vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota

06.08.2011   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POKORNÝ Ondřej 1985 3 KVSPísek126.63 0 125.07 2 126.63 17
2.1/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice126.68 0 127.00 4 126.680.05/0,013
3. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV130.70 2 129.48 0 129.482.85/2,39
4.1/DMPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice130.31 0 131.58 2 130.313.68/2,98
5.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB132.95 0 131.17 0 131.174.54/3,67
6.1/VHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn131.29 4 134.31 0 134.317.68/6,16
7.2/VNAVARA Vladimír 1963 Loko Plz141.01 0 135.96 0 135.969.33/7,45
8.3/VKROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor156.57 0 148.64 0 148.6422.01/17,44
9. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor152.36 10 148.00 2 150.0023.37/18,53
10.1/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.147.73 6 151.63 0 151.6325.00/19,72
11.1/DSKROFTA Dominik 1993 VS Tábor0.00 999 210.12 118 328.12201.49/159,11

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice121.40 0 121.63 4 121.40 18
2.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 3 Sušice125.74 0 125.42 0 125.424.02/3,314
3.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice127.81 2 127.12 0 127.125.72/4,710
4. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy127.10 2 127.46 0 127.466.06/5,06
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor140.95 6 134.63 4 138.6317.23/14,25
6.1/PZGALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice145.58 2 140.58 0 140.5819.18/15,80
7. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy149.72 4 146.11 2 148.1126.71/22,04
8.2/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec147.78 2 148.38 2 149.7828.38/23,40
9.1/DMMAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus149.81 6 153.51 2 155.5134.11/28,13
10.2/ZSPETRILÁKOVÁ Ludmil 2000 Hubertus150.34 6 152.94 8 156.3434.94/28,82
11.3/PZKYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice175.37 2 161.22 2 163.2241.82/34,40
12.1/ZMJANDOVÁ Barbora 2000 L.Žatec175.20 8 164.35 0 164.3542.95/35,41
13.4/PZSTRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec182.44 8 173.32 2 175.3253.92/44,40
14.2/ZMMALÁ Kateřina 2000 KVSPísek183.89 0 178.04 0 178.0456.64/46,70
15.5/PZPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 VS Tábor234.66 10 229.96 10 239.96118.56/97,70
16.6/PZVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor249.56 74 268.55 64 323.56202.16/166,50
17.7/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice203.62 652 165.08 750 855.62734.22/604,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
Sušice
Rakovník
142.48 6 140.79 2 142.79 6
2.1/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
Sláv.KV
Sláv.KV
155.31 0 0.00 999 155.3112.52/8,82
3. JACOŠ Pavel
KUBÁT Jiří
1988
1988
Sláv.KV
Sláv.KV
156.41 6 154.73 6 160.7317.94/12,61
4.1/PZKLÍMA Jan
KLÍMA Vojtěch
1998
2002
Č.Kruml.
Č.Kruml.
182.55 8 186.45 16 190.5547.76/33,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz107.66 0 107.22 0 107.22 62
2. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV108.64 0 108.80 0 108.641.42/1,358
3. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice107.00 4 108.68 0 108.681.46/1,454
4.2/VMMILYÁN Daniel 1971 3 L.Žatec109.41 0 112.47 0 109.412.19/2,050
5.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB111.69 0 111.53 0 111.534.31/4,046
6.1/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice109.47 4 110.73 6 113.476.25/5,842
7.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.48 2 112.37 2 114.377.15/6,738
8. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV116.17 0 116.24 0 116.178.95/8,334
9.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice119.33 4 116.87 0 116.879.65/9,030
10. EISNER Tomáš 1987 3 Loko Plz120.35 2 116.09 2 118.0910.87/10,126
11.5/VMSAJDL František 1970 3 L.Žatec120.22 0 119.84 0 119.8412.62/11,825
12.1/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 3 ČSAD Plz120.74 0 125.69 2 120.7413.52/12,624
13.6/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec126.62 0 123.00 2 125.0017.78/16,623
14.7/VMPANZER Aleš 1974 3 Loko Plz133.13 4 123.50 2 125.5018.28/17,022
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.130.16 0 129.18 0 129.1821.96/20,521
16.8/VMRADIL Jiří 1968 HapyLife129.77 6 130.32 0 130.3223.10/21,520
17.9/VMWEISSAR Petr 1970 Loko Plz0.00 999 131.50 0 131.5024.28/22,619
18.1/ZSRADIL Jakub 1998 3 USK Pha129.57 2 132.36 0 131.5724.35/22,718
19.1/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky131.76 0 136.48 2 131.7624.54/22,917
20. MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov131.97 4 134.49 2 135.9728.75/26,816
21.2/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice132.13 4 135.23 6 136.1328.91/27,015
22.2/DMSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz147.59 2 138.47 0 138.4731.25/29,114
23. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV133.11 8 131.77 8 139.7732.55/30,413
24. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV133.27 8 130.27 10 140.2733.05/30,812
25.1/PZMILYÁN David 2001 L.Žatec139.47 2 140.59 0 140.5933.37/31,10
26.2/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.143.41 0 144.91 0 143.4136.19/33,811
27.2/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz142.48 2 142.45 2 144.4537.23/34,710
28.3/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník150.07 2 143.54 2 145.5438.32/35,79
29.2/PZKLEMENT Maxim 2001 Roudnice153.20 8 144.09 2 146.0938.87/36,30
30.3/ZSSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky145.21 6 142.06 12 151.2143.99/41,08
31.3/ZMPETŘÍČEK Jakub 2000 3 L.Žatec145.60 6 143.17 10 151.6044.38/41,47
32.4/ZMNESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec153.30 2 152.08 0 152.0844.86/41,86
33.4/ZSBINDER Martin 1997 Roudnice163.16 6 152.44 2 154.4447.22/44,05
34.3/PZMALÝ Filip 2002 KVSPísek154.05 6 153.35 6 159.3552.13/48,60
35.4/PZHORAL Vojtěch 2002 Horš.Týn157.61 4 168.98 4 161.6154.39/50,70
36.5/PZŠVEJD Jakub 2001 Sušice158.94 4 161.39 4 162.9455.72/52,00
37.6/PZKALINA Vojtěch 2001 Vlašim169.40 2 170.88 0 170.8863.66/59,40
38.7/PZKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.177.51 0 167.15 4 171.1563.93/59,60
39.10/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor171.42 8 169.96 6 175.9668.74/64,14
40.8/PZŠVEJD Jan 2004 Sušice217.95 8 205.37 12 217.37110.15/102,70
41.9/PZVANĚK Matěj 2004 VS Tábor304.63 74 290.04 174 378.63271.41/253,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3