Memoriál J.Froňka st. - sobota

06.08.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.74 2 95.38 58 92.74 167
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.79 2 94.36 2 94.792.05/2,2155
3. BUYS Benjamin 1986 0 CLUB UNIVERSITAIRE PALOIS PYRE96.41 0 94.90 2 96.413.67/4,00
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus94.99 2 95.30 2 96.994.25/4,6143
5. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha102.55 4 98.87 0 98.876.13/6,6131
6. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod97.73 2 101.05 2 99.736.99/7,5119
7. CHABROL Romain 1986 0 Montpellier Agglomeration Cano103.81 50 99.16 2 101.168.42/9,10
8. DONNET Virgil 1991 0 Canoe Kayak Club Nimes104.49 4 98.29 4 102.299.55/10,30
9. WITKOWSKI Milton 1992 0 SG Einheit Spremberg101.79 2 112.66 4 103.7911.05/11,90
10.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy103.28 2 102.23 2 104.2311.49/12,4107
11. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.106.01 0 102.37 4 106.0113.27/14,3101
12. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy114.60 6 108.77 0 108.7716.03/17,395
13. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy109.42 0 107.16 2 109.1616.42/17,789
14.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy105.97 4 112.54 4 109.9717.23/18,683
15.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice122.42 2 110.23 0 110.2317.49/18,977
16.1/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně105.08 6 108.73 6 111.0818.34/19,871
17.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz115.25 2 108.27 4 112.2719.53/21,165
18.2/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha110.80 2 118.93 2 112.8020.06/21,659
19. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy116.14 2 121.29 54 118.1425.40/27,453
20.2/DMBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy119.76 4 116.06 4 120.0627.32/29,547
21.3/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha130.78 156 118.55 2 120.5527.81/30,041
22.3/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK131.39 4 122.40 2 124.4031.66/34,135
23. MIKUCKI Jonas 1997 0 SG Einheit Spremberg130.74 4 124.95 4 128.9536.21/39,00
24.1/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice118.01 52 128.27 2 130.2737.53/40,529
25.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice128.32 4 128.55 2 130.5537.81/40,823
26.4/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz121.08 10 116.06 54 131.0838.34/41,317
27. KYSELA David 1977 3 Kralupy128.08 4 130.18 2 132.0839.34/42,416
28. ROMASHKIN Dmitry 1968 0 DK Kayak Moskva127.94 8 123.41 56 135.9443.20/46,60
29. FELIX Petr 1982 3 Kralupy127.99 8 133.98 56 135.9943.25/46,615
30.3/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB127.08 10 132.31 10 137.0844.34/47,814
31.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy133.80 4 141.30 104 137.8045.06/48,613
32. KHOMCHENKO Andrey 1981 0 DK Kayak Moskva150.50 10 133.88 4 137.8845.14/48,70
33. HRON Robin 1979 3 Kralupy136.46 4 135.52 10 140.4647.72/51,512
34. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy140.29 8 207.85 14 148.2955.55/59,911
35.2/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha142.87 6 145.13 56 148.8756.13/60,510
36.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK145.18 6 171.11 4 151.1858.44/63,09
37.5/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB143.79 10 150.51 8 153.7961.05/65,88
38.4/DMŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.146.53 14 167.11 110 160.5367.79/73,17
39.6/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník153.65 8 157.25 10 161.6568.91/74,36
40.4/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim190.76 56 154.56 10 164.5671.82/77,45
41.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník187.97 58 164.35 6 170.3577.61/83,74
42.7/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň193.63 106 190.78 8 198.78106.04/114,33
43.5/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.185.23 66 168.24 60 228.24135.50/146,12
44.6/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn173.01 56 237.90 102 229.01136.27/146,91
  MAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl