vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - neděle

07.08.2011   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice121.14 4 117.69 0 117.69 17
2. POKORNÝ Ondřej 1985 3 KVSPísek117.72 2 119.17 2 119.722.03/1,713
3. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV121.84 0 121.18 2 121.844.15/3,59
4.1/VHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn125.07 0 127.77 6 125.077.38/6,38
5.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB128.86 0 123.10 2 125.107.41/6,37
6.1/DMPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice127.58 2 135.51 6 129.5811.89/10,16
7.2/VNAVARA Vladimír 1963 Loko Plz131.66 2 130.57 0 130.5712.88/10,95
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor140.96 2 134.92 0 134.9217.23/14,64
9.3/VKROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor147.31 2 136.73 0 136.7319.04/16,23
10.1/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.139.07 0 135.27 2 137.2719.58/16,62
11.1/DSKROFTA Dominik 1993 VS Tábor0.00 999 208.22 58 266.22148.53/126,21

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice119.81 2 116.54 0 116.54 18
2. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy117.45 2 117.67 0 117.671.13/1,014
3.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 3 Sušice119.06 0 118.17 0 118.171.63/1,410
4.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice119.79 0 120.56 0 119.793.25/2,86
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor134.03 4 129.64 2 131.6415.10/13,05
6.1/PZGALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice138.22 0 134.89 2 136.8920.35/17,50
7.2/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec144.91 0 140.60 0 140.6024.06/20,60
8. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy139.44 2 140.43 6 141.4424.90/21,44
9.2/ZSPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 Hubertus143.12 0 155.07 4 143.1226.58/22,83
10.3/PZKYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice156.75 2 148.02 0 148.0231.48/27,00
11.1/ZMJANDOVÁ Barbora 2000 L.Žatec155.53 2 149.72 6 155.7239.18/33,62
12.2/ZMMALÁ Kateřina 2000 KVSPísek163.99 0 163.62 2 163.9947.45/40,71
13.4/PZSTRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec163.58 4 171.69 2 167.5851.04/43,80
14.5/PZPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 VS Tábor207.47 10 208.98 8 216.98100.44/86,20
15.6/PZVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor228.21 14 213.41 4 217.41100.87/86,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVESELÝ Josef
HORAL Martin
1950
1957
Klatovy
Horš.Týn
142.70 2 136.85 2 138.85 7
2. JACOŠ Pavel
KUBÁT Jiří
1988
1988
Sláv.KV
Sláv.KV
149.84 4 0.00 999 153.8414.99/10,83
3.1/PZKLÍMA Jan
KLÍMA Vojtěch
1998
2002
Č.Kruml.
Č.Kruml.
172.12 8 172.47 10 180.1241.27/29,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz101.24 0 102.85 0 101.24 67
2. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice103.04 0 102.92 52 103.041.80/1,863
3. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV103.92 0 103.93 0 103.922.68/2,659
4.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.23 0 105.76 0 105.764.52/4,555
5.1/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice103.97 2 104.01 2 105.974.73/4,751
6.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice107.87 2 106.56 0 106.565.32/5,347
7. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV112.26 0 110.44 2 112.2611.02/10,943
8.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice112.37 0 112.75 0 112.3711.13/11,039
9.1/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 3 ČSAD Plz114.48 2 113.49 0 113.4912.25/12,135
10. EISNER Tomáš 1987 3 Loko Plz116.79 2 114.27 0 114.2713.03/12,931
11.4/VMPANZER Aleš 1974 3 Loko Plz114.89 0 115.99 0 114.8913.65/13,527
12.5/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec117.49 2 116.34 0 116.3415.10/14,926
13.6/VMWEISSAR Petr 1970 Loko Plz123.27 0 119.94 0 119.9418.70/18,525
14.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.122.11 0 121.25 0 121.2520.01/19,824
15. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV127.21 6 121.74 0 121.7420.50/20,223
16.7/VMRADIL Jiří 1968 HapyLife127.10 0 121.75 0 121.7520.51/20,322
17.8/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy123.80 2 121.77 0 121.7720.53/20,321
18.1/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice124.67 0 122.68 2 124.6723.43/23,120
19. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV128.12 4 125.86 0 125.8624.62/24,319
20.2/DMSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz126.08 0 128.47 0 126.0824.84/24,518
21.2/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky126.39 0 124.28 2 126.2825.04/24,717
22.1/ZSRADIL Jakub 1998 3 USK Pha124.98 4 124.97 2 126.9725.73/25,416
23.1/PZMILYÁN David 2001 L.Žatec135.61 0 127.30 0 127.3026.06/25,70
24.3/ZMPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy131.51 6 127.58 0 127.5826.34/26,015
25.2/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník135.66 0 131.31 0 131.3130.07/29,714
26.2/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.138.50 0 134.47 2 136.4735.23/34,813
27.3/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz138.56 2 135.14 2 137.1435.90/35,512
28.4/ZMPETŘÍČEK Jakub 2000 3 L.Žatec138.76 2 137.13 2 139.1337.89/37,411
29.2/PZKLEMENT Maxim 2001 Roudnice143.14 0 139.03 2 141.0339.79/39,30
30.3/ZSSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky138.57 8 136.68 6 142.6841.44/40,910
31.3/PZHORAL Vojtěch 2002 Horš.Týn155.82 52 145.89 0 145.8944.65/44,10
32.4/PZMALÝ Filip 2002 KVSPísek148.53 0 144.01 10 148.5347.29/46,70
33.4/ZSBINDER Martin 1997 Roudnice154.19 6 146.15 4 150.1548.91/48,39
34.5/PZŠVEJD Jakub 2001 Sušice160.21 2 147.22 4 151.2249.98/49,40
35.6/PZKALINA Vojtěch 2001 Vlašim159.13 6 159.73 2 161.7360.49/59,70
36.5/ZMNESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec181.05 2 158.18 4 162.1860.94/60,28
37.9/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor165.07 4 193.06 6 169.0767.83/67,07
38.7/PZKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.178.06 2 167.46 4 171.4670.22/69,40
39.8/PZŠVEJD Jan 2004 Sušice195.15 2 180.04 2 182.0480.80/79,80
40.9/PZVANĚK Matěj 2004 VS Tábor233.42 16 193.81 8 201.81100.57/99,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3