PŽŠvejd Jakub 2001 - Sušice133.04 8 134.08 12 141.0459.55/73,10
46.5/PŽLerch Eduard 2002 - Klášter.138.67 4 139.23 6 142.6761.18/75,10
47.10/ŽMWallisch Vít 1999 0 USK Pha160.40 10 135.61 8 143.6162.12/76,20
48.6/PŽHoral Vojtěch 2002 - Horš.Týn147.24 0 145.72 16 147.2465.75/80,70
49.7/PŽŠvejd Jan 2004 - Sušice187.13 14 166.33 12 178.3396.84/118,80
50.8/PŽTáborský Jan 2003 - Horš.Týn170.62 62 132.20 56 188.20106.71/130,90
51.9/PŽKalina Vojtěch 2001 - Vlašim178.03 60 176.82 12 188.82107.33/131,70
52.5/ŽSFormánek Lukáš 1997 0 SKVS ČB220.42 204 202.06 156 358.06276.57/339,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Krejčová Kristýna 1991 2+ Kralupy95.00 6 94.38 4 98.38 39
2.1/VMGalušková Anna 1970 2 Sušice101.99 0 100.89 2 101.993.61/3,735
3.2/Zýková Barbora 1990 2+ Kralupy104.06 4 102.00 0 102.003.62/3,731
4.1/ŽSKoblencová Anna 1997 2 Kralupy105.44 10 100.23 2 102.233.85/3,927
5.1/VBenešová Marie 1961 3 Sušice102.43 2 101.47 6 104.436.05/6,123
6.1/DSDvořáková Jitka 1994 2+ SKVS ČB104.59 0 102.56 2 104.566.18/6,319
7.3/Pártlová Andrea 1988 3 Č.Kruml.105.88 6 103.98 4 107.989.60/9,815
8.1/PŽGalušková Antonie 2001 - Sušice113.93 10 109.26 0 109.2610.88/11,10
9.4/Kudějová Kristýna 1988 3 Kralupy110.02 2 116.19 10 112.0213.64/13,914
10.2/ŽSBrázdová Johana 1997 3 Kralupy113.67 8 112.86 2 114.8616.48/16,813
11.3/ŽSDušková Kateřina 1998 3 USK Pha119.20 6 115.41 0 115.4117.03/17,312
12.5/Černá Lucie 1977 2 Kadaň110.86 6 112.77 6 116.8618.48/18,811
13.2/VMBorská Alena 1976 3 Rakovník117.71 2 115.70 2 117.7019.32/19,610
14.6/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor118.23 2 122.12 54 120.2321.85/22,29
15.2/PŽDvořáková Eliška 2001 - USK Pha123.50 8 116.14 6 122.1423.76/24,20
16.1/ŽMDušková Michala 2000 0 USK Pha124.56 4 120.84 2 122.8424.46/24,98
17.1/DMPrüherová Alžběta 1996 3 SKVS ČB133.99 8 121.64 2 123.6425.26/25,77
18.7/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus120.77 6 119.50 6 125.5027.12/27,66
19.8/Veselá Jitka 1991 3 Klatovy128.63 4 131.40 6 132.6334.25/34,85
20.2/DMHajduchová Adéla 1996 3 KVSPísek117.66 16 132.79 6 133.6635.28/35,94
21.3/PŽŽatecká Nikola 2002 - KVSPísek137.34 4 134.59 4 138.5940.21/40,90
22.4/ŽSPetriláková Ludmila 1998 0 Hubertus132.54 8 146.37 4 140.5442.16/42,93
23.2/ŽMHolická Adéla 1999 3 Dukla B.133.16 12 152.14 10 145.1646.78/47,62
24.3/VMBeranová Eliška 1970 3 KV Pha 4136.04 58 141.64 6 147.6449.26/50,11
25.3/ŽMMalá Kateřina 2000 0 KVSPísek200.08 10 162.89 2 164.8966.51/67,60
26.4/PŽStrasserová Bára 2001 - L.Žatec177.14 4 180.52 4 181.1482.76/84,10
27.5/PŽPražáková Nela 2003 - VS Tábor213.68 210 203.83 160 363.83265.45/269,80
28.4/VMŽatecká Soňa 1976 0 KVSPísek0.00 0 163.93 206 369.93271.55/276,00
29.6/PŽPajmová Sandra 2002 - Kadaň65.46 702 71.14 802 767.46669.08/680,10
30.7/PŽPechlátová Nikola 2004 - Sušice126.62 704 115.01 900 830.62732.24/744,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB89.14 0 90.18 2 89.14 46
2.1/Jícha Dušan 1982 3 So Písek91.69 2 90.54 0 90.541.40/1,642
3.1/DMMatula Roman 1996 2+ Kralupy93.92 6 94.82 2 96.827.68/8,638
4.2/Hrádek Petr 1987 2 So Písek97.05 0 98.44 4 97.057.91/8,934
5.3/Háša Michal 1981 2 Bechyně94.23 4 92.79 6 98.239.09/10,230
6.2/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy98.64 0 102.28 6 98.649.50/10,726
7.4/Novák Martin 1991 3 Č.Kruml.97.96 4 109.07 2 101.9612.82/14,422
8.3/VMTáborský Pavel 1972 3 Horš.Týn101.99 0 103.84 6 101.9912.85/14,418
9.4/VMBoček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB103.39 0 101.38 4 103.3914.25/16,017
10.5/Pokorný Ondřej 1985 3 KVSPísek97.31 8 103.29 2 105.2916.15/18,116
11.1/ŽSLerch Adam 1998 2 Klášter.107.41 2 105.65 0 105.6516.51/18,515
12.1/ŽMZima Tomáš 2000 3 Roudnice106.23 2 109.25 2 108.2319.09/21,414
13.1/VKuna Alois 1960 3 SKVS ČB106.01 0 104.41 4 108.4119.27/21,613
14.5/VMKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L111.26 2 107.48 2 109.4820.34/22,812
15.2/VKeller Miloslav 1962 3 VS Tábor110.70 4 106.09 4 110.0920.95/23,511
16.2/ŽMLhota Matyáš 1999 3 USK Pha106.14 4 107.32 4 110.1421.00/23,610
17.3/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor116.85 4 111.67 2 113.6724.53/27,59
18.4/VHoral Martin 1957 3 Horš.Týn113.02 4 109.44 6 115.4426.30/29,58
19.2/ŽSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB126.64 54 111.95 4 115.9526.81/30,17
20.3/ŽSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek114.97 6 116.20 0 116.2027.06/30,46
21.6/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice114.40 2 112.45 106 116.4027.26/30,65
22.6/Saiko Tomáš 1986 3 Č.Kruml.116.41 2 118.42 0 118.4129.27/32,84
23.2/DMŠtětka Matěj 1996 0 SKVS ČB119.60 6 126.39 4 125.6036.46/40,93
24.7/VMLerch David 1972 0 Klášter.124.61 4 139.53 54 128.6139.47/44,32
25.7/Kysela David 1977 0 Kralupy134.77 2 129.56 0 129.5640.42/45,31
26.3/ŽMWendl Denis 2000 0 Horš.Týn150.13 6 131.42 4 135.4246.28/51,90
27.5/VKrofta Zdeněk 1959 0 VS Tábor138.85 4 137.51 0 137.5148.37/54,30
28.1/VSKrejčí Antonín 1955 0 Kralupy123.29 200 148.13 0 148.1358.99/66,20
29.4/ŽSBareš Antonín 1998 0 Štětí0.00 0 162.01 200 362.01272.87/306,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ŽSKoblencová Anna 1997 0 Kralupy124.46 2 120.04 0 120.04 9
2.1/Krejčová Kristýna 1991 2 Kralupy115.09 6 0.00 0 121.091.05/0,95
3.2/Černá Lucie 1977 2 Kadaň128.02 0 121.98 0 121.981.94/1,61
4.3/Kudějová Kristýna 1988 0 Kralupy0.00 0 143.10 6 149.1029.06/24,20
5.1/DMPrüherová Alžběta 1996 0 SKVS ČB156.56 12 158.94 12 168.5648.52/40,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSBenhák Ladislav
Benhák Jiří
1954
1956
2 SKVS ČB
Jablonec
106.87 2 108.60 6 108.87 18
2.1/Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
3 Bechyně
Bechyně
122.69 6 113.07 2 115.076.20/5,714
3.2/Osochovská Michaela
Wendl Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
117.45 8 114.64 4 118.649.77/9,010
4.3/Krejčí Antonín
Krejčí Hynek
1955
1977
0 Kralupy
Roztoky
134.78 6 133.17 4 137.1728.30/26,06
5.4/Pospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
126.17 12 129.33 62 138.1729.30/26,95
6.1/VParaniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
142.98 10 133.49 6 139.4930.62/28,14
7.1/DMBárta Jan
Matula Roman
1920
2000
3 Kralupy
Kralupy
128.58 12 136.68 60 140.5831.71/29,13
8.2/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
145.05 58 143.20 6 149.2040.33/37,02
9.5/Kudějová Kristýna
Johanides Milan
1988
1975
0 Kralupy
Kralupy
154.65 6 144.19 10 154.1945.32/41,61
10.1/ŽSBrázdová Johana
Koblencová Anna
1997
1997
0 Kralupy
Kralupy
147.27 12 151.94 10 159.2750.40/46,30
11.1/ŽMVenc Alexandr
Koubík Ondřej
1999
1999
0 Dukla B.
Boh.Pha
171.74 10 201.89 16 181.7472.87/66,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3