Písecké slalomy - neděle

17.07.2011   řeka Otava, slalomová dráha
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna st.
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB89.14 0 90.18 2 89.14 46
2.1/Jícha Dušan 1982 3 So Písek91.69 2 90.54 0 90.541.40/1,642
3.1/DMMatula Roman 1996 2+ Kralupy93.92 6 94.82 2 96.827.68/8,638
4.2/Hrádek Petr 1987 2 So Písek97.05 0 98.44 4 97.057.91/8,934
5.3/Háša Michal 1981 2 Bechyně94.23 4 92.79 6 98.239.09/10,230
6.2/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy98.64 0 102.28 6 98.649.50/10,726
7.4/Novák Martin 1991 3 Č.Kruml.97.96 4 109.07 2 101.9612.82/14,422
8.3/VMTáborský Pavel 1972 3 Horš.Týn101.99 0 103.84 6 101.9912.85/14,418
9.4/VMBoček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB103.39 0 101.38 4 103.3914.25/16,017
10.5/Pokorný Ondřej 1985 3 KVSPísek97.31 8 103.29 2 105.2916.15/18,116
11.1/ŽSLerch Adam 1998 2 Klášter.107.41 2 105.65 0 105.6516.51/18,515
12.1/ŽMZima Tomáš 2000 3 Roudnice106.23 2 109.25 2 108.2319.09/21,414
13.1/VKuna Alois 1960 3 SKVS ČB106.01 0 104.41 4 108.4119.27/21,613
14.5/VMKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L111.26 2 107.48 2 109.4820.34/22,812
15.2/VKeller Miloslav 1962 3 VS Tábor110.70 4 106.09 4 110.0920.95/23,511
16.2/ŽMLhota Matyáš 1999 3 USK Pha106.14 4 107.32 4 110.1421.00/23,610
17.3/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor116.85 4 111.67 2 113.6724.53/27,59
18.4/VHoral Martin 1957 3 Horš.Týn113.02 4 109.44 6 115.4426.30/29,58
19.2/ŽSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB126.64 54 111.95 4 115.9526.81/30,17
20.3/ŽSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek114.97 6 116.20 0 116.2027.06/30,46
21.6/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice114.40 2 112.45 106 116.4027.26/30,65
22.6/Saiko Tomáš 1986 3 Č.Kruml.116.41 2 118.42 0 118.4129.27/32,84
23.2/DMŠtětka Matěj 1996 0 SKVS ČB119.60 6 126.39 4 125.6036.46/40,93
24.7/VMLerch David 1972 0 Klášter.124.61 4 139.53 54 128.6139.47/44,32
25.7/Kysela David 1977 0 Kralupy134.77 2 129.56 0 129.5640.42/45,31
26.3/ŽMWendl Denis 2000 0 Horš.Týn150.13 6 131.42 4 135.4246.28/51,90
27.5/VKrofta Zdeněk 1959 0 VS Tábor138.85 4 137.51 0 137.5148.37/54,30
28.1/VSKrejčí Antonín 1955 0 Kralupy123.29 200 148.13 0 148.1358.99/66,20
29.4/ŽSBareš Antonín 1998 0 Štětí0.00 0 162.01 200 362.01272.87/306,10
Oddíl

Historie procházení