VZ ve slalomu - sobota

06.08.2011   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz107.66 0 107.22 0 107.22 62
2. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV108.64 0 108.80 0 108.641.42/1,358
3. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice107.00 4 108.68 0 108.681.46/1,454
4.2/VMMILYÁN Daniel 1971 3 L.Žatec109.41 0 112.47 0 109.412.19/2,050
5.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB111.69 0 111.53 0 111.534.31/4,046
6.1/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice109.47 4 110.73 6 113.476.25/5,842
7.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.48 2 112.37 2 114.377.15/6,738
8. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV116.17 0 116.24 0 116.178.95/8,334
9.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice119.33 4 116.87 0 116.879.65/9,030
10. EISNER Tomáš 1987 3 Loko Plz120.35 2 116.09 2 118.0910.87/10,126
11.5/VMSAJDL František 1970 3 L.Žatec120.22 0 119.84 0 119.8412.62/11,825
12.1/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 3 ČSAD Plz120.74 0 125.69 2 120.7413.52/12,624
13.6/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec126.62 0 123.00 2 125.0017.78/16,623
14.7/VMPANZER Aleš 1974 3 Loko Plz133.13 4 123.50 2 125.5018.28/17,022
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.130.16 0 129.18 0 129.1821.96/20,521
16.8/VMRADIL Jiří 1968 HapyLife129.77 6 130.32 0 130.3223.10/21,520
17.9/VMWEISSAR Petr 1970 Loko Plz0.00 999 131.50 0 131.5024.28/22,619
18.1/ZSRADIL Jakub 1998 3 USK Pha129.57 2 132.36 0 131.5724.35/22,718
19.1/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky131.76 0 136.48 2 131.7624.54/22,917
20. MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov131.97 4 134.49 2 135.9728.75/26,816
21.2/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice132.13 4 135.23 6 136.1328.91/27,015
22.2/DMSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz147.59 2 138.47 0 138.4731.25/29,114
23. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV133.11 8 131.77 8 139.7732.55/30,413
24. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV133.27 8 130.27 10 140.2733.05/30,812
25.1/PZMILYÁN David 2001 L.Žatec139.47 2 140.59 0 140.5933.37/31,10
26.2/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.143.41 0 144.91 0 143.4136.19/33,811
27.2/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz142.48 2 142.45 2 144.4537.23/34,710
28.3/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník150.07 2 143.54 2 145.5438.32/35,79
29.2/PZKLEMENT Maxim 2001 Roudnice153.20 8 144.09 2 146.0938.87/36,30
30.3/ZSSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky145.21 6 142.06 12 151.2143.99/41,08
31.3/ZMPETŘÍČEK Jakub 2000 3 L.Žatec145.60 6 143.17 10 151.6044.38/41,47
32.4/ZMNESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec153.30 2 152.08 0 152.0844.86/41,86
33.4/ZSBINDER Martin 1997 Roudnice163.16 6 152.44 2 154.4447.22/44,05
34.3/PZMALÝ Filip 2002 KVSPísek154.05 6 153.35 6 159.3552.13/48,60
35.4/PZHORAL Vojtěch 2002 Horš.Týn157.61 4 168.98 4 161.6154.39/50,70
36.5/PZŠVEJD Jakub 2001 Sušice158.94 4 161.39 4 162.9455.72/52,00
37.6/PZKALINA Vojtěch 2001 Vlašim169.40 2 170.88 0 170.8863.66/59,40
38.7/PZKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.177.51 0 167.15 4 171.1563.93/59,60
39.10/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor171.42 8 169.96 6 175.9668.74/64,14
40.8/PZŠVEJD Jan 2004 Sušice217.95 8 205.37 12 217.37110.15/102,70
41.9/PZVANĚK Matěj 2004 VS Tábor304.63 74 290.04 174 378.63271.41/253,10
Oddíl

Historie procházení