vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Memoriál J.Froňka st. - sobota

06.08.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.103.13 2 102.91 0 102.91 125
2. OBRAZTSOV Maxim 1987 0 Moscow Team102.19 2 105.75 102 104.191.28/1,20
3.1/DSCEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB105.34 52 106.88 2 108.885.97/5,8113
4. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn108.12 4 107.04 2 109.046.13/6,0101
5.2/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň112.23 2 119.72 50 114.2311.32/11,089
6.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja0.00 999 112.60 2 114.6011.69/11,483
7. BONDAR Alexander 1984 0 Moscow Team116.26 0 112.85 2 114.8511.94/11,60
8.1/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy115.33 4 111.82 4 115.8212.91/12,577
9. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.114.20 2 120.04 6 116.2013.29/12,971
10. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja116.39 6 121.32 52 122.3919.48/18,965
11. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy121.14 8 117.47 10 127.4724.56/23,959
12. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn142.45 10 125.74 4 129.7426.83/26,153
13.2/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy179.58 6 149.37 8 157.3754.46/52,947
14.1/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník155.81 8 172.11 8 163.8160.90/59,241
14.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK157.81 6 185.08 58 163.8160.90/59,235
16.3/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB113.25 52 112.08 54 165.2562.34/60,629
17.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB152.25 54 155.31 10 165.3162.40/60,623
18. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha110.74 56 126.47 52 166.7463.83/62,017
19. WIEDEMANN Maik 1985 0 SG Kanu Meißen119.86 52 113.40 56 169.4066.49/64,60
20.2/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB178.41 12 240.67 106 190.4187.50/85,011
21.1/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice193.70 56 190.12 2 192.1289.21/86,75
22.3/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.151.11 58 144.74 58 202.7499.83/97,04
23.3/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek227.27 154 246.27 12 258.27155.36/151,03
24.2/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.168.02 104 216.39 216 272.02169.11/164,32
25.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK381.75 60 264.98 10 274.98172.07/167,21
26.4/VRENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK153.66 152 0.00 999 305.66202.75/197,00
  RATAJ Antonín 1992 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice112.12 2 104.92 2 106.92 125
2.1/VMSADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.112.21 0 112.54 0 112.215.29/4,9113
3. KOLENC Bérénice 1992 0 U.s.c. Nay Canoe Kayak125.64 52 113.42 2 115.428.50/7,90
4. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice113.63 2 116.91 52 115.638.71/8,1101
5.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy117.55 0 115.20 4 117.5510.63/9,989
6. GUIET Pauline 1990 0 CLUB UNIVERSITAIRE PALOIS PYRE129.07 2 114.04 6 120.0413.12/12,30
7. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB117.51 6 121.70 4 123.5116.59/15,577
8. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.123.07 2 138.60 4 125.0718.15/17,071
9. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí127.44 52 120.03 6 126.0319.11/17,965
10.1/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy124.65 2 128.48 2 126.6519.73/18,559
11. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha128.91 152 120.89 6 126.8919.97/18,753
12. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn123.14 4 122.74 6 127.1420.22/18,947
13. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus127.50 4 185.03 54 131.5024.58/23,041
14.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň128.05 4 131.73 4 132.0525.13/23,535
15.2/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn137.41 8 130.27 4 134.2727.35/25,629
16. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.135.96 2 172.39 56 137.9631.04/29,023
17. ROMASHKINA Ekaterina 1974 0 DK Kayak Moskva134.38 8 156.39 8 142.3835.46/33,20
18. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň191.36 2 154.28 2 156.2849.36/46,217
19. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy171.40 54 162.26 8 170.2663.34/59,211
20.3/ZSBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy178.67 12 0.00 999 190.6783.75/78,35
21. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy144.87 54 142.73 58 198.8791.95/86,04
22.1/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 3 Dukla B.228.81 258 209.56 10 219.56112.64/105,33
23.1/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň184.38 66 160.10 208 250.38143.46/134,22
24.3/DMHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 KVSPísek149.44 212 179.33 108 287.33180.41/168,71
  KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
111.37 0 111.79 4 111.37 30
2. USHAKOV Artem
USHAKOV Anton
1990
1990
Moscow Team
Moscow Team
118.27 52 112.51 2 114.513.14/2,80
3. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
121.98 2 121.57 2 123.5712.20/11,018
4. SOLAREK Toni
TILMAN Gunz
1994
1994
SG Kanu Meißen
SG Kanu Meißen
128.38 4 123.29 2 125.2913.92/12,50
5.1/DSPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
128.23 10 124.39 2 126.3915.02/13,512
6. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
123.80 6 131.12 6 129.8018.43/16,56
7. KRUEGER Hans
SOMMER Paul
1996
1995
SG Einheit Spremberg
SG Einheit Spremberg
128.47 6 165.92 8 134.4723.10/20,70
8.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
Sláv.HK
Sláv.HK
161.52 160 151.61 56 207.6196.24/86,40
  HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBRIČAN Lukáš
MAŠEK Jan
1984
1978
2 Dukla B.
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.74 2 95.38 58 92.74 167
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.79 2 94.36 2 94.792.05/2,2155
3. BUYS Benjamin 1986 0 CLUB UNIVERSITAIRE PALOIS PYRE96.41 0 94.90 2 96.413.67/4,00
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus94.99 2 95.30 2 96.994.25/4,6143
5. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha102.55 4 98.87 0 98.876.13/6,6131
6. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod97.73 2 101.05 2 99.736.99/7,5119
7. CHABROL Romain 1986 0 Montpellier Agglomeration Cano103.81 50 99.16 2 101.168.42/9,10
8. DONNET Virgil 1991 0 Canoe Kayak Club Nimes104.49 4 98.29 4 102.299.55/10,30
9. WITKOWSKI Milton 1992 0 SG Einheit Spremberg101.79 2 112.66 4 103.7911.05/11,90
10.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy103.28 2 102.23 2 104.2311.49/12,4107
11. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.106.01 0 102.37 4 106.0113.27/14,3101
12. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy114.60 6 108.77 0 108.7716.03/17,395
13. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy109.42 0 107.16 2 109.1616.42/17,789
14.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy105.97 4 112.54 4 109.9717.23/18,683
15.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice122.42 2 110.23 0 110.2317.49/18,977
16.1/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně105.08 6 108.73 6 111.0818.34/19,871
17.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz115.25 2 108.27 4 112.2719.53/21,165
18.2/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha110.80 2 118.93 2 112.8020.06/21,659
19. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy116.14 2 121.29 54 118.1425.40/27,453
20.2/DMBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy119.76 4 116.06 4 120.0627.32/29,547
21.3/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha130.78 156 118.55 2 120.5527.81/30,041
22.3/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK131.39 4 122.40 2 124.4031.66/34,135
23. MIKUCKI Jonas 1997 0 SG Einheit Spremberg130.74 4 124.95 4 128.9536.21/39,00
24.1/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice118.01 52 128.27 2 130.2737.53/40,529
25.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice128.32 4 128.55 2 130.5537.81/40,823
26.4/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz121.08 10 116.06 54 131.0838.34/41,317
27. KYSELA David 1977 3 Kralupy128.08 4 130.18 2 132.0839.34/42,416
28. ROMASHKIN Dmitry 1968 0 DK Kayak Moskva127.94 8 123.41 56 135.9443.20/46,60
29. FELIX Petr 1982 3 Kralupy127.99 8 133.98 56 135.9943.25/46,615
30.3/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB127.08 10 132.31 10 137.0844.34/47,814
31.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy133.80 4 141.30 104 137.8045.06/48,613
32. KHOMCHENKO Andrey 1981 0 DK Kayak Moskva150.50 10 133.88 4 137.8845.14/48,70
33. HRON Robin 1979 3 Kralupy136.46 4 135.52 10 140.4647.72/51,512
34. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy140.29 8 207.85 14 148.2955.55/59,911
35.2/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha142.87 6 145.13 56 148.8756.13/60,510
36.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK145.18 6 171.11 4 151.1858.44/63,09
37.5/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB143.79 10 150.51 8 153.7961.05/65,88
38.4/DMŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.146.53 14 167.11 110 160.5367.79/73,17
39.6/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník153.65 8 157.25 10 161.6568.91/74,36
40.4/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim190.76 56 154.56 10 164.5671.82/77,45
41.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník187.97 58 164.35 6 170.3577.61/83,74
42.7/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň193.63 106 190.78 8 198.78106.04/114,33
43.5/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.185.23 66 168.24 60 228.24135.50/146,12
44.6/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn173.01 56 237.90 102 229.01136.27/146,91
  MAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB147.99 8 164.16 6 155.99 14
2.1/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy159.56 2 0.00 999 161.565.57/3,68
3.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň203.08 158 170.89 12 182.8926.90/17,22
4.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn208.50 6 175.66 8 183.6627.67/17,71
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3